برگزیده های پرشین تولز

نیاز به راهنمایی فوری

svhost

Registered User
لایک‌ها
2
سلام می خواستم راهنماییم کنید که حدود 300-320 چه گوششی بگیرم سونی اریکسون و نوکیا برام فرقی نمیکنه من یه 6280 دارم اصلا می ارزه عوضش کنم؟ بعد بنظرتون یه گوشی دست دوم تو همین حدود 300-320 بگیرم بهتره یا نو؟
N72 چطوره؟
راهنماییم می کنید؟

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
با توجه به استفاده 'تون از 6280, فعلا ( در این زمان ) يک پيشنهاد عالی میشه داد : N73
از ديروز صبح نزديک به 230 ، 240 هزار تومان افت قيمت داشته و قيمت'ش رسيده به 380 / 390 هزار تومان و حتی کمتر

BasetGhz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با توجه به استفاده 'تون از 6280, فعلا ( در این زمان ) يک پيشنهاد عالی میشه داد : N73
از ديروز صبح نزديک به 230 ، 240 هزار تومان افت قيمت داشته و قيمت'ش رسيده به 380 / 390 هزار تومان و حتی کمتر

====================================================

بله ، اما شما باید بگین از گوشیتون چه انتظاری دارین !!

اما همانطور که رئیس گفتن ، N73 گزینه مناسبی است ! :D

svhost

Registered User
لایک‌ها
2
====================================================

بله ، اما شما باید بگین از گوشیتون چه انتظاری دارین !!

اما همانطور که رئیس گفتن ، N73 گزینه مناسبی است ! :D
شنیدم N73 گوشی خوبی است ولی آن قدر بودجه ندارم 380 زیاده
به نظرتون دست دوم n73 چطوره یا یه گوشیه دیگه؟

BasetGhz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شنیدم N73 گوشی خوبی است ولی آن قدر بودجه ندارم 380 زیاده

=================================================

رفیق دست دوم داریم تا دست دوم !!! اون طور که شواهد نشون میده ان73 داره ارزون میشه !! فکر کنم ارزش صبر کردن داره !!!

اما اگه دست دوم میخای بهتره آشنا پیدا کنید !! یا اینقدر بگردین تا 73 سالم رو گیر بیارین !! (کاره سختیه :blink:)

==============================================

در کل اگه نظر منو میخای صبر کنی سود می کنی !! چون واقعا قیمت ها داره افت میکنه !!! :f34r:

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90

همیشه خرید گوشی دست دو یه جور ریسکه!!!!...مگر اینکه از صاحبش یا فروشندش مطمئن باشی!!!!

ولی همونطور که گفتن داره ارزون میشه !!!!...یعنی ارزون شده !!!!...فکر نمیکنم ارزون تر از اینی که هست بشه!!!!...نهایتا 350 ممکنه !!!

soloworld

Registered User
لایک‌ها
2
به نظر من الان که N73 ارزون شده ، کمتر کسی راغب میشه که گوشیشو بفروشه . گوشی که مثلا 4 ماه پیش خریده 500 تومن ، بیاد و بفروشه 300 !!!! نمی گم گیر نمیاد ولی خیلی کمه و وقتی هم که کم باشه ، گزینه های خوب کم میشه .
من اگه جات بودم صبر می کردم پولم برسه یا اینکه از خیرش میگذشتم و یه گوشی دیگه می گرفتم که به پولم بخوره

svhost

Registered User
لایک‌ها
2
به نظر من الان که N73 ارزون شده ، کمتر کسی راغب میشه که گوشیشو بفروشه . گوشی که مثلا 4 ماه پیش خریده 500 تومن ، بیاد و بفروشه 300 !!!! نمی گم گیر نمیاد ولی خیلی کمه و وقتی هم که کم باشه ، گزینه های خوب کم میشه .
من اگه جات بودم صبر می کردم پولم برسه یا اینکه از خیرش میگذشتم و یه گوشی دیگه می گرفتم که به پولم بخوره

khob manke goftam budje n73 nadaram dige chi pishnahad mikonid?
sorry ke english neveshtam

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
در هر صورت همونطور که دیگر دوستان گفتن اگر نزديک به 60.000 روی بودجه بذارين ( 380.000 ) و N73 تهيه کنيد امکاناتی که به دست میارين کاملا متفاوت هست
اما تا 320.000 که گفتين / به طور کلی از این موارد رو میتونيد تهيه کنيد که ارزش بيشتری نسبت به سایرین دارن :

Samsung :

D900

Sony Ericsson :

P990
W810

Nokia :

N70
N72
6233

Motorola :

Rizr Z3
KRZR K1

به این ترتيب اگر دنبال دوربین واقعا قوی هستيد D900 توصيه میشه با 3.2 مگاپيکسل دوربين
اگر دنبال صفحه لمسی + دوربين 2 مگاپيکسل قوی + سيستم عامل هستيد P990 گزينه مناسبی هست
اگر دنبال موسيقی هستید و از امکانات يک واکمن کامل + دوربين مناسب میخواين بهره ببرين W810 رو انتخاب کنيد
اگر دنبال سيستم عامل سيمبين سری 60 هستيد N70 و N72 مطرح میشن
البته نگه داشتن 6280 به خاطر صفحه نمايش مناسب + دوربين قوی هم میتونه خود'ش گزينه ای باشه
اگر با گوشيهای موتورولا مشکلی ندارين Z3 و K1 با طراحی مناسب گزينه های بدی نيستن
این بود مواردی که قابل تهيه هست

پ.ن = اگر امکان تايپ فارسی رو نداريد از برنامه En2Fa استفاده کنيد

BasetGhz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در هر صورت همونطور که دیگر دوستان گفتن اگر نزديک به 60.000 روی بودجه بذارين ( 380.000 ) و N73 تهيه کنيد امکاناتی که به دست میارين کاملا متفاوت هست
اما تا 320.000 که گفتين / به طور کلی از این موارد رو میتونيد تهيه کنيد که ارزش بيشتری نسبت به سایرین دارن :

Samsung :

D900

Sony Ericsson :

P990
W810

Nokia :

N70
N72
6233

Motorola :

Rizr Z3
KRZR K1

به این ترتيب اگر دنبال دوربین واقعا قوی هستيد D900 توصيه میشه با 3.2 مگاپيکسل دوربين
اگر دنبال صفحه لمسی + دوربين 2 مگاپيکسل قوی + سيستم عامل هستيد P990 گزينه مناسبی هست
اگر دنبال موسيقی هستید و از امکانات يک واکمن کامل + دوربين مناسب میخواين بهره ببرين W810 رو انتخاب کنيد
البته نگه داشتن 6280 به خاطر صفحه نمايش مناسب + دوربين قوی هم میتونه خود'ش گزينه ای باشه

=================================================================================

توضیح از این کاملتر جای دیگه ای نمی تونی گیر بیاری !!!!

حالا اگه من جای تو بودم چی کار میکردم !!!

به نظر من پی990 بهترین گزینه برا من بود چون موتورولا بعد یه مدت واقعا خسته کننده میشه(نظر شخصی)

از nها هم تجربه نشون داده که واقعا گیرن و اگه اعصاب ندارین بهتره نگیرین !!!

اگه واقعا دنبال موسيقی هستید و از امکانات يک واکمن کامل + دوربين مناسب میخاین بهره ببرین همانطور که دوست عزیز گفتند دبلیو810 گزینه خوبیه !!!

اما با همه ی این تفاسیر به نظر من پی 990 از همه گزینه ها با توجه به بودجه و خاست شما بهترین گزینه است !:blink:

soloworld

Registered User
لایک‌ها
2

Samsung :

D900

Sony Ericsson :

P990
W810

Nokia :

N70
N72
6233

Motorola :

Rizr Z3
KRZR K1

توضیحات عالی !!
به صرفه ترین گزینه W810 هست که تقریبا با داشتن یه دوربین 2 مگا پیکسلی و واکمن بودن و مموری همراهش ، هم به صرفه است هم مناسب و هم پول زیادی بابتش نمیدین .
چون قیمت W810 حدود 230 هست و دست دومش هم اگه پیدا کنی چه بهتر ، تا 320 حدود 100 تومن داری هزینه میکنی در صورتی که گوشی های این رنج قیمت ارزش این مقدار هزینه اضافی رو ندارند.
مگه D900 که دوربین بهتر و N70 که سیمبین دارن و هر کدوم مشکلات خاص خودشون رو دارن !

svhost

Registered User
لایک‌ها
2
توضیحات عالی !!
به صرفه ترین گزینه W810 هست که تقریبا با داشتن یه دوربین 2 مگا پیکسلی و واکمن بودن و مموری همراهش ، هم به صرفه است هم مناسب و هم پول زیادی بابتش نمیدین .
چون قیمت W810 حدود 230 هست و دست دومش هم اگه پیدا کنی چه بهتر ، تا 320 حدود 100 تومن داری هزینه میکنی در صورتی که گوشی های این رنج قیمت ارزش این مقدار هزینه اضافی رو ندارند.
مگه D900 که دوربین بهتر و N70 که سیمبین دارن و هر کدوم مشکلات خاص خودشون رو دارن !
az tozihatetoon mamanunam nazaretoon rajebe n72 chie? bad benazaretun n73 daste dovom begiram ashna nadaram! ya yejuri pool bezaram ye n73 no begiram? aslan miarze? bebakhshid ke english neveshtam majburam

BasetGhz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
az tozihatetoon mamanunam nazaretoon rajebe n72 chie? bad benazaretun n73 daste dovom begiram ashna nadaram! ya yejuri pool bezaram ye n73 no begiram? aslan miarze? bebakhshid ke english neveshtam majburam
=============================================================

ببین دوست عزیز !

ان 72 هم گوشی بدی نیست ! معایب و حسن های مخصوص به خودش داره !!

ولی همانطور که اشاره کردی با همین یه زره پولی که بزاری رو پولت میتونی بهترین گزینه رو داشته باشی !!!

-----------------------------------------------------------------------------

راستی همانطور که دارک نایت عزیز فرمودند اگر امکان تايپ فارسی رو نداريد از برنامه En2Fa استفاده کنيد !!:blink:

(کپی پیست):دی

soloworld

Registered User
لایک‌ها
2

دوست عزیز انگار خیلی مرددی !!
ببین فکر کنم باید زورکی هولت بدن سمت انتخاب درست.. این چیزهایی رو که این زیر می نویسم به ترتیب اهمیت شماره بندی کن تا راهنماییت کنیم
الف- دوربین و کیفیت عکس
ب- صدای خوب
ج- قیمت مناسب
د- نصب برنامه

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
زبان رسمی Forum فارسی هست
لطفا فارسی بنويسيد يا از برنامه En2Fa استفاده کنيد

svhost

Registered User
لایک‌ها
2
دوست عزیز انگار خیلی مرددی !!
ببین فکر کنم باید زورکی هولت بدن سمت انتخاب درست.. این چیزهایی رو که این زیر می نویسم به ترتیب اهمیت شماره بندی کن تا راهنماییت کنیم
الف- دوربین و کیفیت عکس
ب- صدای خوب
ج- قیمت مناسب
د- نصب برنامه

از نظر من
1- صدای خوب
2- دوربین و کیفیت عکس
3-نصب برنامه
4- قیمت مناسب
ممنونم از راهنماییتون
به نظرتون ان 73 دست دوم نگیرم؟

soloworld

Registered User
لایک‌ها
2
از نظر من
1- صدای خوب
2- دوربین و کیفیت عکس
3-نصب برنامه
4- قیمت مناسب
ممنونم از راهنماییتون
به نظرتون ان 73 دست دوم نگیرم؟

به نظر من طبق اولویت بندی
1- اگه N73 گیر آوردی حتما بگیر !!!
2- N72
W810-3

svhost

Registered User
لایک‌ها
2
به نظر من طبق اولویت بندی
1- اگه N73 گیر آوردی حتما بگیر !!!
2- N72
W810-3
ممنون منم همین نظر را دارم
نظرتون راجب به ان 73 دست دوم چیه؟
برای خرید ان 73 نو به چه چیزهایی دقت کنم؟ اصل یا غیر اصل منظورم هست
بعد اگه دست دوم بگیرم به چه مواردی دقت کنم؟

svhost

Registered User
لایک‌ها
2
راهنماییم نمی کنید؟
رفتم علادین ان 73 365 بود گفتن به احتمال زیاد از هفته دیگه قیمتش می ره بالا به نظرتون برم بگیرم؟ یا بیشتر صبر کنم؟
در مورد پست قبلی هم راهنماییم می کنید؟

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,413
راهنماییم نمی کنید؟
رفتم علادین ان 73 365 بود گفتن به احتمال زیاد از هفته دیگه قیمتش می ره بالا به نظرتون برم بگیرم؟ یا بیشتر صبر کنم؟
در مورد پست قبلی هم راهنماییم می کنید؟

قیمتش خوبه...دست دست نکن..نهایت میخواد 10 تومن مثلا ارزون یا گرون بشه...ولش کن بابا بخر گوشی رو حال کن...همین جوری هی صبر کنی اخر میبینی 2 ماه گذشت و گوشی هم قدیمی شده هنوز نخریدی...

مثل من باش :) P990 رو خریدم 580 تومن الان شده 320 تومن عین خیالم هم نیست...عوضش اونموقع که من خریدم خیلی کم بود دست هرکسی نبود منم باهاش حال کردم :)

بالا