برگزیده های پرشین تولز

کمک برای بالا بردن سرعت bittorrent

jamal0012

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من به تازگی از bittorrent استفاده میکنم ولی فکر میکنم که سرعتش پایین است.من یک فیلم 1.5 GB رو با سرعت 2-6 kb/s دانلود کردم با ایین که ADSL 128 KB/S دارم.لطفآ من رو راهنمایی کنید.....MERC

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
وضعیت seeder و peer هات چطوری بود ؟ .... maximum upload/download rate ات چطور ؟ (properties بگیر از اون تورنت) ...

direct download ات چطوره وضعش ؟ (یعنی وقتی که لینک فایل رو مستقیم تو اینترنت میگیری)

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
سلام ....ببخشید جایی هست که این ایمیجهای سی دی های مختلف (مثلا بازی و...) با فرمت iso و قابلیت resume رو داشته باشه تا از شر دانلود این تورنتهای لعنتی با سرعتهای بسیار کم راحت بشیم!!!!....بازی که من دنبالش میگردم broken sword 3 هست .....ببخشید اگر جای نامناسبی سوالمو مطرح کردم!!!!

PROGRESSIVE

Registered User
لایک‌ها
3
سلام ....ببخشید جایی هست که این ایمیجهای سی دی های مختلف (مثلا بازی و...) با فرمت iso و قابلیت resume رو داشته باشه تا از شر دانلود این تورنتهای لعنتی با سرعتهای بسیار کم راحت بشیم!!!!....بازی که من دنبالش میگردم broken sword 3 هست .....ببخشید اگر جای نامناسبی سوالمو مطرح کردم!!!!

بعيد ميدونم چنين چيزي باشه
اين جور فايل ها را كه حالت مجاني و غير قانوني داره را يا بايد از sharing بگيري يا سايت هايي مثل rapid share
اگر هم بتوني لينك مستقيم پيدا كني تو سايتاي روس هم سرعتش كمه هم بعد چند روز از كار ميفته

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
اون Broken Swrod رو می تونی از بازار رضا 1000 تومن بخری ! .. البته اگه تهرانی ...

jamal0012

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز
من مثلا فیلم next رو از axxo که s 2345 و l 2264 داشت رو شروع به دانلود کردم ولی سرعت در حر 1-2 kb/s هست ایا تغیراتی در setting نباید بدم .یا اینکه از source بهتری استفاده بکنم .لطفآدر مورد سایت ها و برنامه و تنظیمات کمکم کنید... مرسی

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام دوست عزیز
من مثلا فیلم next رو از axxo که s 2345 و l 2264 داشت رو شروع به دانلود کردم ولی سرعت در حر 1-2 kb/s هست ایا تغیراتی در setting نباید بدم .یا اینکه از source بهتری استفاده بکنم .لطفآدر مورد سایت ها و برنامه و تنظیمات کمکم کنید... مرسی
انگلیسی ات که ایشالا خوبه .. اینجا رو ببین ، امیدوارم کارت راه بیفته ...

nima643a

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من به تازگی از bittorrent استفاده میکنم ولی فکر میکنم که سرعتش پایین است.من یک فیلم 1.5 GB رو با سرعت 2-6 kb/s دانلود کردم با ایین که ADSL 128 KB/S دارم.لطفآ من رو راهنمایی کنید.....
معمولا با کانکشن 128 نباید انتظار سرعت بیشتر از اینو داشته باشی !...سعی کن فایل هاتو شبا که میخوابی بذاری برای دانلود شدن چون سرعت بیشتره! (سرعت دانلود از دایرکت لینک رو هم بگو)

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
معمولا با کانکشن 128 نباید انتظار سرعت بیشتر از اینو داشته باشی !...سعی کن فایل هاتو شبا که میخوابی بذاری برای دانلود شدن چون سرعت بیشتره! (سرعت دانلود از دایرکت لینک رو هم بگو)

سلام
من دایرکت 50-60 دی ال می کنم
تورنت با 6-7 .
چاره چیه ؟

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام
من دایرکت 50-60 دی ال می کنم
تورنت با 6-7 .
چاره چیه ؟
برعکس اون چیزی که دوستمون میگه شما باید 128 انتظار سرعت بالاتری رو داشته باشی ... همه چیز برمی گرده به شرکتی که ازش خدمان می گیری ... من الان سرویس 64 دارم و موقع دانلود سرعتم حدود 10 کیلوبایت در ثانیه اس ...

بعضی شرکت ها که اصلا پورت های کانکت به تورنت رو می بندن و خلاصه دسترسی بهش رو محدود می کنن ... به نظر میاد مال شما هم همینطور باشه ..

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
برعکس اون چیزی که دوستمون میگه شما باید 128 انتظار سرعت بالاتری رو داشته باشی ... همه چیز برمی گرده به شرکتی که ازش خدمان می گیری ... من الان سرویس 64 دارم و موقع دانلود سرعتم حدود 10 کیلوبایت در ثانیه اس ...

بعضی شرکت ها که اصلا پورت های کانکت به تورنت رو می بندن و خلاصه دسترسی بهش رو محدود می کنن ... به نظر میاد مال شما هم همینطور باشه ..

ممنون میشم
ولی ببخشید شما که با 10 تو تورنت دانلود می کنین سرعت دانلود معمولیتون چنده ؟

ضمنا از کجا میشه فهمید پورت ما رو بستن ؟

اگه بسته باشن نمیشه کاری کرد ؟

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سرعتم همین 10 ه ... چه تورنت ، چه معمولی ... تو سرعت های پایین (مثلا در حد من و تو= 64 و 128 و ...) تورنت ، مثل دانلود معمولی رفتار می کنه ... اون تو سرعت های بالاس که تورنت ، کم میاره ...

معمولا خودشون اعلام می کنن اگه ازشون بپرسی ... زنگ بزن ، بپرس ... ولی راحت میشه نتیجه گرفت که اگه یه تورنت (با سید و پیر کافی) رو داری با سرعت 5-6 دانلود می کنی ، بخاطر پورت ها باید باشه ...

در مورد راه حل : شما از کدوم شرکت سرویس می گیری ... برو تو بخش شبکه (همین PT رو میگم) ، تاپیک مربوط به شرکت خودت رو پیدا کن و از بچه ها بپرس که آیا پورت باز واسه تورنت می شناسن ... ازشون بپرس ببین وضعشون چطوره ... شاید راه حلی باشه که من نمی دونم ...

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
سرعتم همین 10 ه ... چه تورنت ، چه معمولی ... تو سرعت های پایین (مثلا در حد من و تو= 64 و 128 و ...) تورنت ، مثل دانلود معمولی رفتار می کنه ... اون تو سرعت های بالاس که تورنت ، کم میاره ...

معمولا خودشون اعلام می کنن اگه ازشون بپرسی ... زنگ بزن ، بپرس ... ولی راحت میشه نتیجه گرفت که اگه یه تورنت (با سید و پیر کافی) رو داری با سرعت 5-6 دانلود می کنی ، بخاطر پورت ها باید باشه ...

در مورد راه حل : شما از کدوم شرکت سرویس می گیری ... برو تو بخش شبکه (همین PT رو میگم) ، تاپیک مربوط به شرکت خودت رو پیدا کن و از بچه ها بپرس که آیا پورت باز واسه تورنت می شناسن ... ازشون بپرس ببین وضعشون چطوره ... شاید راه حلی باشه که من نمی دونم ...

دستت درد نکنه عزیز
پس پورتا رو بستن
حالا فردا باز زنگ می زنم سوال می کنم
و از بکس پی تی سوال می کنم .
بازم یه دنیا ممنون :p

بالا