برگزیده های پرشین تولز

فروش فروش مک بوک پرو MGX82LZ/A مشابه آکبند ( Cycle Count:1 )

behzadtak

Registered User
لایک‌ها
3,866
سلام
یکدستگاه مک بوک پرو MGX82LZ/A مشابه آکبند برای فروش ارایه میشود .

https://www.amazon.com/Apple-MacBook-MGX82LL-13-3-Inch-Display/dp/B0096VE096

دستگاه با آکبند فرقی ندارد و فقط در حد تست ازش استفاده شده و همانطور که میبینید سایکل باتری هم 1 هست /
کارکرد دستگاه در حد نصف روز آن هم جهت آپدیت سیستم عامل بوده است و اصلا مورد استفاده قرار نگرفته است .

قیمت فروش 9.500.000 تومان میباشد ( قیمت دستگاه حدود 1300 دلار هست و محاسبه قیمت روزش با خودتان )

فایل های ضمیمه

• DSC_0099-2.jpg
    662.2 KB · نمایش ها: 42
  • DSC_0101-2.jpg
    412.1 KB · نمایش ها: 36
  • DSC_0105-2.jpg
    491.5 KB · نمایش ها: 33
  • DSC_0102-3.jpg
    552.5 KB · نمایش ها: 31
Last edited:

pariseiran

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,860
اقا بهزاد تخفیف اگر داره قیمت نهایی برا ما پخ میکنی داداش

behzadtak

Registered User
لایک‌ها
3,866
سری CPU اش چند هست؟
توی لینک آمازون نوشته تولید 2014، در این 4 سال یعنی استفاده نشده؟

داخل لینک توضیحات کاملش هست و سی پی یو هم i5 هست

تو همون لینکی که دیدید آکبندش برای فروش قرار داده شده با همین مدل 2014 و تاریخ تولید و مدل ربطی به تاریخ خرید نداره !

همین الان هم آیفون 7 که برای 3 سال پیش هست بصورت آکبند و به وفور برای خرید در دسترس هست پس هر کی الان بخره و شروع به استفاده کنه یعنی 3 سال استفاده کرده ؟!

pariseiran

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,860
داخل لینک توضیحات کاملش هست و سی پی یو هم i5 هست

تو همون لینکی که دیدید آکبندش برای فروش قرار داده شده با همین مدل 2014 و تاریخ تولید و مدل ربطی به تاریخ خرید نداره !

همین الان هم آیفون 7 که برای 3 سال پیش هست بصورت آکبند و به وفور برای خرید در دسترس هست پس هر کی الان بخره و شروع به استفاده کنه یعنی 3 سال استفاده کرده ؟!
برا منم سوال بود البته من کلا از محصولات اپل زیاد سر در نمیارم تاپیک و خوندم دیدم منطقی جواب دادین خیلی خوشحال شدم که هستن هنوز کسانی که با منطق و دقت جواب میدن وقت میزارن نمیان پستی که فک کنن 1 درصد باعث میشه مشتری بپره رو سری پاک کنن که تازگیا خیلی دیدم تو فرم

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

behzadtak

Registered User
لایک‌ها
3,866
برا منم سوال بود البته من کلا از محصولات اپل زیاد سر در نمیارم تاپیک و خوندم دیدم منطقی جواب دادین خیلی خوشحال شدم که هستن هنوز کسانی که با منطق و دقت جواب میدن وقت میزارن نمیان پستی که فک کنن 1 درصد باعث میشه مشتری بپره رو سری پاک کنن که تازگیا خیلی دیدم تو فرم

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

اصولا حق خریدارهست سئوال کند و فروشنده هم موظف هست پاسخ بده .

من هم همیشه سعی میکنم تا اونجا که برایم مقدور باشد پاسخ بدم حتی به کسانی که میدونم خریدار نیستند و از سر کنجکاوی سئوال میکنند .

این دستگاه هم دقیقا یازده روز پیش ( 11 سپتامبر) از سلیفون داخل کارتن خارج شده و توسط خودم روشن و اکتیو شد ( دستگاه برای یکی از دوستان من هست که مدتهای پیش برایش از اونور آب کادو آوردن و برای اینکه داستان گمرکی و ... نداشته باشه سلیفون بیرون پک را باز کرده بودند ولی خود دستگاه و لوازم داخل پک پلمپ بود )
حتی هنگام روشن کردن به دلیل خالی بودن باتری مجبور شدم از شارژر استفاده کنم و 5-6 ساعت هم برای آپدیت کامل که حدود 5.5 گیگ بود روشن بود و تو همون چند ساعت به این نتیجه رسیدم که نیاز آنچنانی بهش ندارم و باید آگهیش کرد )
و بعد از گرفتن عکس هم رفته تو همون پکی که از روز اول توش بوده و حتی یک نرم افزار هم روش نصب نشده .

این بود انشاء من ;)

Last edited:
بالا