برگزیده های پرشین تولز

عمده بخرم با ماشین تکفروشی کنم راهنمایی کنید خواهشا

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
سلام
بنظرتون اینکه برم عمده بخرم و با ماشین توی شهر بچرخم و بفروشم میصرفه؟
مثلا دلستر دوغ رب و...
فروش داره؟استهلاک ماشین چی میصرفه؟کسی تا حالا امتحان کرده؟چقدر در روز فروش میکنم؟کجاها باس برم برای فروش؟
مثلا پرسیدم اگه باکسی بخری دوغ 1100تومن ارزون تر از قیمت روشه یا دلستر 1200تومن ارزونتر از قیمت روش برام میفته.
ماشین هم پرایده.
ممنون میشم راهنمایی کنید

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,241
سلام
یکم بعید هست که مشتری این اقلام رو مشتری از ماشین بخره . تک فروشی با این حالت تقریبا غیرممکن هست
به نظر من اگر بتونید یک کالا رو عمده بخرید و عمده هم پخش کنید بین مغازه دارها براتون بهتر هست

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,668
به مغازه دار بفروشی ؟

پراید داری بزن تو خط آژانس دو روز دیگه زمستونه بازارا با این قیمتا میخوابه

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
سلام
یکم بعید هست که مشتری این اقلام رو مشتری از ماشین بخره . تک فروشی با این حالت تقریبا غیرممکن هست
به نظر من اگر بتونید یک کالا رو عمده بخرید و عمده هم پخش کنید بین مغازه دارها براتون بهتر هست
والا نظر منم همینه اما خوب مغازه دارها عمدتا خودشون از همین عمده فروشا میخرن.
شک داشتم به سوددهیش بخاطر همین اینجا مطرح کردم

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
به مغازه دار بفروشی ؟

پراید داری بزن تو خط آژانس دو روز دیگه زمستونه بازارا با این قیمتا میخوابه
اره هوا که خنک بشه باز کمی بهتر میشه مسافرکشی اما بازم قیمتاش نمیصیرفه.
منظورم فروش مثل این وانتیاس که با بلندگو داد میزنن که شک دارم بگیره یا نه

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,668
اره هوا که خنک بشه باز کمی بهتر میشه مسافرکشی اما بازم قیمتاش نمیصیرفه.
منظورم فروش مثل این وانتیاس که با بلندگو داد میزنن که شک دارم بگیره یا نه

قطعا خودتو سر کار میذاری ...

haj-amir

Registered User
لایک‌ها
144
سلام
مثلا دلستر دوغ رب و...
فروش داره؟استهلاک ماشین چی میصرفه؟کسی تا حالا امتحان کرده؟چقدر در روز فروش میکنم؟کجاها باس برم برای فروش؟
مثلا پرسیدم اگه باکسی بخری دوغ 1100تومن ارزون تر از قیمت روشه یا دلستر 1200تومن ارزونتر از قیمت روش برام میفته.
ماشین هم پرایده.
ممنون میشم راهنمایی کنید
شما خودت رو بزار جای خریدار میری از یه ماشین این چیزا رو بخری؟
من که امکان نداره همچین کاری کنم

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,241
والا نظر منم همینه اما خوب مغازه دارها عمدتا خودشون از همین عمده فروشا میخرن.
شک داشتم به سوددهیش بخاطر همین اینجا مطرح کردم

نه دیگه فرق میکنه
توی خرید عمده هم قیمت 1 کارتن با 10 کارتن و 100 کارتن تفاوت داره
مغازه دار مثلا یک کارتن میخره
ولی وقتی شما بتونی به 10 تا مغازه دار جنس بدی 10 کارتن میخری

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,750
به نظر من در مورد این اقلامی که عنوان کردید جواب نمیده .
اهل ریسک هستی از بازار میوه بگرد جنس خوب و قیمت مناسب پیدا کن 2-3قلم هم بیشتر نخر مثلا هلو +خیار+سیب ببر یک منطقه مناسب شهر بگذار رو کاپوت ماشین بساط کن و بفروش قطعا احتمال موفقیت خیلی بیشتر از دلستر و دوغ و....است
دلستر و دوغ و....هم باید جاشو پیدا کنی خنک به مردم بفروشی مثلا جاهایی که مشتری گذری و مسافر باشه یا ماسبقه ورزشی و... البته الان دیگه گذری ها بیشتر گرم می خواهند مثل چای و قهوه و...چون هوا سرد شده

در مجموع دنبال این کارها نباش که فایده نداره با مسافر کشی و اسنپ و...خرج زندگیتو در بیار و فکری اساسی برای آینده کارت بکن ببین قراره چیکاره بشی مثلا برنامه نویسی یا گرافیکی فتوشاپی چیزی یاد بگیر یا حتی تو اینستا و تلگرام و...فعالیتی را شروع کن یا فروش جنس یا از طریق جذب آگهی

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
به نظر من در مورد این اقلامی که عنوان کردید جواب نمیده .
اهل ریسک هستی از بازار میوه بگرد جنس خوب و قیمت مناسب پیدا کن 2-3قلم هم بیشتر نخر مثلا هلو +خیار+سیب ببر یک منطقه مناسب شهر بگذار رو کاپوت ماشین بساط کن و بفروش قطعا احتمال موفقیت خیلی بیشتر از دلستر و دوغ و....است
دلستر و دوغ و....هم باید جاشو پیدا کنی خنک به مردم بفروشی مثلا جاهایی که مشتری گذری و مسافر باشه یا ماسبقه ورزشی و... البته الان دیگه گذری ها بیشتر گرم می خواهند مثل چای و قهوه و...چون هوا سرد شده

در مجموع دنبال این کارها نباش که فایده نداره با مسافر کشی و اسنپ و...خرج زندگیتو در بیار و فکری اساسی برای آینده کارت بکن ببین قراره چیکاره بشی مثلا برنامه نویسی یا گرافیکی فتوشاپی چیزی یاد بگیر یا حتی تو اینستا و تلگرام و...فعالیتی را شروع کن یا فروش جنس یا از طریق جذب آگهی
از نظرت ممنونم یه چیزی هم توی این بساطا هست اونم بحث شهرداریه که نیان نگیرن میواه ها رو ببرن.
درمورد اون موضوع دلستر و دوغ هم از نظراتتون استفاده کردم و فهمیدم کلا کار باطلیه و نتیجه نمیده.
کار میوه هم بلدش رو میخاد که بخری خراب بشه نشه...اما ریسکی کار میکنم.
فکرم که کلا درگیره اما خوب اوضاع الان کمی که نه خیلی بد شده برای شروع یه کار.منم درس خونده تاسیسات و تهویه مطبوعم و کار عملی دوس دارم اما اینکه برم سمت برنامه نویسی یا چیزی که برام جدیده این ترسو برام داره که مجدد به همین روز بیفتم و بعد یه مدت درس خوندن کار مناسب اون رشته پیدا نشه و وقتم رو تلف کرده باشم.این مشکل اصلیه والی از برنامه نویسی هم بدم نمیاد با اینکه چیزی ازش بلد نیستم الان.
بازم ممنون

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,750
از نظرت ممنونم یه چیزی هم توی این بساطا هست اونم بحث شهرداریه که نیان نگیرن میواه ها رو ببرن.
درمورد اون موضوع دلستر و دوغ هم از نظراتتون استفاده کردم و فهمیدم کلا کار باطلیه و نتیجه نمیده.
کار میوه هم بلدش رو میخاد که بخری خراب بشه نشه...اما ریسکی کار میکنم.
فکرم که کلا درگیره اما خوب اوضاع الان کمی که نه خیلی بد شده برای شروع یه کار.منم درس خونده تاسیسات و تهویه مطبوعم و کار عملی دوس دارم اما اینکه برم سمت برنامه نویسی یا چیزی که برام جدیده این ترسو برام داره که مجدد به همین روز بیفتم و بعد یه مدت درس خوندن کار مناسب اون رشته پیدا نشه و وقتم رو تلف کرده باشم.این مشکل اصلیه والی از برنامه نویسی هم بدم نمیاد با اینکه چیزی ازش بلد نیستم الان.
بازم ممنون
من که تو کار شما نیستم اما از دور که می بینم تعمیرکارها و نصابهای پکیج کولر گازی و پمپ و امسال اینها خوب کار می کنند مخصوصا در زمینه تعمیرات حیف نیست شما که تو کار تاسیسات هستی بری دنبال بساط کردن و....تعیمر و نصب این چیزها را بلد نیستید هر جوری شده پولی جور کنید چندتا دوره آموزشی برید و از تخصص خودتون پول در بیارید .وضع اقتصادی که بد میشه
تعمیرات و سرویس کاسبیش خوب میشه
در مورد بساط میوه هم برای همون شهرداری گفتم جای خوب باید پیدا کنید نیاز نیست بقل خیابون شلوغ باشه گاهی اوقات تو محله ها خیلی بهتر از تو خیابون اصلی جواب میده مشکل شهرداری هم نداره به شرطی که نزدیک بساط میوه فروشی نباشه که سریع زیرآبتون را میزنه .میوه هم از کم شروع کنید که ریسک کار بیاد پایین من خودم از بازار اصلی میوه زیاد خرید کردم تخصص خاصی نیاز نداره باید صبح ساعت حدود 6 اونجا باشید حداقل 40-50تا غرفه قیمت بگیرد و جنس را بررسی کنید بهترین قیمت به نسبت کیفیت را بخرید و تا فروش رفت نوبت بعد بیشتر بخرید .اما بازم میگم دنبال کار تخصصی باشید که این کارها جز وقت تلف کردن مخصوصا برای شما که تخصص دارید چیزی توش نیست .حالا یکی بود می خواست درآینده میوه فروش بشه اون یک حرفی می رفت دنبال بساط از کم شروع میکرد .البته قبول دارم الان وضع فاجعه بار بده شاید به عنوان مسکن کوتاه مدت این کارها خوب باشه اما به فکر کار اساسی باشید.

gilase_tanha202

Registered User
لایک‌ها
374
سلام
مثلا دلستر دوغ رب و...
ماشین هم پرایده.
ممنون میشم راهنمایی کنید

شما هر کاری میخوای انجام بدی از کم شروع کن ، کم کم متوجه میشی مشتریات چیا میخوان و چه کالایی رو لازم دارن ، مغازه دار ها خیلی به کسی که مغازه نداره اعتماد نمیکنن و معمولا مغازه هم داشته باشی باید خیلی زرنگ باشی تا بتونی جا باز کنی و یا بتونی یه مغازه دار رو بکشونی مغازه ات

من خودم سال 90 سی دی خام و دی وی دی خام از مشهد میگرفتم و پشت ماشین میذاشتیم به سوپرمارکت ها میدادم ( با برادرم و با اجازه ات کارشناسی مکانیک سیالات از دانشگاه دولتی هم دارم و الانم حقوق ثبت نام کردم ترم اولی ;) ) بعدش داخل گاراژی که پدرم داشت یه مغازه رو مرتب کردیم (همه میگفتن عمرا بتونی موفق بشی و از همین حرفا که به همه میگن ) و پدرم اون موقع حدود 3 تومن به ما داد و کار رو شروع کردیم - الان که بازار خیلی خرابه و من کلا به کسی پیشنهاد نمیکنم مغازه بزنه ولی واقعا در حد خودم خیلی خیلی پیشرفت کردیم و در این مدت راضی بودم و الان اگه کسی بیاد داخل مغازه ام چیزی نیس که نداشته باشم و واقعا بار اول تعجب میکنه که همچین مغازه ای داخل یه گاراژ وجود داره - در همین گاراژ یه مغازه لوازم جانبی موبایل هم تاسیس کردیم و یه مغازه هم در خیابون اصلی با یکی شریک زدیم ه بعد از 3 سال به شریکم فروختم و . . .

این حرفارو واسه تعریف از خودم نزدم ، گفتم هر کاری خواستی شروع کنی از کم شروع کن و زرنگ باش ، پولت رو نخورن ، منصف و خوش اخلاق باش کارت میگیره

اینم آدرس کانلمون : @computerbojnourd
@mobile_case_center

بالا