برگزیده های پرشین تولز

استخدام در اهواز

Codes

Registered User
لایک‌ها
411
حذف تاپیک ....

Last edited:

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,185
دستزمزد؟

Codes

Registered User
لایک‌ها
411
حقوق بر اساس میزان مهارت های شما در نظر گرفته میشه.
در کل ابتدا ما نمونه کارها رو بررسی میکنیم سپس برای مصاحبه به متقاضیان اعلام میکنیم تا حضورا تشریف بیارن شرکت.

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,185
حقوق بر اساس میزان مهارت های شما در نظر گرفته میشه.
در کل ابتدا ما نمونه کارها رو بررسی میکنیم سپس برای مصاحبه به متقاضیان اعلام میکنیم تا حضورا تشریف بیارن شرکت.
در صورت تایید شدن توانایی 2 به بالا مقدور هست؟

i.sharifi

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
410
سلام
به دوستان گرامی اکیدا توصیه و پیشنهاد می کنم رزومه شون رو به هیچ عنوان برای شماره اعلام شده در پست اول این تاپیک یا برای شخص استارتر ارسال نکنند.
من چند روز پیش در تلگرام به استارتر این تاپیک پیام دادم و مشخص شد که ایشون اصلا در این شرکت هیچ سمتی ندارند و احتمالا هدف فقط سوء استفاده از نمونه کارهای افراد هست.
طی تماسی هم که با شرکت آرسل وب داشتم اعلام کردن اصلا در انجمن های اینترنتی مثل پرشین تولز آگهی ندادند و چنین شخصی رو نمیشناسند.

Codes

Registered User
لایک‌ها
411
در صورت تایید شدن توانایی 2 به بالا مقدور هست؟

خیر

سلام
به دوستان گرامی اکیدا توصیه و پیشنهاد می کنم رزومه شون رو به هیچ عنوان برای شماره اعلام شده در پست اول این تاپیک یا برای شخص استارتر ارسال نکنند.
من چند روز پیش در تلگرام به استارتر این تاپیک پیام دادم و مشخص شد که ایشون اصلا در این شرکت هیچ سمتی ندارند و احتمالا هدف فقط سوء استفاده از نمونه کارهای افراد هست.
طی تماسی هم که با شرکت آرسل وب داشتم اعلام کردن اصلا در انجمن های اینترنتی مثل پرشین تولز آگهی ندادند و چنین شخصی رو نمیشناسند.

دوست عزیز لطفا این طور نفرمایید، بنده قصد سوء استفاده ندارم و نخواهم داشت
من عذر میخوام اگه این طور برداشت شد من لزومی ندیدم که سمت خودم رو اعلام کنم.
شما کی تماس گرفتید دوست عزیز؟ چون همکاران بنده همچین تلفنی در مورد این موضوع نداشتن.

بالا