برگزیده های پرشین تولز

The Darkness | Console

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
نقد the darkness
به طوره خيلی خلاصه بگم که
شخصی به نام جکی (قهرمان بازی) تو گروه مافيايی تو امريکا خدمت میکرد که بعد ها بنا به دلايلی رئيس مافياييها
دستور قتل جکی رو صادر میکنه..و جکی به قتل میرسه...و اما از اينجاست که داستان شروع میشه
پس از مرگ جکی که يه زنم داره ( البته زنش نميدونه کشته شده ) روحه جکی با darkness پيوند میخوره...
به اين صورت که يه موجود بسيار زشت و شيطانی روی 2 شونه شما قرار میگيره که از اون پس اين موجود جزوی از شما خواهد بود....و جکی
برای انتقام گيری خودش رو اماده میکنه.......
در بازی شما هر شخصيت مهم بازيرو که بکشيد ، ذات و روحه پليد طرف به شکل موجود شيطانی در مياد و از اون پس اون موجود شيطانی به فرمانبری شما در میآد
هر مرحله که رد میکنيد يه قدرته خاصی به darkness شما اضافه میشه ......که البته اين موجودات شيطانی هميشه باهاتون نمیتونن باشن....جاهايی که نور باشه اين موجودات به شدت اسيب میبينن و شما هر لحظه و هرجا که ميخواهيد اين موجودات ظاهر بشن بايد چراغ ها و نور هارو از بين ببريد.....غذای اين موجودات هم قلب انسانهاست....
گرافيک بازی در حد بسيار عالی و گيم پلی بازی هم در حد مطلوبی قرار داره....صدا گزاری بازی هم جای هيچ گونه انتقاديرو باقی نمیزاره
سازندگان بازی هم همان سازندگان معروف riddick هستند...
نتيجه گيری کلی هم اينه که واقعاً ايده جالب و ابتکاری به کار گرفتن که کارو بسيار جذاب میکنه
اين بازی بسيار زيبا و قشنگ برای کنسولهای xbox360 و ps3 ديروز ريليز شده

31.jpg

0.jpg

1.jpg

2.jpg

444.jpg

5.jpg

Dead_Man

Registered User
لایک‌ها
3
خوب پس فکر کنم بعد از شکار انسان دومین بازی خشن تاریخ بازی های رایانه ای معلوم شد

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
خوب پس فکر کنم بعد از شکار انسان دومین بازی خشن تاریخ بازی های رایانه ای معلوم شد

خشن بودنش که بسيار خشن هست....
مثلاً بعد از طی مراحلی يه سری قابليتها بهت اضافه میشه به اين صورت که اون موجودی که تو عکس
2 وم داره با اره سره ياررو میبره يه قابليت ديگه مثل حمل ديناميت بهش اضافه میشه به شکلی که به دستور شما
هر کسيرو که نشون کنيد بلافاصله به طرف شخص میره و وقتی نزديکش شد عمليات انتحاری انجام میده و ديناميتو
همون لهظه میترکنه هم خودش و هم اون انسان به طرز بدی تيکه تيکه میشن

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272
خیلی با این گیم حال کردم خصوصا که گفتی سازنده هاش همون سازنده های Chronicles of Riddick هستند.
ولی چرا بی معرفت ها نسخه PC براش ندادند؟
47.gif

مثل اینکه یادشون رفته PC مادر و منشا گیم های FPS بوده.
49.gif

یه موقعی اصلا با کنسول نمی شد FPS بازی کردها!
حالا ببین کار به کجا رسیده!!

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
اين بازی از گيم اسپات نمره عالی 8.5 رو کسب کرد....
از سايت 1up نمره 9 رو گرفت
از gamertv نمره 4 از 5 رو کسب کرده....
از theamxbox نمره 8.4 از 10 رو کسب کرده
uk.ign نمره 8.5
و کلاً تو تماميه سايتها امتياز بالايی گرفته...
الان من يه جاش رسيدم که قدرت darkness به قدری رسيده که ميتونم باهاش هر چيز
سنگينی رو بلند کنم پرت کنم اونور...مثلاً ماشين پليسارو بگيرم پرت کنم به طرف هلکوپترا
بازيش فوقولعاده جذاب و قشنگه.....
.کسانی که 360 و ps3 دارن شديداً اين بازی توصيه میشه...
ولی چرا بی معرفت ها نسخه PC براش ندادند؟
ديگه کلاً اکثريت بازی ساز ها ميل انچنانی به ساختن گيم برای pc ندارند...بازار کنسولها
بيشتر براشون سود داره.....و ممکنه بعد ها اين بازی برای pc بياد ..مثل چندين عنوانهای
ديگه که بعد ها رو pc امدند..مثل lostplanet , halo و....

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272
آره می دونم متاسفانه همین طوره.
23t06dg.gif

البته:
1. عناوینی مثل Sims 2 هم هستند که به عنوان منجی PC عمل کرده اند و فروششون انقدر بالا بوده که هنوز بازار PC رو گرم نگه داشته.
128fs318181.gif

2. بازار PC رو به رشد است، یعنی هر چند فروش آن از کنسول کمتر است ولی در طی سالهای گذشته هر سال بهتر از سال قبل شده.
3925.gif

3. بعضی بازی ها مثل گیم های استراتژی اساسی رو فقط با PC میشه بازی کرد و اصلا به کنسول قابل انتقال نیستند.
کلا من که از وقتی مزه استراتژی زیر زبونم اومده دیگه اصلا از هیچ ژانر دیگه ای لذت نمی برم و این گیم هم اگه تو PC بود مثل خیلی گیم های دیگه هر چند عالی هستند ولی بعد از 3-2 مرحله حوصله ام سر می رفت و Uninstall می کردم.
4bhn7et.gif

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
يکی از بهترين، زيباترين ، قشنگترين و رمانتيک ترين بازيهای که به اتمام رسوندم همين بازی بوده
داستان بسيار قوی ( نمونش رو تو هيچ بازی نديده بودم ) داره که آخرش به نحو بسيار عالی تموم میشه
و تنها علت اين که اين بازی
از سايت گيم اسپات نمره 8.5 ( عالی ) رو گرفت مطمئناً به خاطر بخش ضعيف multiplayer بازی بوده که به صراحت هم اعلام شده
وگرنه ميتونستيم شاهد يه امتياز تاريخی و ثبت شده در طول تاريخ بازيهای کامپيوتری باشيم
و در اخر اين که من خيلی خيلی خوشحالم که xbox360 دارم:D

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272
ولی من همیشه به حال کنسول بازها تاسف خوردم!!
136fs83233.gif

امیدوارم خدا توفیق PC باز شدن رو به تمام کنسول بازهای دنیا عطا بفرماید! (بلند بگو آمین!!) :)

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
ولی من همیشه به حال کنسول بازها تاسف خوردم!!
136fs83233.gif

امیدوارم خدا توفیق PC باز شدن رو به تمام کنسول بازهای دنیا عطا بفرماید! (بلند بگو آمین!!) :)

خوب اين نظر شخصی شماست..مسلماً اين حرف شما کاملاً برعکس هست
اينرو ديگه فکر کنم هر شخصه اماتور گيم هم بدونه که بازيهای پر اوازه اول واسه کنسول ها ريليز میشه
بعد واسه pc میياد تازه بعد از چند سال ( اونم تازه شايد )

lucky4ever

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چه جالب ... داستان های اساطیری ایرانی رو برداشتن ادیت کردن عوضش کردن بازی ساختن ...
یاد کاوه اهنگر و ضحاک افتادم ...:D

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
چه جالب ... داستان های اساطیری ایرانی رو برداشتن ادیت کردن عوضش کردن بازی ساختن ...
یاد کاوه اهنگر و ضحاک افتادم ...:D

اين بازی از کتاب کميک با همين نام گرفته شده

lucky4ever

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
The Darkness Level 0 - 4

Darkness-01.jpg

(W) Paul Jenkins Art by Mattias Snygg with layouts by Geraldo Borges

10th Anniversary of the Darkness! A prequel story designed to lead directly into the video game, it also serves as a direct lead in for the new Darkness comic series. The story centers on Anthony Estacado manifesting the Darkness for the first time in the trenches of World War I. Written by The Darkness comic and game writer Paul Jenkins, with art by Mattias Snygg from Starbreeze.

کد:
http://rapidshare.com/files/39724122/Darkness_Level.rar
http://rapidshare.com/files/29388372/Darkness_Level_3__2007___Archangel-DCP_.cbr
http://rapidshare.com/files/39724484/Dl4.rar

ا​
ین هم کمیکش که پیدا کردم ... اما خودم دانلود نکردم ببینم چجوریه ... گفتم اینجا بزارم کسی خواست دانلود کنه ...

Ostadb

Registered User
لایک‌ها
62
منم اين بازي رو 2روز پيش تموم كردم.نورپردازي هاش واقعا استثنايي بودن با اينكه اكثر زمان بازي در تاريكي ميگذره ولي بازم خيلي خيلي قوي كار شده.نميدونم موتور بازي چيه ولي فك كنم از سري موتورهاي unreal باشه.
بازي يك پايان بيشتر هم نداره(برخلاف گفته هاي بعضي از دوستان!)كه همانا accept كردن دعوت داركنس براي ادامه همكاريه كه به كشتن عمو پاليه بي شرف ختم ميشه.بازيش سينماييه.mahi جون بيا يه اكس باكس بگير جون من:D

فقط يه نكته اين قلب خوردن مارهاي رو شونه جكي :wacko: ديگه آخرهاي بازي داشت حالم بهم ميخورد.فك نكنم تا چند سال ديگه كباب دل و جيگر بخورم!

Doom

Registered User
لایک‌ها
789
بنظر من باید واسه این بازی گروه سنی مشخص میکردن( تو ایران که حرفشو نزن غیر ممکنه):happy:
ولی از نظر خشن بودن رو انسان خیلی تاثیر میذاره
69.gif

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
نميدونم موتور بازي چيه ولي فك كنم از سري موتورهاي unreal باشه.
از موتور تقويت شده riddik استفاده شده

بنظر من باید واسه این بازی گروه سنی مشخص میکردن

هر بازی درجه بندی سنی داره...اين بازی هم درجه بندی سنيش m هست يعنی 18 سال به بالا

lucky4ever

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

فایل های ضمیمه

• wallpaper_the_darkness_01_1920x1200.jpg
    wallpaper_the_darkness_01_1920x1200.jpg
    562.5 KB · نمایش ها: 2
  • wallpaper_the_darkness_02_1920x1200.jpg
    wallpaper_the_darkness_02_1920x1200.jpg
    464.2 KB · نمایش ها: 4

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272
خوب اين نظر شخصی شماست..مسلماً اين حرف شما کاملاً برعکس هست
اينرو ديگه فکر کنم هر شخصه اماتور گيم هم بدونه که بازيهای پر اوازه اول واسه کنسول ها ريليز میشه
بعد واسه pc میياد تازه بعد از چند سال ( اونم تازه شايد )
زرشک!! :lol:

بالا