برگزیده های پرشین تولز

پخت یک عدد کامپیوتر !

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,668
سلام

یه سوال فنی دارم امیدوارم متخصصین امر کمک کنن ، آیا ارز نیمایی به کامپیوتر تعلق گرفته است ؟

میخوام پردازنده بخرم فوق العاده گرونه ...

یه برنامه شبانگاهی بود رئیس اتحادیه موبایل و کامپیوتر گفت 50% قیمت ها میاد پایین (منظورش بعد ارز نیمایی بود ) ، چی تو این مملکت ارزون شده بعد گرونی ؟

Last edited:

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,909

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,668
نت بوک بخر (لب تاب مینی)
ارزون - کاربردی - کم حجم

مین برد و مانیتور و موس و پاور رو خریدم :D

پردازنده خیلی گرونه خدایی دوباره بخوام سیستم بخرم اول پردازنده میخرم

Amir_Ghost

Registered User
لایک‌ها
2,325
الان که هر چی میخوان بخرن میگن گرین باشه !

خرابی داشته ؟
خرابی نداره سیستم رو کامل آتیش میزنه
یه سیستم عید خریدم که روش پاور 600 وات نیمه ماژولار گرین بود،انواع اقسام صدا ها رو میداد و جرقه برق میزد آخرشم دادمش به همون فروشنده،380داده بودم واسه پاور گرین بعد یک میلیون دویست دادم 650وات کولر مستر خریدم از شر همه چیز راحت شدم،اون گرین فنش صدای F16میداد
اخیرا تو لیون کامپیوتر یکی 650 وات OCگرین رو زده به کارت 1080 علی برکت الله سوراخ های PCIEکارت حالت ذوب شده پیدا کردند،این پاور ها ساخت ایرانه و تحت استاندارد من در آوردی درست میشه

Amir_Ghost

Registered User
لایک‌ها
2,325
سلام

یه سوال فنی دارم امیدوارم متخصصین امر کمک کنن ، آیا ارز نیمایی به کامپیوتر تعلق گرفته است ؟

میخوام پردازنده بخرم فوق العاده گرونه ...

یه برنامه شبانگاهی بود رئیس اتحادیه موبایل و کامپیوتر گفت 50% قیمت ها میاد پایین (منظورش بعد ارز نیمایی بود ) ، چی تو این مملکت ارزون شده بعد گرونی ؟
ارز نیمایی اینا کلا چرنده !
تبلت مبلت هم بدرد فرد آماتور میخوره که استفاده ی معمولی برای وب گردی و ایسنتا و تلگرام داره
شما یه گزینه به اسم کارت گرافیک نداری کلی از هزینه هات کم میشه ! یه پرندازه قوی و SSDبا 8 گیگ رم می خوای، یا اینکه لپ تاپ مدل پایین بخر بعد بده برات روش SSDبزارند

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,668
خرابی نداره سیستم رو کامل آتیش میزنه
یه سیستم عید خریدم که روش پاور 600 وات نیمه ماژولار گرین بود،انواع اقسام صدا ها رو میداد و جرقه برق میزد آخرشم دادمش به همون فروشنده،380داده بودم واسه پاور گرین بعد یک میلیون دویست دادم 650وات کولر مستر خریدم از شر همه چیز راحت شدم،اون گرین فنش صدای F16میداد
اخیرا تو لیون کامپیوتر یکی 650 وات OCگرین رو زده به کارت 1080 علی برکت الله سوراخ های PCIEکارت حالت ذوب شده پیدا کردند،این پاور ها ساخت ایرانه و تحت استاندارد من در آوردی درست میشه

در مورد هارد نظری نداری ؟ هارد هم خیلی خرابی داره

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,668
ارز نیمایی اینا کلا چرنده !
تبلت مبلت هم بدرد فرد آماتور میخوره که استفاده ی معمولی برای وب گردی و ایسنتا و تلگرام داره
شما یه گزینه به اسم کارت گرافیک نداری کلی از هزینه هات کم میشه ! یه پرندازه قوی و SSDبا 8 گیگ رم می خوای، یا اینکه لپ تاپ مدل پایین بخر بعد بده برات روش SSDبزارند

برد h81 سوکت 1150 دارم
یه i5 نسل چهار میخوام بگیرم
یه ssd هم بگفته شما بگیرم بهتره

Amir_Ghost

Registered User
لایک‌ها
2,325
در مورد هارد نظری نداری ؟ هارد هم خیلی خرابی داره
هارد مگر اینکه barracudaباشه که خراب بشه xD
کلا آدمای ناشی هارد زیر دستشون خراب میشه وگرنه SSDخیلی حساس تر از HDDهست طرف طوری پدر SSDرو تو سه ماه در آورده بود که سیستم حالت لگ و نویز داشت، تو تست نرم افزار سامسونگ وضعیت هاردش قرمز بود

Amir_Ghost

Registered User
لایک‌ها
2,325
برد h81 سوکت 1150 دارم
یه i5 نسل چهار میخوام بگیرم
یه ssd هم بگفته شما بگیرم بهتره
بله،حالا شاید کس دیگه ای اومد تونست بهتر راهنمایی کنه اما بهتره یه تاپیک هم لیون کامپیوتر ایجاد کنی اونجا حداثل 10 نفر جوابت رو میدن،بودجه رو هم مشخص کن تا گزینه ها مختلف بهت پیشنهاد بدن

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,668
بله،حالا شاید کس دیگه ای اومد تونست بهتر راهنمایی کنه اما بهتره یه تاپیک هم لیون کامپیوتر ایجاد کنی اونجا حداثل 10 نفر جوابت رو میدن،بودجه رو هم مشخص کن تا گزینه ها مختلف بهت پیشنهاد بدن

ممنون داداش

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,210
ارز نیمایی دیگه تموم شد فقط برای کالاهای اساسیه این موبایل و تبلت که میگن مال قبله که وارد شده
تو دیوار یکی دو تا گزینه خوب پیدا کردم از دستم رفت میتونی کامپیوتر کامل بگیری مثلا کامپیوتر کامل i3 نسل چهار رو با مانیتور و رم ۸ میداد دو تومن تو ایسام هم نسل سه رم هشت با مانیتور میداد یک و هفتصد که اونم رو هوا زدن

مانیتورو بدون کیس و لپ تاپ چی جوری میشه تست کرد مطمئن شد سالمه ؟

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,668
ارز نیمایی دیگه تموم شد فقط برای کالاهای اساسیه این موبایل و تبلت که میگن مال قبله که وارد شده
تو دیوار یکی دو تا گزینه خوب پیدا کردم از دستم رفت میتونی کامپیوتر کامل بگیری مثلا کامپیوتر کامل i3 نسل چهار رو با مانیتور و رم ۸ میداد دو تومن تو ایسام هم نسل سه رم هشت با مانیتور میداد یک و هفتصد که اونم رو هوا زدن

مانیتورو بدون کیس و لپ تاپ چی جوری میشه تست کرد مطمئن شد سالمه ؟

بدی یکی تست کنه خب

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,210
ده حاجی کسیو ندارم منم و رجبعلی

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,750
،این پاور ها ساخت ایرانه و تحت استاندارد من در آوردی درست میشه
شما اگر خط تولید پاور گرین وات بالا پیدا کردید به منم نشون بدید (330-380بحثش فرق داره ظاهرا تو ایران سر هم میشه) اما سایر مدلها تماما از چین وارد میشه .مثل سایر برندهای دیگه (کولر مستر و....)

Amir_Ghost

Registered User
لایک‌ها
2,325
شما اگر خط تولید پاور گرین وات بالا پیدا کردید به منم نشون بدید (330-380بحثش فرق داره ظاهرا تو ایران سر هم میشه) اما سایر مدلها تماما از چین وارد میشه .مثل سایر برندهای دیگه (کولر مستر و....)
این رو اونا ادعا میکنن حتی یکیشون از انجام تست های سنگینشون بر روی مدل جدید نیمه ماژولار برای من میگفت !!!! فرق کولر مستر ها و کورسیرها اینکه اینا حق ساخت دارند و تحت استاندارد های مختلف مثل HP plus85یا80 کار میکنن certificate دارند نه مثل گرین!
این لیست درجه بندی کیفیت پاور هاست خودم درجه یک کولر مستر گرفتم کسی توش گرین دید به منم نشون بده
https://linustechtips.com/main/topic/631048-psu-tier-list-updated/

Last edited:
بالا