برگزیده های پرشین تولز

استخدام بازاریاب حرفه ای اینترنتی (حقوق 1 میلیون + پورسانت)

saze20

Registered User
لایک‌ها
25
سلام
برای سایتم یک یا چند بازاریاب حرفه ای نیاز دارم
سایت فایل ناب بصورت همکاری در فروش فایل فعالیت می کنه و بیش از 23000 تا فایل توی سایت قرار داره که بخش زیادی از این فایل ها اختصاصی هست و توسط خودمون و یا دوستان نزدیک تولید شده و فقط توی سایت خودمون برای فروش گذاشته شده.
قبلا روزی 80 تا فروش هم داشتیم ولی الان به شدت افت کرده با اینکه تعداد محصولاتمون حدودا دوبرابر شده! به همین دلیل دنبال بازاریاب حرفه ای هستم که بتونه دوباره حداقل فروش رو به همون تعداد قبلی برسونه و اگه فروش بیشتر هم شد که چه بهتر.

رسیدن به این تعداد فروش برای کسی که حرفه ای باشه کار سختی نیست ، چون قبلا هم این موضوع رو تجربه کردم و الان اون بازاریاب های قبلی خیلی کم کار شدن.

شرایط کار:
1- بین 20 تا 40 درصد از هر فروش (بدون هیچ محدودیتی) به حساب بازاریاب واریز میشه
2- علاوه بر مورد بالا ، به ازای هر 2500 فروش در ماه ، مبلغ 1 میلیون تومن هم بصورت پاداش به بازاریاب پرداخت میشه.
یا
به ازای هر 500 فروش در ماه 700 هزار تومن (بدون پورسانت)

در صورت تمایل به همکاری ابتدا از توی سایت فایل ناب ثبت نام کنید و سپس از طریق تیکت اطلاع بدید تا شرایط ذکر شده رو براتون در نظر بگیریم.

با تشکر

Last edited:

saze20

Registered User
لایک‌ها
25
همچنان پذیرای دوستان علاقه مند به همکاری هستیم

myab

Registered User
لایک‌ها
17
با سلام و وقت بخیر
دوست عزیز سیستم بصورت همکاری در فروش هست؟
پنل شما بگونه ای هست که مشخص بشه فروش کتاب از چه طریقی و به چه ای دی تبلیغ کننده ای انجام گرفته یا خیر؟

saze20

Registered User
لایک‌ها
25
با سلام و وقت بخیر
دوست عزیز سیستم بصورت همکاری در فروش هست؟
پنل شما بگونه ای هست که مشخص بشه فروش کتاب از چه طریقی و به چه ای دی تبلیغ کننده ای انجام گرفته یا خیر؟

سلام
بله سایت بصورت همکاری در فروش فعالیت می کنه.
هر بازاریاب یک فروشگاه اختصاصی با سابدامنه اختصاصی خودش داره و پورسانت تمام فروش های اون سابدامنه به پنل کاربری بازاریاب اضافه میشه و شما می تونید هر زمانی که مایل بودید ، درخواست واریزی رو ثبت کنید تا درآمد شما رو به حسابتون واریز کنیم

بالا