برگزیده های پرشین تولز

نظرات انتقادات و پيشنهادات بخش عکاسی

Smiley

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام به همه دوستان عزيز و فعال بخش عكاسي

همونطوري كه ميدونيد مدتهاست مديران بخش عكاسي سايت ، به فروم سر نميزنند و اين بخش عملا توسط خود كاربر ها اداره ميشه كه جاي تقدير و تشكر فراوان داره . چون توي هر صفحه حتي يك پست بي ربط يا off topic مشاهده نميشه

سابق بر اين دو استاد عكاسي جناب phoyo_live عزيز و خانم نياز مديريت بخش رو به عهده داشتند . من به هر دو عزيز pm زدم كه فقط جناب phoyo_live جواب دادند

به نقل از phoyo_live :
من یه چند ماهی هست که سرکار میرم و بعنوان مدیر طراحان در یک کانون تبلیغاتی بزرگ تو اهواز دارم کار میکنم و این باعث شده که من نتونم مثل سابق تو انجمنها کار کنم و فعالیت داشته باشم در ضمن به مدیرای پرشین تولز هم اطلاع دادم که اینطوره ولي ...
در ضمن من پیشنهادشو به مدیرا دادم که فرشاد رو مدیر کنن اما بازم ترتیب اثر داده نشد چرا ؟؟؟ نمیدونم .
بازم ازت تشکر میکنم و ازت میخوام از طرف من از همه بچه ها عذر خواهی کنی.

خانم نياز هم كه مدتهاست به دليل مشغله شخصي به سايت سر نميزنند ... در نتيجه نياز شديدي به حظور مدير و ساماندهي تاپيك و يوزيهاي اين بخش احساس ميشه . براي همين با كمك دوست خوبم آرش عزيز ، با دونفر از مديران پرشين تولز تماس گرفتيم و مساله رو مطرح كرديم ... و تا اين لحظه ، دوستان به ادمين هاي سايت انتقاد دادند

از اونجا كه ادمينها شايد از تمام جزئيات سايت خبر نداشته باشند از دوستان عزيزم خواهش ميكنم كه پيشنهاداتشون رو در اين مورد بنويسند تا تصميم گيري نهايي ساده تر بشه

پيشنهاي خود من اين هست كه اگر فرشاد عزيز يا رامين جان وقت داشته باشند مديريت بخش رو قبول كنند
و به عنوان كاربرهاي فعال بخش عكاسي ، به سيد عزيز و خانم ريتا داده بشه كه تا الان بخش عمده آموزشي سايت به عهده شون بوده :)

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
خب چیزی که مشخص هست مدیران محترم این بخش مدتی هست که کمتر به اینجا سر میزنند!

و صد البته آنها هستند که باید مدیرجایگزین رو ( به خاطر شناخت بیشتری که به بخش و کاربران اون دارند) معرفی کنند!
اما اگر دوستان فعال در این بخش برای مدیریت یک نفر به توافق رسیدند من این نظر رو به ادمینهای محترم منتقل میکنم و پیگیر قضیه خواهم شد

موفق باشید

arkdvi

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
ممنون از smily جان به خاطر طرح اين مسئله
شايد از نظر كاربران ديگه مديريت اين بخش كار سختي نباشه و اصلا نيازي به تعويض مديران فعلي باشه ولي همين حضور نداشتن اين مديران عملا باعث ركود و دلسرد شدن كاربراني ميشه كه زحمات زيادي براي اينجا كشيده اند البته نبايد از فعاليت هاي سازنده و مستمر مديران اين بخش در دوره هاي قبل غافل شد ولي چيزي كه در اين بخش در حال حاضر بيشتر به چشم مي آد نوعي بي نظمي و آشفتگي در اينجاست . پست هاي بعضا نامربوط ، تاپيك هاي تكراري و نابجا و گم شدن مطالب مفيد و مورد نياز كاربران در اين آشفتگي هاست كه نتيجه آن را به وضوح مي توان در دلسرد شدن و به تبع آن مهاجرت بسياري از كاربران باسابقه و با معلومات اين بخش ملاحضه كرد. فرشاد و رامين عزيز كه روزگاري در اين بخش سر و صداي زيادي داشتند اما حالا حضوري گذرا و ناچيز دارند و البته اين محدود به اين دو عزيز نمي شود كاربران با ذوق و فعال ديگري بوده اند كه بر اثر همين بي ملاحظگي ها ناچار به ترك pt شدند. شايد كمترين پاداش به چنين فعايت هايي عنواني مثل كاربر فعال بوده كه اگرچه شايد ارزش چنداني نداشته باشد ولي به نوعي دلگرمي به حضور و فعاليت بيشتر را باعث مي شود كه افسوس دريغ شد.
به عنوان يك كاربر علاقه مند به اين بخش از مديران و ادمين هاي سايت و فروم تقاضا دارم با درايت و با ملاحظه به جوانب فكري براي اين بخش بكنند .
از كاربران اين بخش هم تقاضا دارم نظرات و پيشنهادات خودشون رو در همينجا مطرح كنند.

Smiley

Registered User
لایک‌ها
0
با تشكر از استاد live for what بزرگوار مهدي و آرش عزيز :)

راستش من هميشه فكر ميكردم نياز بايد ID خانم باشد !!!‌ خودشون هم هيچ وقت اعتراضي نكردند :blink:

Rita-Rad

Registered User
لایک‌ها
0
سلام بر همگان
من هم با صحبتهای دوستان موافقم و از مدیران خواهشمندم که هر چه سریعتر نسبت به این موضوع اقدام نمایند.
فکر نمی کردم دوستان خوبمون که این همه اینجا زحمت کشیدن به خاطر این موضوع رفتن. امیدوارم که دوباره شاهد حضورشون باشم.
Smiley از لطف شما هم بسیار ممنونم. :)

با تشکر از زحمات همگی بخصوص مدیران قبلی.
...خوش باشید و موفق...

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
من همچنان پی گیر این موضوع هستم و امیدوارم به زودی به نتیجه ای که به صلاح این بخش باشه برسیم

Smiley

Registered User
لایک‌ها
0
با توجه به شرايط موجود و عدم حظور دوستان پيشنهاد شده ، بهترين گزينه براي مديريت بخش جناب Gt max هستند از دوستان خواهش ميكنم كه نظراتشون رو اعلام كنند :)

mgs

Registered User
لایک‌ها
47
arkdvi
Gt max
Rita-Rad
من با این سه دوست که واقعا دارن زحمت میکشن تو این بخش موافقم

Even Star

کاربر فعال فرهنگ و هنر
کاربر فعال
لایک‌ها
127
من هم با gt max و arkdvi موافقم!
با اقای rita radهم اشنایی چندانی ندارم!فقط امیدوارم این بخش از سر در گمی در بیاد !
smiley از زحمات شما هم ممنون!

arkdvi

کاربر فعال
لایک‌ها
0
بچه ها ممنون ازنظرات شما و از اينكه به اين بخش توجه كرديد.
فكر كنم اين بخش در حال حاظر مظلوم ترين بخش پرشين تولز باشه. چون از آغاز اين تاپيك خيلي وقته مي گذره و متاسفانه تا الان اقدام قابل توجهي انجام نشده و متشكرم از تمام عزيزاني كه براي ساماندهي اين بخش تلاش مي كنند.
تعجب مي كنم از اينكه چرا من در در انتخاب هاي شما قرار گرفتم چرا كه كاربران ممتاز و اهل فن بسياري هستند كه واقعا لياقت مديريت اين بخش رو داشته باشند . كاربراني كه كمتر به اينجا سر مي زنند مثل لنين ، رامين نجفي ، سيد مصطفي و بقيه كه خيلي ها متاسفانه با شرايط موجود از فعاليت در اين بخش منصرف شدند. در حال حاظر و باتوجه به شرايط موجود و ضمن اينكه جناب Gt_Max تمايل خودشان براي مديريت اينجا اعلام كرده اند من هم از ايشان حمايت مي كنم و از عزيزان ديگري كه تمايل به اين كار دارند تقاضا دارم در همين تاپيك خودشان را معرفي كنند.

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
تلاش دوستان شایان تقدیر است . واقعا از همه عزیزان ممنون که به فکر فروم هستید. همینطور که دیگر مدیران محترم فرمودند، پیگیر مساله خواهیم بود . البته تصممی نهایی را ادمین سایت خواهند گرفت.

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
من پیشنهاد میدهم دوستان این مساله را ایجاد یک تاپیک در بخش گفتگو پیرامون مسائل مربوط به فروم ادامه دهند . تا نظر دیگر عزیزان چه باشد

Sama01

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
arkdvi
Gt max
Rita-Rad
من با این سه دوست که واقعا دارن زحمت میکشن تو این بخش موافقم

به نظر من هم هر کدوم از این دوستان اگر فرصت و انرژی کافی داشته باشند، می‌توانند گزینه‌های مناسبی برای مدیریت این بخش باشند.
فقط امیدوارم هر چه سریعتر این موضوع به فرجام مناسبی برسه.

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
واقعا گزینه های ارائه شده هر سه تاشون عالی هستند و من به هر سه تاشون ارادت دارم، البته شاید یه کوچولو از Gt_Max رو بیشتر برای این عنوان می پسندم.
flower4.gif

ولی به نظر من بین این سه نفر هر کدوم که بیشتر می تونه توی فروم حاضر باشه و ایده های جدیدتر و بهتری برای اصلاح وضع موجود و پربارتر کردن اینجا داشته باشه، باید انتخاب بشه. وگرنه گذشته از این موضوع هر سه تاشون اطلاعات خوبی در مورد این مسائل دارند.
128fs318181.gif

ایشا الله که با مدیر جدید این بخش بشه از بهترین های پی تی. :happy:

darya_s

کاربر فعال
لایک‌ها
5
در اینکه این انجمن هم باید مدیر داشه باشه شکی نیست، اما فکر نمیکنم که حضور برخی از دوستان بخاطر عدم وجود مدیر باشه. خوشبختانه افرادی که توی این انجمن فعالیت میکنند خیلی افراد با شخصیت و مسوولیت پذیری هستند و خودشون سعی در حفظ نظم این انجمن و بالا بردن سطح اون و همچنین کمک به همدیگر میکنند، به جرات میتونم بگم که اگر یکدهم این زمان که اینجا مدیر نداشته رو توی انجمن دیگه داشتیم، کل اون انجمن به هم میریخت. اما خوشبختانه بچه های اینجا خیلی صمیمانه و با مسولیت پذیری کامل فعالیت میکنند و خوشدون سعی در رفع مشکلات دارند.
البته این حرفهام دلیل بر این نیست که مدیر لازم نیست، بلکه منظورم این بود که فکر نمیکنم که دلیل دلسردی برخی از دوستان این امر بوده باشه، شاید وقتشون کمتر شده یا مسائل دیگر. بهتره که خودشون بیان بگن.

مدیر انتخاب کردن اینطوری که خیلی سخته، دوستان زیادی بودند و هستند که در این بخش فعالیت خیلی خوبی داشتند، اما باید از خودشون هم پرسید آیا اصلا تمایل به اینکار دارند و آیا وقتشون اجازه میده یا نه.

فرشاد عزیز یکی از کسانی بود که خیلی هم توی تاپیک خرید دوربین و هم توی تاپیک آخرین عکس فعالیت میکرد، اما نمیدونم چرا فعالیتش کم شده .فکر میکنم خودش بیاد بگه خیلی خوبه، اگر وقتش رو داشته باشه یکی از گزینه های خیلی خوب میتونه باشه.

جناب نجفی هم همینطور، فکر میکنم که با توجه به اطلاعات و علاقه ای که دارن، اگه بتونند وقت بگذارند، گزینه خیلی خوبی هستند.

جناب آهنگرها هم همینطور.

نظر من فعلا این دوستان هستند، که البته اخیرا کم پیدا شده اند. اگر هیچکدام از عزیزان وقت نداشتند، دوستان دیگری نیز هستند که واقعا در این انجمن زحمت میکشند و دانسته های خودشون رو با دیگران تقسیم میکنند.

Rita-Rad

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام و عرض ارادت :)
من هم با دوست خومون جناب Gt-Max موافقم. فکر می کنم باتجربه باشن.دوستان دیگر رو هم می خواستم بگم که اطلاعات بسیار خوبی دارند ولی متاسفانه حضورشون کمتر شده و فکر می کنم فرصت نداشته باشن.
از لطفی هم که دوستان به بنده داشتن ممنونم. اگر مورد تائید باقی دوستان هم باشم خوشحال میشم تا خدمتی کنم.

با احترام و تشکر بات زحمات همگی
...خوش باشید و موفق...

بالا