برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گزاری در فارکس

hadi_bnd

Registered User
لایک‌ها
873
سلام دوستان و همراهان عزیز
لطفا عزیزانی که در این بازار فعالیت داشته اند ما را از نظرات و راهنمایی های خویش بهره مند گردانند،
سوال اول که برای شخص خودم هست :
میگن بازار فارکس بازار سرمایه گزاری پولدارهاست ایا با سرمایه کم میشه وارد این بازار شد:general709:

fireboy810

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
سلام
ربطی نداره به سرمایه اولیه . اگر کسی حرفه ایی باشه با کمترین مقدار هم شروع میکنه ولی اگر مبتدی باشه میلیاردها دلارم باشه از بین میره .
من از سال ۸۶ در فارکس هستم و شغل اصلیمه . خواستم بگم که سرتونو الکی گول نمالن با این حرفا

hadi_bnd

Registered User
لایک‌ها
873
سلام
ربطی نداره به سرمایه اولیه . اگر کسی حرفه ایی باشه با کمترین مقدار هم شروع میکنه ولی اگر مبتدی باشه میلیاردها دلارم باشه از بین میره .
من از سال ۸۶ در فارکس هستم و شغل اصلیمه . خواستم بگم که سرتونو الکی گول نمالن با این حرفا
وارد شدن به این بازار به چه صورت هست
سایت هست یا مکانهای خاصی برای ثبت نام یا شروع سرمایه گزاری وجود داره
و درصد سود و زیانش به چه صورت هست
ممنون میشم کمی از اطلاعاتتون رو عنوان بفرمایید

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
وارد شدن به این بازار به چه صورت هست
سایت هست یا مکانهای خاصی برای ثبت نام یا شروع سرمایه گزاری وجود داره
و درصد سود و زیانش به چه صورت هست
ممنون میشم کمی از اطلاعاتتون رو عنوان بفرمایید
درصد سود و زیان مشخصی نداره که دست خودت و درصد ریسکت داره.اما برای اونایی که تازه کارن اول باس حساب دمو باز کنن و با پول مجازی الکی معامله کنی تا ببینی چی به چیه.

hadi_bnd

Registered User
لایک‌ها
873
درصد سود و زیان مشخصی نداره که دست خودت و درصد ریسکت داره.اما برای اونایی که تازه کارن اول باس حساب دمو باز کنن و با پول مجازی الکی معامله کنی تا ببینی چی به چیه.
با چه نرم افزاری باید کار کرد ممنون میشم

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
با چه نرم افزاری باید کار کرد ممنون میشم
هر کارگزار یا برئکری هم نرم افزار اختصاصی میتونه داشته و هم نرم افزار عمومی که همه استفاده میکنن بنام متار تریدر که پس از ثبت نام از داخل همون سایت میتونید دان کنید.

hadi_bnd

Registered User
لایک‌ها
873
دوست عزیز سرمایه گذاری در بازار فارکس از نظر من خوب هست- افراد معمولا با 10000 دلار شروع می کنند. البته قبلا که دلار پائین بود بهتر میشد روی ای بازار سرمایه گذاری کرد- شاید به قول شما این بازار الان برای پولدارها مطرح باشه- ولی به هرحال هرکس با افتتاح حساب دمو شانس سرمایه گذاری داره برای اطلاعات بیشتر براتون یک مطلب دراین زمینه قرار میدم.
بروکر معتبر فارکس هنر و دانش تجارت در بازارهای مالی میان مردم این گوشه دنیا نوپاست. متاسفانه اشخاص و شرکتهایی هستند که از این موضوع سو استفاده نموده و با وعده سود زیاد هزاران نفر را به سمت ضررهای بزرگ کشانده اند.

این اشخاص و شرکتها خود را جای ما(بروکرهای بازارهای مالی) جا زده و چیزی کاملا متفاوت از ما به مشتریان خود ارائه میدهند.

“فارکس” نامی عمومی و آشنا برای این عارضه میباشد.

در اصل کلمه فارکس اختصاری است از دو کلمه Foreign Exchange که همان تبدیل ارزهای خارجی ست.

دلیل اینکه این قضیه به (فارکس) معروف شده آنست که تجارت ارزهای خارجی در برابر یکدیگر قسمت عمده این مطلب است اگرچه طلا و نفت هم بسیار محبوب هستند. این نیرنگ قربانیان خود را به کاربرد یک برنامه کامپیوتری که سکوی معامله یا پلتفورم معامله نامیده می شود و به ادعای آنان معامله گران را به بازارهای مالی متصل میکند، هدایت مینماید.

اگر چه بیش از یک برنامه کامپیوتری برای این کار نوشته شده ولی معروف ترین و آلوده کننده ترین آنها در ایران متاتریدر نام دارد و از این رو در این متن کوتاه بیشتر به آن میپردازیم.

در واقع هیچ بازار مالی پشت این پلتفورم وجود ندارد. قیمتهای خرید و فروش توسط اپراتورهای این برنامه کامپیوتری ارائه میشود و آنها بر تغییرات این قیمتها و سفارشات شما احاطه کامل دارند. اپراتور این برنامه عملاً طرف مقابل تمامی معاملات است و این بدین معناست که سود معامله گران ضرر او و ضرر معامله گران سود اوست.

طبیعتاً سود بردن معامله گران هیچ جذابیتی برای آنان ندارد. چنین برنامه های کامپیوتری هر روز درحال گسترش ند و به اپراتور اجازه بهره برداری های پیشرفته تری از قربانیانشان را می دهد مثل نشان دادن قیمتهای متفاوت به معامله گران متفاوت، مشاهده سفارشات و نپذیرفتن سفارشات سود ده (قیمت عوض شد دوباره سفارش وارد کنید و تا اون موقع چندین پیپ قیمت به نفع خودش حرکت کرده) و … . بروکرهای فارکس برای ایرانیان در این زمینه بسیار زیاد است برخی از بروکر ها هم زبان فارسی را پشتیبانی میکنند به عنوان بروکر فارکس فارسی شناخته می شوند.

کار با خرید چیزی که به آن دیتا فید میگویند شروع میشود. یک نمونه آنرا میتوانید روی سایت ما در این قسمت مشاهده کنید. شرکتهائی وجود دارند که میشود قیمت های لحظه ای آخرین معامله انجام شده روی پیشخوان یک بازار را از آنها با 200 – 300 دلار در ماه بصورت آنلاین اجاره کرد. این به صورت یک کد فعال به ماژول سرور برنامه متاتریدر خورانده میشود. ماژول سرور چیست؟ آن قسمت از متاتریدر که شما ندیده اید. شما متاتریدر را به عنوان یک سکو یا به اصطلاح پلتفرم معاملاتی میشناسید ولی این تمام متاتریدر نیست. قسمت اصلی آن روی یک سرور هاست شده و امکانات زیادی به اپراتور های آن میدهد. سپس اپراتور های متاتریدر با استفاده از آن قسمت از برنامه که از آن با شما حرفی نزده اند برای هر اکانت یک اسپرد روی این قیمت میسازند این به ظاهر قیمتهای پیشنهادی خرید و فروش را می توانند به بالا و پائین هم حرکت دهند. سفارشات خروج از بازار یعنی استاپ لاس و تیک پرافیت را هم که خود شما وارد برنامه میکنید. یک کارگذار واقعی بازار مالی نمیتواند مصرف کننده دیتا فید باشد زیرا در یک بازار واقعی اعداد پیشنهادی برای خرید و فروش به سادگی توسط خریداران و فروشندگان تولید میشود و پلتفرم بازار مالی فقط به نشان دادن آن مشغول است و نه تولید و دستکاری.
از اطلاعاتی که قرار دادید کمال تشکر رو دارم
دقیقا من داستان افرادی رو شنیدم که در این بازار به شدت متضرر شدن
متضرر شدن اینان در مبلغ کم اتفاق نیافتاده و با ضررهای بالا و با بدهی از این بازار خارج شده اند
من چندین کتاب راجع به این بازار خواندم
معمولن نرم افزار عنوان شده را پیشنهاد میکنند

nader1095

Registered User
لایک‌ها
85
سلام
دوستان کامل به مبحث این بازار (فارکس) اشاره کردن
من فقط یک نکته رو لحاظ میکنم
به هیچ عنوان توی این بازار به فکر سود های نجومی نباشید کما این که سود بیشتر نشانه قمار کردن هست و خودش عامل از بین رفتن کل سرمایه شما میشه. خطر ورشکستگی در این بازار بزرگ مالی بیشتر از بازار فیزیکی هست . میشه گفت فارکس یکی از سخت ترین مشاغل دنیا محسوب میشه.

فرستاده شده از Redmi Note 4ِ من با Tapatalk

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
سلام
دوستان کامل به مبحث این بازار (فارکس) اشاره کردن
من فقط یک نکته رو لحاظ میکنم
به هیچ عنوان توی این بازار به فکر سود های نجومی نباشید کما این که سود بیشتر نشانه قمار کردن هست و خودش عامل از بین رفتن کل سرمایه شما میشه. خطر ورشکستگی در این بازار بزرگ مالی بیشتر از بازار فیزیکی هست . میشه گفت فارکس یکی از سخت ترین مشاغل دنیا محسوب میشه.

فرستاده شده از Redmi Note 4ِ من با Tapatalk
مهم ترین نکته توی این بازار و جلوگیری از کال شدن اینه که بتونی خودتو کنترل کنی یعنی چه؟؟؟یعنی از لحاظ روانی هروقت آماده بودی میتونی بری سراغ بحث تکنیکال و بنیادی فارکس.
بنظر من بحث روانی و طمع و ذهن مهمترین نکته توی این بازار هستش...

Miri.Vortex

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام دوستان و همراهان عزیز
لطفا عزیزانی که در این بازار فعالیت داشته اند ما را از نظرات و راهنمایی های خویش بهره مند گردانند،
سوال اول که برای شخص خودم هست :
میگن بازار فارکس بازار سرمایه گزاری پولدارهاست ایا با سرمایه کم میشه وارد این بازار شد:general709:

باسلام
متن زیر را مطالعه بفرمایید
با مبلغ کم هم میشه شروع کرد و سایت زیر رو دنبال کنید
نتیجه اکانت ریل هر هفته با ارائه اینوستور و لاگین درخدمت شما دوستان عزیز است .
باسلام خدمت همه دوستان عزیز
کسب سود در بازار های مالی جهانی ( فارکس) با افتتاح حساب سرمایه گذاری پم در سایت fxtm و وصل شدن به حساب real بنده رو به شما عزیزان پیشنهاد میکنم . هر هفته لاگین و پسورد حساب متاتریدر بنده دراختیار شما قرار خواهد گرفت تاخود حساب را بررسی نمایید در مدت 3 ماه مبلغ 328 دلار تا به 2260 دلار تا به امروز رسانده ام . بنده مدت 19 ساله که با بازار فارکس اشنایی کامل دارم و به عنوان تریدر و تحلیل گر ارزهای جهانی و بازار بورس فعالیت داشته و دارم بنده درحال حاضرمقیم کانادا هستم و در بانکهای کانادا به عنوان تریدر و wealth management فعالیت دارم . رشته تحصیلی بنده مهندسی اکتشاف نفت از ایران است و درحال حاضر دردانشگاه تورنتو مشغول به ادامه تحصیل هستم . از انجایی که افراد مقیم کانادا ممنوعیت افتتاح حساب در فارکس با کشورهای دیگه رو دارند( به دلیل قوانین مالیاتی کانادا) بالاخره توانستم با تنها بروکری که با کاناداییها کار میکند افتتاح حساب نمایم و جهت اثبات قوانین ریاضی و کاربرد آن در مدیریت بازارهای مالی با مبلغ کم در حدود 328 دلار حسابی را افتتاح نموده و در مدت 3 ماه ترید به 2260 دلار تا به امروز رسیده . بنده مبتکر ریاضیات ورتکس -لوشو- رموز عددیابی ستاره داوود و هندسه دوجینی و فرکتال ها هستم و توسط این داستان ترید میکنم . درصورتی که مایل بودید میتوانید برای افتتاح حساب در سرمایه گذاری پم شرکت نمایید . هر روز به تعداد سرمایه گذارانی که درفارکس بازنده بوده اند برای کسب سود روزانه به دلار افزوده میشود . هر هفته در روزهای تعطیل بازار فارکس ( شنبه - یکشنبه )گزارش لایوی از حساب با ارائه لاگین و پسورد حساب بانکی بنده درمتاتریدر دراختیار دوستان قرار میکیرد تا از ریل بودن حساب مطمئن شوند.
سایت زیر را دنیال کنید لینک حساب بنده رو و وضعیت روزانه اون رو مشاهده خواهید نمود.گراف رشد پول و درصد سود روزانه به ثبت میرسد .
https://www.forextime.com/strategy/goldensignal

سود سیف با ریسک پایین .
امیر میری

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
در حال حاضر سایت های مورد اطمینانی که برای شهروندان ایران هم حساب باز میکنند و مشکل برداشت پول ازشون وجود نداره کدوم ها هستند؟

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,224
کسی از دوستان با بروکر الیمپ تریدر کار کرده؟ میخواستم بدونم چجوریه خوب هستش یا نه؟

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
دوستان نظرتون در مورد آلپاری (Alpari) چیه؟ قابل اعتماد هست؟

Miri.Vortex

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
باسلام دوستان عزیز امروز هم به لطف خدای متعال با همون روشهای ریاضی سود کردیم من لاگین و اسنوستور حساب ریل رو اینجا میذارم تا مشاهده کنید .ابتدا متاتریدر رو زا سایت fxtm دانلود کنید بعد لاگین و اینوستوری رو که بهتون دادم وارد کنید اونز مان میتونید حساب رو چک کنید
8uvo_real_account.png

دروادان حساب بسیار کمه این نشون میده که بیشتر پوزیشنها در جای درست گرفته میشن و ریسک پایینه . علت اینکه دراودان رو تو سایت دو برابر نشون میده رو نمیدونم باید از سایت بپرسم . این حساب با 328 دلار شروع شده و کم کم رشد کرده و درمدت 4 ماه ترید یعنی 125 روز به 6.5 برابر اصل پول رسیده . اون هم با ریسک بسیار کم . این یعنی سود واقعی . شما تو هربازار دیگه ایی سرمایه گذاری میکردید تو این مدت به شما این مقدار سود رو نمیداد . پایین سایت ی ماشین حساب هست که میتونید میزان سرمایه خودتون رو توش بذارید مثلا فرض کنید با 20 هزار دلار سرمایه گذاری میکردید از روز اول با من تو مدت 4 ماه معادل 111 هزار دلار از من سود میگرفتید که این سهم سود خالص شماست و سود 30 درصد من اتومات قبلا توسط بروکر ازش کم شده یعنی پول شما که مثلا 20 هزار دلار بود با 6.5 برابر شدن تا امروز 130 هزار دلار شده بود که 111 تا سهم شما بود درصد سود روزانه و ماهانه هم درسایت ثبت میشه . سایت رو دنبال کنید و یا به کانال بنده بپیوندید .
https://t.me/loshuvortex

kuyr_%D8%A7%D8%A7%D8%A7%D8%A7%D8%A7%D8%A7%D8%A7%D8%A7.png

Last edited:

Miri.Vortex

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
دوستان عزیزی که درمورد نحوه سرمایه گذاری دراین بروکر سئوال کرده بودند . من مراحل روئ اینجا براتون عکس گرفتم گذاشتم میتونید حتی با پشتیبانی فارسی در روزهای کاری ترید از دوشنبه تا جمعه چت کنید و مراحل رو جویا بشید .هرروز به لطف خدای متعال به تعداد سرمایه گذاران (investors) افزوده میشود
vvli_photo_2018-12-07_21-56-09.jpg

b64g_photo_2018-12-07_21-56-32.jpg

1syn_photo_2018-12-07_21-56-37.jpg

90xw_photo_2018-12-07_21-56-41.jpg

Last edited:

Miri.Vortex

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
دوستان نظرتون در مورد آلپاری (Alpari) چیه؟ قابل اعتماد هست؟

دوستان من به عنوان تریدر با 20 سال سابقه ترید ، با بروکرهای مختلفی کارکردم اما این اخری که fxtm هستش نسبت به بقیه رگوله های بیشتری داشته و مطمئن تر بوده .

hadi_bnd

Registered User
لایک‌ها
873
دوست داشتم مطالب این تاپیک با تجربیات دوستانمون کامل تر بشه ... :general507:

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
باسلام
متن زیر را مطالعه بفرمایید
با مبلغ کم هم میشه شروع کرد و سایت زیر رو دنبال کنید
نتیجه اکانت ریل هر هفته با ارائه اینوستور و لاگین درخدمت شما دوستان عزیز است .
باسلام خدمت همه دوستان عزیز
کسب سود در بازار های مالی جهانی ( فارکس) با افتتاح حساب سرمایه گذاری پم در سایت fxtm و وصل شدن به حساب real بنده رو به شما عزیزان پیشنهاد میکنم . هر هفته لاگین و پسورد حساب متاتریدر بنده دراختیار شما قرار خواهد گرفت تاخود حساب را بررسی نمایید در مدت 3 ماه مبلغ 328 دلار تا به 2260 دلار تا به امروز رسانده ام . بنده مدت 19 ساله که با بازار فارکس اشنایی کامل دارم و به عنوان تریدر و تحلیل گر ارزهای جهانی و بازار بورس فعالیت داشته و دارم بنده درحال حاضرمقیم کانادا هستم و در بانکهای کانادا به عنوان تریدر و wealth management فعالیت دارم . رشته تحصیلی بنده مهندسی اکتشاف نفت از ایران است و درحال حاضر دردانشگاه تورنتو مشغول به ادامه تحصیل هستم . از انجایی که افراد مقیم کانادا ممنوعیت افتتاح حساب در فارکس با کشورهای دیگه رو دارند( به دلیل قوانین مالیاتی کانادا) بالاخره توانستم با تنها بروکری که با کاناداییها کار میکند افتتاح حساب نمایم و جهت اثبات قوانین ریاضی و کاربرد آن در مدیریت بازارهای مالی با مبلغ کم در حدود 328 دلار حسابی را افتتاح نموده و در مدت 3 ماه ترید به 2260 دلار تا به امروز رسیده . بنده مبتکر ریاضیات ورتکس -لوشو- رموز عددیابی ستاره داوود و هندسه دوجینی و فرکتال ها هستم و توسط این داستان ترید میکنم . درصورتی که مایل بودید میتوانید برای افتتاح حساب در سرمایه گذاری پم شرکت نمایید . هر روز به تعداد سرمایه گذارانی که درفارکس بازنده بوده اند برای کسب سود روزانه به دلار افزوده میشود . هر هفته در روزهای تعطیل بازار فارکس ( شنبه - یکشنبه )گزارش لایوی از حساب با ارائه لاگین و پسورد حساب بانکی بنده درمتاتریدر دراختیار دوستان قرار میکیرد تا از ریل بودن حساب مطمئن شوند.
سایت زیر را دنیال کنید لینک حساب بنده رو و وضعیت روزانه اون رو مشاهده خواهید نمود.گراف رشد پول و درصد سود روزانه به ثبت میرسد .

سود سیف با ریسک پایین .
امیر میری
بی زحمت یه توضیح تکمیلی بدین که چقدر سود بر میدارین شما..مثلا من 100 دلار سرمایه گزاری میکنم..در صورت سود ما شما سود بر می دارین یا ماهیانه یه چیزی میگیرین..یعنی چه سود باشه چه ضرر شما ماهیانتونو میگیرین؟ یا فقط در صورت سود شما پول میگیرین؟...درصد سودی که میگیرین رو لطف کنین..با تشکر

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
دوستان من به عنوان تریدر با 20 سال سابقه ترید ، با بروکرهای مختلفی کارکردم اما این اخری که fxtm هستش نسبت به بقیه رگوله های بیشتری داشته و مطمئن تر بوده .
این دوستمون با توجه به تحقیقاتی که انجام دادم کال شدن متاسفانه یا سرمایشون به شدت تنزل کرده ( کسانی که با حساب PAMM ایشون سرمایه گزاری کردن )....با 20 سال سابقه !!!!

بالا