برگزیده های پرشین تولز

Mami99999

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با سلام خدمت دوستان عزیز
از طریق این لینک نرم افزار و مرورگر استخراج بیتکوین رو از طریق سیستمتون دانلود کنید و اقدام به استخراج بیتکوین بپردازید و صفحه رو باز بزارید و به کار های روزانتون برسید کاملا قانونیه و ازطریق صرافی ها هم میتونید مبلغ رو به ریال دریافت کنید
https://get.cryptobrowser.site/3182731

sorushazi

Registered User
لایک‌ها
129
کسب درامد از استخراج بیت کوین برای امثال ما اصلا به صرفه نیست. مگه اینکه مثل شما زیرمجموعه گیری کنیم!!
که اونم باز کسایی که شاخه پایین هستن خداتومن پول برق میدن که چند قرون به شاخه بالاییشون برسه و منصرف میشن بعد یه مدت...

Mami99999

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
درسته ولی اگه زیر مجموعه گیری کنی پولی کهدر میاری خیلی چشم گیر هست حتی الان دولت هم به فکر بیت کوین افتاده و رییس جدید بانک مرکزی گفته که داره اقداماتی رو صورت میده تا این ارز تو کشور جا بیفته امروز هر بیت کوین حدود 8000 تومنه دوست عزیز شما وقتی کلا تو اینترنت هستی بهتره مرورگر استخراج رو باز بزاری و استخراج کنی

sorushazi

Registered User
لایک‌ها
129
اگه 24 ساعته هم لپتاپو روشن بزاری نهایت 1000 تومن میشه! تازه با دلار 14000 تومنی. که اصلا به صرفه نیست با وجود پول برق و استهلاک و داغ شدن لپتاپ.
من خودم چند روز پیش تست کردم
اصلا صرفه نداره
مگه اینکه برقت رایگان باشه و تعداد زیادی لپتاپ داشته باشی. مثلا بالای 50 تا

Mami99999

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من خودم 15 تا زیر مجموعه دارم اون مدت هایی هم که پشت سیستمم انجام میدم استخراج کنه برای من خیلی خوبه
ولی کسی که بخاد تازه شروع کنه خب براش سخته اما هر چیزی و هر کاری رو باید از صفرتا صد رفت عزیز هر کاری سختی خودش رو داره

sorushazi

Registered User
لایک‌ها
129
من خودم 15 تا زیر مجموعه دارم اون مدت هایی هم که پشت سیستمم انجام میدم استخراج کنه برای من خیلی خوبه
ولی کسی که بخاد تازه شروع کنه خب براش سخته اما هر چیزی و هر کاری رو باید از صفرتا صد رفت عزیز هر کاری سختی خودش رو داره
آخه بحث سختی نیست. این کار بدین شکلی که شما گفتین صرفه اقتصادی نداره.
مگه کسی که بتونه سخت افزار های خاص بسازه و برنامه نویسی کنه که با مصرف بهینه برق فقط مخصوص استخراج بیت کوین باشه.
به نظرم جذب زیرمجموعه بدون آگاه کردن طرف یه جورایی نامردیه. چون درامدی که به شما میرسه از ضرر طرف و پول برق دادن و مستهلک شدن لپتاپ اون بنده خداست

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,904
چیز خاصی نیست مثل این هست که کار کنی و عوضش پول بگیری
اینطور نیست که مفت باشه
لپ تاپ که نابود میشه کامپیوتر هم عمر cpu ده برابر کمتر میشه

heavonlord

Registered User
لایک‌ها
151
دوستان من چند ساعت تست کردم حدود 100 تا تک تومنی سیستم کسب کرد همانطور که دوستان گفتن اصلا بدین صورت به صرفه نیست و هزینه برق و استهلاک سیستم هم نمیشه
یه زمانی ده سال پیش اعلام میکردن آگهی ببینید و پول کسب کنید اکثرا که اسکم بودن و مثلا سقف 100 دلار میزدن که هیچ وقت پولی نمیدادن چند تا هم واقعی بودن که پول هزینه اونموقع اینترنت و خط تلفن هم نمیشد
این بیت کویین راه کسب درآمدش این نیست البته حتما راههایی هست بدون این روش های بی فایده که درآمد های بالایی داره تو این زمینه اونهایی هم راه های کسب درآمد واقعی بلدن که نمیان یاد ما بدن خودشون به سختی یاد گرفتن و دارن انجامش میدن

ali998

Registered User
لایک‌ها
761
برای استخراج ارزهای مجازی باید سخت افزار مخصوصش رو داشته باشید.
در غیر این صورت صد در صد ضرر و بی عقلی است. به خصوص لپ تاپ که می سوزه..

hady1364

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
این بیت کویین راه کسب درآمدش این نیست البته حتما راههایی هست بدون این روش های بی فایده که درآمد های بالایی داره تو این زمینه اونهایی هم راه های کسب درآمد واقعی بلدن که نمیان یاد ما بدن خودشون به سختی یاد گرفتن و دارن انجامش میدن
راه درآمدش زیرمجموعه جمع کردن هست نه اینکه خودت استخراج کنی. استخراجش به هیچ وجه صرفه اقتصادی نداره. شما میایی 10-15 تا زیرمجموعه جمع می کنی که به امید مال دنیا و ماشین BMW میشینن سیستمشون رو به فنا میدن، خودت میشینی پورسانت میگیری و زیرمجموعه اضافه می کنی. یه چیزی شبیه بازاریابی شبکه ای هست

heavonlord

Registered User
لایک‌ها
151
راه درآمدش زیرمجموعه جمع کردن هست نه اینکه خودت استخراج کنی. استخراجش به هیچ وجه صرفه اقتصادی نداره. شما میایی 10-15 تا زیرمجموعه جمع می کنی که به امید مال دنیا و ماشین BMW میشینن سیستمشون رو به فنا میدن، خودت میشینی پورسانت میگیری و زیرمجموعه اضافه می کنی. یه چیزی شبیه بازاریابی شبکه ای هست
دوست عزیز من شنیدم استخر هایی وجود داره مثل antpool برای استخراج بیت کویین هست که من زیاد از روش هاشون سر در نمیبرم فقط میدونم راهش زیر مجموعه گیری با این افزونه که در این تاپیک معرفی شده و زیر مجموعه گیری در آن نیست البته شایدم درست بگید و بشه با زیر مجموعه های این افزونه و سواستفاده از کاربران زیر مجموعه درآمدی از کاربران کسب کرد ولی مطمئنم درآمد زیادی نخواهد بود

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
برای استخراج ارزهای مجازی باید سخت افزار مخصوصش رو داشته باشید.
در غیر این صورت صد در صد ضرر و بی عقلی است. به خصوص لپ تاپ که می سوزه..
حتی با ایجاد استخر برای ماین هم به صرفه نیست با پول برق باید برا برقش فکری کرد و الا ارزش نداره

ali998

Registered User
لایک‌ها
761
حتی با ایجاد استخر برای ماین هم به صرفه نیست با پول برق باید برا برقش فکری کرد و الا ارزش نداره
به صرفه است...
راهی که سود داشته باشه cloud mining البته اگر شرکتی که ارائه میده اسکم نشه

https://wattum.io/pricing
https://www.cryptocompare.com/mining/calculator
اسکم.

mojtaba0912

Registered User
لایک‌ها
23
به طور کلی دوستانی که با این سایت کار میکنن توجه داشته باشن که حدود 90 درصد از سی پی یو شون استفاده میشه و باعث تحلیل سیستم تون میشه

YosefFaraji

Registered User
لایک‌ها
1,434
من به 40 تا سیستم دسترسی دارم اگه یکی رو اکانت اصلی کنم و 39تای دیگه رو زیر مجموعه اولی کنم میارزه به نظرتون این کار؟
هزینه برق هم رایگانه واسم
چقدر درآمد روزانه داره حدودا؟
سی پی یو i5 و ram4

hasanazizi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ببین دوست عزیزم شما با 39 تا زیر مجموعه با cpu i5 که حداقل هش ریت هر لب تاپی حتما بالای 70 تاس پس میتونید کار کنید بدون کوجک ترین تبلیغاتی یا زحمتی فقط قبلش این مطلب بنده رو بخونید
دوستان این تبلطغ نیست فقط چون زیاده نمیخواد اینجا بنویسم
دوست عزیزم بخش اول ماین کردن رو بخون اگه اونطوری پیش بری نه به سیستمت فشار میاد و نه مشکلی داری . برق هم خیلی خیلی پایین میاد با استحلاک
برای ورود به تاپیک بنده کلیک کن

الناز پارسا

Registered User
لایک‌ها
23
عوامل موثر در به صرفه بودن ماینینگ بیت کوین

بطور کلی فاکتورهای گوناگونی بر میزان در آمد از استخراج بیت کوین تاثیر خواهند گذاشت و بطور کلی به این سوال ما پاسخ می دهند که آیا استخراج بیت کوین به صرفه است؟ این عوامل عبارتند از:

• قدرت استخراج سخت افزار ماینینگ بیت کوین
  • میزان مصرف انرژی و تعرفه برق مصرفی
  • ارزش بیت کوین در بازار
  • کارمزد استخر استخراج مورد استفاده
  • سختی استخراج شبکه بیت کوین
  • سیاست‌ها و قوانین وضع شده در مورد استخراج بیت کوین

ماینینگ خانگی بیت کوین

در فضای اینترنت آموزش های مختلفی درباره استخراج بیت کوین بوسیله رایانه های خانگی و گوشی های موبایل وجود دارد و بسیاری با مشاهده این آموزش ها تصمیم میگیرند تا از این طریق اقدام کنند. این در حالی است که اگر قرار بر این باشد که بیت‌کوین را ماین کنیم، این کار با استفاده از این دستگاه ها میسر نخواهد شد و باید از سخت افزارهای اختصاصی این کار استفاده کنیم و این دستگاه ها علاوه بر هزینه خرید بالا مصرف برق بسیار بالایی نیز دارند. همچنین استفاده از این دستگاه ها نیاز به اختصاص دادن یک مکان مشخص برای این کار و تامین تجهیزات جانبی اختصاصی دارد.

علاوه بر این فرایند ماینینگ آلودگی صوتی و گرمای فراوانی تولید میکند و نیاز است تا این محیط در جایی قرار داشته باشد تا باعث اذیت دیگر افراد نشده و مجهز به یک سیستم خنک کننده مطلوب باشد. ضمناً فرایند استخراج بیت کوین نیازمند این است که در محل یک اینترنت پرسرعت در دسترس باشد و دچار اختلال نشود، چراکه با قطع شدن اینترنت فرایند ماینینگ نیز متوقف خواهد شد.

هزینه تامین سخت افزارهای استخراج بیت کوین

بصورت کلی با توجه قیمت بالای سخت افزارهای ماینینگ بیت کوین چیزی در حدود یک سال زمان خواهد برد تا سرمایه گذاری انجام شده بازگشته و پس از آن به سوددهی برسد. البته که نوسانات قیمت ارز نیز در این بین تاثیر خود را خواهند گذاشت.

بعنوان مثال اگر یک سخت افزار استخراج بیت کوین با قیمتی معادل یک میلیون تومان خریداری کنیم، با تعرفه فعلی برق باید ماهانه حدود 500 هزار تومان هزینه برق پرداخت کنیم و به این هزینه برق باید هزینه برق مصرفی دستگاه خنک کننده نیز باید اضافه شود.

بصورت کلی از جمله بهترین دستگاه های استخراج بیت کوین که سوددهی مطلوب تری دارند میتوان به Antmainer T9، S9 و S11 اشاره کرد.

bit2

تاثیر هاوینگ بیت کوین بر میزان سوددهی ماینینگ بیت کوین

همانطور که اطلاع دارید در شبکه بیت کوین و هر چهار سال یکبار رویدادی اتفاق می افتد و طی آن پاداش تعلق گرفته به ماینرها نصف میگردد. بر اساس آخرین هاوینگ بیت کوین که در اردیبهشت ماه امسال اتفاق افتاد، پاداش ماینرها به 6/25 بیت کوین کاهش پیدا کرد و با اینکه با این میزان نیز کماکان استخراج بیت کوین سودآور است ولی این میزان از سوددهی به نسبت قبل بسیار کمتر شده است.

آیا استخراج بیت کوین به صرفه است؟

در مورد برخی از عوامل تاثیرگذار بر سوددهی استخراج بیت کوین در بالا صحبت کردیم. یکی دیگر از موارد تاثیرگذار سختی شبکه بیت کوین است. در واقع این فاکتور مستقیماً به نرخ هش شبکه بیت کوین مرتبط است. در حقیقت شبکه بیت کوین به شکلی طراحی شده که تعداد معینی بیت کوین در هر ثانیه تولید میشود و زمانی که تعداد استخراج کنندگان افزایش پیدا کند، سختی شبکه نیز افزایش پیدا میکند تا اطمینان حاصل گردد که بیت کوین ها بطور یکسان در میان ماینرها توزیع میگردد.

مورد بعدی که تاثیر بسزایی در سوددهی استخراج بیت کوین دارد قوانین و سیاست های وضع شده توسط دولت ها در کشورهای گوناگون است. در حقیقت با ممنوع شدن استخراج بیت کوین در برخی از کشورها تعداد ماینرهای فعال در شبکه بیت کوین کاهش پیدا کرده و این به نفع دیگر ماینرها خواهد بود، چرا که سختی شبکه بیت کوین کاهش پیدا خواهد کرد.

از این رو با در نظر گرفتن تمامی عوامل فوق میتوان به این نتیجه رسید که هر استخراج کننده باید شرایط خود را در نظر بگیرد و بسته به سرمایه گذاری و شرایط موجود و استفاده از ماشین حساب های ماینینگ نتیجه بگیرد که آیا استخراج بیت کوین برای وی صرفه اقتصادی دارد یا خیر.

bit3

استخراج بیت کوین در سال 2020

چند سالی است که فرایند استخراج یا ماینینگ ارزهای دیجیتال و بخصوص بیت کوین به یکی از صنایع میلیون دلاری بدل گشته و بازیگران بسیاری در تلاش هستند تا وارد این عرصه شده و بازیگران قدیمیتر و قدرتمند تر در تلاش هستند تا کنترل این صنعت را در دست خود بگیرند. با این وجود هم اکنون با توجه به هاوینگ بیت کوین در اردیبهشت ماه، پاداش استخراج این رمز ارز به 6/25 بیت کوین کاهش یافته و میتوان توسط ماشین حساب های ماینینگ حساب کرد که آیا با توجه به سخت افزارهای در دست استخراج این ارز دیجیتال برای هر کاربر صرفه اقتصادی دارد یا خیر. در وبسایت ارزپدیا، در مورد چگونگی استخراج سایر ارزهای دیجیتال نیز، مقالاتی آورده شده است که می تواند مورد توجه علاقمندان این حوزه قرار گیرد.

بالا