برگزیده های پرشین تولز

80 تومان برای ایجاد هر تاپیک و 400 تومان برای آپلود هر فیلم

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325

naeemtop

Registered User
لایک‌ها
4
آقایون میخوان بدونن بعد از اینکه این کارا رو کردن و پولو گرفتن شما چیکاره میشی؟؟؟
شمابه هر حال اینجا باید یه نقشی داشته باشی؟؟؟؟؟؟؟
نکنه نقشتون پوست پفکه؟؟
البته جسارت نشه

hamidrs

Registered User
لایک‌ها
0
آقایون میخوان بدونن بعد از اینکه این کارا رو کردن و پولو گرفتن شما چیکاره میشی؟؟؟
شمابه هر حال اینجا باید یه نقشی داشته باشی؟؟؟؟؟؟؟
نکنه نقشتون پوست پفکه؟؟
البته جسارت نشه

من هر کاره بشم فکر نمی کنم به شما مربوط باشه ؟؟؟؟
ولی برای اینکه همه ی فضولی ها بخوابه من خودم ادمین سایتم و می هوام فروم رو تکمیل کنم و برای این کار می خوام هزینه پرداخت کنم ، این کجاش غیر درک ؟

farbod_123

Registered User
لایک‌ها
0
آدم بی ادبی مثه تو ادمین موفقی نمیشه !
شما میرید تو فروم ایشون عضو میشید
با 120000 تومن میتونه یه فروم 1500 تاپیکه داشته باشه
در صورتی که اگه این 120 رو بده برا تبلیغات ایوقدر جواب نمیده
کم کم فروم ایشون رونق میگیره
بعد یه گوگل ادسنس میزاره واگه فقط 500 600 نفر کلیک کنن رو تبلیغاش پوله 120 تومنش درمیاد !

hamidrs

Registered User
لایک‌ها
0
آدم بی ادبی مثه تو ادمین موفقی نمیشه !
شما میرید تو فروم ایشون عضو میشید
با 120000 تومن میتونه یه فروم 1500 تاپیکه داشته باشه
در صورتی که اگه این 120 رو بده برا تبلیغات ایوقدر جواب نمیده
کم کم فروم ایشون رونق میگیره
بعد یه گوگل ادسنس میزاره واگه فقط 500 600 نفر کلیک کنن رو تبلیغاش پوله 120 تومنش درمیاد !

من با همون لحنی که با هام صحبت شده صحبت کردام ، ولی باز هم شهامت اینو دارم که به خاطر لحنم عذر خواهی کنم و اگر حرفی زدم که باعث ناراحتی کسی شده معذرت می خوام

اول اینکه من این سایت رو سه سال دارمش و زمانی که بهش می رسیدم روزانه 3 تا 5 هزار بازدید کننده داشت ، زیاد هم براش هزینه کردم که یک دهم هزینه هاشم در نیومده ، هدفم هم از این کار در کوتاه مدت بازخور مالیش نبوده ، قبلاً هم از گوگل تبلیغات گرفته بودم که به علت تحریم ها 256$ پولم رو ظبط کرد ، فعلاً هدفم بیشتر رو پا نگه داشتنش ، هزینه ای هم که دارم می دم فقط برا این موضوع !
اگر ممکنه دوستانی که می خوان بیان نظر بدند بحث رو به بیراهه نکشند ، اگر هم سوالی داشتند از طریق ایمیل یا پیغام خصوصی در میون بگذارند

farbod_123

Registered User
لایک‌ها
0
من با همون لحنی که با هام صحبت شده صحبت کردام ، ولی باز هم شهامت اینو دارم که به خاطر لحنم عذر خواهی کنم و اگر حرفی زدم که باعث ناراحتی کسی شده معذرت می خوام

اول اینکه من این سایت رو سه سال دارمش و زمانی که بهش می رسیدم روزانه 3 تا 5 هزار بازدید کننده داشت ، زیاد هم براش هزینه کردم که یک دهم هزینه هاشم در نیومده ، هدفم هم از این کار در کوتاه مدت بازخور مالیش نبوده ، قبلاً هم از گوگل تبلیغات گرفته بودم که به علت تحریم ها 256$ پولم رو ظبط کرد ، فعلاً هدفم بیشتر رو پا نگه داشتنش ، هزینه ای هم که دارم می دم فقط برا این موضوع !
اگر ممکنه دوستانی که می خوان بیان نظر بدند بحث رو به بیراهه نکشند ، اگر هم سوالی داشتند از طریق ایمیل یا پیغام خصوصی در میون بگذارند

ای بابا چرا دعوا داری :)
من فقط از شما یه گله کردم..:(
بعدش هم بهبقیه توضیح دادم که اینقدر نپرسن ... :f34r:
بالاخره همه ی این سیستم ها یه توجیه اقتصادی داره ..:blink:
به هر حال یه وقت از دست من ناراحت نشی دوست عزیز :p
اگرمناخواسته باعث ناراحتی شمت شدم معذرت میخوام..;)

naeemtop

Registered User
لایک‌ها
4
من میگم شما برو پیش آقا احسان و عمو بهروز یاد بگیر چطوری ادمین باشی ازشون بپرس چی شد که اینجا اینقدر شلوغ شد البته اگه واقعا ادمین هستی
اینقدرم از حرفای ما ناراحت نشو
به خودت فشار نیار من برا قلبت میگم.
یه دوست دارم هر وقت کسی عصبانی میشه میگه حرص نخور جیش میزنی

باز ناراحت نشی عمو حمید
موفق باشی

hamidrs

Registered User
لایک‌ها
0
من میگم شما برو پیش آقا احسان و عمو بهروز یاد بگیر چطوری ادمین باشی ازشون بپرس چی شد که اینجا اینقدر شلوغ شد البته اگه واقعا ادمین هستی
اینقدرم از حرفای ما ناراحت نشو
به خودت فشار نیار من برا قلبت میگم.
یه دوست دارم هر وقت کسی عصبانی میشه میگه حرص نخور جیش میزنی

باز ناراحت نشی عمو حمید
موفق باشی

با یادگیری موافقم و همیشه در تلاشم تا بیشتر یاد بگیرم
در مورد عصبانیت هم من اصلاً نه عصبانی شدم نه عصبانی هستم و نیازی هم به ادامه ی بحث نمی بینم .

frog

Registered User
لایک‌ها
36
حمید جان حالا واقعآ میدی ؟
یعنی اگه من 500 تا پست برای دانلو فیلم یا آهنگ یا بازی بزنم شما این پول 40000 هزار تومن رو میدید ؟

اگه توی یه روز 500 تا بزنم فرقی نداره ؟

یه سوال دیگه برای اونا که خودمون آپلود میکنیم توی راپید شیر قوانین خاصی هست ؟ باید براش پسورد خاصی بزاریم یا با اسم خاصی آپلود کنیم ، آخه اینطوری من مثلا از یه فروم دیگه میام میزارم میگم اپلود کردم .

hamidrs

Registered User
لایک‌ها
0
حمید جان حالا واقعآ میدی ؟
یعنی اگه من 500 تا پست برای دانلود فیلم یا آهنگ یا بازی بزنم شما این پول 40000 هزار تومن رو میدید ؟

اگه توی یه روز 500 تا بزنم فرقی نداره ؟

یه سوال دیگه برای اونا که خودمون آپلود میکنیم توی راپید شیر قوانین خاصی هست ؟ باید براش پسورد خاصی بزاریم یا با اسم خاصی آپلود کنیم ، آخه اینطوری من مثلا از یه فروم دیگه میام میزارم میگم اپلود کردم .

دوست عزیزم مطمئنن هزینه های لازم رو پرداخت می کنم چون اعتبار خود سایت خیلی بالاتر از این حرف هاست که فکر می کنی ، ولی شما حق داری نگران عدم پرداخت باشی و برای اینکه از نگرانی در بیای شماره ی خودم در اختیارت قرار می گیره و قراردادی تقدیمت می شه ( در صورت تمایل به همکاری در پیام خصوصی بیشتر راهنماییت می کنم )
اگر هم برای جلب اطمینان در مورد پرداخت سوال دیگه ای داری با کمال میل پاسخ گو هستم.

شما اگه ساعتی 500 تاپیک هم بزنی فرقی نداره

مطمئنن برای آپلود فیلم ها باید پسورد بزاری .

alternative

Registered User
لایک‌ها
16
هر فارومی که خواستی بگو تا برات کلشو کپی کنم.
البته هزینه داره:D

Piter1356

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یک پیشنهاد .

در فروم شما برای رویت تاپیکها حتما باید عضو بود . این موضوع ترمزی برای گسترش فروم شماست .

پیشنهاد میکنم رویت تاپیکها و محتوای آنها برای غیر عضوها هم مقدور باشه .

hamidrs

Registered User
لایک‌ها
0
یک پیشنهاد .

در فروم شما برای رویت تاپیکها حتما باید عضو بود . این موضوع ترمزی برای گسترش فروم شماست .

پیشنهاد میکنم رویت تاپیکها و محتوای آنها برای غیر عضوها هم مقدور باشه .

دوست خویم
با تشکر
پیشنهاد شما کاملاً بجاست ، حتماً باز خواهد شد

hamidrs

Registered User
لایک‌ها
0
قابل توجه دوستان :

برای تاپیک فیلم نفراتم تکمیل شده ، برای زدن تاپیک های دیگه هر کی خواست میتونه پیغام بده
با سپاس

بالا