برگزیده های پرشین تولز

یکی به من کمک کنه! نمی دونم با این ویروس چیکار کنم!

subzeroking

Registered User
لایک‌ها
0
اول معذرت می خوام، چون امکان تایپ انگلیسی برام مقدور نیست.
کامپیوتر من ویروسی شده، بدجوری هم ویروسی شده . مشکل اینجاست که نمی دونم با این ویروس چیکار کنم. در ضمن اسمش رو هم نمی دونم. از علائمش اینه که موقعی که روی هر درایوی به جزدرایو "سی" کلیک راست می کنم گزینه های اوپن و اکسپلورر به صورت به هم ریخته نشون داده می شه و کار نمی کنه. در ضمن اگه سعی کنم "سیستم پراپرتیز" یا "رجیستری" یا "ام اس کانفیگ" رو باز کنم به سرعت بسته می شن و عملاً دسترسی بهشون امکان نداره. از قسمت فولدر اوپشن هم نمی تونم گزینه "نشون دادن فایلهای پنهان" رو فعال کنم. در ضمن روی هر چیزی هم کلیک می کنم توی یه صفحه جداگانه باز می کنه. تنظیم توی "فولدر اوپشن" هم تأثیری نداره. دیگه اینکه حتی اگه ویندوز رو هم عوض کنم، فایده ای نداره، چون بلافاصله بعد از نصب ویندوز این ویروس ابله فعاله.
با آنتی ویروسهای آواست و پاندا هم (آپدیت شده) نتونستم این ویروس سمج رو پاک کنم. (ظاهراً اصلاً نمی تونن شناسایی اش کنن!) اجازه نصب به آنتی ویروسهای ناد32 و کاسپراسکای هم نمی ده.

حالا شما بگید من چیکار کنم؟

microdump

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من نمی تونم کمکت کنم ولی اگه می تونی اینا رو به انگلیسی توی به فروم خارجی مثل www.neowin.net بنویس احتمالش بیشتره که جواب بگیری

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
ایا در حالی که کامپیوتر ویروسی هست تصمیم به نصب NOD32 می کنید؟؟

یه بار ویندوز بریزید و بلافاصله بعد از ریختن ویندوز انتی ویروس NOD32 رو نصب کنید و اسکن کنید

در حال حاضر قوی ترین انتی ویروس که در این چند ماه قوی تر از انتی ویروس های دیگه بود NOD32 بود.

bahram677

Registered User
لایک‌ها
7
از کاسپر اسکای 7 استفاده کن بعد از نصب اپدیت کن

subzeroking

Registered User
لایک‌ها
0
متأسفانه به هیچ وجه نمی تونم Nod32 و یا Kaspersky رو نصب کنم. چون حتی اگه بلافاصله بعد از نصب ویندوز هم سعی کنم اونها رو نصب کنم، ویروس اجازه نمی ده و نصبشون رو متوقف می کنه. دیگه واقعاً کلافه شدم. تا الآن ویروس به این سرسختی ندیده بودم!:wacko:
بدترین مشخصه اش اینه که حتی بعد از نصب ویندوز جدید هم بلافاصله فعاله! :blink:
کسی می دونه اسم این ویروس چیه؟ شاید اگه اسمش مشخص باشه بتونم ابزاری برای حذفش پیدا کنم.
پیشاپیش ممنونم.

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
متأسفانه به هیچ وجه نمی تونم Nod32 و یا Kaspersky رو نصب کنم. چون حتی اگه بلافاصله بعد از نصب ویندوز هم سعی کنم اونها رو نصب کنم، ویروس اجازه نمی ده و نصبشون رو متوقف می کنه. دیگه واقعاً کلافه شدم. تا الآن ویروس به این سرسختی ندیده بودم!:wacko:
بدترین مشخصه اش اینه که حتی بعد از نصب ویندوز جدید هم بلافاصله فعاله! :blink:
کسی می دونه اسم این ویروس چیه؟ شاید اگه اسمش مشخص باشه بتونم ابزاری برای حذفش پیدا کنم.
پیشاپیش ممنونم.
شما رو يه هارد ديگه Kaspersky 7 رو نصب کن. اگه بتونی hard خودت رو به اون Slave کنی که فبها. اگر نه Rescue CD رو با Kaspersky بساز و بذار رو کامپيوتر ويروسمند !

subzeroking

Registered User
لایک‌ها
0
نورتون رو نصب کن ویروس نمیتونه جلوش رو بگیره ....
راحت هم تمام ویروس هاتو میگیره برات

می گم می شه نورتن رو به راحتی آپدیت کرد؟ به آپی ایران گیر نمی ده؟ نصبش چطور؟ مشکلی نداره؟ رجیستر می شه؟
چون یادمه چند وقت پیش که روی سیستمم داشتمش هر کاری می کردم نمی شد آپدیش کرد.
این مشکل در مورد مک آفی هم صدق می کرد.

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
می گم می شه نورتن رو به راحتی آپدیت کرد؟ به آپی ایران گیر نمی ده؟ نصبش چطور؟ مشکلی نداره؟ رجیستر می شه؟
آخه تا وقتی Kaspersky هست ديگه کی ميره تو غار ؟!؟!

gameron

Registered User
لایک‌ها
4
من خیلی راحت آپیدتش میکنم یه خوبی دیگه هم داره
جدا از اینکه لایو آپیدت داره که به روز میکنیش میتونی بری یه فایل تو سایت خودش دانلود کنی آپدیت همون روز هست
همیشه رو سیستم داریش ویندوزتم عوض کنی یا واسه کس دیگه ای نورتون نصب کنی
همون فایل رو اجرا میکنی نصب میشه نورتونش میشه مال همون روز آپدیتش
خیلی خیلی خوبی داره
الان نورتون تو ایران نمایندگی فروش هم داره هر کسی بخواد میتون بره نرم افزار هاشو به صورت اصل بخره
اصلا نورتون ایران رو تا به حال تحریم نکرده
البته نسخه 2007 نورتون چندین ورژن داره حتما یه چیز خوبیش رو پیدا کنید نصب کنید وگرنه ممکنه اذیتتون کنه !!!

gameron

Registered User
لایک‌ها
4
آخه تا وقتی Kaspersky هست ديگه کی ميره تو غار ؟!؟!
عمو غار کجا بود
جالبه که بدونی شرکت سیمانتک بزرگترین شرکت نرم افزاری دنیاست
قوی ترین نرم افزار های جهان رو زده
کلی از برنامه نویس های خدا شاگرد نورتون هستن
این محض اطلاع شما
نرم افزار کاسپر هم بد نیست اما متاسفانه نسخه کرک شده اش اصلا به درد نمیخوره ویندوز رو خراب میکنه
حتی تو ویندوز ایکس پی هشدار صفحه آبی رو بالا میاره کلا عیب زیاد داره
البته اگه نسخه اصلش رو داشته باشی اون دیگه یه بحث دیگه است ....

subzeroking

Registered User
لایک‌ها
0
فعلاً که من دسترسی به نورتن یا مک آفی ندارم. چون همونطور که گفتم قبلاً به هیچ وجه نمی تونستم آپدیتشون کنم و شک دارم الآن هم بتونم. یا واقعاً با آپی ایران مشکل دارند یا اینکه این آی اس پی من باهاش مشکل داره...
کسپراسکای رو هم که این ویروس احمق (شاید هم باید بگم فوق باهوش!) نمی ذاره نصب کنم. وسط نصب شپلق... اونو کله پا می کنه. همینطور ناد32 رو...
دیگه واقعاً نمی دونم چیکار کنم.:(

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
نورتون تایید میشه. اگر موقع آپدیتش هم فقط Virus Definition و Worm رو آپدیت کنی و اتو آپدیتش رو خاموش کنی همیشه آپدیت میشه.

gameron

Registered User
لایک‌ها
4
میتونی از این آنتی ویروس های پرتیبل هم استفاده کنی یه فایل اگزه هست مزنی میاد بالا تموم ...

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
میتونی از این آنتی ویروس های پرتیبل هم استفاده کنی یه فایل اگزه هست مزنی میاد بالا تموم ...

اينم راه حل خوبيه. اين CDها رو معمولاً به اسم Live ميفروشن. البته اونی که من دارم Live windows هست. يعنی يه windows کامل رو برات از روی cd بوت ميکنه که روش يک عالمه برنامه نصب هست از جمله 2-3 تا آنتی ويروس !!!

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
عمو غار کجا بود
جالبه که بدونی شرکت سیمانتک بزرگترین شرکت نرم افزاری دنیاست
قوی ترین نرم افزار های جهان رو زده
کلی از برنامه نویس های خدا شاگرد نورتون هستن
این محض اطلاع شما
نرم افزار کاسپر هم بد نیست اما متاسفانه نسخه کرک شده اش اصلا به درد نمیخوره ویندوز رو خراب میکنه
حتی تو ویندوز ایکس پی هشدار صفحه آبی رو بالا میاره کلا عیب زیاد داره
البته اگه نسخه اصلش رو داشته باشی اون دیگه یه بحث دیگه است ....
اينهايی که فرموديد رو بنده ساليان سال است که در جريان هستم و از سال 2001 تا 2005 هم از نورتون استفاده مينمودم. حتماً حکمتی هست که اکنون استفاده نميکنم. بگذريم.
محض اطلاع شما عرض کنم که اصلاً و اساساً Kaspersky نسخه کرک شدش وجود نداره، که بخواد windows خراب کنه يا هر چيز ديگه اي که تا حالا (نمونه هايی که اشاره کرديد) مشاهده نشده.
چيزی که به اسم کرک برای Kaspersky هست در حقيقت فايل ليسانس بنده خدايی هست که پول نرم افزار رو داده و اونو خريده و حالا فايل ليسانس خودشو Share کرده. بنابراين برنامه اي که شما دانلود ميکنيد مستقيماً از سايت Kaspersky و اصل است.

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
فعلاً که من دسترسی به نورتن یا مک آفی ندارم. چون همونطور که گفتم قبلاً به هیچ وجه نمی تونستم آپدیتشون کنم و شک دارم الآن هم بتونم. یا واقعاً با آپی ایران مشکل دارند یا اینکه این آی اس پی من باهاش مشکل داره...
کسپراسکای رو هم که این ویروس احمق (شاید هم باید بگم فوق باهوش!) نمی ذاره نصب کنم. وسط نصب شپلق... اونو کله پا می کنه. همینطور ناد32 رو...
دیگه واقعاً نمی دونم چیکار کنم.:(
تا يادم مياد Kaspersky يه mode داشت برای محافظت از Installer خودش در برابر ويروس های مقيم در لحظه نصب !
مطمئنّی نسخه جديدشو داری نصب ميکنی ؟ کدوم ورژن هست ؟

Gita.

Registered User
لایک‌ها
58
سلام دوست من
اگر به همان ویروس که من حدس میزنم دچار شده باشی، اصلا آنتی ویروس و... احتیاج نداری! یا نیازی به نمیدونم وصل کردن یه هارد آنتی ویروس دار نداری.
تنها کافیه تو درایو C یه فایل متنی یعنی txt به نام stop بسازی!!
یعنی کافیه یه فایل stop.txt در درایو c ایجاد کنی.از این آسونتر هم میشه از شر یه ویروس خلاص شد؟!!
راستی نتیجشو بگو، ببینم همون ویروس بوده؟

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
اول معذرت می خوام، چون امکان تایپ انگلیسی برام مقدور نیست.
کامپیوتر من ویروسی شده، بدجوری هم ویروسی شده . مشکل اینجاست که نمی دونم با این ویروس چیکار کنم. در ضمن اسمش رو هم نمی دونم. از علائمش اینه که موقعی که روی هر درایوی به جزدرایو "سی" کلیک راست می کنم گزینه های اوپن و اکسپلورر به صورت به هم ریخته نشون داده می شه و کار نمی کنه. در ضمن اگه سعی کنم "سیستم پراپرتیز" یا "رجیستری" یا "ام اس کانفیگ" رو باز کنم به سرعت بسته می شن و عملاً دسترسی بهشون امکان نداره. از قسمت فولدر اوپشن هم نمی تونم گزینه "نشون دادن فایلهای پنهان" رو فعال کنم. در ضمن روی هر چیزی هم کلیک می کنم توی یه صفحه جداگانه باز می کنه. تنظیم توی "فولدر اوپشن" هم تأثیری نداره. دیگه اینکه حتی اگه ویندوز رو هم عوض کنم، فایده ای نداره، چون بلافاصله بعد از نصب ویندوز این ویروس ابله فعاله.
با آنتی ویروسهای آواست و پاندا هم (آپدیت شده) نتونستم این ویروس سمج رو پاک کنم. (ظاهراً اصلاً نمی تونن شناسایی اش کنن!) اجازه نصب به آنتی ویروسهای ناد32 و کاسپراسکای هم نمی ده.

حالا شما بگید من چیکار کنم؟

دقیقا این مشکل رو من هم دارم !:wacko:
باور کنید الان 2 - 3 ماهه دارم با این ویروس پدر سگ سر میکنم
20 بار ویندوز عوض میکنم ولی بازم وقتی ویندوز جدید میاد بالا همون مشخصاتی مثل باز شدن درایو های مای کامپیوتر توی یه صفحه جدید که واقعا اعصابمو خورد میکنه + اینکه شما هیچ کاری نمیتونی بکنی توی فولدر آپشن اصلا نمیشه فایل های هیدن رو باز کرد !
3 روز پیش به توصیه امیر جان این نود32 رو نصب کردم این بماند که بعد از نصبش اصلا هر چی فایل exe روی کامپیوترم بود ارور میداد و هیچ کدوم اجرا نمیشد + برنامه های نصب شده . مجبور شدم ویندوز عوض کنم وبعد از نصب ویندوز دوبار نود رو نصب کردم 300 تا ویروس پیدا کرد که بازم اونا رو پاک کرد و کلی اصلاعات دیگه از روی کامپیوترم پرید !
گفتم دیگه کامپیتو پاک شده و یه وین جدید نصب کنم خوبه !!! ولی بعد از نصب ویندوز جدید همون مشکلات هست !!
دیگه نود هم هیچی رو پیدا نمیکنه !
الان 1 ساعتی هست که ویندوز جدید رو نصب کردم و بازم همون طوره !
باور کنید دیگه به اینجام رسیده به نظرتون قید هستو نیستم رو بزنم و هاردو کلا FDisk کنم ؟ یا وایسم به امید روزنه ای ؟:(:(:(:(:(:(

بالا