برگزیده های پرشین تولز

اصول برنده شدن در مزایده

ERUnique

Registered User
لایک‌ها
113
با سلام و درود
دوستان من تصمیم گرفتم داخل یک مزایده که مربوط به شهرداری می باشد شرکت کنم
منتها دوستان اذعان می کنند محال است این مزایده رو برنده بشی چون مافیا وجود داره و پارتی بازی
شما چه پیشنهادی میکنید ؟ آیا راه حلی دارید
آیا پیشنهاد شریک شدن مسئول مربوطه در سود حاصل از مزایده رو پیشنهاد می کنید ؟ اگر بله چطور باید به مسئول مربوطه این مسئله رو مطرح کرد

behrooz3229

Registered User
لایک‌ها
1,270
با سلام و درود
دوستان من تصمیم گرفتم داخل یک مزایده که مربوط به شهرداری می باشد شرکت کنم
منتها دوستان اذعان می کنند محال است این مزایده رو برنده بشی چون مافیا وجود داره و پارتی بازی
شما چه پیشنهادی میکنید ؟ آیا راه حلی دارید
آیا پیشنهاد شریک شدن مسئول مربوطه در سود حاصل از مزایده رو پیشنهاد می کنید ؟ اگر بله چطور باید به مسئول مربوطه این مسئله رو مطرح کرد
با$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

hanijafari

Registered User
لایک‌ها
567
تمامی مزایدات بانکها و موسسات و ارگانها توی ایران فرمالیته و بی اعتبار هست :) :D
مزایده به این دلیل برگزار میشه که یکسری اون وسط پول های گنده بخورن، برنده مزایده هم کسی از خودشون هست که قبلا کمتر تونسته بخوره یا قراره با خرج کردن $$$$$ سود مضاعفی رو بین خودشون پخش کنن.
حالا شما میخوای شرکت کن شانستو امتحان کن شاید برنده شدی :) ;)

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
بسیاری از مزایدات پیشنهادها در پاکت در بسته در یک روز خاص در حضور خودتون باز میشه .پس این طور هم نیست که تو همه مزایده ها زد و بند بشه .زد و بند بیشتر تو مناقصه هست به این صورت که برنده را صاحب صلاحیت نمی دونند یا موقع اجرا اینقدر ازش جریمه و....می گیرند که طرف به غلط کردن بیوفته و بره رشوه بده.
اما تو اکثر مزایدات یک بند هست که میگه سازمان فلان در رد یا قبل هر پیشنهاد مختار است اگر زد و بندی باشه تا برنده شدی میگند باهات حال نکردیم برو پی کارت البته در مورد مزایدات سازمانهای بزرگ به این راحتی نیست و شما هم حق شکایت داری.

پیشنهاد رشوه به اون فرد دادن هم کاملا اشتباه چون طرف که پست شغلی مشخص داره هیچ وقت نمیاد برا مقداری پول موقعیت کاری خودش را در خطر بندازه جز اینکه باهم آشنا باشید و از شما اطمینان داشته باشه
پیشنهاد رشوه هم با دزدی و اختلاس هیچ فرقی نداره اگر دزد هستی پس دنبال این کارها هم باش یکی قدرتش را داره میره برا اختلاس 3000میلیاردی رشوه میده یکی هم برا مزایده چندغازی هر دو دزد هستند فقط یکی دسترسی به دریا داره یکی به جوی آب

AloneFly

Registered User
لایک‌ها
4,627
مزایده سالم هم برگزار بشه برنده هم که بشی
الان کلی مزایده و مناقصه هست که همش داره تجدید میشه کسی نمیاد چون
شهرداری ها کلی بدهی به پیمانکارا قبلی دارن
طرفش نرو

بالا