برگزیده های پرشین تولز

کسانی که از Dial up استفاده میکنند تازگیها سرعتشون کند نشده؟

بهناز

Registered User
لایک‌ها
4
با سلام به خدمت همه دوستان من چند روز که با Dial up کار میکنم سرعت کانکشن فرقی نکرده ولی خیلی کن شده همین سایتو قبلا مثلا تو 20 ثانیه باز میکرد الان 45 ثانیه تا یک دقیقه به زور باز میکنه چک کردم ویروسی یا چیزی پیدا نشد میخواستم بدونم شما هم با این مشکل مواجه هستید؟

نکنه به خاطر این تعرفه کاهش 30 درصدی باشه؟

با تشکر

@gh@m@hdi

Registered User
لایک‌ها
219
سرعت کانکشن به سرعت سند و ریسیو بستگی داره اما سرعت سند و ریسیو به سرعت کانکشن بستگی نداره...
یعنی امکان داره سرعت کانکشن شما 1 مگابیت باشه اما سرعت دریافت اطلاعات 1 کیلو بیت!

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
با سلام به خدمت همه دوستان من چند روز که با Dial up کار میکنم سرعت کانکشن فرقی نکرده ولی خیلی کن شده همین سایتو قبلا مثلا تو 20 ثانیه باز میکرد الان 45 ثانیه تا یک دقیقه به زور باز میکنه چک کردم ویروسی یا چیزی پیدا نشد میخواستم بدونم شما هم با این مشکل مواجه هستید؟

نکنه به خاطر این تعرفه کاهش 30 درصدی باشه؟

با تشکر

خدا پدر و مادر dialup رو بیامرزه سرعت Adsl که دیگه محشره تو مملکت ا.. زما.. هیچی بعید نیست آمریکایی ها کلی باید توی لابراتوار تحقیق کنن تا بتونن سرعت adsl اینجوری به گند بکشن اما ما 3 سوت می شا .. یم به adsl اینترنت سانتریفوژ فیبر نوری

Dash Ashki

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
23
خدا پدر و مادر dialup رو بیامرزه سرعت Adsl که دیگه محشره تو مملکت ا.. زما.. هیچی بعید نیست آمریکایی ها کلی باید توی لابراتوار تحقیق کنن تا بتونن سرعت adsl اینجوری به گند بکشن اما ما 3 سوت می شا .. یم به adsl اینترنت سانتریفوژ فیبر نوری

اینو خوب باومدی ، سانتریفوژ :D

.

firebird

Registered User
لایک‌ها
10
دوباره تابستون شده ملت شریف نشستن پای سایتهای ......

Ashimoto

Registered User
لایک‌ها
1
سرعت اینترنت منم کم شده محسوس!
مثل موبایل دیگه! اینجا از هیچی نباید انتظار داشت:hmm:

بالا