برگزیده های پرشین تولز

بخونید ضرر نمیکنید $$$

jusfer

Registered User
لایک‌ها
151
خسته نباشید به همه جویندگان
سایت IOST به ازای ورود روزانه به کاربرانش مقداری از توکنش رو اهدا میکنه که این مقدار 10000 کوین هست که بین کاربران تقسیم میشه و میزان تقسیم بندی هم با توجه به امتیازی هست که شما بدست میارید. توکن IOST هم توی مارکت کپ لیست شده و شما میتونید بعد از رسیدن به حد برداشت اون رو به اتر یا بیت تبدیل کنید.
اما روش گرفتن امتیاز یا وظایفی رو که گفته شده انجام بدید یا هر روز لاگین کنید که بعد از 7 روز دیگه این مقوله تکرار نمیشه و 100 امتیاز تا روزی که فاصله بیفته به شما داده میشه که روزانه حداقل 3 کوین بهتون تعلق میگیره با این امتیاز.

ایردراپ بعدی SLT هست که همین الان هم توی مارکت کپ لیست شده و ارزش اون حدودا 4 دلاره
کافیه فقط بات رو ران کنید. توی گروه عضو بشید، توئیتر رو فالو ریتوئیت کنید که بهتون 1 SLT میده. بعد از واریز براحتی میتونید به اتر یا بیت تبدیل کنید. البته نیاز به شماره مجازی داره برای اینکه توی گروه عضو بشید.

سایت بعدی COINCHASE هست که به ازای ثبت نام شما بهتون 10 دلار میده که هنوز لیست نشده متاسفانه اما بعد از ثبت نام شما میتونید به قسمت پیش بینی قیمت بیت کوین رفته و اونجا به صورت رایگان قیمت بیت کوین را تا 1 دقیقه آینده پیش بینی کنید، اگر پیش بینی شما درست بود به بالانس شما 20 کوین اضافه میشه و اگرم اشتباه بود چیزی از شما کسر نمیشه چون رایگان هست اما روزانه 1 بار میتونید این کار رو انجام بدید.
سایت خوبیه و بهتون پیشنهاد میکنم شرکت کنید.

سایت بعدی یه اکسچنج هست که به مناسبت کریسمس هر روز به شما یکبار اجازه استفاده از دستگاه اسلات رو میده که جوایز متنوعی از جمله اتریوم به شما میده و باید بگم که کمترین مقدار 0.005 اتر هست. فرصت بسیار خوبیه که شانستون رو امتحان کنید.
برای اینکه هر روز از این دستگاه استفاده کنید بعد از لاگین کردن روی گزینه campaign و بعد گزینه crazy christmas rich کلیک کنید.
صفحه رو به پایین بکشید و روی جایزه ورود روزانه کلیک کنید که با این کار به شما یک ساکس میده و برای استفاده از دستگاه شما نیاز به 2 عدد دارین که برای گرفتن دومین ساکس به پایین صفحه رفته و در قسمت knowledge master روی گزینه collect کلیک میکنید که به شما دومین ساکس رو میده و حالا میتونید از دستگاه استفاده کنید. البته این نکته رو بگم که در روز اول و دوم این مقدار ساکس کم هست اما اگر هر روز لاگین کنید مقدار بیشتری به شما میره همچنین کوین TP هم بهتون داده میشه. من در روز سوم 4 ساکس و 20 TP گرفتم که با این ساکس تونستم 2 بار از دستگاه استفاده کنم.
این سایت رو به هیچ وجه از دست ندید چون پشیمون میشید.

در ضمن تا موقعی هم که وریفای نکنید به من چیزی نمیرسه، خودتون میتونید توی قوانینش بخونید.
این پست رو فقط بخاطر شما ایجاد کردم.
دوستان ممنون میشم هر 4 گزینه رو دریابید. و اینم بگم هر 4 تا بسیار معتبر و عالی هستن. فقط نفع شخصی نیست.
موفق باشین

Last edited:

jusfer

Registered User
لایک‌ها
151
دوستان امروز big prize اکسچنج تیدل تموم میشه.
من امروز 200 tp بردم که معادل همینطور 5 شانس شرکت در اسلات
به تصویر زیر دقت کنید من بدون هیچ سرمایه گذاری تونستم تا الان 300 tp بدست بیارم. شما میتونید همون لحظه به دلار تبدیل کنید.
h6b5_2.png

البته جایزه ورود روزانه همچنان برقرار هست اما مثل الان هیچ وقت نمیشه.
موفق باشین

Last edited:

EarnMoneyFast

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستانه که دنبال درامد عالی هستند وارد کانال تلگرامی تیم ما بشوند..
درآمد در کمپانی معتبر و قدرتمند با قدمت حدود دوسال
و حداقل هزینه استارت ۴۰ دلار با سود روز شمار و ماهیانه ۱۴-۱۷ درصد
نمونه درآمد در داخل کانال با کلیه اسناد و مدارک معتبر:
@winwin_biz
روی لینک کلیک تا وارد کانال بشین:
Https://t.me/winwin_biz

فایل های ضمیمه

• IMG_20181229_141003_632.jpg
    IMG_20181229_141003_632.jpg
    36.6 KB · نمایش ها: 3

jusfer

Registered User
لایک‌ها
151
دوستانه که دنبال درامد عالی هستند وارد کانال تلگرامی تیم ما بشوند..
درآمد در کمپانی معتبر و قدرتمند با قدمت حدود دوسال
و حداقل هزینه استارت ۴۰ دلار با سود روز شمار و ماهیانه ۱۴-۱۷ درصد
نمونه درآمد در داخل کانال با کلیه اسناد و مدارک معتبر
یه سوال از حضورتون داشتم مقدار عددی 93150 که توی عکس قید شده به دلار هست یا ریال؟؟؟؟
و نکته دوم میتونید کانالتون رو برای بنده ارسال کنید
و نکته سوم بهتر نبود یه ترید درست میکردی با این کمپانی که معلوم نیست اسمش چی هست اما دو ساله قدمت داره و معتبر

EarnMoneyFast

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه سوال از حضورتون داشتم مقدار عددی 93150 که توی عکس قید شده به دلار هست یا ریال؟؟؟؟
و نکته دوم میتونید کانالتون رو برای بنده ارسال کنید
و نکته سوم بهتر نبود یه ترید درست میکردی با این کمپانی که معلوم نیست اسمش چی هست اما دو ساله قدمت داره و معتبر
باسلام و درود.
93150 $ هست.
کمپانی ماینینگ استرالیایی هست.
با حداقل استارت ۴۰ دلار تا ۱ میلیون دلار..
سود روز شمار و ۷ روز هفته، و ماهانه بین ۱۴_۱۷ درصد..
با قدمت حدود ۲ سال
با داشتن بالای ۶ فارم ماینینگ در سراسر دنیا و دفتر کمپانی
کاملا با ارائه‌ی ادله و مدرک
و قابل بازدید از فارم های کمپانی و کلیپ های بازدید دوستان هم موجود است..
روی آدرس کانال تلگرامی کلیک کنید :

@winnwin_biz

Https://t.me/winwin_biz

بالا