برگزیده های پرشین تولز

خرید خریدار بازی monster hunter worlds ps4

mhghm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام بنده خریدار بازی monster hunter world ps4 به سقف قیمت 180 هزار با پول پست هستم اگه کسی براش مقدور بود به من پیام بده ممنون.

mhghm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
ببخشید نظرم عوض شد تا سقف 170 با پول پست چون یکی از سایت ها قیمتشو کرده 170.

dieselpower

Registered User
لایک‌ها
238
داداش پست اول را میتونی ویرایش کنی لازم نیست به پست جدید بگذاری.
البته بستگی به شهر محل سکونت شما هم داره ولی داخل دیوار هم یه نگاهی بنداز چند روز پیش داخل دیوار اصفهان یکی ۱۵۰ آگهی کرده بود که من ۱۳۰ ازش خواستم نداد احتمال داره اونجا هم با قیمت مناسب پیدا کنید

mhghm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
داداش پست اول را میتونی ویرایش کنی لازم نیست به پست جدید بگذاری.
البته بستگی به شهر محل سکونت شما هم داره ولی داخل دیوار هم یه نگاهی بنداز چند روز پیش داخل دیوار اصفهان یکی ۱۵۰ آگهی کرده بود که من ۱۳۰ ازش خواستم نداد احتمال داره اونجا هم با قیمت مناسب پیدا کنید
سلام اها اره شما راست میگید حواسم نبوده ممنون بابت توجهتون بعد بازی خریدار نداره واقعا نمیدونم چرا قیمتاشون رو اینقدر بالا زدن خیلیا من خودم اگه 170 بخرم مطمعنم بعدا 140 تا خیلی خیلی شانسم بگیره باید 150 بفروشمش نمیدونم واقعا بعضیا چرا اینقدر بی انصافا!

dieselpower

Registered User
لایک‌ها
238
عزیز قیمت مناسب پیدا میشه کمی جستجو و صبر لازم داره
به این دلیل قیمتها بالاست که بعضی می‌خوان بازی را قیمت خرید بفروشن که مجانی در بیاد یا اینکه مقداری بالاتر از قیمت خرید بفروشن که هزینه برق مصرفی کنسول و تلویزیون هم جبران بشه.
اصولاً گیم تفریح و سرگرمی هزینه بر هست (به استثنای کسانی که از ساخت، تست یا آموزش بازیها کسب درآمد میکنن) حتی بازی کردن با یه کنسول هک شده نسل قبل که مربوط به بیشتر از ۱۰ سال پیش هست هزینه شش هفت تومنی برای خرید دیسک و یا کپی کردن هر بازی روی هارد را داره ولی بعضی دوستان انتظار دارن بازی با کنسول نسل 8 مجانی یا حتی سود آور باشه که خب دلیل این قیمتهای گرون و خرید و فروش خیلی خیلی کم بازی همین هستش

بالا