برگزیده های پرشین تولز

خش خش تلفن

hmsn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بچه ها من اولین تاپیک رو تویه این بخش می زنم کمکم کنید تا دیگه این برا پیدام نشه :happy:
ما یه Adsl گرفتیم ولی عملا تلفنم از دست رفته با خش خش:wacko: چی کار کنیم؟
اینم بگم که با اسپلیتر کارمون نشده یعنی هم دیتا و تلفن رو از اسپلیتر گرفتیم ولی بازم....
ممنون

Mohammadirani@

Registered User
لایک‌ها
10
سلام بچه ها من اولین تاپیک رو تویه این بخش می زنم کمکم کنید تا دیگه این برا پیدام نشه :happy:
ما یه Adsl گرفتیم ولی عملا تلفنم از دست رفته با خش خش:wacko: چی کار کنیم؟
اینم بگم که با اسپلیتر کارمون نشده یعنی هم دیتا و تلفن رو از اسپلیتر گرفتیم ولی بازم....
ممنون
100 درصد این مشکل مربوط میشه به خط تلفن شما که سیم مسی تون معیوب ه حالا یا زمین داره (اصطلاح مخابرات ی ها ) یا اینکه جایی دچار اتصال بد یا ضعیف شده .
حتما با مرکز مخابراتی منطقتون تماس بگیریدر و تقاظای بازبینی سیم کشی رو بکنید اکثرا هم از قسمت خروجی اخرین کافو به ترمینال شما این مشکل پیش میاد . اگر فرصت کردی تو ترمینال خودتون هم یه سرکی بکشید:دی

دلیل علمی این مشکل هم از این ه که سیم مسی مربوط به شما به خاطر نقص یا عیببی که داره اون پهنای باند اختصاصی رو نمیتونه به کانال صدا اختصاص بده و این پارازیت ها یا خش خش ها روش میفته .

موفق باشید .

hmsn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون از راهنمایی تون حتما این کارو می کنم

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
اسپلیتر شما چی هست؟ به همراه مودم هست یا جدا نصب کردید؟ اگر به همراه مودم هست که مودل مودم رو بگین.
قبلا 2مدل مودمی که خودش اسپلیتر داشت رو چک کردم نویزی نمینداخت ولی یک مودم دیگه که اسپلیتر جدا داشت رو تست کردم اسپلیتر مرغوبی نبود و نویز مینداخت به احتمال قوی مورد از همین هست و مربوط به خط اصلی تلفن نمیشه فکر نمیکنم خطوط مخابرات با وصل شدن DSL نویزی روی خط ایجاد کنن مگر اینکه خیلی کارشون تعطیل باشه.

بالا