برگزیده های پرشین تولز

میخوام ادامه تحصیل بدم...کمککککک

CANOR

Registered User
لایک‌ها
26
سلام دوستان
من تصمیم دارم برای ادامه تحصیل به خارج از کشور برم
نمیدونم کدوم کشور
هرکس یه چیزی میگه
لطفا شما هم نظرتونو بگید
حتما بین شما کسانی هستند که اطلاعاتی دراین باره دارن
البته اینو بگم که من نمیتونم از پس هزینه های سنگین بر بیام(مسلما بین کشورهای پیشرفته مثل انگلستان، فرانسه، امریکا،کاناداو... از لحاظ کیفیت تحصیل فرق چندانی نباید باشه ولی متاسفانه هزینه زندگی و تحصیل در این کشورها بسیار بالاست وگرنه من یکی از این کشورها رو انتخاب میکردم:()
لطفا کشورهایی که هزینه کمتری میبره معرفی کنید
برای مثال اکراین،مالزی و...
ممنون:)

parsbin1

Guest
لایک‌ها
0
اكراين كه بدرد نميخوره
اگر فقط ميخواي از ايران بري بيرون به هواي تحصيل آب و هوا عوض كني! برو ارمنستان هزينه زندگي نصف ايرانه!

CANOR

Registered User
لایک‌ها
26
اكراين كه بدرد نميخوره
اگر فقط ميخواي از ايران بري بيرون به هواي تحصيل آب و هوا عوض كني! برو ارمنستان هزينه زندگي نصف ايرانه!
آب و هوا عوض کردن چیه دوست عزیز
من عرض کردم میخوام ادامه تحصیل بدم:cool:
بازم عرض کردم اگه میتونستم میرفتم انگلستان یا فرانسه یا...(من خودم به فرانسه خیلی علاقه دارم:D)
حالا میشه بگید اکراین واسه چی بده؟ من خودم هیچی از اکراین نمیدونم و نمیدونم چجور کشوریه. بایکی دوتا از این موسسه های اعزام دانشجو که شماره شو از وزارت علوم گرفتم تماس گرفتم.شرایظش به نظرم بد نبود ولی درمورد کیفیت زندگی در اکراین ازشون پرسیدم گفتن که کشور خوبیه و دانشگاههای معتبری داره.(هرچند که اینا از این راه نون میخورن و اگه خودشون ازش تعریف نکنن بازارشون کساد میشه.)

parsbin1

Guest
لایک‌ها
0
شنيدم كيفيت تحصيل زياد خوب نيست در اون جا.از نظر آّب و هوا ولي عاليه
به هر حال بايد تحقيقات خوبي بكنيد خصوصا اين كه آيا وزارت علوم مدارك اونجا رو قبول داره يا نه
در ضمن هند هم ميتونيد مد نظر داشته باشيد.دانشجويان ايراني زيادي هم داره

marco250

Registered User
لایک‌ها
340
دانشگاه کشورهای روسیه و بلوک شرق به نظر من به درد نمی خوره.
به نظر من اگه از پس شهریه تحصیل کشورهای جهان اول بر می آیی , این کشورها رو انتخاب کن :
1- آمریکا - کانادا
2- انگلیس
3- فرانسه

CANOR

Registered User
لایک‌ها
26
شنيدم كيفيت تحصيل زياد خوب نيست در اون جا.از نظر آّب و هوا ولي عاليه
به هر حال بايد تحقيقات خوبي بكنيد خصوصا اين كه آيا وزارت علوم مدارك اونجا رو قبول داره يا نه
در ضمن هند هم ميتونيد مد نظر داشته باشيد.دانشجويان ايراني زيادي هم داره

ممنون:happy:

CANOR

Registered User
لایک‌ها
26
دانشگاه کشورهای روسیه و بلوک شرق به نظر من به درد نمی خوره.
به نظر من اگه از پس شهریه تحصیل کشورهای جهان اول بر می آیی , این کشورها رو انتخاب کن :
1- آمریکا - کانادا
2- انگلیس
3- فرانسه

:D:f34r:

zarei175

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من تصمیم دارم برای ادامه تحصیل به خارج از کشور برم
نمیدونم کدوم کشور
هرکس یه چیزی میگه
لطفا شما هم نظرتونو بگید
حتما بین شما کسانی هستند که اطلاعاتی دراین باره دارن
البته اینو بگم که من نمیتونم از پس هزینه های سنگین بر بیام(مسلما بین کشورهای پیشرفته مثل انگلستان، فرانسه، امریکا،کاناداو... از لحاظ کیفیت تحصیل فرق چندانی نباید باشه ولی متاسفانه هزینه زندگی و تحصیل در این کشورها بسیار بالاست وگرنه من یکی از این کشورها رو انتخاب میکردم:()
لطفا کشورهایی که هزینه کمتری میبره معرفی کنید
برای مثال اکراین،مالزی و...
ممنون:)

CANOR جان! چه رشته ای برای ادامه تحصیل در خارج از کشور مد نظرتون است؟
به نظر من نوع رشته انتخابی شما هم میتونه در دقت راهنمایی های دوستان تاثیرگذار باشه.

CANOR

Registered User
لایک‌ها
26
CANOR جان! چه رشته ای برای ادامه تحصیل در خارج از کشور مد نظرتون است؟
به نظر من نوع رشته انتخابی شما هم میتونه در دقت راهنمایی های دوستان تاثیرگذار باشه.

من که خودم به پزشکی خیلی علاقه دارم:cool:
ولی الان لیسانس شیمی کاربردی دارم:blink:
22 سالمه
نمیدونم کدوم رو بخونم:blush:
دنبال هردوش هستم
اکراین به نظرم خرجش مناسب بود ولی خوب دوستان گفتن بدرد نمیخوره
حالا شما چی میفرمایین؟:rolleyes:

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
هر چه قدر پول بدي همون قدر اش ميخوري...........اگر ميتوني برو كشورهاي باحال(امريكا-كانادا-انگليس و....)
اگرم نميتوني به نظرم ايران بهتره..........اگرم فقط دوست داري كه خارج درس خونده باشي كه برو يه جايي مثل ارمنستان

zarei175

Registered User
لایک‌ها
0
حالا شما چی میفرمایین؟:rolleyes:

والا من در این رابطه آگاهی چندانی ندارم و دوستان دیگه ای که اطلات لازم رو دارن باید لطف کنن و راهنمایی بفرمایند.

ولی حقیقتش اینه که منم یه زمانی خیلی تو این حال و هوا بودم گرچه موقعیت فردی و خانوادگی من به هیچ وجه چنین امکانی رو برام فراهم نمیکرد ولی به هر صورت برام جذاب بود و حتی بعدش تو دوران دانشجویی یه بار از یکی از اساتید ریاضیم که خیلی قبولش داشتم در این زمینه راهنمایی خواستم ولی بعدها کم کم موقعیت خودمو درک کردم و فهمیدم که واقعا تو چنین جایگاهی نیستم.

به هر حال براتون آرزوی موفقیت میکنم!

Luxor

Registered User
لایک‌ها
22
تا اونجا که توی pt دیدم یه قسمت جالب و بزرگ درباره تحصیل در خارج از ایران داریم!!
آها:: اینه ::

http://forum.persiantools.com/f137.html

منم هند رو با هزینه زندگی و دانشگاه مناسب پیشنهاد می کنم!

CANOR

Registered User
لایک‌ها
26
هر چه قدر پول بدي همون قدر اش ميخوري...........اگر ميتوني برو كشورهاي باحال(امريكا-كانادا-انگليس و....)
اگرم نميتوني به نظرم ايران بهتره..........اگرم فقط دوست داري كه خارج درس خونده باشي كه برو يه جايي مثل ارمنستان
شما هم رضا خان؟
یکی از دوستان هم اون بالا همین حرفو زد
بخدا اگه مطمثن بودم که از پسش بر میام حتما یکی از این کشورها رو انتخاب میکردم:)
ولی چه کنم که نمیدونم اونجا شرایط چطوریه و خرجو مخارج دقیقا چجوریه:(

الا من در این رابطه آگاهی چندانی ندارم و دوستان دیگه ای که اطلات لازم رو دارن باید لطف کنن و راهنمایی بفرمایند.

ولی حقیقتش اینه که منم یه زمانی خیلی تو این حال و هوا بودم گرچه موقعیت فردی و خانوادگی من به هیچ وجه چنین امکانی رو برام فراهم نمیکرد ولی به هر صورت برام جذاب بود و حتی بعدش تو دوران دانشجویی یه بار از یکی از اساتید ریاضیم که خیلی قبولش داشتم در این زمینه راهنمایی خواستم ولی بعدها کم کم موقعیت خودمو درک کردم و فهمیدم که واقعا تو چنین جایگاهی نیستم.

به هر حال براتون آرزوی موفقیت میکنم!
ممنون
ولی من تقریبا تصمیمم جدیه
بهرحال بازم ممنون

تا اونجا که توی pt دیدم یه قسمت جالب و بزرگ درباره تحصیل در خارج از ایران داریم!!
آها:: اینه ::

http://forum.persiantools.com/f137.html

منم هند رو با هزینه زندگی و دانشگاه مناسب پیشنهاد می کنم!
ممنونم لوکسور جان
آره این فروم رو دیدم
در مورد هند هم من زیاد از هند خوشم نمیاد. آبو هواشم تعریفی نداره. البته از نظر خرج و مخارج کمتر از ایران نباشه همسطح ایرانه و این فکر کنم تنها نکته مثبتش باشه

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
امریکا میتونی سالی 45 میلیون پول شهریه بدی؟ یکی از فامیلامون MIT درس میخوند البته بورسیه گرفته بود میگفت اگه میخواستم خودمون پول بدیم سالی 45 شهریه باید پیاده میشدیم !!
بقیه جاها هم همینه اما کمتر من چند تا از دوستا و اشنایان و دیدم رفتن مجارستان پزشکی خوندن
هند هم یکی از دوستام ماه پیش رفت داروسازی داره میخونه قیمتاشم ارزونه خوبه! 10 سال دیگه میاد ایران
156fs428254.gif

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
سلام دوست عزیز لطفا رزومه خودتو به همراه مبلغی که سالانه میتونی هزینه کنی را برام بفرستید تا راهنمییتون کنم.
البته از نظر من خود روسیه خیلی خوبه.البته اونم داره خیلی گرون میشه؟برو مسکو یا پیترزبورگ

CANOR

Registered User
لایک‌ها
26
امریکا میتونی سالی 45 میلیون پول شهریه بدی؟ یکی از فامیلامون MIT درس میخوند البته بورسیه گرفته بود میگفت اگه میخواستم خودمون پول بدیم سالی 45 شهریه باید پیاده میشدیم !!
بقیه جاها هم همینه اما کمتر من چند تا از دوستا و اشنایان و دیدم رفتن مجارستان پزشکی خوندن
هند هم یکی از دوستام ماه پیش رفت داروسازی داره میخونه قیمتاشم ارزونه خوبه! 10 سال دیگه میاد ایران
156fs428254.gif

اگه من 45 میلیون پول داشتم که الان اینجا نبودم
در مورد مجارستان زیاد شنیدم ولی چیز زیادی ازش نمیدونم
ضمنا در مورد فرانسه هم یه تحقیقی کردم
هزینه تحصیل در فرانسه هم برای دانشجوهای فرانسوی و هم غیرفرانسوی رو خود دولت میده و هزینه تحصیل نداره(چون تحصیل در فرانسه رایگانه) فقط میمونه خرج زندگی در فرانسه برای یه دانشجوی مجرد
کسی در این باره چیزی میدونه؟ اگه میدونید :blush:Help me please

CANOR

Registered User
لایک‌ها
26
سلام دوست عزیز لطفا رزومه خودتو به همراه مبلغی که سالانه میتونی هزینه کنی را برام بفرستید تا راهنمییتون کنم.
البته از نظر من خود روسیه خیلی خوبه.البته اونم داره خیلی گرون میشه؟برو مسکو یا پیترزبورگ

میشه یکم بیشتر توضیح بدی؟ خرج و مخارج و اینا چطوریه؟:rolleyes:
هرچند من زیاد از این روسها و کشورهای بلوک شرق خوشم نمیاد:blush:

آبراهام_66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
میشه یکم بیشتر توضیح بدی؟ خرج و مخارج و اینا چطوریه؟:rolleyes:
هرچند من زیاد از این روسها و کشورهای بلوک شرق خوشم نمیاد:blush:
آلمان هم تحصیل مجانیه
سوید هم مجانیه ولی ظاهرا میخوان پولیش کنن.

بالا