برگزیده های پرشین تولز

معرفی برنامه En2FaMail

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
سلام به همه دوستان pda باز!

خوب اينهم از برنامه En2Fa من برای mobile ها!

کار اين برنامه اين هست که هر smsاي که به شما ميرسد رو تبديل به فارسی ميکنه.
در ضمن امکان ديدن picturemessage ها هم به inbox اضافه ميشه.

اين برنامه sms اصلی شما رو دستکاری نميکنه،و طبق معمول notification اون رو هم ميبينيد.فقط يک notification جديد به صورت فارسی اضافه ميشه.

تا جايی که تلاش من بوده،اين برنامه نياز به هيچگونه فارسی ساز ندارد،در نتيجه روی هر نوع گوشی شما بايد متن فارسی رو بدرستی ببينيد.
در صورتی که در اين ضمينه مشکلی داريد حتماً اطلاع بديد.
امکان ضعيفی هست که فارسی ساز ها باعث بهم زدن متن شوند،که در اين صورت بايد اين برنامه رو به exceptionlist اونها اضافه کند.

برنامه رو بهتر هست که روی گوشی نصب کنيد نه در storage card

attachment.php

امکانات فعلی برنامه :

- تبديل SMS های پينگيليش شما به فارسی
- امکان تغيير تنظيم ها و unable کردن برنامه از طريق control panel
- حذف شماره تلفن از sms های دريافتی و فقط نمايش نام مورد نظر
- اصلاح delivery report ها تا نام را به جای شماره تلفن در بر داشته باشد.
- نمايش delivery report ها به صورت فارسی
- امکان مشاهده SMS هايی که به زبان فارسی فرستاده شده اند در گوشی هايی که برنامه فارسی ساز نصب نشده است.
- امکان پخش آهنگ با فرمت های wav,mp2,mp3,ogg برای رسيدن sms

- در صورتيکه متن sms بيش از اندازه بزرگ باشد،با scrollbar امکان نمايش اون در صفحه محيا ميشود.
- امکان نمايش sms اصلی در همان صفحه
- امکان پاک کرد،و علامت زدن به عنوان خوانده شده برای sms ها.
- نمايش picture های مربوط به contact ها در SMS
- نمايش Smily ها موجود در متن SMS

- نمايش اسمايلی های متحرک
- امکان تغيير و اضافه کردن اسمايلی ها(از طريق فايل موجود در جايی که برنامه نصب شده)
- امکان تشخيص شماره تلفن های موجود در متن ها و باز کردن منو مربوطه با کليک بر روی آن.(عجب متنی شد!!)
- امکان اصلاح و اضافه کردن کلمه به database برنامه
- امکان انتخاب حالت ويبره برای رسيدن پيغام.

برای ديدن setting های برنامه در control panel اگر قبل از نصب برنامه در settings رفته باشيد نياز به soft-reset داريد.

3 نسخه از برنامه در اينجا موجود هست.
آخرين ورژن برنامه 1.69 هست.
فايل دوم و فايل اول يعنی en2famail2.cab و en2famail.cab نسخه های قديمی تر هست.که فقط برای کسانی که به هر دليلی مشکلی با اين نسخه جديد دارند،هست.

آخرين نسخه های تست شده هميشه در همين پست اول خواهند بود.
نسخه هايی که شايد در صفحه های بعدی ببينيد،فقط برای تست و رفع اشکال گذاشته شده اند.

منتظر نظرات شما دوستان هستم.

------------------------------ 1.69 --------------------------------------------
See attachments

------------------------------ 1.61 --------------------------------------------
Download WM5.0 version

کد:
http://rapidshare.com/files/125496742/En2FaMail_1.61u.cab

Download PocketPc 2003 version
کد:
شرمنده.ديگه وقت برای درست کردن نسخه های مخصوص اين دستگاه ها رو ندارم.

------------------------------ 1.53 --------------------------------------------
Download WM5.0 version

کد:
http://rapidshare.com/files/58600547/En2FaMail_1.53.cab

کد:
http://rapidshare.com/files/58600725/En2FaMail2003_1.53.cab

------------------------------ 1.51 --------------------------------------------
Download WM5.0 version

کد:
http://rapidshare.com/files/58232318/En2FaMail_1.51.cab

کد:
http://rapidshare.com/files/58232820/En2FaMail2003_1.51.cab

------------------------------ v1.2 ------------------------------------------------------
Download WM5.0 version

کد:
http://rapidshare.com/files/56279327/En2FaMail_1.2.cab

کد:
http://rapidshare.com/files/56279203/En2FaMail2003_1.2.cab

فایل های ضمیمه

• En2FaMail.CAB
    556.6 KB · نمایش ها: 190
  • En2FaMail2.CAB
    573 KB · نمایش ها: 172
  • En2FaMail2003_1.53.cab
    703.7 KB · نمایش ها: 83
  • En2FaMail1.gif
    En2FaMail1.gif
    360.7 KB · نمایش ها: 669
Last edited:

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
سلام به همه دوستان pda باز!

خوب اينهم از برنامه En2Fa من برای mobile ها!
برنامه طبق معمول همه برنامه های من :) نسخه آزمايشی هست.
کار اين برنامه اين هست که هر smsاي که به شما ميرسد رو تبديل به فارسی ميکنه.
در ضمن امکان ديدن picturemessage ها هم به inbox اضافه ميشه.

اين برنامه sms اصلی شما رو دستکاری نميکنه،و طبق معمول notification اون رو هم ميبينيد.فقط يک notification جديد به صورت فارسی اضافه ميشه.

فعلاً چند الگوريتم خيلی بهتر برای تشخيص بهتر sms ها موجود هست اما در اين نسخه فعال نيست،اما با فعال شدن آنها
message های english نيز به مشکل بر نميخورند.
تا جايی که تلاش من بوده،اين برنامه نياز به هيچگونه فارسی ساز ندارد،در نتيجه روی هر نوع گوشی شما بايد متن فارسی رو بدرستی ببينيد.
در صورتی که در اين ضمينه مشکلی داريد حتماً اطلاع بديد.
امکان ضعيفی هست که فارسی ساز ها باعث بهم زدن متن شوند،که در اين صورت بايد اين برنامه رو به exceptionlist اونها اضافه کند.

مشکلات معلوم فعلی برنامه :
1-تشخيص ندادن متن های انگليسی و تبديل ان به فارسی
2-مرتبه اول که برنامه فعال ميشود(با دريافت اولين sms)،نزديک به 5 ثانيه برای load شدن وقت ميبرد،که بايد صبر کنيد.

برنامه رو حتماً روی گوشی نصب کنيد.(کلاً که حتماً نصب کنيد،اما منظورم اين هست که روی storage card نصب نکنيد.)

منتظر نظرات شما دوستان هستم.

روزبه می دونستم بالاخره دست به کار انفجار پی پی سی ها می شی ولی این یکی شو فکر نمی کردم .
می گم که دست مریزاد ، متاسفانه قسمت فون دستگاه من دوباره بازی در میاره ولی سعی می کنم در اولین فرصت امتحان کنم.راستی من فارسی ساز هم نصب ندارم ، خبر می دم

بازم ممنون از زحمات شما
پ.ن. : نظر بچه ها چیه که برای دوستان برنامه نویسی که بی چشمداشتی ، ازین گل ها می کارند ، یک ترد درست کنیم و به ترد های هر برنامه ای که درست کرده اند لینک بدهیم، که تازه واردی که می آید ، بتواند همه را یکجا ببیند؟

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
روزبه می دونستم بالاخره دست به کار انفجار پی پی سی ها می شی ولی این یکی شو فکر نمی کردم .
می گم که دست مریزاد ، متاسفانه قسمت فون دستگاه من دوباره بازی در میاره ولی سعی می کنم در اولین فرصت امتحان کنم.راستی من فارسی ساز هم نصب ندارم ، خبر می دم

بازم ممنون از زحمات شما
پ.ن. : نظر بچه ها چیه که برای دوستان برنامه نویسی که بی چشمداشتی ، ازین گل ها می کارند ، یک ترد درست کنیم و به ترد های هر برنامه ای که درست کرده اند لینک بدهیم، که تازه واردی که می آید ، بتواند همه را یکجا ببیند؟

سلام
جناب روزبه،از ایتکار عملی که در رابطه با این برنامه انجام دادید،بی نهایت خوشحال هستم،خوشحالم که دوستانی هستند که خلاقانه عمل می کنند،من برنامه را نصب کرده و سعی می کنم تا تست کنم و نظرم را به طور جامع بیان کنم،
دانیال جان با پیشنهادت به شدت موافقم،من هم موافق هر برنامه و موضوعی که به نوعی از این دوستان حمایت بشه هستم،

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
خوب،اولین تست که در زمان کمی انجام شده،اینه که بعد از نصب برنامه در مموری کارت،در زمانی که فارسی ساز دیس ایبل بود،صرفا" علامت سوال دیده شد،البته همونطور که گفته بودید،به همراه آلارم اس ام اس ،یه نوتیفیکیشن هم بود که وقتی باز می کردم با علامتهای سوال مواجه می شدم،همین مورد هم در زمانی که فارسی ساز فعال بود هم وجود داشت،نظری ندارید؟
ممکنه به خاطر نصب در مموری باشه؟

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
آقا کار می کنه عجب هم کار می کنه.
مثل بنز :rolleyes:

همون طور که گفتم من فارسی ساز ندارم ولی مثل برنامه پدرش ( یا شایدم مادرش) En2Fa خیلی صحیح تبدیل می کنه
من به هیچ کس نگفتم که این رو نصب کردم ولی هر کس اس ام اس می فرسته ، خیلی خیلی دقیق ترجمه می شه.
فقط همه اسم من رو می زنن دنیل!!:hmm:

اما اینکه دو جور انونس داشته باشیم خیلی آزار دهند هست ، نمی شه یکی شو آف کرد؟فکر کنم tweaks2k2 بتونه ها
بعد یک چیزی رو هنوز امتحان نکردم ، با برنامه هایی که آقای سامان نوشته کانفلیکت نداره؟smsdeliveryfix

بعد یک چیز دیگه ، این برنامه به لیست آن اینستال اضافه می شه ولی دیگه هیچ اثری ازش نیست

روزبه ایشالا که می خوای برنامه رو بست بدی دیگه؟

در نهایت اینکه ، کسی هست که باسه من picturemessage بفرسته؟:blink:

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
آقا کار می کنه عجب هم کار می کنه.
مثل بنز :rolleyes:

همون طور که گفتم من فارسی ساز ندارم ولی مثل برنامه پدرش ( یا شایدم مادرش) En2Fa خیلی صحیح تبدیل می کنه
من به هیچ کس نگفتم که این رو نصب کردم ولی هر کس اس ام اس می فرسته ، خیلی خیلی دقیق ترجمه می شه.
فقط همه اسم من رو می زنن دنیل!!:hmm:

اما اینکه دو جور انونس داشته باشیم خیلی آزار دهند هست ، نمی شه یکی شو آف کرد؟فکر کنم tweaks2k2 بتونه ها
بعد یک چیزی رو هنوز امتحان نکردم ، با برنامه هایی که آقای سامان نوشته کانفلیکت نداره؟smsdeliveryfix

بعد یک چیز دیگه ، این برنامه به لیست آن اینستال اضافه می شه ولی دیگه هیچ اثری ازش نیست

روزبه ایشالا که می خوای برنامه رو بست بدی دیگه؟

در نهایت اینکه ، کسی هست که باسه من picturemessage بفرسته؟:blink:

اول از همه جواب خودم رو بدم ، این برنامه با smsdrfix هیچ کانفلیکتی ندراه ( این برای من خیلی مهم بود)
دوم اینکه امیدوارم برنامه رو developکنه روزبه ، چون واقعا پتانسیل بالایی داره
اما فعلا خیلی sketchyیه . امیدوارم که روزبه از حرفم نرنجه ، صدالبته که برنامه حالت بتا داره ، ولی روزبه جان اگر قرار داری برنامه رو توسعه بدی، بهتر نیست ته هر ریلیز ورژن ش رو هم بزنی؟

در حال حاضر پیشنهاد هام اینهان:
1. تبدیل قابل دسترسی باشن ، نه اینکه تنها یک بار دیده شن و بپرن ، مثلا به صورت یک دایرکتوری قابل دسترسی از طریق UI احتمالی خود برنامه ، یا حتی تکست ریدر ها ، و قابل طبقه بندی باشه.
2. امکان مدیفای کردن برنامه اضافه شه. مثلا بشه زنگ دلخواه رو بهش نسبت داد
3.نهایتا اینکه ، اگر بشه ، یک برنامه هم نوشته بشه که بشه باهاش فارسی تایپ کرد و فینگلیش فرستاد!

بازم ممنون

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
متشکرم دانيال جان ايشالا برنامه update ميشه...شما ورژن اين رو فرض کن 0.1a باشه ؛)
فعلاً هول بودم خوشحالی خودم رو با بقيه سهيم کنم،واسه همين نسخه آزمايشی بيرون دادم.
حقيقتش اين برنامه خيلی وقت برد،نه در قسمت طراحی خودش(چون تقريباً آماده بود)بلکه در ضمينه اينکه بتونم برنامه رو واسه pocketpc ها آمده کنم.
فقط تا اين حد بگم که خودم مجبور شدم کلی دستکاری،و نزديک يکسال همکاری با گروه توليد کننده compiler داشته باشم،تا بتونم فقط برنامه رو compile کنم!
در نتيجه زيادی ذوق کردم که اين تعداد زياد تيکه های puzzle آخر سر جور شدن!

بگزريم...

1.آقا مجتبا شما بعد از نصب برنامه softreset کرديد؟احتمال زياد font برنامه نصب نشده.
در ضمن در memory card نصب کرديد يعنی اينکه در device ديگه؟
شما برای امتحان اينکه مشکل از اينجاست،فنت nesf.ttf رو که بايد در \windows\fonts باشه رو کپی کنيد روی hard،بعد از طريق activesync اون رو کپی کنيدتو \ و \windows
الان بايد منطقاً کار کنه....
اگر نکرد بگيد که يک فکر ديگه اي به حالش کنم!

2.الان يک برنامه ديگه هم دارم که شبيه به inbox هست و تبديل همه sms ها به فارسی رو نشون ميده.فکر نميکردم بدرد بخوره،اما اگر
ميخوايد ميتونم اون رو هم اضافه کنم،و توی اون ميشه امکان نوشتن و فرستادن msg فارسی رو هم اضافه کرد.
منظور از msg فارسی همين که fingilish بنويسيد و فارسی بفرسته بود ديگه؟

3.دانيال جان،حقيقتش خيلی کار ها ميشه با اين sms,زنگ,notification کرد،ايده های خاصی اگر داريد بگيد ميشه روش فکر کرد و انجام داد.
مثلاً برای sms های خاص زنگ خاصی بزنه،يا اينکه اگر متنی حاوی پيام خاصی باشه کار خاصی انجام بده و...
کلاً در فکر اينم که ببينم اول چه کاری بيشتر بدرد ميخوره،اونو اول انجام بدم،اما در کل ميشه يک sms manager خوب درست کرد.

4.در مورد اينکه 2 جور announcement هست،حقيقتش خيلی تلاش کردم،اما windows اصرار داره که اونو نشون بده،حتی وقتی که ميگيد نميخايد.
اما فکر کنم اگر notification اون رو از طريق control panel خاموش کنيد وقت noitification من بمونه،اگر اينجور شد خودم در نسخه بعدی اين کار رو انجام ميدم.

5.برنامه هيچ shurtcut خاصی نميسازه،چون برنامه خاصی نيست،يک plugin برای inbox هست.

6.ايشالا مشکل اسم دانيال هم در نسخه بعد حل بشه!اما ميتونيد خودتون از فايل database اندوفا در pc استفاده کنيد.
لغت هايی که اشتباه هستن رو در نسخه pc en2fa وارد dictionary کنيد،و فايل en2fa.dat رو در \program files\roozbeh gholizadeh\en2famail (اگر اشتباه نکرده باشم) کوپی کنيد.

kelark

Pocket PC کاربر فعال- فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
16
آقا روزبه تبریک میگم واقعا فکر خیلی خیلی عالی کردید . من به شخصه خیلی به این برنامه احتیاج دارم چون اصلا فارسی ساز ندارم و اگر بتونم تک توک اس ام اس های فارسی که به دستم می رسه رو بخونم خیلی عالی میشه . در کل بتون تبریک میگم .... با فارسی ساز به خاطر اذیت هایی که برای دیکشنری های فارسی میکنه خیلی مشکل دارم برای همین اصلا نصب نمی کنم .

این عکس یک اس ام اس فارسی هست که قبل از نصب برنامه گرفتم :

62t0rom.jpg

من برنامه رو در خود Device نصب کردم و متستفانه روی دستگاه من اصلا کار نکرد با عکس براتون گذاشتم این نمایی از اس ام اس فارسی هست که برای من فرستاده شده . برنامه خیلی خوب طراحی شده به طوری که وقتی اس ام اس میاد اول notification برنامه شما یعنی En2FaMail سپس مال خود ویندوز موبایل .

4l59g7k.jpg
6bdrjlu.jpg

در آخر یک پیشنهاد هم داشتم اگر برایتان امکان دارد این Dismiss رو در قسمت پایین سمت دیگر hide اضافه کنید .

خیلی خیلی ممنونم به خاطر برنامتون ...​

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
والا هدف از اول اين نبوده که sms های فارسی رو ببينيد!
هر چند که الان ديدم ايده خوبی ميتونه باشه برای اونهايی که سيستم فارسی ساز رو نصب نميکنن!
اما يک سمس فينگيليش بخودتون الان بفرستيد ببينيد فرقی کرد؟

در مورد dismiss هم چشم!
علت اين بود که برای 2003 ها اين رو نوشتم و اين امکان در os 2003 نيست که button ها رو تعريف کنيد،
اما الان sdk 2005 رو بگيرم اون رو هم درست ميکنم.

Fantasio

Registered User
لایک‌ها
76
روزبه جان، ببخش که وسط این تاپیک پست نامربوط می زنم:)
سوال:
شما می تونی یه امولاتور واسه سمیبین uiq بنویسی؟
اگه بشه همچین کاری کرد، و نرم افزار های ویندوز موبایل رو روی دستگاه های سیمبین uiq نصب و اجرا کرد، اونوقت دستگاهی مثل پی990 سونی اریکسون خیلی جذاب می شه.
می شه همچین کاری کرد؟

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
شدن که من اعتقاد دارم در برنامه نويسی ميشه هر کاری کرد.
اما اين کاری که شما ميگيد انقدر سخت هست که بايد يه 2-3 مليون بدان تا تازه راضی شم
اينکار رو انجام بدم،بعدش هم معلوم نيست که بشه يا نشه!

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18
سلام روزبه جان
اي ول داره ...
bighug.gif
شاخ و شونه هاي پي پي سي رو داري ميسازي ها
روي 2003 كه به درستي كار كرد. دمت گرم
278.gif

فقط mehrdad رو كه ميخواست تبديل كنه a - الف رو نشون نميده. دليلش اينه كه a ميتونه اَ باشه . اما كاريش ميشه كرد ؟

4zx2kgo.png
62zvek3.png

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
والا هدف از اول اين نبوده که sms های فارسی رو ببينيد!
هر چند که الان ديدم ايده خوبی ميتونه باشه برای اونهايی که سيستم فارسی ساز رو نصب نميکنن!
اما يک سمس فينگيليش بخودتون الان بفرستيد ببينيد فرقی کرد؟

در مورد dismiss هم چشم!
علت اين بود که برای 2003 ها اين رو نوشتم و اين امکان در os 2003 نيست که button ها رو تعريف کنيد،
اما الان sdk 2005 رو بگيرم اون رو هم درست ميکنم.

درسته
ولی من یک مشکل پیدا کردم، اگر نوشته به اندازه کافی بلند باشه ، دیگه با هیچ کلکی نمی شه خوندش
از صفحه می زنه بیرون و شما هم نمی تونید ببینید

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
متشکرم دانيال جان ايشالا برنامه update ميشه...شما ورژن اين رو فرض کن 0.1a باشه ؛)
فعلاً هول بودم خوشحالی خودم رو با بقيه سهيم کنم،واسه همين نسخه آزمايشی بيرون دادم.
حقيقتش اين برنامه خيلی وقت برد،نه در قسمت طراحی خودش(چون تقريباً آماده بود)بلکه در ضمينه اينکه بتونم برنامه رو واسه pocketpc ها آمده کنم.
فقط تا اين حد بگم که خودم مجبور شدم کلی دستکاری،و نزديک يکسال همکاری با گروه توليد کننده compiler داشته باشم،تا بتونم فقط برنامه رو compile کنم!
در نتيجه زيادی ذوق کردم که اين تعداد زياد تيکه های puzzle آخر سر جور شدن!

بگزريم...

1.آقا مجتبا شما بعد از نصب برنامه softreset کرديد؟احتمال زياد font برنامه نصب نشده.
در ضمن در memory card نصب کرديد يعنی اينکه در device ديگه؟
شما برای امتحان اينکه مشکل از اينجاست،فنت nesf.ttf رو که بايد در \windows\fonts باشه رو کپی کنيد روی hard،بعد از طريق activesync اون رو کپی کنيدتو \ و \windows
الان بايد منطقاً کار کنه....
اگر نکرد بگيد که يک فکر ديگه اي به حالش کنم!

2.الان يک برنامه ديگه هم دارم که شبيه به inbox هست و تبديل همه sms ها به فارسی رو نشون ميده.فکر نميکردم بدرد بخوره،اما اگر
ميخوايد ميتونم اون رو هم اضافه کنم،و توی اون ميشه امکان نوشتن و فرستادن msg فارسی رو هم اضافه کرد.
منظور از msg فارسی همين که fingilish بنويسيد و فارسی بفرسته بود ديگه؟

3.دانيال جان،حقيقتش خيلی کار ها ميشه با اين sms,زنگ,notification کرد،ايده های خاصی اگر داريد بگيد ميشه روش فکر کرد و انجام داد.
مثلاً برای sms های خاص زنگ خاصی بزنه،يا اينکه اگر متنی حاوی پيام خاصی باشه کار خاصی انجام بده و...
کلاً در فکر اينم که ببينم اول چه کاری بيشتر بدرد ميخوره،اونو اول انجام بدم،اما در کل ميشه يک sms manager خوب درست کرد.

4.در مورد اينکه 2 جور announcement هست،حقيقتش خيلی تلاش کردم،اما windows اصرار داره که اونو نشون بده،حتی وقتی که ميگيد نميخايد.
اما فکر کنم اگر notification اون رو از طريق control panel خاموش کنيد وقت noitification من بمونه،اگر اينجور شد خودم در نسخه بعدی اين کار رو انجام ميدم.

5.برنامه هيچ shurtcut خاصی نميسازه،چون برنامه خاصی نيست،يک plugin برای inbox هست.

6.ايشالا مشکل اسم دانيال هم در نسخه بعد حل بشه!اما ميتونيد خودتون از فايل database اندوفا در pc استفاده کنيد.
لغت هايی که اشتباه هستن رو در نسخه pc en2fa وارد dictionary کنيد،و فايل en2fa.dat رو در \program files\roozbeh gholizadeh\en2famail (اگر اشتباه نکرده باشم) کوپی کنيد.

دست شما درد نکنه ، ما رو که حسابی ذوق زده کردی

والا در مورد اینکه برنامه یک UIداشته باشه ، که بشه یک سری تنظیمات رو عوض کرد، به نظرم کار بدی نیست.
اگر واقعا یک اینباکس ریدر داری خوب لطف کن در اختیار ما هم قرار بده، الان این برنامه که جایی ذخیره نمی کنه میکنه؟
در مورد پیشنهادات من اینها در نظرم هست:
1. یک حالت که بشه اسم هایی که بالای اس ام اس می یاد رو ، خودش تبدیل کنه ، یعنی مثل برنامه SMS Delivery fix ( به ترد نرم افزار بروی می بینی چطور کار می کنه) این طوری به جای یک اسم و یک شماره طولانی می شه تنظیمات رو عوض کرد که فقط اسم رو بزنه
2.یک رینگ تون اختصاصی برنامه ، طوری که بشه فهمید برنامه کار کرده.
3.یک شورت کات ترجیحا در نوار پایینی صفحه
4.یک تنظیم که بشه notification خود ویندوز رو فعال یا غیر فعال کرد
5. یک برنامه ادیتور فایل دت برنامه در پی پی سی یا حداقل در پی سی ، که خودمون اصلاحات رو انجام بدیم.

تا اینجاش به نظرم رسید

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
اوه راستی یادم رفت بپرسم ، شما با اینکه به جای کاربر فعال خالی بنویسن کاربر فعال پاکت پی سی مخالفی استاد؟

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
اوه راستی یادم رفت بپرسم ، شما با اینکه به جای کاربر فعال خالی بنویسن کاربر فعال پاکت پی سی مخالفی استاد؟

نه خوشحال هم ميشم.

آقا مهرداد در مورد کلماتی که مشکل در ترجمه دارند،از برنامه pc en2fa استفاده کنيد،کلمه رو به dictionary وارد کنيد،و فايل en2fa.dat رو کپی کنيد.

بسيار ممنون از همه کسانی که تست کردن برنامه رو،انشالله بقيه مشکلات وقتی از شمال برگردم،دنبال خواهم کرد.
در مورد picturemsg هم يادم رفت چند تا کار رو انجام بدم برای همين بعيد هست که بتونيد اين نوع sms ها رو ببينيد.

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
نه خوشحال هم ميشم.

آقا مهرداد در مورد کلماتی که مشکل در ترجمه دارند،از برنامه pc en2fa استفاده کنيد،کلمه رو به dictionary وارد کنيد،و فايل en2fa.dat رو کپی کنيد.

بسيار ممنون از همه کسانی که تست کردن برنامه رو،انشالله بقيه مشکلات وقتی از شمال برگردم،دنبال خواهم کرد.
در مورد picturemsg هم يادم رفت چند تا کار رو انجام بدم برای همين بعيد هست که بتونيد اين نوع sms ها رو ببينيد.
روزبه جان ترتیب ش رو دادم

می گم به این عکس نگاه بیانداز ، همزمان چهار مشکل عمده رو در برنامه نشون می ده
اول اینکه شماره فرد رو هم می نویسه که به نظر من زیادیه.
دوم اینکه یک سری مربع می زنه که من نمی فهمم مشکل کجاست
سوم اینکه :blush: نوشته هایی که بلند باشن در هم می زیرن
چهارم اینکه همان طور که گفتم نوشته های بلند از صفحه بیرون می زنن و غیر قابل خوندن می شه
en3fa1.png

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
یک مشکل دیگه، از وقتی نصب شده ، دیگه رینگ تون من پخش نمی شه ،تنها یک زنگ دیفالت خود ویندوز زده می شه که برای ارور ها هست.:hmm:

xxl2005

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
روزبه جان واقعا تبریک می گم !
من دیروز بعد از دو ماه تونستم گوشیمو از گارانتی بگیرم !!!!
برنامت رو نصب کردم خیلی توپ بود !!! هم برنامه نویست عالیه هم ایده هات !!!

فقط یک مسئله داره که اگه چند تا اس ام اس پشت سره هم بیاد مثل اینکه این فقط اولی رو تبدیل می کنه !!!

البته یک مسئله دیگه هم بود که King عزیز هم بهش اشاره کرده بود : اگه طول اس ام اس زیاد باشه یا اینکه عدد و علائمی توش باشه ممکنه پس و پیش بشه و بهم ریخته بیاد .

ولی باز هم خیلی حال کردم .
موفق باشی !

بالا