برگزیده های پرشین تولز

معرفی سایت 2Captcha (کسب درآمد تنها با وارد کردن کد کپتچا و انجام کپتچای تصویری) + آموزش ویدیویی

Kambiz7

Registered User
لایک‌ها
56
فکر نکنم کار گوگل باشه چون بعضی فاست ها رو که محدودیت ندارن من بیشمارم میرم اتفاقی نمیافته ولی بعضیاش مثه claimcoin24 تو چنتا سایتش همون روزای اول بست که بعد از کلیم مشخص میشد.
البته این رو من از قول خود سایت گفتم.

Kambiz7

Registered User
لایک‌ها
56
اگر نمیخواهید تحت وب کار کنید، می توانید از نرم افزار سایت استفاده کنید.

Kambiz7

Registered User
لایک‌ها
56
Working on 2captcha

?How to start

.To start your online job on 2captcha you need a computer with keyboard or a smartphone

.Register an account on our website, then hit “Start work” at the top

.You will pass a short training that will guide you on captcha solving process and when training is complete you will start to earn money solving captchas

Kambiz7

Registered User
لایک‌ها
56

?Why do you pay for solving captchas

There are people who need to solve many captchas to complete different tasks. They can pay some small amounts for solving captchas because it helps them to save their time

.And there are people who can earn some funds online for solving captchas (Workers)

.Our service is made to connect customers and workers. We get captchas from customers and distribute them to workers

Kambiz7

Registered User
لایک‌ها
56
دوستان عزیز توجه کنید که سایت 2Captcha نرخ پرداختی برای استفاده از نرم افزار سایت و کپتچای تصویری را از 1 دلار برای هر 1000 کپتچا به 2 دلار در روزهای آینده افزایش خواهد داد.

Kambiz7

Registered User
لایک‌ها
56
?How much can I earn

.Our rates are flexible and depend on total amount of captchas submitted by customers, total number of workers online and complexity of captchas
.Rate for normal captchas is between $0.25-$0.60 per 1000
.Rate for ReCaptcha V2 that can be solved when you use our software is fixed to $1 per 1000
.Rate for each captcha is shown on your screen near the captcha​

Kambiz7

Registered User
لایک‌ها
56
توجه کنید که در کار با این سایت، هم می توانید تحت وب کار کنید و هم از طریق نرم افزار کار کنید.

Saeed1988

Registered User
لایک‌ها
45
بخش دانلود نرم افزار گویا نیست دیگه نرم افزارش

amirabs

Registered User
لایک‌ها
14
کاش لیست کپچا های آزمون رو میدادی خیلی سخت گرفته هرچی میزنم درست نمیشه

Saeed1988

Registered User
لایک‌ها
45
برای یادگیری کار با نرم افزار این کلیپ رو ببین: لینک کلیپ
نه ببینید نمیدونم جدیدا چک کردید یا نه اون گزینه ها نیست
و اینکه الان هر چی من میزنم برا وارد شدن هر چی کپچا و گوگل میزنیم درست هم میزنم وارد نمیشه میزنه کپچا اشتباهه

Kambiz7

Registered User
لایک‌ها
56
کاش لیست کپچا های آزمون رو میدادی خیلی سخت گرفته هرچی میزنم درست نمیشه
منظورت رو درست نفهمیدم. باید در وارد کزدن حروف بزرگ و کوچک دقت کنید. یک سری توضیحات برای هر کپتچا در تصویر کپتچا هستش، اونها رو خوب بخونید.

Kambiz7

Registered User
لایک‌ها
56
نه ببینید نمیدونم جدیدا چک کردید یا نه اون گزینه ها نیست
و اینکه الان هر چی من میزنم برا وارد شدن هر چی کپچا و گوگل میزنیم درست هم میزنم وارد نمیشه میزنه کپچا اشتباهه
اگر منظورت کار با نرم افزار هستش، الان تمام مراحل نصب و کار با اون رو امتحان کردم، هیچ مشکلی نداشت. میتونی مشکلت رو دقیقتر بگی. همچنین برای کار سعی کن با آی پی دیگه وارد نشی.

sajad-tnt

Registered User
لایک‌ها
5,011

سلام.
ببخشید بجز کپچا معمولی، گوگل نداره؟
و اگه داره از کجا باید انتخابش کنم؟

Sent from my ASUS_Z00AD using Tapatalk

Kambiz7

Registered User
لایک‌ها
56
سلام.
ببخشید بجز کپچا معمولی، گوگل نداره؟
و اگه داره از کجا باید انتخابش کنم؟

Sent from my ASUS_Z00AD using Tapatalk
اگر منظورت از گوگل، کپتچای تصویری یا recaptcha هست که باید روی تصاویر کلیک کنی، باید بگم که برای اینکار باید از طریق نرم افزار سایت کار کنی. تحت وب هم میشه به جای only normal روی normal+recaptcha انتخاب کنی. ولی این مخلوط نوشتاری و تصویری هست. بهترین کار استفاده از نرم افزار هست. قیمت هر کپتچا در استفاده از نرم افزار بیشتره.
برای یادگیری کار با بخشهای مختلف به لینک زیر برو:
لینک آموزش

amirabs

Registered User
لایک‌ها
14
منظورت رو درست نفهمیدم. باید در وارد کزدن حروف بزرگ و کوچک دقت کنید. یک سری توضیحات برای هر کپتچا در تصویر کپتچا هستش، اونها رو خوب بخونید.
منظورم من اینه وقتی ثبت نام می کنیم اول یه آزمون 42 تایی از کپچا ها می گیره بعضیاشون واقعا خراب هستن من نتونستم درست در بیارم اگه میشه تمام کپچا ها آزمونو برام بفرستید

Kambiz7

Registered User
لایک‌ها
56
منظورم من اینه وقتی ثبت نام می کنیم اول یه آزمون 42 تایی از کپچا ها می گیره بعضیاشون واقعا خراب هستن من نتونستم درست در بیارم اگه میشه تمام کپچا ها آزمونو برام بفرستید
کپتچاها که دست من نیست که بخوام برات بفرستم. موقعی که یک کپتچای سخت یا نامفهوم اومد، بر روی It's not a CAPTCHA کلیک کن تا بره سر کپتچای بعدی. چون اصلا بعضیهاش واقعا کپتچا نیست!

بالا