برگزیده های پرشین تولز

طرح وب سایت رایگان

amirb55

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37

amirb55

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78
یک حرکت تبلیغاتی محض !

سلام
اما قبول داری حرکت جالبی هست! تو سایت نوشتن جهت فرهنگ سازی استفاده از وب (یا یه همچین چیزی)
به هرحال اینکه یه عده ای صاخب وب سایت بشوند ب نظر من باعث میشه خدمات آنلاین تو کشور افزایش پیدا کنه و این برای ما که خوره اینترنت هستیم خوبه --- نــــــــه ؟!

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
سلام
اما قبول داری حرکت جالبی هست! تو سایت نوشتن جهت فرهنگ سازی استفاده از وب (یا یه همچین چیزی)
به هرحال اینکه یه عده ای صاخب وب سایت بشوند ب نظر من باعث میشه خدمات آنلاین تو کشور افزایش پیدا کنه و این برای ما که خوره اینترنت هستیم خوبه --- نــــــــه ؟!
شايد اينم از منافع جانبيش باشه، ولی هدف اصلی همونه.

.:EMPERATOR:.

Registered User
لایک‌ها
1
با سلام خدمت دوستان عزیز

بنده نیز حرفهای دوستان خوبم رو تایید میکنم این حرکت هم تبلیغاتی هست و هم برای خیلی ها یه کمک یا یه امتیاز یا یک فرصت امی به نظر اینجانب این شزکت برا اینکه با دیگر شرکتها در این زمینه متفاوت باشه و بتونه رزومه کاملی از نظر کمیتی برای پروژه های انجام شدش ارائه بدهد اقدام به این کار کرده . خودتون میدونید که اگر تو یه استعلام دولتی برنده بشه همه این هزینه ها و چند برابرش سودش براشون میمونه و این امکان پذیر نیست مگر با یک رزومه کامل و پویا .

موفق و سربلند باشید

amirb55

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78
سلام دوست عزیز
نظر شما هم جالبه !

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
این کار فقط برای اینه که بتونن خیلی رود یه پورت فولیو از کارهاشون درست کنن و احتمالا فقط یه مدت کوتاه هم اینکار رو انجام میدن

اگر سایت می خواین عجله کنید فرصت خوبیه چون بدلیل اینکه احتمالا می خوان سایت های راه اندازی شده را در لیست پروژه های انجام شدشون قراربدن سعی می کنن خوب و قشنگ درست کنن!

بالا