برگزیده های پرشین تولز

فروش بسته های ایرانسل مدت محدود ۳۵ درصد

Tikas2017

Registered User
لایک‌ها
79
مواظب این شخص باشید
به شدت خطرناکه
به خاطر چند درصد تخفیف خودتون رو درگیر معامله باهاش نکنید
ایشون دقیقا همون کسی هستن که اطلاعاتی از واریزشون ندادن و به من امتیاز منفی دادن و من با مدیر انجمن ارتباط برقرار کردم و حقو به من دادن و امتیاز منفیه منو برداشتن

behrooz3229

Registered User
لایک‌ها
1,270
ایشون دقیقا همون کسی هستن که اطلاعاتی از واریزشون ندادن و به من امتیاز منفی دادن و من با مدیر انجمن ارتباط برقرار کردم و حقو به من دادن و امتیاز منفیه منو برداشتن
هر کس با صداقت و پاک باشه اطلاعات رو میده - از یه شماره حساب و یه اسم هیچ سواستفاده ای نمیشه کرد - بارها برای خرید و فروش تو این انجمن هم شماره حساب و هم اسم رد و بدل شده.

Tikas2017

Registered User
لایک‌ها
79
هر کس با صداقت و پاک باشه اطلاعات رو میده - از یه شماره حساب و یه اسم هیچ سواستفاده ای نمیشه کرد - بارها برای خرید و فروش تو این انجمن هم شماره حساب و هم اسم رد و بدل شده.
همه کسانی که از من خرید میکنن این اطلاعاتو دارن که برای خرید باید عکس از ۴ رقم اخر کارت بدن چون باید مطابقت بدم با واریزشون من هم خودم عکس کارت میدم تا اطمینان حاصل بشه برای همه

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
72 گیگ یکساله خریدای شد

faravahar.1374

Registered User
لایک‌ها
158
از کجا معلوم شارژ هایی که ایشون میخره و به من و شما میفروشه دزدی و از راه فیشینگ نباشه
دلیلی نداره عکس کارتتون که جزو اطلاعات شخصی تون محسوب میشه به افراد نامطئن و ناشناس بدین

behrooz3229

Registered User
لایک‌ها
1,270
از کجا معلوم شارژ هایی که ایشون میخره و به من و شما میفروشه دزدی و از راه فیشینگ نباشه
دلیلی نداره عکس کارتتون که جزو اطلاعات شخصی تون محسوب میشه به افراد نامطئن و ناشناس بدین
خودش هم عکس کارت میده . اینکه چه سو استفاده ای میشه عقل صغیر من نمبفهمه .
من از شما یه جنس میخرم خب پول باید به کی بدم ؟ به شما - پس مجبوری اسم خودت و شماره کارتت رو به من بدی - حالا اگه من عکس کارت رو هم بخام که فقط شماره کارت و اسمتون مشخص باشه - فکر نمیکنم بتونم به جز واریز به حساب شما استفاده دیگه ای ازش کنم .

حتی به نظر من باید برای کامل شدن اعتماد طرفین باید با استفاده از شماره ملی و کارت ملی ، دو طرف معامله یعنی هم خریدار هم فروشنده به همدیگه ثابت کنن که عکس کارت بانکی متعلق به همون شماره ملی فرستاده شده هست . اما بهر حال باز هم اعتماد 100 درصدی نمیتونه حاصل بشه چون همیشه راهی برای حقه بازی وجود داره .

faravahar.1374

Registered User
لایک‌ها
158
خودش هم عکس کارت میده . اینکه چه سو استفاده ای میشه عقل صغیر من نمبفهمه .
من از شما یه جنس میخرم خب پول باید به کی بدم ؟ به شما - پس مجبوری اسم خودت و شماره کارتت رو به من بدی - حالا اگه من عکس کارت رو هم بخام که فقط شماره کارت و اسمتون مشخص باشه - فکر نمیکنم بتونم به جز واریز به حساب شما استفاده دیگه ای ازش کنم .

حتی به نظر من باید برای کامل شدن اعتماد طرفین باید با استفاده از شماره ملی و کارت ملی ، دو طرف معامله یعنی هم خریدار هم فروشنده به همدیگه ثابت کنن که عکس کارت بانکی متعلق به همون شماره ملی فرستاده شده هست . اما بهر حال باز هم اعتماد 100 درصدی نمیتونه حاصل بشه چون همیشه راهی برای حقه بازی وجود داره .
من به ایشون گفتم از موبایل بانکم براتون واریز میکنم رسید واریز میدم
ایشون داره فرافکنی میکنه
هیچ دلیلی نداره عکس کارتم رو در اختیار ایشون بزارم

behrooz3229

Registered User
لایک‌ها
1,270
من به ایشون گفتم از موبایل بانکم براتون واریز میکنم رسید واریز میدم
ایشون داره فرافکنی میکنه
هیچ دلیلی نداره عکس کارتم رو در اختیار ایشون بزارم
آخه این دوستمون بنا به گفته خودش حسابش مسدود شده بوده - به علت انتقال وجه توسط یه کلاهبردار از کارت فیشینگی به کارت استارتر- خب هر کس دیگه جای ایشون باشه یه اعتمادسازی باید براش صورت بگیره که دوباره از کارت دزدی به حسابشون پول نزنن - و عکس این قضیه هم احتمالش هست که از کارت دزدی، شارژ و بسته برای خریدار فرستاده بشه .- بهمین دلیل میگم طرفین باید اعتماد سازی کنن . در غیر اینصورت بهتره بسته و شارژ با تخفیف نخرن .

faravahar.1374

Registered User
لایک‌ها
158
آخه این دوستمون بنا به گفته خودش حسابش مسدود شده بوده - به علت انتقال وجه توسط یه کلاهبردار از کارت فیشینگی به کارت استارتر- خب هر کس دیگه جای ایشون باشه یه اعتمادسازی باید براش صورت بگیره که دوباره از کارت دزدی به حسابشون پول نزنن - و عکس این قضیه هم احتمالش هست که از کارت دزدی، شارژ و بسته برای خریدار فرستاده بشه .- بهمین دلیل میگم طرفین باید اعتماد سازی کنن . در غیر اینصورت بهتره بسته و شارژ با تخفیف نخرن .
پس نفروشه ایشون
دلیلی نداره چون ازش کلاهبرداری شده از مردم اطلاعات شخصیشون رو بخواد
بعدشم رسید موبایل بانک معتبر هست دلیلی به ارائه دادن عکس کارت نیست

faravahar.1374

Registered User
لایک‌ها
158
در ضمن علاوه بر اینا، چون بنده اطلاعات ندادم بهشون و بیخیال خرید شدم اومده تاپیک زده و منو به دزدی و فیشینگ متهم کرده
میتونم به خاطر این کارش ازش شکایت کنم و ایشون صد درصد محکوم میشه به جزای نقدی و چندماه حبس

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,442
پس نفروشه ایشون
دلیلی نداره چون ازش کلاهبرداری شده از مردم اطلاعات شخصیشون رو بخواد
بعدشم رسید موبایل بانک معتبر هست دلیلی به ارائه دادن عکس کارت نیست

من 2بسته 72گیگی خریدم مشکلی نبود عکس کارتمم فرستادم

اما فرستادن عکس کارت برای ایشون اشتباه است

چون ایشون شماره موبایل منتقل میکنه

پس یک چیزی این وسط به عنوان گارانتی دریافت میکنه

اما خریدار باید دنبال اعتماد سازی باشه که به نظرم تلفن ثابت بهترین گزینه اس

قل خرید ایشون یک تلفن ثابت بزاره و ما زنگ بزنیم هم برای خودش اعتماد سازی میشه هم برای ما

avan

Registered User
لایک‌ها
207
بنده هم 1 ساله 30 گیگ 67تومن خریدم ازشون.
باتشکر از شما

S.brother

Registered User
لایک‌ها
102
پین داری داداش ؟

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

Tikas2017

Registered User
لایک‌ها
79
سلام خیر پین کار نمیکنم

Tikas2017

Registered User
لایک‌ها
79
در ضمن علاوه بر اینا، چون بنده اطلاعات ندادم بهشون و بیخیال خرید شدم اومده تاپیک زده و منو به دزدی و فیشینگ متهم کرده
میتونم به خاطر این کارش ازش شکایت کنم و ایشون صد درصد محکوم میشه به جزای نقدی و چندماه حبس
شما حتما این کارو بکنین . چون نه خرید کردین نه اطلاعاتی دادین نه اطاعاتی گرفتین مستقیم اومدین منفی دادین و اعتبار منو خراب کردین من حتما پاسخ اینکارتونو دارم و دلیل تاپیک هم همون امتیاز منفی که اعتبارمو خراب کرده بوده

faravahar.1374

Registered User
لایک‌ها
158
شما حتما این کارو بکنین . چون نه خرید کردین نه اطلاعاتی دادین نه اطاعاتی گرفتین مستقیم اومدین منفی دادین و اعتبار منو خراب کردین من حتما پاسخ اینکارتونو دارم و دلیل تاپیک هم همون امتیاز منفی که اعتبارمو خراب کرده بوده
تا جایی که تو قانون هست
امتیاز منفی توی سایت جرم محسوب نمیشه ولی قطعا اتهام دزدی و کلاهبرداری بدون دلیل زدن جرم محسوب میشه و مستحق پیگرد قضایی
اینو بدون دوست عزیز

Tikas2017

Registered User
لایک‌ها
79
تا جایی که تو قانون هست
امتیاز منفی توی سایت جرم محسوب نمیشه ولی قطعا اتهام دزدی و کلاهبرداری بدون دلیل زدن جرم محسوب میشه و مستحق پیگرد قضایی
اینو بدون دوست عزیز
حتما پیگیری کن چون منم در حال پیگیریم ببینیم کی مقصر میشه . شما توی کل تاپیک های من اومدین و مشتری های منو گمراه کردین بدون اینکه خرید کنین گفتین مواظب باشن که من دزدی میکنم ازشون

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
اگر معامله مستقیمی انجام نشده کسی حق دادن امیتاز منفی نداره، در صورت اثبات مدیران باید برخورد کنند.

اگر ریالی واریز نشده و ریالی هم دریافت نشده، دلیلی نداره کسی اطلاعات کارت رو بپرسه مگر اینکه فروشنده قبل از انجام معامله شرط کرده باشه که خریدار باید بعد از واریز عکس یا فیلمی از کارت بانکی خود ارسال کند.

در صورتی که قصد ارسال کارت بانکیتون رو داشتید، میتونید تکه کاغذی بر روی رمز CVV و تاریخ انقضا بذارید و برای طرف مقابل ارسال کنید ( هیچ گونه مشکلی پیش نمیاد ) ...

و در پایان اگر احساس میکنید خریدار فیشینگ کار هست میتونید از خریدار درخواست کنید وجه را از طریق عابر بانک ارسال کند، این ریسک معامله را کمتر میکنه اما صفر نمیکنه.

بالا