برگزیده های پرشین تولز

مشورت از اساتید برای شروع کسب و کار ( مغازه )

mohamadreza622

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام خدمت عزیزان و سروران گرامی
به امید خدا ترم بعدی دانشگاه تموم میشه و قصد استارت یک کسب و کار رو دارم
مغازه مال خودمه و تو یک مجتمع تجاری که حدود 400 واحد تجاری داره واقع هستش
مغازه حدود 23 متر هست و مستاجر قبلی که درون مغازه نشسته بوده لباس بچه گانه داشته
حالا میخوام ببینم از نظر صرف مالی چه نوع شغلی بزنم ؟؟؟ ( نظر خودم بین کیف و کفش زنانه و یا لباس بچه گانه بود اگر پیشنهاد بهتر دارید ارائه کنید)
حدود سرمایه ای که مدنظر دارم برای شروع کار حدود 50 میلیون تومان هست
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,750
سلام خدمت عزیزان و سروران گرامی
به امید خدا ترم بعدی دانشگاه تموم میشه و قصد استارت یک کسب و کار رو دارم
مغازه مال خودمه و تو یک مجتمع تجاری که حدود 400 واحد تجاری داره واقع هستش
مغازه حدود 23 متر هست و مستاجر قبلی که درون مغازه نشسته بوده لباس بچه گانه داشته
حالا میخوام ببینم از نظر صرف مالی چه نوع شغلی بزنم ؟؟؟ ( نظر خودم بین کیف و کفش زنانه و یا لباس بچه گانه بود اگر پیشنهاد بهتر دارید ارائه کنید)
حدود سرمایه ای که مدنظر دارم برای شروع کار حدود 50 میلیون تومان هست
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
سلام
اگر مستاجر شما خوشنام بوده و مشتری داشته بهتره شما هم لباس بچه گانه کار کنید تا بتونید از مشتری های قبلی مغازه هم استفاده کنید اما اگر آدم خوشنامی نبوده و مشتری ثابت نداشته بهتره همون کیف و کفش کار کنید

mohamadreza622

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام
اگر مستاجر شما خوشنام بوده و مشتری داشته بهتره شما هم لباس بچه گانه کار کنید تا بتونید از مشتری های قبلی مغازه هم استفاده کنید اما اگر آدم خوشنامی نبوده و مشتری ثابت نداشته بهتره همون کیف و کفش کار کنید

واقعیت اینه بنده از رویه کاریشون اطلاعی ندارم و چیزی که میدونم ایشون حدود 3 سالی تو این مجتمع تو کار لباس بچه هست
البته خانم برادرم تو کار کیغ و کفش زنونه هست ولی میگه سود زیادی نداره و از این حرفا حالا واقعا سر دوراهی عجیبی بین این دوتا گیر افتادم

بالا