برگزیده های پرشین تولز

adsl سرعت Help

Kaveh3727

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سرعت واقعی ADSL ها همون هست که میفروشند یا نه؟ یعنی 64 که میخری همون 64 میاد یا مثل Dial-up که 56 میخری 5 میدن اونم 10 میده؟
اگه زودتر جواب من را بدید ممنون میشم.

Simpson

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
4
سرعت واقعی ADSL ها همون هست که میفروشند یا نه؟ یعنی 64 که میخری همون 64 میاد یا مثل Dial-up که 56 میخری 5 میدن اونم 10 میده؟
اگه زودتر جواب من را بدید ممنون میشم.

سرعت بین افرادی که از اینترنت استفاده میکنند تقسیم میشه. و آخر شب که افراد کمتری در حال استفاده هستند سرعت بالاتره.

Kaveh3727

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پس چه فرقی با Dail-up داره؟ از نظر سرعت.
اصلا فرقی هم داره؟

Simpson

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
4
پس چه فرقی با Dail-up داره؟ از نظر سرعت.
اصلا فرقی هم داره؟

فرقی نداره. بد تر هم میشه بعضی وقتا. البته بستگی داره بین چند نفر Share بشه.
ولی 128 و 256 را میشه تحمل کرد.

Mohammadirani@

Registered User
لایک‌ها
10
یه نکته ، سرعت سرویس ها بر حسب کیلو بیت بر ثانیه است اما سرعت دانلود بر حسب کیلوبایت برثانیه اشتباه نکنید .

به قول بچه ها گفتم که گفته باشم .
302.gif

Simpson

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
4
یه نکته ، سرعت سرویس ها بر حسب کیلو بیت بر ثانیه است اما سرعت دانلود بر حسب کیلوبایت برثانیه اشتباه نکنید .

به قول بچه ها گفتم که گفته باشم .
302.gif

امضات را همه دیدن . ممنون.

Mohammadirani@

Registered User
لایک‌ها
10
امضات را همه دیدن . ممنون.
بنده هم متوجه شدم که چشمان شما در سلامت می باشد . ممنون !

----

ضمنا افت سرعت واقعی در ISP های مختلف متفاوت هست بهتره قبلا یه ارزیابی سرعت واقعی و اسمی رو از ISP که مد نظر دارید انجام بدید.

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
مثلا من الان 512 دارم که قاعدتا باید 64 کیلو بر ثانیه دانلود کنه ولی همیشه روی 50 سرعت دانلود ثابته و ربطی به شب و روز نداره...
در مورد 128 هم باید 16 دانلود کنه که تقریبا 11و12 دانلود میکنه...

Kaveh3727

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حالا adsl بایذ با سرعت ثابت بیاد یا نه؟ منظورم اینه که میاد یا نه؟

Mohammadirani@

Registered User
لایک‌ها
10
حالا adsl بایذ با سرعت ثابت بیاد یا نه؟ منظورم اینه که میاد یا نه؟
دوست عزیز با این وضعیت باید ی در کار نیست ، تو قرار دادی هم که برای ADSL بسته میشه خود شرکت خودش رو ملزم به ارائه یک سرویس پایدار و یک نواخت نمیکنه و فقط قرار ارائه چنین سرویس با فلان مشخصات با شما بسته میشه . بهترین گزینه برای شما این هست که ابتدا چک کنید ببینید روی منطقه مخابراتی شما چند شرکت ارائه دهنده وجود داره و اصلا ایا شما قدرت انتخاب دارید یا نه . بعد باید چک کنید که کیفیت و قیمت کدوم ISP منصفانه تر و بهتر ه و ...

ضمنا با قیمت های فعلی ADSL به هر جهت نسبت به اینترنت کارتی یا دیاال آپ به صرفه تر است پس اگر کاربر اینرتنت هستید در گرفتن این سرویس شک نکنید .

نکته : ملاک تون تنها سرعت و پایداری سرعت نباشه ، ترافیک و محدودیت اون در قرارداد هم باید ملاک باشه .

موفق باشید .

Simpson

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
4
دوست عزیز با این وضعیت باید ی در کار نیست ، تو قرار دادی هم که برای ADSL بسته میشه خود شرکت خودش رو ملزم به ارائه یک سرویس پایدار و یک نواخت نمیکنه و فقط قرار ارائه چنین سرویس با فلان مشخصات با شما بسته میشه . بهترین گزینه برای شما این هست که ابتدا چک کنید ببینید روی منطقه مخابراتی شما چند شرکت ارائه دهنده وجود داره و اصلا ایا شما قدرت انتخاب دارید یا نه . بعد باید چک کنید که کیفیت و قیمت کدوم ISP منصفانه تر و بهتر ه و ...

ضمنا با قیمت های فعلی ADSL به هر جهت نسبت به اینترنت کارتی یا دیاال آپ به صرفه تر است پس اگر کاربر اینرتنت هستید در گرفتن این سرویس شک نکنید .

نکته : ملاک تون تنها سرعت و پایداری سرعت نباشه ، ترافیک و محدودیت اون در قرارداد هم باید ملاک باشه .

موفق باشید .

کاملا تأیید میشه.

marooned_tools

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یکی به داد من برسه - من توی سرکتمون با اینترنت شرکت تا 122 کیلو در ثانیه هم دانلود می کنم برای همین به فکر خرید adsl به سرم زد اما خالا که این چیرا رو می خونم پشبمون شدم - یعنی چی یعنی با یک خط 512 هم نهایتا 50 k دانلود داریم؟؟؟؟؟؟؟؟ این گریه منو در میاره :(:(:(:(:(

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
یکی به داد من برسه - من توی سرکتمون با اینترنت شرکت تا 122 کیلو در ثانیه هم دانلود می کنم برای همین به فکر خرید adsl به سرم زد اما خالا که این چیرا رو می خونم پشبمون شدم - یعنی چی یعنی با یک خط 512 هم نهایتا 50 k دانلود داریم؟؟؟؟؟؟؟؟ این گریه منو در میاره :(:(:(:(:(

50 کیلو که گریه نداره (میشه 400 کیلو بیت دیال اپ مثلا 56 کیلو بیته)
هر ISP فرق داره خوب مثلا
سرویس 128 ، 90 کیلو بیت سرعت میده
256 ، 200 کیلو بیت
512 ، 400 کیلو بیت هم 50 کیلو بایت

marooned_tools

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
50 کیلو که گریه نداره (میشه 400 کیلو بیت دیال اپ مثلا 56 کیلو بیته)
هر ISP فرق داره خوب مثلا
سرویس 128 ، 90 کیلو بیت سرعت میده
256 ، 200 کیلو بیت
512 ، 400 کیلو بیت هم 50 کیلو بایت

یعنی چی - خوب واسه همین گریم گرفته دیگه - من توی شرکت 80 90 کیلو بایت - دقت کنید - 80 90 کیبو بایت دانلود دارم حتی به 120 تا هم میرسه اما adsl 512 تازه 50 کیلو بایت دانلود داره؟؟؟؟ :(:(:(:(:( خوب پس من چه کنم؟؟ کبی دلمو صابون زده بودم :(:(:(

بالا