برگزیده های پرشین تولز

پرشين تولز چطوري اينجوري شد ؟

mastic

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
دوست دارم بدونم يا بدونيد‌! چطوري پرشين تولز اين همه كاربر داره يا اينكه همه فعاليت ميكنن ؟؟؟
منم انجمن دارم ولي هيچ كس فعاليت نميكنه :(
آدرساشم تو امضام هستش :blush:

aurora

Registered User
لایک‌ها
6
سابقه کجا..سابقه کجا!

web_doost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
یکی از دلایلش میتونه این باشه که این سایت یکی از اولین هاست و محتوای فارسی موجود در اینترنت زیاد داره ؛ یعنی از چند سال پیش که این محتوا ایجاد شده سایت مزبور نیز سهمی داشته و همین محتوا دیگران رو از طریق جستجو گرها به اینجا میکشونه ؛ و این سیر بصورت تصاعدی است !

hamids54

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
دوست دارم بدونم يا بدونيد‌! چطوري پرشين تولز اين همه كاربر داره يا اينكه همه فعاليت ميكنن ؟؟؟

چند وقته شروع به کار کردی؟

به نظر من اگه مدیریتت خوب باشه بعد از چند سال می تونی به پای این سایت هم برسی...
حتی جلو بزنی... کار شبانه روزی و پشت کار فراوان باید چاشنی اون باشه...

mastic

Registered User
لایک‌ها
0
والا من ديگه دهنم آسفالت شده از بس كار مداوم كردم روش ...
متور هاي جستجو اصلاً روي سايت ما نميان دليلش چيه ؟ ولي 1 شب ديدم ياهو 177 نفرو يك دفعه آورده روي سايت!
ممكنه از هاستينگ باشه ؟ مثلاً كاري كرده باشن كه موتور هاي جستجو نيان رو سايت ؟
من تقريباً 9 ماهه شروع به كار كردم ! البته اولش با ماي بي بي شروع كرديم و بعد رفتيم رو وي بي ...
آها راستي وقتي كه ماي بي بي داشتيم گوگل خيلي راحت مطالب سايتو پيدا ميكرد مياورد ولي الان نه !!!

mastic

Registered User
لایک‌ها
0
آخه مشكل ميدونيد كجاست !؟
تو انجمن ما حالا خودتون ببينيد سايتو متوجه ميشيد خداييش من هيچي كم نزاشتم .... كاربرا ثبت نام ميكنن ولي فقط لقمه آماده ميخوان يعني اينكه يه پستي بزني بقيه بخونن و اصلاً خودشون فعاليت نميكنن.
فقط 4-5 تا مديرا هستيم كه فعاليت ميكنيم...

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
آخه مشكل ميدونيد كجاست !؟
تو انجمن ما حالا خودتون ببينيد سايتو متوجه ميشيد خداييش من هيچي كم نزاشتم .... كاربرا ثبت نام ميكنن ولي فقط لقمه آماده ميخوان يعني اينكه يه پستي بزني بقيه بخونن و اصلاً خودشون فعاليت نميكنن.
فقط 4-5 تا مديرا هستيم كه فعاليت ميكنيم...

شما کلا 195 تا پست تو فرومت هست

تا 50000 پست اول اصلا نباید انتظار بازدید کننده داشته باشی..

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
راه انداختن یک فروم دردسرها و مشکلات خودش رو داره خیلی باید روش کار کنید من و دوستانم برای راه انداختن فروممون www.eca.ir خیلی وقت گذاشتیم تا نسبتا یکمقدار قابل قبول شده ، نباید انتظار داشته باشی در عرض 9 ماه فرومت بشه مثل pt یا مجید انلاین یا هالز و ..... باید زحمت بکشی

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
اگه مطلب بزاری بدونن فورمیه که براشون مفیده فعالیت میکنن شما Dvb2.com رو رفتی؟ یا همون ست ست انقدر توپه که فعالیت به کنار عضویت 10 تومنیشم میپردازی!

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
سلام
159fs719423.bmp

شما واقعاً انتظار دارید انجمنتون با این آمار ناچیز کاربر جذب کنه؟
اصلاً میشه وسعت نوشته های ایندکس شده از فرومتون رو با اینجا مقایسه کرد؟؟

hamids54

Registered User
لایک‌ها
0
من دقیق نمیدونم... اما فکر کنم وقتی persiantools راه اندازی شد کسی به فکر اینترنت و تالار و انجمن نبود... و یک چیزی مثل یاهو بود که سال 95 مثل اینکه راه افتاد و بازار رو به اصطلاح گرفت و حالت تصاعدی داره و هنوزم که هنوزه کسی نمی تونه پای یاهو برسه... اما مجید آنلاین و pcworld مثل اینکه بعد از pt راه افتادند و الان pcworld مراجعه کننده بیشتری داره ( منظورم اینکه که شاید pt کار سختی برای شروع نداشت...)

با سایت و تالاری که من همکاری میکنم...من میدونم که مدیرش 4 سال داشت کامپیوتر و اینترنت رو یاد میگرفت و حسابی مسلط شد و الان 3 ساله که شبانه روز( گاهی 18 ساعت) داره روی سایتش کار میکنه و نسبتا فعال شده و رتبه آلکسا نسبتا خوبی داره ( در رده 24000) . پشت کارآهنین که باید حتما داشته باشی...اما به همراه اون مدیریت خوب هم باید باشه...اگر احساس میکنی مدیر خوبی نیستی... با خودت تعارف نکن... حتما از آدم های وارد بپرس... یا استخدام کن...

mastic

Registered User
لایک‌ها
0
شما کلا 195 تا پست تو فرومت هست

تا 50000 پست اول اصلا نباید انتظار بازدید کننده داشته باشی..

تاپيک ها: 1,052, پست ها: 2,519, كاربران: 169, كاربران فعال: 64
به جديدترين كاربر سايت, میترا خوش آمد ميگوييم.

mastic

Registered User
لایک‌ها
0
159fs719423.bmp

شما واقعاً انتظار دارید انجمنتون با این آمار ناچیز کاربر جذب کنه؟
اصلاً میشه وسعت نوشته های ایندکس شده از فرومتون رو با اینجا مقایسه کرد؟؟

من مقايسه نكردم گفتم چطور كاربرا فعال بشن !؟

mastic

Registered User
لایک‌ها
0
راستي انجمن ماهواره فقط 1.5 ماه هستش كه راه افتاده و رشدش نسبت به اون يكي انجمن خيلي بيشتر بوده ...

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
تاپيک ها: 1,052, پست ها: 2,519, كاربران: 169, كاربران فعال: 64
به جديدترين كاربر سايت, میترا خوش آمد ميگوييم.
:rolleyes:
راستي انجمن ماهواره فقط 1.5 ماه هستش كه راه افتاده و رشدش نسبت به اون يكي انجمن خيلي بيشتر بوده ...
درسته. رشد این یکی انجمن خیلی بیشتر از انجمن خودرو بوده.

mastic

Registered User
لایک‌ها
0
حالا نگفيد راهنمايي نكرديد چيكار كنم كه كاربرا فعال بشن ؟؟؟؟

mastic

Registered User
لایک‌ها
0
نظرتون چيه به همين پي تي تبليغ بدم بزاره تو سايتش ؟

hamids54

Registered User
لایک‌ها
0
نظرتون چيه به همين پي تي تبليغ بدم بزاره تو سايتش ؟

زمانی که pt راه افتاد کار سختی نداشت... چون رقیبی نداشت... اما حالا که رقبا زیاد شدن باید تلاش زیادی کنی و به نظر من زودتر از 3 سال فعالیت شبانه روزی نباید انتظار پا گرفتن نهال سایتت رو داشته باشی...

موتور های جستجو از روش های خوب جلب کاربر هست و اگه پول داری خوب هر چی آگهی بدی بهتره.. اما مطمئن باش اگه نتونی کاری کنی که ظرف یک ماه آینده دوباره همون کاربر به سایتت مراجعه کنه... هر چی پول بابت آگهی بدی فایده نداره...باید در ارائه خدمات به مردم حسن نیت کامل داشته باشی و زیاد مایه بزاری... و حتی المقدور کاری کنی که سایت های دیگه انجام نمیدن...

اگه بتونی از 100 نفری که امروز به سایتت مراجعه می کنند... ظرف یک ماه آینده فقط 3 نفرشون مراجعه مجدد داشته باشند... مطمئن باش ظرف 3 سال آینده مراجعه خوبی داری و حتما سایتت می گیره.... فقط 3 نفر!

EhsanETS

Registered User
لایک‌ها
1
این موضوع خیلی موضوع خوبیه
خیلی از وب مستر ها دنبال این موضوع هستن
یه فرووم خوب با کاربرای خوب یعنی شیشه نشکن عمر- من تو فروم برنامه نویس که بودم نزدیک 6 ماه اصلا مدیر اصلیش نبود خود کاربران سایت رو می چرخوندن (فروم منظورمه) و این باعث می شد که سایت همیشه به روز باشه
همین مجید آن لاین هم اگه نگاه کنین خود مجید زیاد سر نمی زنه (اصلا پیغام خصوصیش رو پک نمی کنه چه برسه به بقیه بحث و گفت و گو ها) اما چون اربرانش تو فرومن سایت هنوز یکی از سایت های مطرحه یا همین pt
این موضوع اهمیت یک فرووم قوی رو مشخص می کنه
اما این که تقریبا همه دوستان می گن باید فعالیت کنی، چه فعالیتی؟ بیاد خودش پست کنه و خودش جواب بده؟ باید یه کاری کرد که کاربرا بیان تو پست ها شرکت کنن. اما چه طور؟ (منم دنبال جوابم ;) )
این که چی جوری فرووم فعال داشت به مراتب سخت تر از سایت پربازدید داشتن هست. پس به نظرم بهتره محور رو بذاریم رو فرووم
البته نظر منه

بالا