برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

Mraeisi

Registered User
لایک‌ها
293
دوستان سلام یک سوالی داشتم، آیا داشتن برگ سبز (کارت سبز) به این معنی هست که دیگه آموزشی نباید بریم؟
اگر برگ سبز 45 روزه دارید، باید 15 روز اموزشی ببینید ولی اگر برگ سبز 30 روزه دارید تاثیری در اموزشی ندارد باید از اول اموزش ببینید.
البته برگ سبز 45 روزه فقط در محل آموزشی **** تاثیر دارد نه ارتش
فرستاده شده از D6633ِ من با Tapatalk

Mraeisi

Registered User
لایک‌ها
293
درجه هیچ ارزشی برای سرباز جماعت نداره
اگر خودت سربازی رفته باشی دیگه باید فهمیده باشی که سرباز زیر دیپلم حتی راحت تر از سرباز فوق لیسانس خدمت میکنه
اینکه چه کاری بهش میدن رابطه مستقیم با وضعیت پارتی طرف داره
شانسی نیست و به درجه هم ربطی نداره فقط پارتی
ساعت و روز خدمت اگر شهر خودش باشه میتونه ظهر بیاد ولی
این ولی هزار تا حرفه
بهش میگن خدمت شبانه روزیه . ممنوع الخروجش میکنن . باید برای پست دادن بمونه و...
کاملا موافقم، بنده لیسانس و ستوان سه **** بودم در دوران خدمت، ولی کار بنده خیلی سخت تر از دیپلم و زیر دیپلم بود خیلی.

فرستاده شده از D6633ِ من با Tapatalk

علی شاد95

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
من کمیسیون شرکت کردم معاف از رزم بهم دادن حالا چندتا سوال دارم
اول اینکه الان که برگه سبز گرفتم میتونم درخواست بدم برای تجدید نظر چون دردم بیشتره
دوم اینکه معاف از رزم شهر خودت میفتی یا نه؟؟ دوسدارم ارتش باشم
سوم اینکه وسایل چی ببریم آخر

p30doc

Registered User
لایک‌ها
2,208
یادش بخیر یه زمانی توی این تاپیک چقد فعال بودیم.
اعزامی 1 شهریور 91 آموزشی :01 --- یگان خدمتی :پشتیبانی منطقه 6 دزفول - تاریخ اتمام 1 آبان 92 ----- داره میشه 6 سال که از خدمت ترخیص شدم چه مث برق و باد گذشت و پیر شدیم.
یادش بخیر چقد تو خدمت به کادری میخندیدم امپراتور دروغ بود:D:D:D

sisaco

Registered User
لایک‌ها
839
اقا من کلا 19 ماه خدمت داشتم فکر کنم 5 ماهم اونجا نبودم. افتادم توی ستاد فرماندهی. اینقدر خنگ بودن هر کاری میکردم تشویقی میگرفتم. یادمه حفاظت نامه زد سرباز فلانی با توجه به تبحر در امور رایانه ای نذاریدش توی دفتر ! اخر هم منو فرستادنم برم ایستگاه رادیوو چغادک بیرون شهر. یک خونه بود. یک کادری و دوتا سرباز. خدا شاهده بعضی روزا تا سه روز هیچکدوممون نمیرفتیم انوجا. خود صدا و سیماییا حراست داشتن واسه اون دکلشون. هاها :))))))))))))))))))) . شبانه روزی باید اون خونهه میموندیم . یادمه من دو هفته نمیرفتم . میومدم اون سربازه میرفت . کادریه میرت. :)) شعرو وری بود

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
یادش بخیر یه زمانی توی این تاپیک چقد فعال بودیم.
اعزامی 1 شهریور 91 آموزشی :01 --- یگان خدمتی :پشتیبانی منطقه 6 دزفول - تاریخ اتمام 1 آبان 92 ----- داره میشه 6 سال که از خدمت ترخیص شدم چه مث برق و باد گذشت و پیر شدیم.
یادش بخیر چقد تو خدمت به کادری میخندیدم امپراتور دروغ بود:D:D:D

ما که با ۲ سال تاخیر سال ۸۵ رفتیم چی بگیم پس :p

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
والا این مدت انقدر شیرینی دادم شیرینی دونم پاره شد :D

من فقط دو کیلو دانمارکی دادم
گفتن کمه
گفتم مگه کار دولتی پیدا کردم یا رفتم خارج
یا خونه خریدم
۲ سال کو‌...م پاره شد شیرینی دادن نداره :p

الان میگن خشم شب ممنوع شده
زمان ما تو آموزشی بالا ۵ بار فقط خشم شب زدن ، ۳ بار رزم شب که از ۷ شب تا ۲ شب تو کوه میدوندن مارو ، بعد ۴ صبح برپا میزدن

sisaco

Registered User
لایک‌ها
839
من روز اخر خدمتم توی اتوبوس که برمیگشتم فرمانده استان که دوسته صمیمیه عموی من بود تماس گرفت و گفت اقای فلانی سرباز نمونه ای بودید و فلان بهمان . خیلی چیزا ازتون یاد گرفتیم ! حالا بنده خدا نمیدونست روی عمومو سفید کردم :))))) اگر میفهمیدن

ستاد که بودم . تمامه ادمای اونجا کامپیوتر میخریدن و گوشی موبایل و لب تاپ تا ویدیو پروژکتور برای خود ستاد و دوربین مدار بسته من با فاوا میرفتم انجام میدادم :)) .

ازونطرف یک سروانی توی نیروی انسانی رفت مرخصی زایمان زنش منم کارای اداری و نامه نگاریا و دراوردن مرخصی و کارای بازنشسه هاو صندوق تعاونشون و اون عطر گل یاسو هزار تا خرط و پرت انجام میدادم . بعد که گفتن اقا حفاظت نامه زد سرباز فلانی تبحر داره بذاریدش کنار. رفتم خودمو معرفی کردم رییس حفاظت گفت مشکلی نداره شما مون. همونو بهونه کردم. سردار نمیذاشت برم جایی از ستاد بیرون میگفت جای خوب نداره دیگه. اخرش اینو بهونه کردمو رفتم ...:))

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,995
اینهمه مدت بجز اینکه یادگرفتم با چه آدمایی طرف هستم، هیچ فایده دیگه ای نداشت
تجربه خیلی مهمه ، بجای اینکه پاره بشید ، از تجربه دیگران استفاده کنید، وقتی یه ریش سفید و بزرگتر بهتون گفت این مردم چه طور آدمایی هستن به حرفش شک نکنید
توی پادگان از هر 300 نفر سه نفر مرد و رفیق خوب پیدا میشه
دیگه به سایه خودم هم اعتماد ندارم :general403: ، همه آدم ها رو به دید غیر قابل اعتماد، شیاد، قایه مال، کلاهبردار و دغل باز میبینم و هرگز دیدم عوض نخواهد شد برای همین دیگه کسی نمیتونه سرم کلاه بزاره ، تجربه بالا خیلی خوبه :angrybirds13:

نادر.

Registered User
لایک‌ها
483
اینهمه مدت بجز اینکه یادگرفتم با چه آدمایی طرف هستم، هیچ فایده دیگه ای نداشت
تجربه خیلی مهمه ، بجای اینکه پاره بشید ، از تجربه دیگران استفاده کنید، وقتی یه ریش سفید و بزرگتر بهتون گفت این مردم چه طور آدمایی هستن به حرفش شک نکنید
توی پادگان از هر 300 نفر سه نفر مرد و رفیق خوب پیدا میشه
دیگه به سایه خودم هم اعتماد ندارم :general403: ، همه آدم ها رو به دید غیر قابل اعتماد، شیاد، قایه مال، کلاهبردار و دغل باز میبینم و هرگز دیدم عوض نخواهد شد برای همین دیگه کسی نمیتونه سرم کلاه بزاره ، تجربه بالا خیلی خوبه :angrybirds13:

دیگه کسی نمیتونه سرم کلاه بزاره
:p
کاملا توی بدبینی بهت حق میدم . آدما وقتی تحت فشار باشن طبق غریزه عمل میکنن . (یعنی توی موقعیتش هر کاری میکنیم که پا بذاریم روی دیگران . اگه در نظر بگیری که اجدادمون چی بودن ( شامپانزه:general705:) و از چی به چی تکامل پیدا کردیم این قضیه غریزه بنظر طبیعی میاد تازه کلی هم پیشرفت کردیم - رجوع شود به کتاب انسان خردمند -)
تجربه بالا خوبه ولی ازون طرف هم بسوزه پدر تجربه :general505::general208::general710:

sisaco

Registered User
لایک‌ها
839
:p
کاملا توی بدبینی بهت حق میدم . آدما وقتی تحت فشار باشن طبق غریزه عمل میکنن . (یعنی توی موقعیتش هر کاری میکنیم که پا بذاریم روی دیگران . اگه در نظر بگیری که اجدادمون چی بودن ( شامپانزه:general705:) و از چی به چی تکامل پیدا کردیم این قضیه غریزه بنظر طبیعی میاد تازه کلی هم پیشرفت کردیم - رجوع شود به کتاب انسان خردمند -)
تجربه بالا خوبه ولی ازون طرف هم بسوزه پدر تجربه :general505::general208::general710:
این شعرو ور هارو از کجات در میاری دایی :)))))))))))))) . اجدادمون شامپانزه بودن . ! خود خدا به صراحت توی قران گفته و ما انسان را خلق کردیم برای فلان.و انسان رو کامل آفرید ! تکاملی نیافرید از لحاظ ظاهری .. تو رفتی دنبال نظریه پردازی یه مشت منگول علی . اتفاقا چند وقت پیش یک مستند میدیدم که این نظریه و با نظریه بیگ بنگ رو داشت گل میگرفت

نادر.

Registered User
لایک‌ها
483
این شعرو ور هارو از کجات در میاری دایی :)))))))))))))) . اجدادمون شامپانزه بودن . ! خود خدا به صراحت توی قران گفته و ما انسان را خلق کردیم برای فلان.و انسان رو کامل آفرید ! تکاملی نیافرید از لحاظ ظاهری .. تو رفتی دنبال نظریه پردازی یه مشت منگول علی . اتفاقا چند وقت پیش یک مستند میدیدم که این نظریه و با نظریه بیگ بنگ رو داشت گل میگرفت

راحت باش "دایی" . من با تو بحثی ندارم .
"هرگز از کسی که زیاد کتاب دارد و زیاد کتاب می‌خواند نترسید. از کسی بترسید که تنها یک کتاب دارد و آن کتاب را در حد تقدس دوست دارد"

sisaco

Registered User
لایک‌ها
839
راحت باش "دایی" . من با تو بحثی ندارم .
"هرگز از کسی که زیاد کتاب دارد و زیاد کتاب می‌خواند نترسید. از کسی بترسید که تنها یک کتاب دارد و آن کتاب را در حد تقدس دوست دارد"

نیچه اگر اوضاعش درست بود که نمیگرفتنش ... :))))))))))))
البته شاید منظورش این باشه که تشویق به کتاب خوانی کرده باشه .

بالا