برگزیده های پرشین تولز

تنظیمات outlook؟؟

dark-man

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام خدمت دوستان
می خواستم تنظیمات مربوط به برنامه Outlook برای دریافت Email از سایت خودمان بر روی outlook را بدانم ؟؟
ممنون

Simpson

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
4
با سلام خدمت دوستان
می خواستم تنظیمات مربوط به برنامه Outlook برای دریافت Email از سایت خودمان بر روی outlook را بدانم ؟؟
ممنون

به تنظیمات خاصی نیاز نداره.
اگه کنترل پنل شما Cpanel هست برید به بخش Email Accounts در قسمت Function برید به Configure Mail Client و Auto-Configure Microsoft Outlook® for IMAP Access را بزنید.
یه فایل برای دانلود میاد اون را دانلود کنید و بعد اجراش کنید. بعد برید تو Outlook. مشخصات Email را بزنید و حالت Manually را نزنید و جلو برید و اگر ارور داد که میده در همان موقع دوباره اون فایلی که دانلود کردید را اجرا کنید و ادامه بدید تا درست بشه.

hamids54

Registered User
لایک‌ها
0
به این ترتیب هم عمل کنی نتیجه میگیری... من سالهاست که دارم استفاده میکنم

outllok express< tools< acounts< mail<add<mail
-اسمی که میخوای گیرندگان نامه ات دریافت کنند بنویس
- ایمیل خودتو بزار
- در فرم بعدی پر کن به این ترتیب: mail.yourdomain.com در هر دوجای incoming و outgoing
- حالا شناسه و پسوردی که خودت قبلا در کنترپنل سایتت برای خودت درست کردیو اینجا وارد کن...
- به properties اکانتی که درست کردی برو و چک کن این تنظیمات هست یا نه...
- در قسمت general... آیکون .. include this acount.... تیک خورده باشه...
- در قسمت server.... آیکون ... log on secure.... تیک نخورده باشه... اما آیکون myserver requires.... تیک خورده باشه...

Simpson

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
4
به این ترتیب هم عمل کنی نتیجه میگیری... من سالهاست که دارم استفاده میکنم

outllok express< tools< acounts< mail<add<mail
-اسمی که میخوای گیرندگان نامه ات دریافت کنند بنویس
- ایمیل خودتو بزار
- در فرم بعدی پر کن به این ترتیب: mail.yourdomain.com در هر دوجای incoming و outgoing
- حالا شناسه و پسوردی که خودت قبلا در کنترپنل سایتت برای خودت درست کردیو اینجا وارد کن...
- به properties اکانتی که درست کردی برو و چک کن این تنظیمات هست یا نه...
- در قسمت general... آیکون .. include this acount.... تیک خورده باشه...
- در قسمت server.... آیکون ... log on secure.... تیک نخورده باشه... اما آیکون myserver requires.... تیک خورده باشه...

این حالت Manuallش هست.

بالا