برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران پرسپولیس

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
تبریک میگم دوستان
من فقط 20 دقیقه اول بازی رو بعلت مشغله کاری تونستم ببینم
خیلی دوست داشتم ببینم این جونیور براندائو چیکار میکنه اما تو 20 دقیقه اول هیچی ازش ندیدم. در ادامه چطوری بازی کرد ؟

چند روزی هست یه جوی راه افتاده و متاسفانه تعدادی از خودیها شدن کاسه داغ تر از آش و استادیوم رو تحریم کردن ! حمایت کردن از خانما واسه ورود به استادیوم راه های دیگه ای هم داره اما تعدادی از خودیهامون سیستم "دوستی خاله خرسه" رو درپیش گرفتن.
کالدرون و تیمش بیش از هرچیزی به حمایت حضوری نیاز داره و همین حمایت بود که برانکو رو 4 سال روی نوار موفقیت قرار داد.

a13

Registered User
لایک‌ها
2,263
تبریک میگم دوستان
من فقط 20 دقیقه اول بازی رو بعلت مشغله کاری تونستم ببینم
خیلی دوست داشتم ببینم این جونیور براندائو چیکار میکنه اما تو 20 دقیقه اول هیچی ازش ندیدم. در ادامه چطوری بازی کرد ؟

چند روزی هست یه جوی راه افتاده و متاسفانه تعدادی از خودیها شدن کاسه داغ تر از آش و استادیوم رو تحریم کردن ! حمایت کردن از خانما واسه ورود به استادیوم راه های دیگه ای هم داره اما تعدادی از خودیهامون سیستم "دوستی خاله خرسه" رو درپیش گرفتن.
کالدرون و تیمش بیش از هرچیزی به حمایت حضوری نیاز داره و همین حمایت بود که برانکو رو 4 سال روی نوار موفقیت قرار داد.
متاسافنه منم ندیدم کامل بازی رو ولی میگن اصلا خوب نیست این جونیور !
یکی میگفت بودیمیر از این خیلی بهتر بوده...

پسره خوب

Registered User
لایک‌ها
2,159
بازی خوبی بود بنظرم خصوصا اخراش
فکر کنم کالدرون هنوز توجیه نشده که تو لیگه ایران همه تیما جلوی پرسپولیس 11 نفره دفاع می کنند و باید هر طور شده یه راهی پیدا کنه که گله اول رو بزنه بعدش همه چی اکی میشه.
بعدش شاید خیلیا بازی پرسپولیس رو با لیورپول و بارسا مقایسه می کنند و میگن خوب بازی نمی کنه . یه نگاه به بازی سپاهان و تراکتور و حتی پدیده بندازین... لیگه ایران در همین حده. یه گلره خوب با دوتا دفاع خوب داشته باشید نصفه بیشتر راه قهرمانی رو رفتین...

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
من خارج بودم ندیدم بازی رو . ولی برد قبل دربی نیاز تیم بود. جونیور بازیش رو ندیده از اول هم از استایلش معلوم بود چیه

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
پرسپولیس نیوز: گابریل کالدرون، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در آستانه برگزاری دربی نودم شهر تهران بحث مشکلات تیمش را پیش کشید و اینکه سرخپوشان برای جذب مهاجم خارجی توان مالی لازم را نداشته‌اند.

گابریل کالدرون در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل استقلال اظهار داشت: افتخاری برای من است که قبل دربی در خدمت شما هستم. همان‌قدر که این بازی اینجا مهم است در سطح بین‌المللی نیز اهمیت دارد. می‌شود گفت این بازی یک بازی جهانی است. من سال‌ها به عنوان بازیکن در فوتبال بوده‌ام و می‌دانم دربی‌ها چقدر اهمیت دارند. ما یک تیم آماده برای این بازی هستیم و اشتیاق زیادی برای بردن داریم.

بازی هجومی اما متعادل را دوست دارم، هنوز به تیمی که انتظارش را دارم، نرسیده‌ایم
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره استراتژی تیمش در دربی نیز تصریح کرد: برای من بازی هجومی متعادل اهمیت زیادی دارد. از وقتی که لیگ شروع شده است ما گل‌های کمی به ثمر رساندیم، اما در بازی آخر تا حدودی بهتر از دو بازی قبل بودیم. با این حال هنوز به تیمی که من انتظارش را دارم، نرسیده‌ایم، ولی آرام آرام این اتفاق خواهد افتاد. تأکید می‌کنم که بازی هجومی اما متعادل را دوست دارم. همان‌قدر که به استقلال احترام می‌گذاریم برای همه‌ی تیم‌ها هم احترام زیادی قائلیم، اما شما وقتی سرمربی تیم بزرگی هستید این امکان را به شما می‌دهد که بازی بازتری را ارائه کنید. امیدوارم که فردا نمایش خوبی را در زمین در سطح فوتبال ایران ببینیم.

حسینی چه داخل و چه بیرون از زمین به ما کمک کرده است
وی درباره غیبت سیدجلال حسینی در دربی نودم تهران خاطرنشان کرد: سیدجلال یکی از بازیکنان بزرگ در داخل زمین و بیرون زمین است. او همیشه کنار ما بوده و الگوی خوبی به عنوان کاپیتان تیم است. حسینی چه داخل و چه بیرون از زمین به ما کمک کرده است.

ما تا به اینجا برای زدن گل زودهنگام مشکل داشته‌ایم
کالدرون در واکنش به طرح این موضوع که عملکرد علیپور و جونیور در خط حمله پرسپولیس خوب نبوده است، گفت: قبلاً گفته بودم برای گل زدن نیاز داریم که در مرکز زمین بازیسازی بهتری داشته باشیم. بیشترین مسئولیت در زمین برعهده مهاجمان است و این نیازمند بازیسازی از خط هافبک است. ما باید روی این مسئله کار کرده و بهتر شویم. مسلماً وقتی تیم بهتر بازی کند احتمال گلزنی مهاجمان هم بیشتر است. ما تا به اینجا برای زدن گل زودهنگام مشکل داشته‌ایم.

جونیور نهمین گزینه من بود!
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد غیبت سه بازیکن کلیدی استقلال به نام شیخ دیاباته، فرشید اسماعیلی و فرشید باقری در دربی گفت: از روزی که اینجا آمده‌ام گفته‌اند که استقلال مشکل دارد. آنها یا از داور شکایت دارند یا می‌گویند بازیکن مصدوم داریم. اگرچه خیلی به حرف من گوش ندادند، اما استقلال هفت بازیکن جدید گرفته است و دو بازیکن خارجی گرانقیمت جذب کردند. من می‌خواستم دیاباته را بگیرم، اما باشگاه پول کافی نداشت. تراکتورسازی و سپاهان هم بازیکنان جدید و گرانقیمت گرفتند. من نیز تنها یک بازیکن خارجی ارزان گرفتم که نهمین گزینه‌ام بود. وقتی که تیمی سه سال قهرمان می‌شود به فرزندان دیگر کمک می‌کنند که قهرمان شوند. فرزند دیگری که قرار است قهرمان شود باید مسئولیت خودش را بپذیرد و مدام شکایت نکند. با وجود اینکه کمکی به من نشد، اما تیمم مدعی قهرمانی است.

به عنوان تیم بزرگ باید نقش خودمان را بپذیریم
کالدرون افزود: به جای اینکه داور را محکوم کنند، مسئولیت خودشان را بپذیرند، همان‌طور که ما سیدجلال حسینی را نداریم، استقلال را هم ۳ بازیکن خودش را ندارد، اما تیم‌های بزرگ بازیکنانی را جانشین سایر بازیکنان خواهند کرد. من در بازی قبلی علیرضا بیرانوند را نداشتم اما شکایتی هم نکردم. ما به عنوان تیم بزرگ باید نقش خودمان را بپذیریم.

یک تیم بازیکن خارجی گرانقیمت می‌گیرد اما تیم ما مجبور می‌شود بازیکن ارزان قیمت جذب کند
وی در واکنش به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه آیا منظور او از صحبت‌هایی که مطرح کرد این بوده که پرسپولیس برخلاف استقلال هیچ حمایتی از سوی وزارت ورزش نمی‌بیند، گفت: منظور من را خوب متوجه شدید. چون تیم‌های زیادی هستند که وزارت باید به آنها کمک کند، طبیعی است که این کمک‌ها باید تقسیم شود. من منظورم را به خوبی انتقال دادم. خیلی واضح است یک تیم می‌تواند بازیکن خارجی گران قیمت بگیرد، اما تیم ما مجبور می‌شود بازیکن خارجی ارزان قیمت را جذب کند. فکر کنم دیگر از این واضح‌تر نمی‌شود صحبت کرد.

برای دربی سورپرایزی ندارم
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پایان راجع به اینکه چه سورپرایزی برای دربی دارد، گفت: من هیچ سورپرایزی برای این بازی ندارم. در دربی هیچ تیمی از پیش برنده نیست. من بارها در سطح بین‌المللی دربی را تجربه کرده‌ام، اما برای این بازی سورپرایزی ندارم.

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
پرسپولیس نیوز: کاپتان تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل مصدومیت نمی‌تواند تیمش را در دیدار برابر استقلال همراهی کند.

دیروز (جمعه) در تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس مشخص شد سید جلال حسینی با مصدومیتی از ناحیه شکم مواجه شده و به همین خاطر نتوانست همراه سایران تمرین کند. پس از این موضوع پزشکان پرسپولیس معاینات بیش‌تر را روی او انجام دادند تا وضعیتش برای همراهی تیم در داربی ۹۰ مشخص شود.

حالا از تیم فوتبال پرسپولیس خبر می‌رسد سید جلال حسینی به دلیل مصدومیت نمی‌تواند تیمش را در دیدار برابر استقلال همراهی کند و به این ترتیب غایب بزرگ داربی ۹۰ خواهد بود. در غیاب او بازیکنانی چون شجاع خلیل‌زاده و محمدحسین کنعانی‌زادگان از پست دفاع وسط بازی کنند.

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
سید واقعا حیف شد...
بحث فنیش رو که کنار بذاریم واسه تیممون حکم یه پدر رو داره که همه ازش خط میبرن . به عبارتی سرمربی داخل زمین تیم همین سیده .
این کالدرون هم تو کنفرانس جز حرف حق هیچی نگفته .
خودتون بخونین درمورد این مهاجم بی عرضه ای که خریدیم چی گفته .

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
امیدوارم تیممون بدونه و بفهمه این بازی سه امتیازه و تلفات ندیم واسه بازی با سپاهان که به شخصه برای من مهمتره و بعدش با پدیده به نظرم باید با دو نگاه به بازی بریم نگاه اول نیمه اول و نگاه دوم با تعویض هایی نیمه دوم نه با تمام قوا و بازیکنای تاپ یه سریشون باید بشینن بالا نیمه دوم بیان.

Last edited:

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
پرسپولیس نیوز: مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت :حتی یک برگه بلیت هم به باشگاه پرسپولیس نداده اند. این اتفاق سابقه نداشته و برای باشگاه استقلال و دیگر مسوولان ذیربط متاسفم. اگر برخورد لازم صورت نگیرد همه چیز را خواهم گفت.

محمد حسن انصاری فرد در گفت و گو با سایت باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: مایه تاسف بسیار است که شاهد هستیم برای دربی پیش رو، حتی یک برگه بلیت هم به باشگاه پرسپولیس نداده‌اند. چنین اتفاقی هرگز سابقه نداشته است. در گذشته، شاید مواردی بود که به باشگاه میهمان تعداد کمی بلیت داده باشند، اما متاسفانه به رغم پیگیری‌های مکرر در طی دو سه روز گذشته، فقط وعده‌های پوچ و توخالی و دروغین تحویل گرفته‌ایم و امروز و فردا کردن‌های بسیاری را شنیدیم. حالا باید بگوییم حتی یک برگه بلیت هم به باشگاه پرسپولیس نداده‌اند.

انصاری فرد تصریح کرد: شرکت توسعه و نگهداری به ما می‌گوید؛ سهمیه شما را به باشگاه استقلال داده‌ایم و باید از آنها بلیت بگیرید و باشگاه استقلال می‌گوید؛ خودمان مراجعه کننده داریم، بلیت کم می‌آوریم و نمی‌توانیم به شما بلیت بدهیم. مسبب این بی‌نظمی و بی‌اخلاقی، هر فرد یا گروهی باشد برایشان متاسف هستم و این شرایط را نشان دهنده بی‌اخلاقی آنها می‌دانم.

ما شکایت رسمی خود را به کمیته اخلاق ارسال خواهیم کرد. از شخص وزیر ورزش و جوانان درخواست می‌کنم به این ماجرا ورود کنند و با مسببان این اتفاق برخورد نمایند. همچنین جا دارد از رییس شورای تامین که امروز برای تهیه بلیت سهم باشگاه پرسپولیس، تکاپو و پیگیری زیادی داشتند تشکر کنم. بنده در این باره کوتاه نخواهم آمد و اگر با مسببان این اتفاق برخورد نشود تصمیم خواهم گرفت و آنوقت ریز ماجرا را به مردم می‌گویم.

انصاری فرد گفت: رسم بر این است که باشگاه به مربیان، بازیکنان و دیگر اعضای تیم، اهالی رسانه، پرسنل و مدیران باشگاه، اسپانسرهای خود و دیگر ارباب رجوع و بویژه پیشکسوتان گرانقدر بلیت می‌دهد. هر باشگاه چه میزبان و چه میهمان در دربی سهمیه‌ای دارد و مایه تاسف است که در یک بازی بچه‌گانه و یک بی‌نظمی آشکار، شاهد آن هستیم که حتی یک برگه بلیت عادی و حتی طبقه دوم هم به باشگاه پرسپولیس تحویل داده نشده است، چه رسد به این که بلیت وی ای پی و یا جایگاه در اختیار پرسپولیس بگذارند. به خاطر این شرایط ما به ناچار حضور میهمانان اقتصادی، ویژه و پیشکسوتان خود را هم کنسل کردیم.

انصاری فرد در پایان گفت: بنده این اتفاق را ناشی از بی‌نظمی می‌دانم و نمی‌دانستم کارشکنی‌ها علیه پرسپولیس بعد از این قهرمانی‌ها تا این حد شدت خواهد گرفت. این را با صدای بلند بگویم که اولا انصاری فرد با این اتفاقات تخریب نمی‌شود و دوما پرسپولیسی‌ها هم ما را درک کرده و از ما دلگیر نخواهند شد و این بی‌اخلاقی را هم باید در کنار بعضی اتفاقات دیگر در کارنامه دربی‌ها ثبت کرد. حالا خوب درک می‌کنم که موفقیت‌های سرخ‌های با غیرت چه ترسی به جان بسیاری انداخته است.

متاسفم و باید بگویم این بازی‌ها نخ‌نما شده است و هیچ تاثیری در روند کار ما نخواهد داشت. بنده به سهم خود از اعضای تیم پرسپولیس و پیشکسوتان گرانقدر عذر می‌خواهم که چنین اتفاقی رخ داده است. برای بنده ناراحت کننده است که می‌شنوم آقای پروین نصف شب برای دو میهمان خود و دیگر پیشکسوتان عزیز دنبال بلیت بوده‌اند و حتی به بلیت عادی هم قناعت کرده‌اند اما… این اتفاق باید پیگیری شود و برخورد قاطع و لازم صورت گیرد وگرنه خودم با ذکر جزیی‌ترین مسایل، حرف‌هایی خواهم زد که از برخورد قاطع هم موثرتر باشد.

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
تبریک رفقا
عجب ۳ امتیاز شیرینی بود:general406:
پنالتی ای که گرفت دیگه آخرش بود ! ولی خدا جای حقی نشسته ;)
آقا این براندائو فوتبالیسته واقعا ؟! من که هیچی ازش ندیدم . کاش از همون اول مهدی عبدی رو بازی داده بود دیگه بدتر از براندائو نبود که .
نه سر میزنه ، نه شوت میزنه ، نه درست جاگیری میکنه فقط دنبال توپ میدوئه !

فارغ از نتیجه تیم انصافا بد بازی نمیکنه . پاسکاریهای تیم بی نقص انجام میشه و خودتون شاهد بودین اگر یه مهاجم فرصت طلب کنار علیپور داشتیم با بازیسازی هایی که ترابی انجام میداد حتی میشد به گلی بیشتری برسیم .
درمجموع من به کالدرون و تیمش امیدوارم .

ضمنا اگر بیرانوند رو بخاطر سر کنعانی محروم کردن تعجب نکنین .

a13

Registered User
لایک‌ها
2,263
تبریک دوستان
خیلی شیرین بود برد امروز مخصوصا 3 امتیازش برامون خیلی خوب شد...
عبدی هم گل کاشت واقعا

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,224
تبریک رفقا
عجب ۳ امتیاز شیرینی بود:general406:
پنالتی ای که گرفت دیگه آخرش بود ! ولی خدا جای حقی نشسته ;)
آقا این براندائو فوتبالیسته واقعا ؟! من که هیچی ازش ندیدم . کاش از همون اول مهدی عبدی رو بازی داده بود دیگه بدتر از براندائو نبود که .
نه سر میزنه ، نه شوت میزنه ، نه درست جاگیری میکنه فقط دنبال توپ میدوئه !

فارغ از نتیجه تیم انصافا بد بازی نمیکنه . پاسکاریهای تیم بی نقص انجام میشه و خودتون شاهد بودین اگر یه مهاجم فرصت طلب کنار علیپور داشتیم با بازیسازی هایی که ترابی انجام میداد حتی میشد به گلی بیشتری برسیم .
درمجموع من به کالدرون و تیمش امیدوارم .

ضمنا اگر بیرانوند رو بخاطر سر کنعانی محروم کردن تعجب نکنین .
اول تبریک میگم به همه دوستان بابت برد
دوم به نظر من تیم برانکو خیلی خیلی بهتر بازی میکرد

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
سعید مظفری‌زاده کارشناسی داوری دیدار تیم‌های استقلال و پرسپولیس را به شرح زیر انجام داد:

* دقیقه ۲۶ مرتضی تبریزی که با شجاع خلیل‌زاده شانه به شانه در محوطه جریمه حرکت می‌کرد، تعادل خود را از دست داد و داور در حالی این برخورد را پنالتی اعلام کرد که ما در تصاویر تلویزیونی، خطایی از مدافع پرسپولیس در این صحنه ندیدیم.

* در ادامه بیرانوند در حالی پنالتی را مهار کرد که طبق قوانین جدید فیفا باید حتما یک پای او روی دروازه قرار می‌گرفت ولی دیدیم دروازه‌بان پرسپولیس به جلو رفت و به همین دلیل باید پنالتی تکرار می‌شد و داور مسابقه به بیرانوند اخطار می‌داد.

* داور در دقیقه ۳۰ به درستی خطای علی کریمی روی مهدی ترابی در بیرون از محوطه را اعلام کرد و به او بخاطر قطع حمله موثر کارت زرد داد.

* داور در دقیقه ۳۹ کنعانی‌زادگان را به دلیل رفتار غیرورزشی که موجب تحریک تماشاگران شده بود و همچنین مرتضی تبریزی را بخاطر واکنش به رفتاری که مدافع پرسپولیس داشت، به درستی با کارت زرد جریمه کرد.

* در دقیقه ۵۸ شجاع خلیل‌زاده بیرون از محوطه جریمه خطای هند کرد که این صحنه از چشم داور مسابقه دور ماند.

* داور در دقیقه ۷۵ به درستی داریوش شجاعیان را بخاطر خطایی که مرتکب شده بود، با کارت زرد جریمه کرد.

* در دقیقه ۷۸ فرشاد احمدزاده با دست به صورت بازیکن استقلال در کنار خط زد که این صحنه از چشم داور دور ماند و باید خطای بازیکن پرسپولیس را اعلام و او را با کارت زرد جریمه می‌کرد.

* در دقیقه ۸۹ علی کریمی در حالی با کارت زرد دوم از زمین اخراج شد که داور می‌توانست او را حتی بخاطر خطایی شدیدی که مرتکب شده بود، با کارت قرمز مستقیم از زمین اخراج کند.

* دخالت بی‌موقع فرشاد احمدزاده در دومین دقیقه وقت‌های تلف شده موجب ایجاد درگیری و حاشیه شد که بنیادی‌فرد و تیم داوری با همکاری یکدیگر، به درستی بازیکنان خاطی را در این صحنه با کارت زرد جریمه کردند.

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
تبریک میگم بازی خوبی نبود ولی از یه مساوی گلدار و یه باخت ناحق احتمالی فرار کردیم و خداروشکر بردیم و باید فکر تیم قلعه نوعی باشیم این بازی تموم شد.

بالا