برگزیده های پرشین تولز

پس تمام تجارتهای دنیا چرندن؟

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
سلام به همه دوستان :)

حتما در مورد نتورک مارکتینگ و کسب زیرمجموعه و مسائل از این قبیل زیاد شنیدید، میخواستم توضیحاتی بدم که هم نظر شمارو بدونم و هم اینکه بیاید با هم این تجارت به اصطلاح جدید رو بررسی کنیم.:hmm:

فکر نکنید میخوام شمارو ترقیب کنم و یا اینکه شمارو دعوت به کاری کنم، من فقط میخوام با همدیگر جوانب رو بررسی کنیم و از انتخاب اشتباه بعضی از دوستان در این مسیر جلوگیری کنیم همین !

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
چند وقت پیش یکی از دوستانم با من تماس گرفت که میخوام ببینمت و طوری حرف زد که من واقعا ترسیده بودم که نکنه اتفاقی افتاده که اینطوری با من حرف زد و خواست من رو ببینه آخه میدونید چطوری حرف زد گفت که
"میخوام همین امروز عصری ببینمت، العان کجایی؟
" خوب منم گفتم که من دارم میرم کرج، دانشگاه بعد گفتش که "حتما رسیدی تهران یه تماس با من بگیر"
خوب شاید توی یک مکالمه تلفنی با شما هم در عرض 20 تا 30 ثانیه این طوری حرف بزنن کمی دلشوره بگیرید که جریان چیه؟

UserName:

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درد دل های شما آیا توی یه پست جا نمیگرفت ؟!

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
درد دل های شما آیا توی یه پست جا نمیگرفت ؟!

دوست عزیز ایتها درد دل نیست، راهنمایی کردن هستش و اگر میشد حتما در یک پست مینوشتم ولی فکر کنم شما نمیدونید که پستها محدودیت دارن:)
دوستان عزیز ادامه حرفام رو در این وبلاگ توضیح میدم ظاهرا بعضی از دوستان خوششون نیومد :eek:
http://pole-kasif.blogsky.com

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
ولی به خدا این حرفا نه درد دل بود نه چیزی شبیه اون، فقط میخواستم راهنماییتون کنم که بدونید همین . !!!
حالا اگر دوست داشتید بگید دوباره بنویسم.

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
عزیزم ادامه بده. من که خیلی حال کردم!

ممنونم xivix جان، ولی فکر کنم زیاد دوستان خوششون نیاد من هم نمیخوام اینطور پیش بره و ادامه مطالب رو در وبلاگ مینویسم که هم راحتر بحث کنیم و هم اینکه نظراتون رو بدون در نظر گرفتن وضیعت و قوانین PT بگید.
مرسی از همه :) پس بیاید اینجا ....>>>> http://pole-kasif.blogsky.com

Sirus-v

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عزیز فکر کنم یکم دیر شروع کردی . چون اونایی که می خواستن ببرن بردن . مال باخته ها هم باختن . سریال آدم خوار هم یک ماه پیش تموم شد !!!!

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
عزیز فکر کنم یکم دیر شروع کردی .

من دیر شروع کردم ولی اینجور کارها تمومی نداره و هنوزهم هستش، گفتم که همین حالا هم ممکنه یکی به شما پیشنهاد بده و قبول کنی ولی من فقط قصدم این بود که تجربه بدی که تو این کار بدست آوردم رو براتون توضیح بدم.

اونایی که می خواستن ببرن بردن . مال باخته ها هم باختن .

پس شما قبول دارید اونایی که میخواستن بردن و این کار رو تائید می کنید و به خاطر اینکه این مالباخته ها کم بشن من دارم این کارو میکنم.

سریال آدم خوار هم یک ماه پیش تموم شد !!!!

ای کاش که به جای اینکه اینطوری مینوشتید درسهایی که از این سریال گرفته بودید رو میگفتید.

sabzsib

Registered User
لایک‌ها
14
اگه این کارا درسته یکی به من بگه چرا فعالیتهای شرکت های نتورک مارکتینگ در اروپا و امریکا غیر قانونیه ؟
و همه این شرکتها در اسیای جنوب شرقی ثبت شدن و به چاپیند مردم شریف اما نادان و ساده دل جهان سوم مشغولند؟

Moein

Registered User
لایک‌ها
64
اگه این کارا درسته یکی به من بگه چرا فعالیتهای شرکت های نتورک مارکتینگ در اروپا و امریکا غیر قانونیه ؟
و همه این شرکتها در اسیای جنوب شرقی ثبت شدن و به چاپیند مردم شریف اما نادان و ساده دل جهان سوم مشغولند؟
دوست عزیز همونطور که شما گفتید فعالیتهایی مثل گلد کوئست در اروپا و آمریکا و حتی کشورهایی مثل مالزی هم غیر قانونی هست.
البته به این فعالیتها که یک کپی برداری از روش درست نتورک مارکتینگ هست و به اسم نتورک انجام میشه دسیسه هرمی یا همون شرکت‌های هرمی گفته میشه.
در حالیکه الان شرکت‌های نتورک مارکتینگ واقعی در اروپا و آمریکا مشغول فعالیت هستند و کسی در این شرکت‌ها متضرر نمیشه.

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
دوست عزیز همونطور که شما گفتید فعالیتهایی مثل گلد کوئست در اروپا و آمریکا و حتی کشورهایی مثل مالزی هم غیر قانونی هست.
البته به این فعالیتها که یک کپی برداری از روش درست نتورک مارکتینگ هست و به اسم نتورک انجام میشه دسیسه هرمی یا همون شرکت‌های هرمی گفته میشه.
در حالیکه الان شرکت‌های نتورک مارکتینگ واقعی در اروپا و آمریکا مشغول فعالیت هستند و کسی در این شرکت‌ها متضرر نمیشه.

سلام
میشه یکی از اون شرکت های نتورک مارکتینگ واقعی که در اروپا یا آمریکا فعال هستند رو معرفی کنید؟

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27

sabzsib شما نبودی اونجا ببینی که چه چیزایی میگفتن در مورد بین المللی بودن کارشون، دوستان زیاد مایل نبودن من توضیح بدم ولی یه چند کلامی هم در مورد این حرف شما میخواستم بنویسم.

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
نمیدونی انا چفدر این کارو تحویل میگیرن، اون آقایی که اونجا بود میگفت العان تمام غربی ها مثل آمریکاییها و اروپاییها دارن از تکنولوژی شرقی ها استفاده میکنن و این کار هم اولین بار در جهان شرقی ها مطرح کردن که العان در کشورهایی مثل آمریکا و کانادا و آلمان و فرانسه دارن از این کار استفاده میکنن و کلی هم سود میکنن.

تو حرفام که در وبلاگ http://www.pole-kasif.blogsky.com گفتم که اینها چطور برای بالا بردن سطحشون به کشورهای اروپایی و آمریکایی ربط میدن، آخه یکی نیست بگه که اگر میخواستن وقتشون رو با این کارا تلف کنن که به اینجا نمیرسیدن بابا ...:hmm:

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27

تو اروپا و آمریکا و حتی مالزی ممنوعه :blink:
پس moein جان نبودی اونجا که، این شرکتی که به من معرفی کردن گفتند که 70 سال داره این محصول رو در آلمان تولید میکنه و حدود 3سالی هست که این شرکت رو در مالزی ایجاد کردن و فروش محصولات رو دارن از طریق نتوورک انجام میدن و هسته اصلی شرکت در مالزی هستش، میبنی چه چرندیاتی میبافن، درضمن از استقبال این حرکت در آمریکا و آلمان خیلی تعریف میکرد.
نمیدونم این آمارها رو از کجا میارن و تحویل ما میدن.

Moein

Registered User
لایک‌ها
64
سلام
میشه یکی از اون شرکت های نتورک مارکتینگ واقعی که در اروپا یا آمریکا فعال هستند رو معرفی کنید؟
احتمالاً اسم قدیمیترینشون که Amway هست و هنوز هم داره مواد شوینده و پاک‌کننده می‌فروشه رو شنیدی.
از سال 1959 کارش رو شروع کرده و حدود 4 سال هم در دادگاه آمریکا محاکمه می‌شد تا تونست ثابت کنه شرکت دسیسه هرمی نیست و کارش اقتصادیه.

Moein

Registered User
لایک‌ها
64
نمیدونی انا چفدر این کارو تحویل میگیرن، اون آقایی که اونجا بود میگفت العان تمام غربی ها مثل آمریکاییها و اروپاییها دارن از تکنولوژی شرقی ها استفاده میکنن و این کار هم اولین بار در جهان شرقی ها مطرح کردن که العان در کشورهایی مثل آمریکا و کانادا و آلمان و فرانسه دارن از این کار استفاده میکنن و کلی هم سود میکنن.

تو حرفام که در وبلاگ http://www.pole-kasif.blogsky.com گفتم که اینها چطور برای بالا بردن سطحشون به کشورهای اروپایی و آمریکایی ربط میدن، آخه یکی نیست بگه که اگر میخواستن وقتشون رو با این کارا تلف کنن که به اینجا نمیرسیدن بابا ...:hmm:
هر کلاهبرداری برای اینکه موفق بشه باید در ظاهر خودش رو یه تجارت دیگه که درست هست نشون بده دیگه!
اینا هم خودشون رو به تجارتی ربط می‌دن که ازش فقط اسمش رو شنیدن!

Moein

Registered User
لایک‌ها
64
تو اروپا و آمریکا و حتی مالزی ممنوعه :blink:
پس moein جان نبودی اونجا که، این شرکتی که به من معرفی کردن گفتند که 70 سال داره این محصول رو در آلمان تولید میکنه و حدود 3سالی هست که این شرکت رو در مالزی ایجاد کردن و فروش محصولات رو دارن از طریق نتوورک انجام میدن و هسته اصلی شرکت در مالزی هستش، میبنی چه چرندیاتی میبافن، درضمن از استقبال این حرکت در آمریکا و آلمان خیلی تعریف میکرد.
نمیدونم این آمارها رو از کجا میارن و تحویل ما میدن.
نمی‌دونم اسم شرکتی که بهت معرفی شده چیه ولی شعار بعضی کوئستی‌ها اینکه اگه ما اراده کنیم یخ به اسکیموها می‌فروشیم(البته با هزارتا چاخان و دروغ)!

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
هر کلاهبرداری برای اینکه موفق بشه باید در ظاهر خودش رو یه تجارت دیگه که درست هست نشون بده دیگه!
اینا هم خودشون رو به تجارتی ربط می‌دن که ازش فقط اسمش رو شنیدن!

کلاهبرداریه دیگه که انقدر با دقل بازی میخوان آدم بیارن تو این کار، به قوله خودت در ظاهر بگن به چیزهایی ربطش میدن که درست نشونش بدن .

بالا