برگزیده های پرشین تولز

فروش سایت تفریحی با درآمد ماهیانه 1,700,000 تومان

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hadihosseininet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام دوستان عزیز ، وبسایت سرگرمی تفریحی با الکسای 8 هزار ایران ( البته بالا پایین زیاد میشه به دلیل وجود رقبا )
با آمار بازدید روزانه 8 تا 10 هزار
و با درآمد تضمینی 1700 تا 2 میلیون تومان
به دلیل مهاجرت قصد فروش این وبسایت رو دارم
مطالب ترجمه ، تخصصی و کپی هستند .
شامل بیش از 5 هزار مطلب.
ورودی گوگل میانگین 6.5 تا 7 هزارتا
جهت خرید این وبسایت با دامنه بسیار روند و عالی با قیمت پیشنهادی من (18 میلیون تومان)
یه فرصت عالی برای درآمد زایی هست که با یه مدیریت خوب میتونید درآمد اون رو بالاتر هم بکشید !
مدل های درآمدی مثل فروش اینترنتی و تبلیغات های اختصاصی هم میتونید انجام بدین که به درآمد بالایی برسید !
سایت هم اکنون در حال بروزرسانی و درحال کار کردن است..

اثبات درآمد سایت از طریق سیستم تبلیغاتی یکتانت ، و سیستم پاپ آپ می ، و رپورتاژ آگهی و بک لینک ها هم از سیستم بکوریتی هستند ، که جدا از این پنل ها به صورت آذاد هم مشتری داریم.
هر گونه سوالی دارید از من بپرسید :
آدرس وبسایت :

Last edited by a moderator:

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
با سلام و احترام
داداش قصد ندارم تاپیکت خراب کنم اما خودتو اذیت نکن .
من مدیر سایت تفریحی بودم و سایت با آمار 20000 آی پی رو گذاشتم برای فروش بالاترین قیمت پیشنهادیشون 15 میلیون بود تازه اونم با کلی منت و اینکه باید چک کنم و پنجاه تا ایراد بگیرم و نمیدونم سئوش اله و بله و باید خرجش کنم و ... .
آخرش کاری میکردن که پشیمون میشدم از فروش .
همه میان آمار میگیرن سایت رو چک میکنن تهش میگن سه میلیون میخریم و میشینن برات داستان میگن .
خودتو اذیت نکن اگه میخوای بفروشی خیلی قیمتت بیار پایین اگه میخوای هم مفت نفروشی پس خودتو اذیت نکن و اصلا نفروش .

avasoft

Registered User
لایک‌ها
32
با سلام و احترام
داداش قصد ندارم تاپیکت خراب کنم اما خودتو اذیت نکن .
من مدیر سایت تفریحی بودم و سایت با آمار 20000 آی پی رو گذاشتم برای فروش بالاترین قیمت پیشنهادیشون 15 میلیون بود تازه اونم با کلی منت و اینکه باید چک کنم و پنجاه تا ایراد بگیرم و نمیدونم سئوش اله و بله و باید خرجش کنم و ... .
آخرش کاری میکردن که پشیمون میشدم از فروش .
همه میان آمار میگیرن سایت رو چک میکنن تهش میگن سه میلیون میخریم و میشینن برات داستان میگن .
خودتو اذیت نکن اگه میخوای بفروشی خیلی قیمتت بیار پایین اگه میخوای هم مفت نفروشی پس خودتو اذیت نکن و اصلا نفروش .
من خودم میخام
اما خدایش راه بیان میخام....
درست میگین....

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
فروش به اتمام رسید
تاپیک قفل

وضعیت