برگزیده های پرشین تولز

کتاب قدرتمند و حرفه ای پی اچ پی

CANOR

Registered User
لایک‌ها
26
سلام دوستان
من دنبال یک کتاب قدرتمند و حرفه ای در زمینه PHP میگردم
من کتابهای آموزش پی اچ پی لاری اولمن(ناقوس) و خودآموز PHP در 24 ساعت(که البته یه خورده بیشتر از 24 ساعت طول کشید:D) رو خوندم و تقریبا مسلطم
حالا میخوام به طور حرفه ای تر و کاملتری PHP رو یاد بگیرم:cool:
شما چه کتاب یا کتابهایی رو معرفی میکنید(در صورت امکان فارسی باشه:blush:)
من خودم کتابهای PHP 5 برنامه سازي قدرتمند (اندي گاتمنز، استيگ سيدز بكن، دريك رتانز،مترجم:وحيدرضا ميرزاييان انتشارات غزال جوان) و PHP 4 Professional (روزنه) رو پیدا کردم. نظرتون در مورد این کتابها چیه؟

با تشکر:)

firebird

Registered User
لایک‌ها
10
من كتاب غزال رو ندیدم ولی كتاب روزنه رو با عرض معذرت بنداز تو سطل آشغال. ما هم یه كتاب داریم كه البته غیر از چند فصل اول و ضمیمه ها برای مبتدی ها هست كه شروع می كنند ولی نكات خیلی خوبی داره. به امید خدا آخر تابستون یك كتاب برای حرفه ای تر ها منتشر میكنیم.

CANOR

Registered User
لایک‌ها
26
من كتاب غزال رو ندیدم ولی كتاب روزنه رو با عرض معذرت بنداز تو سطل آشغال. ما هم یه كتاب داریم كه البته غیر از چند فصل اول و ضمیمه ها برای مبتدی ها هست كه شروع می كنند ولی نكات خیلی خوبی داره. به امید خدا آخر تابستون یك كتاب برای حرفه ای تر ها منتشر میكنیم.

ممنون firebird جان:)
پس با این اوصاف پیشنهاد شما چیه؟

دوستان دیگه هم اگه نظرشونو درمورد این کتابها بگن ممنون میشم
لطفا اگر کسی از دوستان، کتابی غیر از ایندو کتاب میشناسه معرفی کنه
ممنون

Rayansat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من دنبال یک کتاب قدرتمند و حرفه ای در زمینه PHP میگردم
من کتابهای آموزش پی اچ پی لاری اولمن(ناقوس) و خودآموز PHP در 24 ساعت(که البته یه خورده بیشتر از 24 ساعت طول کشید:D) رو خوندم و تقریبا مسلطم
حالا میخوام به طور حرفه ای تر و کاملتری PHP رو یاد بگیرم:cool:
شما چه کتاب یا کتابهایی رو معرفی میکنید(در صورت امکان فارسی باشه:blush:)
من خودم کتابهای PHP 5 برنامه سازي قدرتمند (اندي گاتمنز، استيگ سيدز بكن، دريك رتانز،مترجم:وحيدرضا ميرزاييان انتشارات غزال جوان) و PHP 4 Professional (روزنه) رو پیدا کردم. نظرتون در مورد این کتابها چیه؟

با تشکر:)

آقا بهترین راه اینه که شما یک اسکریپت رو از www.hotscripts.com بگیری و توابع و کد ها شو توسط مقالات سایت www.php.net آنالیز کنی اون موقع بهترین نتیجه رو میگیری.

بالا