برگزیده های پرشین تولز

مشاوره بدنسازی

مکمل خوبه؟

• اره

Votes: 66 71.7%
  • نه

Votes: 26 28.3%

• Total voters
    92

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,055
یک نکته بسیار کلیدی و مهم ..مساله کف دستس زدن هست ..:general304:
قدیم میگفتن تا میتونید کف دستی نزنید یا آمیرش نکنید ..چون بدنتون کلی پروتویین و ویتانین از دست میده..
البته این به لحاظ علمی درست بود ولی نکته یی که جدیدا علم کشف کرده اینه که خود عمل مذکور از طرفی باعث تحریک قهوه استسترون میشه که برای بدنسازی خیلی مفید و لازمه..
نهایتا بهترین فاکتر هفته یی یک بار اونم روزی که فرداش تمرین نداشته باشی..فی الواقع بهترین موقع ش شب پنج شنبه ست :p

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
حالا نه که منم بخوام تشویق به این کار کنم ولی یه سری باورهای غلط همیشه وجود داشته و همین الانم داره تکرار میشه!
تاثیر بد تخم مرغ بر کبد چرب !! ( علم جدید کلا اینو رد کرده )
تاثیر بد رابطه جنسی بر عضله سازی
و ...

رابطه جنسی باعث ترشح هورمون تستوسترون میشه که عامل اصلی عضله سازی هست این هورمون
و اگه شنیده باشید میگن بریم تست بزنیم تا نتیجه بهتری بگیریم ( منظورشون تستوسترونه )

اما همونطور که دوستمون اشاره کرد کی و چه موقع !
دقیقا روزی که فرداش استراحتتون هست
چون بدن از حالت آنابولیکی به کاتابولیکی تبدیل میشه
و فرداش بدترین زمان برای تمرین سنگین هست...

سعی کنید همیشه بدن رو در حالت آنابولیک قرار بدین
بدنی که وارد حالت کاتابولیک بشه و زمان زیادی در این حالت بمونه جدا از آسیب فراوان به بافت ها
برای زنده موندن از ذخایر چربی سالم و ضروری و بافت های عضلانی استفاده میکنه و دچار به اصطلاح عضله سوزی میشید.

ssh3614

Registered User
لایک‌ها
380
دوستان من چند مدتی هست میرم بدنسازی و اخیرا یک گینر سریوس مس خریدم که ۱۰ کیلو وزن کم دارم بتونم وزنم و ببرم بالا .... نصف اسکوپ صبح و نصف بعد از تمرین میخورم ایا جواب میگیرم ؟ در طول روز هم مواد غذایی معمولی میخورم

ssh3614

Registered User
لایک‌ها
380
سلام
من یک سوال دارم
قدم 182 و وزنم حدود 70 هست
ولی به خاطر استخون بندی درشتمون لاغر دیده میشم با این وزنم
الان میخوام چاق شم
چه مکملی پیشنهاد میکنید و از کجا بخرم چون الان هیچ جا اصلش نیستا همه قاطی دارن

سلام ِ بنده هم همین مشکل رو دارم وخیلی تحقیق کردم ودر نهایت نتیجه این شد که بهترین گینر برای افزایش وزن سریوس مس اپتیمم نوتریشن می باشد حالا بعد ۱ ماه بنده تاثیرش رو اینجا در میان خواهم گذاشت

با تشکر

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
دوستان من چند مدتی هست میرم بدنسازی و اخیرا یک گینر سریوس مس خریدم که ۱۰ کیلو وزن کم دارم بتونم وزنم و ببرم بالا .... نصف اسکوپ صبح و نصف بعد از تمرین میخورم ایا جواب میگیرم ؟ در طول روز هم مواد غذایی معمولی میخورم

سلام
لطفا سن ، جنسیت و قد و وزن فعلی خودتون رو بگین تا دقیق تر بگم چقدر کمبود وزن دارید.
خوردن گینر صبح بعد از بیدار شدن توصیه شده ، قبل و بعد تمرین هم همینطور
اما اجازه بدین صریح تر بگم ، اگر با برنامه غذایی روزانه خودتون وزن نگرفتید طی این مدت ، با اضافه کردن گینر هم به نتیجه ای نخواهید رسید!
منی این حرف رو میزنم که دو سال فقط پول گینر و پروتیین وی و کازئین میدادم ولی برنامه غذاییم رو تغییر ندادم و هر مکملی که تموم میشد
میگفتم عجیبه که وزن نگرفتم!
برنامه غذایی شما باید رویت بشه که در روز چه چیزی مصرف میکنید و چه میزان کالری مفید به بدنتون میرسونید.
بعد میشه گفت مکمل ورزشی شما رو به هدف نزدیک میکنه یا خیر...

بیشتر سعی کنید با برنامه غذایی پیش برید... مکمل بسیار خوبه، ولی تا برنامه غذایی اصولی نداشته باشین متاسفانه فقط دور ریختن پول و بی انگیزه شدنه!

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
میزان توصیه شده روزانه کربوهیدرات 6 تا 10 گرم به ازای هر کیلوگرم وزن بدن هستش که میتونه 45 تا 65 درصد کل کالری مورد نیاز روزانه بدن رو تامین کنه و دریافت بیش از این مقدار کالری و عدم فعالیت بدنی کافی منجر به چاقی و اضافه وزن خواهد شد.

و اما توصیه غیرعلمی و خطرناک بالا نگه داشتن قند خون!
با این روش بالا نگه داشتن قند خون فرد دچار دیابت خواهد شد.
چگونه؟!
غذاهای با شاخص قندی بالا باعث ترشح بیشتر انسولین میشن و ترشح گلوکاگون رو مهار میکنن. با ترشح انسولین ، لیپولیز و گلیکونئوژنز ***** میشه و لیپوژنز و گلیکوژنز افزایش پیدا میکنه. طی این فرآیند، قند خون به سرعت وارد سلول های عضلانی و یا تبدیل به چربی میشه که باعث افت سطح قند خون میشه و فرد احساس گرسنگی میکنه در نتیجه با مصرف غذاهای با شاخص قندی بالا میتونه به دریافت انرژی بیشتر و چاقی منجر بشه همچنین سطوح بالای انسولین در دراز مدت سوختن چربی ها رو مهار میکنه و منجر به مقاومت انسولینی و دیابت نوع 2 میشه! بهمین راحتی ، با این نسخه پیچیدن ها با جان مردم بازی میکنند مربیان بی علم و دانش بدنسازی و پرورش اندام کشور

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,655
سلام
لطفا سن ، جنسیت و قد و وزن فعلی خودتون رو بگین تا دقیق تر بگم چقدر کمبود وزن دارید.
خوردن گینر صبح بعد از بیدار شدن توصیه شده ، قبل و بعد تمرین هم همینطور
اما اجازه بدین صریح تر بگم ، اگر با برنامه غذایی روزانه خودتون وزن نگرفتید طی این مدت ، با اضافه کردن گینر هم به نتیجه ای نخواهید رسید!
منی این حرف رو میزنم که دو سال فقط پول گینر و پروتیین وی و کازئین میدادم ولی برنامه غذاییم رو تغییر ندادم و هر مکملی که تموم میشد
میگفتم عجیبه که وزن نگرفتم!
برنامه غذایی شما باید رویت بشه که در روز چه چیزی مصرف میکنید و چه میزان کالری مفید به بدنتون میرسونید.
بعد میشه گفت مکمل ورزشی شما رو به هدف نزدیک میکنه یا خیر...

بیشتر سعی کنید با برنامه غذایی پیش برید... مکمل بسیار خوبه، ولی تا برنامه غذایی اصولی نداشته باشین متاسفانه فقط دور ریختن پول و بی انگیزه شدنه!

دقیقا
مشاهده پیوست 1154023

آقا میخواید وزن اضافه کنید یه مدت چند ماهه، بیشتر روز قندو بالا نگه دارید. باعث میشه بخش زیادی از کالری های مصرفی تبدیل به چربی بشه
چرا؟
چون وقتی قند بالاست چربی نمیسوزه، بدن قند رو به چربی ترجیح میده. برای همین بهترین راه وزن کم کردن هم قرار دادن بدن در حالت fasted یا روزه هست.
گینر هم درصد زیادیش کربوهیدراته با یه مقدار کم پروتئین و الکترولیت و ویتامین هست که با **** high carb با تعداد وعده های زیاد میشه بهش رسید نیازی به گینر نیست.

خوب چطوری قند رو بالا نگه داریم؟
من به شدت نیاز به چاق شدن دارم به هر قیمتی که شده گینر یا استروئید هم شده فقط بشه همین

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
خوب چطوری قند رو بالا نگه داریم؟
من به شدت نیاز به چاق شدن دارم به هر قیمتی که شده گینر یا استروئید هم شده فقط بشه همین

شما خوراک مربی های بی علم و دانش هستید!
چون این افراد هم به هر قیمتی میخوان شاگردشون ( عابر بانکشون ) چاق یا لاغر بشه.
اضافه وزن و لاغری اصولی هفته ای 0.5 کیلوگرم هستش، در این راه ابتدا صبوری کنید.
دوم برنامه غذایی اصولی داشته باشید چون همونطور که گفتم بالا نگه داشتن قند خون موجب بیماری هایی از جمله دیابت خواهد شد.
گینر و پروتئین وی و ... هیچ کمکی به شما نخواهد کرد مگر اینکه برنامه غذایی خودتون رو اصلاح کنید.
استروئید = سم
از بین بردن کبد که احتمالا کارایی و نقش کبد رو در بدن بهتر از بنده آگاه هستید اولین و جدی ترین عامل مصرف استروئید هستش...اصولی و غیر اصولی هم نداریم
شما در مدت 10 روز ( دقت کنید تنها ده روز ) مصرف استروئید آنزیم های کبدتون که نرمالش باید روی 20باشه میرسه به 500 ! ( حداقل 500 )
پرخاشگری ، ریزش مو ، جوش های بدن از کمترین عوارض و سرطان و عقیم شدن از عوامل خطرناک مصرف استروئید هستش.
الان احتمالا میگید پس تمام بدنساز ها عقیم هستن یا سرطان دارن؟ خیر ، ولی چقدر به استروئیدی که میخواین از اینستاگرام یا مربی باشگاه تون بگیرید اعتماد دارید که چه جنسی میده دستتون و هدفش کاسبی نیست؟! چقدر دوز مصرفی رو رعایت میکنید؟! چقدر به پاکسازی بعد مصرف پایبند هستید؟!
بله استروئید اشتهای شما رو در حد زیادی بالا میبره و شاید حدود 15 کیلو وزن هم بگیرید اما میدونید 5 کیلو بعد از اتمام دوره وزن کم میکنید؟!

متاسفانه کشور ما و مردم ما راه اصولی و درست رو نه علاقه ای نشون میدن نه دنبالش میرن
بیشتر میخوان از راه آسون ( اما بشدت پر خطر ) به هدف برسن...

بنده شاگردی داشتم از 80 کیلو به 65 رسید ( وزن نرمال )
بدون مصرف یک عدد قرص چربی سوز!
یک ریال ازش هزینه نگرفتم
ما در قبال سلامتی کسی که بهمون اعتماد میکنه مسئولیم...
مربی هایی در باشگاه ما هستن که جوان بی گناه رو بعد از سه ماه تمرین دچار دیسک کمر کردن... در سن بیست سالگی!
اون شخص اگه 90 سال بخواد عمر کنه باید 70 سال عذاب بکشه!
مقصر کیه؟!

لطفا از راه اصولی پیش برید... کسی دلسوز شما نیست
خودتون به فکر سلامتی تون باشید

گفتید قند خون رو چطور بالا نگه دارید
موادی با شاخص قند خون بالا رو معرفی میکنم خدمت شما : گلوکز ، شکر ، عسل ، آناناس ، کشمش ، کیک برنجی ، شیرینی کره ای
خب چه زمانی باید مصرف بشه؟! چه میزان باید مصرف بشه؟!
شما بعنوان مثال بیاین شش وعده در روز با مصرف اینها قند خونتون رو بالا نگه دارید به مدت یک ماه
بعد برید یه آزمایش خون هم بدید ... بدون تردید دچار بیماری خواهید شد. افزایش بافت چربی بماند!

pouria.b

Registered User
لایک‌ها
418
سلام ِ بنده هم همین مشکل رو دارم وخیلی تحقیق کردم ودر نهایت نتیجه این شد که بهترین گینر برای افزایش وزن سریوس مس اپتیمم نوتریشن می باشد حالا بعد ۱ ماه بنده تاثیرش رو اینجا در میان خواهم گذاشت

با تشکر
اپتیمم نوتریشن من استفاده کردم عالی بود برای حجم و وزن تو یک ماه 5 کیلو وزن گرفتم با یه حجم بسیار قابل قبول

Barabari

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
هرچیز غیرطبیعی وشیمیایی و مضر یعنی وارد کردن سم به بدن حالا میخواد پروتیین باشه یا هورمون یا کراتین یاسومایا کنسرو و لبنیات موادنگه دارنده دار یا موادغذایی با رنگ شیمیایی... بخاطر وزن اوردن و بزرگ شدن ظاهر ،سلامت اندامهای داخلی رو به خطر نندازیدبه فکر چهل پنجاه سالگی و سلامت کلیه و قلب و کبد و مفصل تون باشید!

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,655
شما خوراک مربی های بی علم و دانش هستید!
چون این افراد هم به هر قیمتی میخوان شاگردشون ( عابر بانکشون ) چاق یا لاغر بشه.
اضافه وزن و لاغری اصولی هفته ای 0.5 کیلوگرم هستش، در این راه ابتدا صبوری کنید.
دوم برنامه غذایی اصولی داشته باشید چون همونطور که گفتم بالا نگه داشتن قند خون موجب بیماری هایی از جمله دیابت خواهد شد.
گینر و پروتئین وی و ... هیچ کمکی به شما نخواهد کرد مگر اینکه برنامه غذایی خودتون رو اصلاح کنید.
استروئید = سم
از بین بردن کبد که احتمالا کارایی و نقش کبد رو در بدن بهتر از بنده آگاه هستید اولین و جدی ترین عامل مصرف استروئید هستش...اصولی و غیر اصولی هم نداریم
شما در مدت 10 روز ( دقت کنید تنها ده روز ) مصرف استروئید آنزیم های کبدتون که نرمالش باید روی 20باشه میرسه به 500 ! ( حداقل 500 )
پرخاشگری ، ریزش مو ، جوش های بدن از کمترین عوارض و سرطان و عقیم شدن از عوامل خطرناک مصرف استروئید هستش.
الان احتمالا میگید پس تمام بدنساز ها عقیم هستن یا سرطان دارن؟ خیر ، ولی چقدر به استروئیدی که میخواین از اینستاگرام یا مربی باشگاه تون بگیرید اعتماد دارید که چه جنسی میده دستتون و هدفش کاسبی نیست؟! چقدر دوز مصرفی رو رعایت میکنید؟! چقدر به پاکسازی بعد مصرف پایبند هستید؟!
بله استروئید اشتهای شما رو در حد زیادی بالا میبره و شاید حدود 15 کیلو وزن هم بگیرید اما میدونید 5 کیلو بعد از اتمام دوره وزن کم میکنید؟!

متاسفانه کشور ما و مردم ما راه اصولی و درست رو نه علاقه ای نشون میدن نه دنبالش میرن
بیشتر میخوان از راه آسون ( اما بشدت پر خطر ) به هدف برسن...

بنده شاگردی داشتم از 80 کیلو به 65 رسید ( وزن نرمال )
بدون مصرف یک عدد قرص چربی سوز!
یک ریال ازش هزینه نگرفتم
ما در قبال سلامتی کسی که بهمون اعتماد میکنه مسئولیم...
مربی هایی در باشگاه ما هستن که جوان بی گناه رو بعد از سه ماه تمرین دچار دیسک کمر کردن... در سن بیست سالگی!
اون شخص اگه 90 سال بخواد عمر کنه باید 70 سال عذاب بکشه!
مقصر کیه؟!

لطفا از راه اصولی پیش برید... کسی دلسوز شما نیست
خودتون به فکر سلامتی تون باشید

گفتید قند خون رو چطور بالا نگه دارید
موادی با شاخص قند خون بالا رو معرفی میکنم خدمت شما : گلوکز ، شکر ، عسل ، آناناس ، کشمش ، کیک برنجی ، شیرینی کره ای
خب چه زمانی باید مصرف بشه؟! چه میزان باید مصرف بشه؟!
شما بعنوان مثال بیاین شش وعده در روز با مصرف اینها قند خونتون رو بالا نگه دارید به مدت یک ماه
بعد برید یه آزمایش خون هم بدید ... بدون تردید دچار بیماری خواهید شد. افزایش بافت چربی بماند!

بالاتر توضیح دادم دیگه.
وعده های پشت سر هم (مثلا 6 تا به جای 3 تا) که درصد کربوهیدراتش بالا باشه
وعده هام زیاده شاید تا 7 وعده هم میرسه تخم مرغ هم زیاد میخورم
برای اینکه چاق بشم سیب زمینی سرخ کرده و پیتزا و این چیزا هم میخورم
یه مدت دنبالش بودم انواع ازمایش هم دادم آنزیمای کبدم کمی فقط بالا پایین میشد و همه چی درست بود هیچ مشکلی ندارم

فکر کنم مشکل چاق نشدنم به خاطر خواب و سوخت زیاد بدنم باشه

من میخوام فقط چاق بشم مهم نیست اگر اتفاقی بیفته برای بدنم

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,655
اپتیمم نوتریشن من استفاده کردم عالی بود برای حجم و وزن تو یک ماه 5 کیلو وزن گرفتم با یه حجم بسیار قابل قبول
میشه بگی از کجا گرفتی ؟ معتبر بود ؟
اگه اینطوری باشه 5 کیلو عالیه

pouria.b

Registered User
لایک‌ها
418
میشه بگی از کجا گرفتی ؟ معتبر بود ؟
اگه اینطوری باشه 5 کیلو عالیه
از bodyman.ir میگرفتم. 2 سال پیش بود. حجمی که گرفته بودم طبیعتا وقتی ول کردم بدنسازیو از بین رفت به مرور زمان. اما شاید تا 6 ماه حجم مونده بود. اما وزنم دیگه پایین نیومد همون موند

pouria.b

Registered User
لایک‌ها
418
وعده هام زیاده شاید تا 7 وعده هم میرسه تخم مرغ هم زیاد میخورم
برای اینکه چاق بشم سیب زمینی سرخ کرده و پیتزا و این چیزا هم میخورم
یه مدت دنبالش بودم انواع ازمایش هم دادم آنزیمای کبدم کمی فقط بالا پایین میشد و همه چی درست بود هیچ مشکلی ندارم

فکر کنم مشکل چاق نشدنم به خاطر خواب و سوخت زیاد بدنم باشه

من میخوام فقط چاق بشم مهم نیست اگر اتفاقی بیفته برای بدنم
چاق شدن به چه قیمتی؟ سیب زمینی سرخ کرده تو وعده های حجم و افزایش وزن هست. تاره اونم با روغن کنجد یا روغن زیتون سرخ بشه. پیتزا نشنیدیم تا حالا. اینایی که میگن قندی جات مصرف کن یا غذا های روغنی بهشون فحش بده در برو. حتی تو وعده های حجم و وزن گرفتن پلو رو هم باید کته ای بخوری. من یه مربی پیدا کرده بودم تو همین پی تی واقعا کارش عالی بود. الان هر چی دنبالش میگردم پیداش نمیکنم برای شروع دوباره. تو انجمن نمیاد تلگرامشم دیلیت اکانت کرده.

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,655
چاق شدن به چه قیمتی؟ سیب زمینی سرخ کرده تو وعده های حجم و افزایش وزن هست. تاره اونم با روغن کنجد یا روغن زیتون سرخ بشه. پیتزا نشنیدیم تا حالا. اینایی که میگن قندی جات مصرف کن یا غذا های روغنی بهشون فحش بده در برو. حتی تو وعده های حجم و وزن گرفتن پلو رو هم باید کته ای بخوری. من یه مربی پیدا کرده بودم تو همین پی تی واقعا کارش عالی بود. الان هر چی دنبالش میگردم پیداش نمیکنم برای شروع دوباره. تو انجمن نمیاد تلگرامشم دیلیت اکانت کرده.

متاسفانه مجبورم به هر قیمتی شده چاق بشم
تو باشگاه هم هرکی یه چیزی میگه انواع استروئیدهارو هم معرفی میکنن ولی میخوام تا راه های بهتری هست سراغ استروئید نرم

pouria.b

Registered User
لایک‌ها
418
متاسفانه مجبورم به هر قیمتی شده چاق بشم
تو باشگاه هم هرکی یه چیزی میگه انواع استروئیدهارو هم معرفی میکنن ولی میخوام تا راه های بهتری هست سراغ استروئید نرم
بهترین راه همین گینر افزایش وزن با کیفیته + برنامه غذاییه حرفه ای و همچنین تمرین با برنامه درست . حتما از سایت های معتبر تهیه کنید و راه های تشخیص اصل و فرع رو یاد بگیرین

pouria.b

Registered User
لایک‌ها
418
وزن با کیفیت دقیقا یعنی چی؟
تو ماه حداکثر حدود 1 کیلو میشه عضله ساخت. باقیش چربی هست دیگه.
گفتم گینر با کیفیت. یعنی مارک خوب باشه و جنس خوب که امتحانشو پس داده باشه. در ضمن اگه هم تو دوره حجم چربی بگیرین تو دوره تفکیک و خشک کردن بدن اون چربی ها رو از بین میبری

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,655
بهترین راه همین گینر افزایش وزن با کیفیته + برنامه غذاییه حرفه ای و همچنین تمرین با برنامه درست . حتما از سایت های معتبر تهیه کنید و راه های تشخیص اصل و فرع رو یاد بگیرین
کدوم مارک خوبه و جواب پس داده و از کجا بگیرم معتبر باشه ؟
مثلا چند جا پرسیدم گفتن اپتیموم و سریس مس خوبن

وزن با کیفیت دقیقا یعنی چی؟
تو ماه حداکثر حدود 1 کیلو میشه عضله ساخت. باقیش چربی هست دیگه.
فعلا چاق بشم اون چربی مهم نیست چون لاغر کردنم خوبه غذا درست نخوردنی یا خوابم به هم ریختنی سریع لاغر میشم کلا استعداد لاغر شدنم عالیه برعکس چاق شدن عذابه

pouria.b

Registered User
لایک‌ها
418

فعلا چاق بشم اون چربی مهم نیست چون لاغر کردنم خوبه غذا درست نخوردنی یا خوابم به هم ریختنی سریع لاغر میشم کلا استعداد لاغر شدنم عالیه برعکس چاق شدن عذابه
دقیقا همینی که گفتی. اپتیموم و سریس مس بهترینن. برندای معتبرین سعی کن برند متفرقه به هیچ وجه نگیری

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,369

مواظب باش چربی شکمی و پهلو نگیری که آب کردنش کار حضرت فیله

بالا