برگزیده های پرشین تولز

معرفی زبان به من

gorbachof4

Registered User
لایک‌ها
1,889
درود بر شما
من هیچ سر رشته یی از برنامه نویسی ندارم صفره صفر هستم ولی بعد از یادگیری ورد علاقمند به کار با اکسس و ساخت حضور و غیاب دانش اموزان مخصوصا علاقه مند به ساخت کتابخانه با اکسس و از اینجور کارها دارم--منتها میخوام من که حالا وقت میزارم برای یادگیریشون از این راه درامد هم داشته باشمککبا این تفاسیر:
1-من باید کدوم زبان یا زبان های برنامه نویسی رو یاد بگیرم؟نرم افزار small basic در این زمینه کمکی بهم میکنه که برم دنبال یادگیریش؟چون ساده هست و برای مبتدی هاست.
2-با سن 35 سال و شبکاری ایا امیدی به یادگیری هست؟
3-چند مدت طول میکشه که از این راه حرفه یی شده و به درامد برسم؟
4-اصلا تو این شاخه یی که من علاقه دارم (ساخت حضور و غیاب و اسامی نام های دانش اموزان با اکسس و ساخت کتابخانه کتابخونه ها و ..)درامدی از این راه هست یا فقط مختص مدارس و دانشگاه و کتابخونه هاست؟

epsi1on

Registered User
لایک‌ها
2,588
سلام و عرض ادب
1- نمیدونم دقیقا، ولی سی شارپ بد نیست. همون اکسس هم خوبه برای شروع کار با پایگاه داده
2- بله
3- بستگی به تمرین داره. تمریــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــن...
4- هر قدر مهارت برنامه نویسی برای پول در آوردن مهم هست، همون قدر هم پیدا کردن مشتری مهم هست. پس اگر مشتریش رو دارید، بله در امد هم هست

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,185

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
باید حتما به بازار کار محیط زندگی خود توجه داشت چون در این لیست ممکنه زبان هایی باشن که در خارج بسیار خوب باشه اما در ایران خیر

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
درود بر شما
من هیچ سر رشته یی از برنامه نویسی ندارم صفره صفر هستم ولی بعد از یادگیری ورد علاقمند به کار با اکسس و ساخت حضور و غیاب دانش اموزان مخصوصا علاقه مند به ساخت کتابخانه با اکسس و از اینجور کارها دارم--منتها میخوام من که حالا وقت میزارم برای یادگیریشون از این راه درامد هم داشته باشمککبا این تفاسیر:
1-من باید کدوم زبان یا زبان های برنامه نویسی رو یاد بگیرم؟نرم افزار small basic در این زمینه کمکی بهم میکنه که برم دنبال یادگیریش؟چون ساده هست و برای مبتدی هاست.
2-با سن 35 سال و شبکاری ایا امیدی به یادگیری هست؟
3-چند مدت طول میکشه که از این راه حرفه یی شده و به درامد برسم؟
4-اصلا تو این شاخه یی که من علاقه دارم (ساخت حضور و غیاب و اسامی نام های دانش اموزان با اکسس و ساخت کتابخانه کتابخونه ها و ..)درامدی از این راه هست یا فقط مختص مدارس و دانشگاه و کتابخونه هاست؟
1-بازار کار php و اندروید خوب هستند
2-تلاش انسان ارتباطی با سن نداره ممکنه در سنین بالا کمی سخت بشه اما هرگز ملاک نیست
3-بستگی به زمانتون داره و در برنامه نویسی همیشه باید در حال مطالعه و به روزرسانی خودتون باشید چون حرفه ای بودن در این بحث یعنی داشتن تجربه و اینجوری نیست که مثلا فرمول رو حفظ بکنی و تموم
4-برای بحث های حضور و غیاب و این مدل کارها به حد کافی برنامه تولید شده و از طرفی برای فروشش هم مشکلات زیادی هست الان بهترین انتخاب برای شما اندروید و php می تونه باشه

bamdadco

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام گورباچوف عزیز. ما در مجموعه مقالات بامداد راهنمایی هایی برای شما داریم و انواع زبان برنامه نویسی مطابق با شخصیت افراد را به صورت کامل مورد بررسی قرار دادیم. به نظرم بد نیست سری به ما بزنید شاید راهتون رو پیدا کردید

Mehdi24

Registered User
لایک‌ها
4
به عوامل زیادی بستگی داره ازجمله علاقه، محل زندگی و...
الان شاید بشه گفت برای اندروید راحتتر و سریعتر میتونید به نتیجه برسید. البته این فقط نظر منه. چند زبان و پلتفرمی که مدنظرتون هست یه سرچ کوچیک بکنید ببینید کدوم رو بیشتر می پسندید. از همه جهاتش. اینکه چطور میتونید به درآمدزایی برسید، چقدر زمان میبره تا بتونید وارد بازار کار بشید و...
من جون خودم اندروید کار میکنم چند نمونه مربوط به اندروید رو میذارم:

بالا