برگزیده های پرشین تولز

فروش فوری NetFarsi.com با متوسط 1000 نفر (ip) بازدید روزانه

Simple Clean

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سایت نت فارسی به طور کامل فروخته میشه شامل :

دامنه netfarsi.com (با کنترل پنل از شرکت معتبر Golden Domains)

اسکریپت موتور خبرخوان آن (که به صورت اختصاصی برای آن نوشته شده) با سورس کامل

این برنامه با PHP و 100 % اتوماتیک به طوریکه حتی اگر هفته ها به سایت سر نزنید به صورت خودکار عمل آپدیت سایت انجام می شود.
- دارای 3 قالب اختصاصی با قابلیت های مختلف
- استفاده از موتور javascript قوی در سراسر سایت برای user friendly
- دارای امکان هدایت بازدید کنندگان که از موتورهای جستجو وارد سایت می شوند
- دارای استاندارد SEO و سازگار با موتور های جستجو ( تمام صفحات به طور مرتب در گوگل ایندکس شده و می شود
http://www.google.com/search?hl=en&q=site:netfarsi.com&btnG=Search)
- قابلیت any browser
- دارای جستجو با الگوریتم قوی برای گشتن در مطالب
- امکان داشتن آخرین مطالب در وب سایتهای دیگربتوسط لینک باکس و کد js
- امنیت بالا

10مگابایت فضا و 2 گیگ بند دارای کنترل پنل ( علت کم بودن فضا و بندویت مورد نیاز حرفه ای نوشته شدن اسکریپت و کم مصرف کردن منابع هاست است )

اطلاعات تکمیلی که از طریق سایتهای dnscoop.com یا domaintools.com قابل دیدن هستند:
Indexed Pages for netfarsi.com
Yahoo!: 2,063
AlltheWeb: 1,660
AltaVista: 2,020
قیمت تخمینی dnscoop برای تنها دامنه ی نت فارسی : $515

امتیاز SEO از سایت دامین تولز SEO Score: 85% http://whois.domaintools.com/netfarsi.com
Traffic Rank for netfarsi.com: 1,4140799,059 از alexa http://www.alexa.com/data/details/traffic_details?url=netfarsi.com

شما هر قیمتی پیشنهاد خودتونه بدید به بالاترین داده میشه
چون در فروشش عجله هست

Simple Clean

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
ضمنا هرکدوم از اطلاعات بالا از جمله روزی متوسط 1000 IP بازدید برای خریدار نشون داده میشه ( آمار معتبر از وبگذر و خود CPANEL )

Honarvar60

Registered User
لایک‌ها
148
با عرض معذرت اگر روزی 1000 آی پی بازدید داشته باشید رتبه آلکسای دومین شما دوروبر 80 هزار خواهد بود نه این رتبه:
Traffic Rank for netfarsi.com: 1,799,059

یک ذره هم موقعی که میخواهید یک موضوع رو بزرگ کنید دقت کنید.

Simple Clean

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
خیلی وقت نیست که بازدید اینقدر زیاد شده و به این تعداد رسیده برا همین رتبه alexa کم نشون میده
ضمن اینکه کسی که بخواد سایتو بخره که بچه نیس همه چیز و خودش میتونه بینه من که نمیتونم تو آمار سی پنل و وبگذر دست ببرم ؟ خودشم می تونه کانتر بذاره اصلا

Honarvar60

Registered User
لایک‌ها
148
خیلی وقت نیست که بازدید اینقدر زیاد شده و به این تعداد رسیده برا همین رتبه alexa کم نشون میده
ضمن اینکه کسی که بخواد سایتو بخره که بچه نیس همه چیز و خودش میتونه بینه من که نمیتونم تو آمار سی پنل و وبگذر دست ببرم ؟ خودشم می تونه کانتر بذاره اصلا

دامینت رو چند میفروشی.
هاست و اطلاعات رو نمیخوام.
قیمت مد نظرت رو اعلام کن.
یعنی بهم پیغام خصوصی بزن.
تنکس

Simple Clean

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
یه rrs reader سادست چیز خاصی نداره رنکم نداره
همین rss reader ساده خطبه خط کداش با دست نوشته شده ( یعنی از جایی کلاس هاش برداشته نشده ) و ضمنا یه سال کاربرده تا باگ گیری بشه

شما اگه خریدار بودی برات کانتری که بخوای می ذارم

Simple Clean

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
آدم نفه...
چشمات کار نمی کنه netfarsi.com/hack.diz کدوم هکر احمقی برا دیفیس به جای اینکه ایندکس رو دیفیس کنه میره یه فایل با پسوند diz می سازه
این فایل یه فایل 777 بوده رو هاست ما جایی که فضا گرفتیم ربطیم به برنامه نداره فایلهای 777 هم از هر جای سرور یعنی هر یوزر دیگه ای که بخواد میتونه دستکاری کنه ( نام hack کاملا اتفاقی هستش و این فایل رو برای یه منظور خود من یک بار درست کردم ولی chmod اش رو بعد یادم رفت کن کنم )

alibala47

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آدم نفه...
چشمات کار نمی کنه netfarsi.com/hack.diz کدوم هکر احمقی برا دیفیس به جای اینکه ایندکس رو دیفیس کنه میره یه فایل با پسوند diz می سازه
این فایل یه فایل 777 بوده رو هاست ما جایی که فضا گرفتیم ربطیم به برنامه نداره فایلهای 777 هم از هر جای سرور یعنی هر یوزر دیگه ای که بخواد میتونه دستکاری کنه ( نام hack کاملا اتفاقی هستش و این فایل رو برای یه منظور خود من یک بار درست کردم ولی chmod اش رو بعد یادم رفت کن کنم )
مودب باش.........
بیشعو

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
آدم نفه...
در مورد diz که من نمیتونم حرفی بزنم . اما خوب ثبت هم شده :
http://netfigs.com/saved.php?id=22428
در مورد ترافیکش توضیح بدید .
منبع ترافیک ؟
امار ترافیک ؟
کشور بازدید کننده ها ؟
چه مدت دیگه اعتبار داری ؟

نکته : من خریدار نیستم . اما اگر این اطلاعات رو بزارید فکر میکنم زودتر فروش بره با توجه به ترافیک زیادش .

Simple Clean

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
مودب باش.........
بیشعو
بیشعو کسیه که وارد بحث دو نفر دیگه شه و شکر زیادی بخوره
ببین فکر کنم 2 3 روز شده تو فروم ثبت نام کردی یه سرچ بزن نحوه ی قرار دادن آواتار بعد از ثبت نام در فروم
-------
این تاپیک تاپیکیه که من واسه فروش یه چیزی زدم ... نگفتم که هر کی میخواد نظر هم بده یا عیب چیزی که من می خوام بفروشم برام پیدا کنه
با همه این احوال Honarvar60 و smartchain هر کدوم یه اظهار عقیده ای فرمودند منطقی هم بود و جواب هم داده شد حتی میشه ازشون تشکرم کرد چون کم کمش تاپیک داره بالا میاد
ولی این آقا اومده از چیزی که یا هیچ سررشته ای نداره یا داره و خودشو می زنه اون راه میخواد تو سر کار با بزنه
جدا از توضیجات فنی که بنده دادم و قضیه ی هک رو برا کسی که بفهمه کاملا منتفی میکنه ولی برای خنگ ترین آدمها :
1- آیا نمیشه سایتی هک بشه به طریق حمله به سرور به این صورت که دهها سایت یک شبه دیفیس میشن چون هکرا سرور رو زدن بدون اینکه ربطی به اسکریپت داشته باشه؟
2- شما تاریخ دیفیس رو می دونی شاید اون موقع که دیفیس شده اصلا هنوز اسکریپت فعلی روش نصب نبوده, شاید نصب بوده و رفع باگ نشده بود.
بازم بیا جواب بده و جنجال درست کن و مسیر تاپیک و عوض کن اگه بنم نشی این تاپیکه که داره بالا می مونه

Simple Clean

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
در مورد diz که من نمیتونم حرفی بزنم . اما خوب ثبت هم شده :
http://netfigs.com/saved.php?id=22428
در مورد ترافیکش توضیح بدید .
منبع ترافیک ؟
امار ترافیک ؟
کشور بازدید کننده ها ؟
چه مدت دیگه اعتبار داری ؟

نکته : من خریدار نیستم . اما اگر این اطلاعات رو بزارید فکر میکنم زودتر فروش بره با توجه به ترافیک زیادش .

http://www.webgozar.com/counter/stats.aspx?code=254402

بالا