برگزیده های پرشین تولز

E-business / درآمد واقعه ای

VEET

Registered User
لایک‌ها
287
محدودیت ها در ایران : 1- نیاز به داشتن کارت اعتباری و پی پل وریفای شده 2- ارسال اجناس بوسیله ی پست های بین المللی مثل دی اچ ال و تی ان تی و مساله گمرک (من از نحوه گمرک اطلاع ندارم ولی به کشورهایی مثل روسیه و استرلیا جنس فرستادم با دی اچ ال و قیمت رو هدیه رد کردم و مشتری نیازی به پرداخت گمرک ورودی نداشته! ) 3- نیاز به تسلط به زبان انگلیسی

از سایت هایی که راه های یک شبه پولدار شدن رو پیشنهاد میدند خسته شدی؟:(
از پول بی خود دادن بابت درآمد اینترنتی خسته شدی؟
درامد واقعی از اینترنت با خرید و فروش محصولات واقعی
خرید مستقیم از عمده فروش ها به ویژه از چین با قیمت باور نکردنی !
بانک اطلاعاتی شامل بیش از صد ها عمده فروش تایید شده توسط سایت های امنیتی و تست شده توسط خود من به همراه ساپورت ایمیلی و آپدیت هفتگی و پاسخ گویی به سوالات از طریق ایمیل +هدیه ویژه

فقط 18هزار تومان
قابل پرداخت با ای-گلد/ وب مانی / و پرداخت به حساب بانکی در ایران

هدیه ویژه:
بانک اطلاعاتی سایت های pay to read /pay to surf/ pay to shop!! /payed survey به ارزش 150 دلار به همراه آپدیت ماهیانه+بیش از ده ها کتاب الکتریکی در زمینه ی تجارت الکتریکی به ارزش 100 دلار
:eek:

بزودی ساپورت با انجمن تخصصی ;)

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
فکر کنم منظور ایشون خرید عمده اجناس از کشورهای آسیای شرقی که مشابه خارجی رو میسازند و فروش خرده اون در کشور ایران یا کشورهایی که ساکن آن هستیم

VEET

Registered User
لایک‌ها
287
دوست عزیز بزار کامل توضیح بدم:
من 1 سال می شه تو 3 تا سایت عضو ام که هر کدوم حدود 50 $ حق عضویتشون هست و عمده فروش های زیادی رو بعد از بررسی کردن معرفی میکنند ,که من بدلیل قیمت مناسب وسرعت خوب و معمولا ارسال رایگان جنس توسط چینی ها, چینی ها رو ترجیح میدم.
سیستم خیلی ساده است شما از این سایت ها عمده یا حتی تک یه قیمت عمده میخرید و با قیمت واقعی میفروشید برای نمونه من خودم آی پاد 1 GB مدل شافل 2 را با کارت اعتباری حدود 30$ !! می خرم و آدرس مشتری هام تو استرلیا رو به فروشنده میدم , مشتری هم خدود 80 $ به یکی از دوست های من تو استرلیا میدند و دوست من هر ماه بعد از ورداشتن درصدی, پول من رو برام ارسال می کنه (البته مشتری ها رو هم دوست من برام پیدا می کنه)
جالب ابنجاست که گردش مالی من از پشت کامپیوتر از گردش مالی پدرم در مدت مشابه بیشتر بوده!
البته بزرگترین مشکل گمرک هر کشور هست, برای مثال من با استرلیا کار کردم که اونجا اکه جنس ارسالی به یک آدرس در یک هفته ارزشش کمتر ار 1000 $ باشه بهش گمرک ورود تعلق نمی گیره , که قیمت جنس ارسالی رو فرستنده تعیین می کنه و خوشبختانه چینی ها در این زمینه هم هم کاری می کنند و یک بار ارزش جنس 3000 $ رو به عنوان هدیه ارسال کردند تا مشکلی نداشته باشم .

خلاصه این سیستم بدرد کسانی می خوره که اولا خارج از ایران هستند یا فرد مطمئنی رو در خارچ از ایران دارند
دوما با قوانین گمرک های کشور مورد نظرشون کامل آشنا هستند

حالا هر کی اهل بیزنس هست بسم الله

erfan_lcd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ما كه تو ايرانيم باريكلا به شما كه مختون كار ميكنه اينجوريه كه ادما پولدار ميشن

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
دوست عزیز بزار کامل توضیح بدم:
من 1 سال می شه تو 3 تا سایت عضو ام که هر کدوم حدود 50 $ حق عضویتشون هست و عمده فروش های زیادی رو بعد از بررسی کردن معرفی میکنند ,که من بدلیل قیمت مناسب وسرعت خوب و معمولا ارسال رایگان جنس توسط چینی ها, چینی ها رو ترجیح میدم.
سیستم خیلی ساده است شما از این سایت ها عمده یا حتی تک یه قیمت عمده میخرید و با قیمت واقعی میفروشید برای نمونه من خودم آی پاد 1 GB مدل شافل 2 را با کارت اعتباری حدود 30$ !! می خرم و آدرس مشتری هام تو استرلیا رو به فروشنده میدم , مشتری هم خدود 80 $ به یکی از دوست های من تو استرلیا میدند و دوست من هر ماه بعد از ورداشتن درصدی, پول من رو برام ارسال می کنه (البته مشتری ها رو هم دوست من برام پیدا می کنه)
جالب ابنجاست که گردش مالی من از پشت کامپیوتر از گردش مالی پدرم در مدت مشابه بیشتر بوده!
البته بزرگترین مشکل گمرک هر کشور هست, برای مثال من با استرلیا کار کردم که اونجا اکه جنس ارسالی به یک آدرس در یک هفته ارزشش کمتر ار 1000 $ باشه بهش گمرک ورود تعلق نمی گیره , که قیمت جنس ارسالی رو فرستنده تعیین می کنه و خوشبختانه چینی ها در این زمینه هم هم کاری می کنند و یک بار ارزش جنس 3000 $ رو به عنوان هدیه ارسال کردند تا مشکلی نداشته باشم .

خلاصه این سیستم بدرد کسانی می خوره که اولا خارج از ایران هستند یا فرد مطمئنی رو در خارچ از ایران دارند
دوما با قوانین گمرک های کشور مورد نظرشون کامل آشنا هستند

حالا هر کی اهل بیزنس هست بسم الله

حداقل سرمایه به نظر شما برای شروع کار چقدر هست؟
به غیر از هزینه سی دی

VEET

Registered User
لایک‌ها
287
برادر دانشجو ی19 ساله من تو روسیه با حدود 240 $ شروع کرد الان بعد از 7 ماه از خوابگاه اومده بیرون و خونه شخصی اجاره کرده !

ولی بستگی به زمینه مورد نظر شما داره مثلا با 240 دلار نمی شه وارد بازار لپ تاپ شد !
ساپورت من هم همنه که تو هر زمینه و هر مقدار سرمایه ای باشید بهترین مورد ها رو به شما راهنمایی می کنم

VEET

Registered User
لایک‌ها
287
ما كه تو ايرانيم باريكلا به شما كه مختون كار ميكنه اينجوريه كه ادما پولدار ميشن
مگه من تو آنگولا هستم ! D:
من از پای کامپیوترم /وسط تهران همه ی این کار ها رو انجام میدم فقط یه دوست عزیز و مطمئن اون ور دارم همین

____
پ.ن: البته زبان هم خیلی مهم هست که سرتون کلاه نره

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
میشه یه لیست از محصولاتی رو که میشه خرید وفروش کرد رو نام ببری؟

VEET

Registered User
لایک‌ها
287
صبر کن یخ زودی انجمن تخصصی راه می فته
ولی محض اطلاع : از شیر مرغ تا جون آدمی زاد / من خودم تو زمینه های الکتریکی مثل ام پی 3 پلیر ها و دستکاه های بازی و کامپیوتر فعال بودم الان هم تو زمینه ی وسایل ورزشی به روسیه کار می کنم !!

در ضمن به جای ارسال سی دی اطلاعات رو تو انجمن می زارم که همین باعث کاهش قیمت می شه ! (;

پ.ن: نظرم روی 10 تومان برای عضویت هستش
پ.ن 2: کار طراحی انجمن تموم شده دارم مطالبش رو کامل می کنم

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
صبر کن یخ زودی انجمن تخصصی راه می فته
ولی محض اطلاع : از شیر مرغ تا جون آدمی زاد / من خودم تو زمینه های الکتریکی مثل ام پی 3 پلیر ها و دستکاه های بازی و کامپیوتر فعال بودم الان هم تو زمینه ی وسایل ورزشی به روسیه کار می کنم !!

در ضمن به جای ارسال سی دی اطلاعات رو تو انجمن می زارم که همین باعث کاهش قیمت می شه ! (;

خوب با توجه به دوستی که گفتید در استرالیا دارید ما هم باید یک نفر بیکار در خارج از کشور پیدا کنیم که بتونه بازاریابی کنه!!!!!!!!

VEET

Registered User
لایک‌ها
287
خوب اگه زبان شما در حد مناسب باشه می تونید تو e-bay کار کنید ! یا سایت مستقل بزینید
ای بوک هایی که در اختیارتون می زارم در این زمینه ها توضیح جالب و کاملی دادند(به انگلیسی)

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
خوب اگه زبان شما در حد مناسب باشه می تونید تو e-bay کار کنید ! یا سایت مستقل بزینید
ای بوک هایی که در اختیارتون می زارم در این زمینه ها توضیح جالب و کاملی دادند(به انگلیسی)

اگر بخوام مستقل کار کنم بعد از خرید خریدار چه کسی جنس رو از فروشنده میگیره وبه خریدار تحویل میده؟

VEET

Registered User
لایک‌ها
287
اگر بخوام مستقل کار کنم بعد از خرید خریدار چه کسی جنس رو از فروشنده میگیره وبه خریدار تحویل میده؟
اجناس بوسیله پست های بین الملی مثل دی اچ ال یا تی ان تی ارسال می شه کافیه شما آدرس مشتری خودتون رو به فروشنده بدید (در هنگام خرید می پرسه که آیا آدرس دریافت کننده با آدرس خریدار یعتی شما یکی هست یا نه)

VEET

Registered User
لایک‌ها
287
به دلیل مشکلاتی که در ایران وجود داره از فروش این محصول منصرف شدم و از مدیران خواهش می کنم این تاپیک رو قفل کنند

افرادی که با توجه به شرایط ذکر شده در پست های قبلی شرایط انجام این تجارت رو دارند می خوام به صورت پیام شخصی به من اطلاع بدند

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
به دلیل مشکلاتی که در ایران وجود داره از فروش این محصول منصرف شدم و از مدیران خواهش می کنم این تاپیک رو قفل کنند

افرادی که با توجه به شرایط ذکر شده در پست های قبلی شرایط انجام این تجارت رو دارند می خوام به صورت پیام شخصی به من اطلاع بدند

سلام
در این فروم دوستانی هم هستند که خارج از ایران ساکن هستند بهتره این تاپیک قفل نشه
من خودم به شخص طالب هستم وارد این تجارت بشم

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
بالا