برگزیده های پرشین تولز

مکمل های ورزشی ( گفت و گو درباره مکمل های بدنسازی)

آیا داشتن یک بدن ایده آل بدون دوپینگ امکان پذیر است ؟

• Total voters
    271

Edare-Agahi

Registered User
لایک‌ها
433
آره یکیه ، تبلیغات مثبت داریم و تبلیغات منفی ،
اینا هر کدومش برای سفارش کننده تبلیغات سود داره ، نه من و تو

نگاه کن مکمل های داخلی یک جدول ارزش غذایی داره ، اینایی که میخرن و میگن بی کیفیته توجهی به این جدول نمیکنن و مکمل های ایرانی هم مثل خارجیه مارک ها فرق میکنه باید ببینی کدومش خوبه کدومش بد ، طبق تجربه دوستام میگن ژن استار بدرد نمیخوره ، و کیفیت PNC یا کارن خیلی خوبه که خود این شرکت چند نوع وی داره

اینکه بگیم ایرانی مثل خارجیه نه ، ولی 3 چهارم یک خارجی هست ، که بخاطر قیمتش میصرفه
ژن استار گینرش بد نیست
یکی به من دادن خوردم خوب بود راضی بودم
موافقم باهات درباره ارزش غذایی ها
کسی توجه نمیکنه کلا

i.sharifi

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
410
درسته ، فقط برای کسایی که از دارو و دوره های استروئیدی استفاده کردن و یا میکنن کاربرد داره
گلوتامین چه برای افرادی که طبیعی تمرین می کنن چه افرادی که سابقه مصرف استروئید دارن فاقد کاربرده .
اصلا کاربرد گلوتامین در بدنسازی نیست .

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
گلوتامین مکملی کاملا بدون کاربرد در بدنسازیست .
گلوتامین چه برای افرادی که طبیعی تمرین می کنن چه افرادی که سابقه مصرف استروئید دارن فاقد کاربرده .
اصلا کاربرد گلوتامین در بدنسازی نیست .

تأثیر گلوتامین بر ورزشکاران
گلوتامین باعث افزایش سنتز پروتیین در عضلات اسکلتی شده که منجر به رشد عضلات می‌گردد. رشد عضلات منجر به افزایش توان میوفیبرها برای انقباض می‌شود. این اسید آمینه توسط بسیاری از ورزشکاران وزنه‌برداری، بدن‌سازی و ورزش‌های استقامتی استفاده می‌گردد. گلوتامین باعث افزایش هورمون رشد در پلاسمای خون می‌گردد. تحریک سنتز پروتئین در عضلات با در اختیار گذاشتن نیتروژن برای تولید پروتئین؛ کاهش زمان ریکاوری عضلات؛ افزایش تولید هورمون رشد؛ کاهش کاتابولیسم در طول تمرینات؛ افزایش استقامت به وسیله جایگزین کردن گلیکوژن در شرایطی که گلیکوژن بدن تخلیه شده‌است و کاهش احتمال ابتلا به بیماری‌ها به وسیله تقویت سیستم ایمنی بدن از جمله فواید گلوتامین است.[۵]

بنده به شخصه تاثییرش رو تو ریکاوری دیدم مخصوص برای کسایی که از استروید استفاده نمیکنه ! در حین تمرین هم خوبه درکل پروتئین ، کراتین ، و گلوتامین بنظرم برای مبتدی مناسب باشه البته گلوتامین ضروری نیست ولی اون دوتای دیگه بهتره استفاده شه.

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,718
مکمل رو چطور میشه متوجه شد تقلبی هستی یا اصل؟
تاریخ مصرفش اگه اواخرش باشه مشکلی نداره که ؟ مثلا 4 ماه مونده باشه

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,711
مکمل کیلو چند :D باشگاه های شهر ماه 1 ماهه تعطیله.

i.sharifi

لایک‌ها
410
مکمل کیلو چند :D باشگاه های شهر ماه 1 ماهه تعطیله.
من سه هفته ست باشگاه نرفتم، اما توی خونه یه چیزایی دارم که کارمو راه میندازه .
امسال یه مقدار بودجه میذارم کنار، 7-8 میلیون وسیله میگیرم دیگه هم باشگاه نمیرم حتی اگه مجانی باشه .
5-6 جفت دمبل
1 هالتر و دو سه جفت صفحه
و یه میز قابل تنظیم و یه میله بارفیکس .
بیشتر از این هم نیاز نیست .

s.erfan.a

Registered User
لایک‌ها
24
نظرتون درباره پروتیین وی پگاه چیه ؟کاربردیه یه نه ؟

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
دوستایی که گینر مصرف کردن تجربتون چیه خیلی چرب تر شدین در کنار افزایش حجم ؟

i.sharifi

لایک‌ها
410
دوستایی که گینر مصرف کردن تجربتون چیه خیلی چرب تر شدین در کنار افزایش حجم ؟
فاکتوری که باعث افزایش توده چربی میشه میزان کالری دریافتی شخص برای افزایش وزن هست، نه مکمل .

Haideranoos

Registered User
لایک‌ها
3,769
دوستان سرانجام این مکمل های داروخونه ای به درد میخورن یا نه؟
مکمل های برند bsn که اسپانسر چند تا از بدنسازان ایرانی هست(یا شاید تیم ملی )اصل هستند؟چون تو داروخونه ها پر از bsn

i.sharifi

لایک‌ها
410
ینی گینر تاثیری نداره؟
گینر به تنهایی هیچ تاثیری نداره .چاقی یا افزایش وزن یعنی انباشت انرژی . کنترلی که روی میزان ذخیره انرژی دارید باعث تغییرات وزنی میشه .
من در دوران **** و کات بعد از تمرین گینر مصرف می کنم (بیشتر به عنوان یک وعده کربوهیدرات سریع) اما کالری دریافتی روزانه ام رو کنترل می کنم و کاهش وزن اتقاق میافته .

s.erfan.a

Registered User
لایک‌ها
24
گینر به تنهایی هیچ تاثیری نداره .چاقی یا افزایش وزن یعنی انباشت انرژی . کنترلی که روی میزان ذخیره انرژی دارید باعث تغییرات وزنی میشه .
من در دوران **** و کات بعد از تمرین گینر مصرف می کنم (بیشتر به عنوان یک وعده کربوهیدرات سریع) اما کالری دریافتی روزانه ام رو کنترل می کنم و کاهش وزن اتقاق میافته .
پس فقط یه وعده کربوهیدراته

i.sharifi

لایک‌ها
410
پس فقط یه وعده کربوهیدراته
برای تک رقمی کردن توده چربیم، یه وعده با کربوهیدرات متوسط (حدودا 50 گرم کرب) بعد از تمرین مصرف می کنم.
اگه بخوام توده چربی رو بین 10 تا 12 درصد نگه دارم، وعده هایی که کربوهیدرات داشته باشن بیشترن .

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
سلام دوست عزیز من میخواستم مکمل آمینو وی رو مصرف کنم اما میترسم ضرر داشته باشه نظر شما رو میخواستم بدونم چیکار کنم ؟
برای بدنسازی یه تمرین های فوق العاده سخت برام نوشته مربی به نظرتون پودر بی سی ای ای بهتره یا قرصش کدومو بگیرم ک بتونم انجام بدم تمریناتم رو
به نظرم بجای اینکه سعی کنی اینجا اسپم کنی و بک لینک بگیری از روش های بهتری برای پیشرفت سایتت استفاده کنی مربیت هم ازت راضی میشه ضرر هم نداره برای بدنت.

amir689

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
240
سلام
ببخشید یه کراتین خوب میخوام که خیلی سریع تر نتیجه بده و خودشو نشون بده
یه مارک خوب اصلا قیمت هم برام مهم نیست

بالا