برگزیده های پرشین تولز

مشکل در RRAS

babakl2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من یه adsl دارم و یه سرور 2003 که rras رو فعال کردم .کلاینت میتونه با مودم کانکت شه به سرور ولی از اینترنت نمیتونه استفاده کنه .فکر کنم مشکل nat داشته باشم .ممنون میشم منو راهنمایی کنین

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
خوب چه شکلی راهنمایی کنن وقتی هیچ اطلاعاتی ندارن؟

Remote_Network

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اگه از incoming conection استفاده کردی دقت کن که محدوده IP های TCP/IP Adress Assingnmen زیر مجموعه ای از محدوده IP های غیر معتبر تعریف شده در Nat باشد.

و در تایید صحبت استادم Mazoolagh توضیح بیشتر در مورد مسیله به حل سریعتر آن کمک میکنه.

babakl2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه از incoming conection استفاده کردی دقت کن که محدوده IP های TCP/IP Adress Assingnmen زیر مجموعه ای از محدوده IP های غیر معتبر تعریف شده در Nat باشد.

و در تایید صحبت استادم Mazoolagh توضیح بیشتر در مورد مسیله به حل سریعتر آن کمک میکنه.

من از dial in access در rras استفاده کردم و از rang ه IP غیر معتبر .من میخوام کلاینت هایی که کانکت میشن ip شون به ip ه adsl ام nat بشه.

MineMoZa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بر روی یکی از کلاینت ها یک آدرس آی پی مثل 192.9.9.3 را که در خارج از شبکه شما وجود دارد و از روی سرور قارد به پینگ کردن آن هستید پینگ کنید ببینید آیا پینگ میشود یا خیر .
اگر پینگ میشود تنظیمات مربوط به DNS سرور ها مشکل دارند . آنها را چک کرده و خطای موجود را برطرف کنید .

در غیر اینصورت ؛
تنظیمات مربوط به NAT مشکل دارند . اونا رو بازبینی کرده و در صورتی که متوجه اشکال نشدید اونها رو پاک کنید و مجددا ایجاد کنید .

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
1- میتونین nat رو روی مودم adsl هم انجام بدین

2- اگر میخواهین با rras اینکار رو انجام بدین 2 تا کارت شبکه میخواد و هر دو باید ip مشخص و ثابت داشته باشن. اینکار رو کردین؟

Remote_Network

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
1- میتونین nat رو روی مودم adsl هم انجام بدین

2- اگر میخواهین با rras اینکار رو انجام بدین 2 تا کارت شبکه میخواد و هر دو باید ip مشخص و ثابت داشته باشن. اینکار رو کردین؟

داخل windows Server نمیشه با یک کارت شبکه NAT کرد؟

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
اگر هم بشه من بلد نیستم - راستش با تعریفی که من از nat میدونم 2 تا اینترفیس نیاز هست و ip هر دو هم باید مشخص باشه.

babakl2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون از از راهنمایی دوستان
مشکلم حل شد

بالا