برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی کنید : عدم شناخت مموری توسط دوربین

Mey$aM

Registered User
لایک‌ها
61
سلام دوستان

یه مدتی دوربین دیجیتال Olympus مدل C-730 دستم بود و کلی استفاده کردم تا اینکه مموری رو در اوردم گذاشتن تو کارت ریدر و اطلاعات رو منتقل کردم و دوباره گذاشتم تو دوربین و خاموشش کردم . دفعه بعد که روشن کردم دیم میگه مموری کارت رو فرمت کن ! منم زدم فرمت کنه اما پیغام خطای "No Card" داد !

با مموری رید چندبار فرمتش کردم ، حتی دادم به دوستام اونا با کامپیوتر خودشون فرمتش کنن ، اما بازم همین ارور میومد .
با کابل USB هم نشد به اطلاعات مموری دسترسی پیدا کنم . چون میگفت I/O Device مشکل داره.
به نظرتون مشکل از چیه ؟ مموری یا دوربین ؟

مموریشو خواستم عوض کنم ، دوستان ، 64 مگابایتش رو 50 تومن قیمت دادن

بی زحمت راهنمایی بفرمایید . ممنون میشم

m.shabani

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
1,074
سلام دوستان

یه مدتی دوربین دیجیتال Olympus مدل C-730 دستم بود و کلی استفاده کردم تا اینکه مموری رو در اوردم گذاشتن تو کارت ریدر و اطلاعات رو منتقل کردم و دوباره گذاشتم تو دوربین و خاموشش کردم . دفعه بعد که روشن کردم دیم میگه مموری کارت رو فرمت کن ! منم زدم فرمت کنه اما پیغام خطای "No Card" داد !

با مموری رید چندبار فرمتش کردم ، حتی دادم به دوستام اونا با کامپیوتر خودشون فرمتش کنن ، اما بازم همین ارور میومد .
با کابل USB هم نشد به اطلاعات مموری دسترسی پیدا کنم . چون میگفت I/O Device مشکل داره.
به نظرتون مشکل از چیه ؟ مموری یا دوربین ؟

مموریشو خواستم عوض کنم ، دوستان ، 64 مگابایتش رو 50 تومن قیمت دادن

بی زحمت راهنمایی بفرمایید . ممنون میشم

اي داد و بي داد فاتحه كارتت خونده است يعني هيچ..... 6 ماه تموم با تمام كارخونه هاي سازنده اين كارت مكاتبه كردم فوجي . ترنسند . المپيوس . توينيموس و...... وهمشون گفتند بنداز بيرون و تنها نمايندگي فوجي گفت اگه كسي رو تو انگليس داري ميتوني بفرستي تا ما فقط يه دونه كارت 128 به قيمت 32 يورو بديم اما..............................

بالا