برگزیده های پرشین تولز

بازی استراتژیک و آنلاین بتل داون، زمین دوم

Great_persia

Registered User
لایک‌ها
5
السلام علیکم و رحمة الله،
رزمندگانی که مشغول جهاد در Earth 2 می‌باشند، مکاتباتشان را اینجا انجام دهند.
والسلام،
:goatee:حجت‌الاسلام سید کورش کبیر (مدظله ).

Great_persia

Registered User
لایک‌ها
5
61lusld.jpg

check_shark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7

اتحاد pe باید کلونی های اتحاد pe2 رو تصرف کند و اتحاد pe2 باید کلونی های اتحاد pe را به تسخیر خود در آورد

مزیت این کار در این هست که اجنبی ها و خوارج قادر نخواهند بود که دیگر به کلونی های ما دست درازی کنند و به طمع تصرف کلونی های ما به ایران زمین پای بگذارند!

اینکار باید با هماهنگی قبلی صورت بگیرد که در جریان تصرف کلونی ها هیچ کشته نظامی برجای نماند و فقط کارگرهای ابلهی که حرف در گوششان نمیروند کشته شوند!(البته این تصرفات باید بصورت عادلان انجام بپزید که کودورتی بین اعضای یک کلن بوجود نیاید)

پس قبل از اینکه آن 100 ساعت تمام شود هماهنگی های لازم رو در همین انجمن صورت بدهید.

LuxeTech

Registered User
لایک‌ها
0
برای درست کردن اتحادیه چه کار باید کرد؟
چه شرایطی داره؟

LuxeTech

Registered User
لایک‌ها
0
جای شما سروران در Earth شش خالیه.
شما هم بیاین.

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
شرم بر شما باد
من را تسخیز کردند با یک دانه اسکادران
هیچ کدامتان هم یک عدد یونیت برای دفاع از من نفرستادید
شرم باد بر شما شرم ساران

Datis0

Registered User
لایک‌ها
42
شرم بر شما باد
من را تسخیز کردند با یک دانه اسکادران
هیچ کدامتان هم یک عدد یونیت برای دفاع از من نفرستادید
شرم باد بر شما شرم ساران
بله این طور شد من هم برای شما کمک فرستادم ولی یک تیک دیر رسیدم و نوش دارو پس از مرگ سهراب سودی نداشت
این دوستان اینقدر به سخنان این بنده حقیر مبنی بر حمله به er گوش ندادند که بلا نازل گردید فعلا این ER به دلیل اینکه این بنده حقیر در رده سوم قدرت های جهان هستم جرئت حمله مستقیم ندارد و من هم تعداد نیرو به اندازه جنگ با تمام دشمنان را ندارم از این رو مجبور گشتم تا با اغفال اعراب در جبهه های جنوبی تیرو های خود را جمع آوری و آماده حمله به این کافران بزگ (ER) کنم پس از شما دوستان خواهش دارم که با یاری این حقیر در جبهه های جنگ و خود داری از هر گونه انقلاب صنعتی به من بپیوندید زیرا جنگ برای شما منافع بیشتری دارد در حال حاضر من بدون پیشرفت های کبیر صنعتی 157 متال در هر تیک بدست می آورم که این را در ارس 5 در خواب های خود می دیدم
و متاسفانه این اتحاد گمراه er در شبانگاه به بسیاری از رزمندگان ما حمله کرد که بنده فقط موفق شدم که چند تن آنها را نجات دهم. دوستان اتحاد PE از شما می خواهم تا برای جنگ به من ملحق شوید.
آیا کسی هست که مرا یاری کند؟

Datis0

Registered User
لایک‌ها
42
اتحاد pe باید کلونی های اتحاد pe2 رو تصرف کند و اتحاد pe2 باید کلونی های اتحاد pe را به تسخیر خود در آورد

مزیت این کار در این هست که اجنبی ها و خوارج قادر نخواهند بود که دیگر به کلونی های ما دست درازی کنند و به طمع تصرف کلونی های ما به ایران زمین پای بگذارند!

اینکار باید با هماهنگی قبلی صورت بگیرد که در جریان تصرف کلونی ها هیچ کشته نظامی برجای نماند و فقط کارگرهای ابلهی که حرف در گوششان نمیروند کشته شوند!(البته این تصرفات باید بصورت عادلان انجام بپزید که کودورتی بین اعضای یک کلن بوجود نیاید)

پس قبل از اینکه آن 100 ساعت تمام شود هماهنگی های لازم رو در همین انجمن صورت بدهید.

البته این 100 تیک که خیلی وقت پیش گذشت اما بنده به شما در بازی هم متذکر شدم که کلونی که تصرف شده نمی تواند تصرف کند برای همین این دستور کار شما رد می شود چون PE و PE2 نمیتوانند هم را تسخیر کنند

Datis0

Registered User
لایک‌ها
42
السلام علیکم و رحمة الله،
رزمندگانی که مشغول جهاد در Earth 2 می‌باشند، مکاتباتشان را اینجا انجام دهند.
والسلام،
:goatee:حجت‌الاسلام سید کورش کبیر (مدظله ).
بسیار خرسند گشتم که چنین تاپیک نیکویی بنا کردید زود تر ما هم خبر می کردید بند به تازگی تاپیک را رویت کردم

Datis0

Registered User
لایک‌ها
42
رزمندگان ما نیاز به یک پست و نیرو در N: 5967 E: 27399 داریم نامه های زیادی هم مبنی بر حمله به اعراب به دست من رسیده که باید پاسخ بدهم در زمان کنونی خیر و نمی توان روی متصرفین قدس حساب کرد (اگه می تونید یکی آزادشون را نشان دهید)
در ضمن در اتحاد 1 عضو بیگانه دارم برای همین در صورت امکان نامه را به انگلیسی نیز بنویسید (اگر می خواهید مس کنید) :D

Datis0

Registered User
لایک‌ها
42
یک مورد دیگر دوستان در این ارس به دنبال رلیک بگردند که اگه پیدا کردند بگن نیرو بفرسیم برش دارن

Datis0

Registered User
لایک‌ها
42
امروز با یاری ایزد ممنان موفق به در هم کوبی **** غاصب Er شدم که به موجب آن کلونی های اشغالی آزاد گشت و 3 کریستال از کفار باز پس گرفته شد فقط یک کلونی از این ظالمان باقی مانده که با ***** فرمانده و قدرت نظامی توان دفاع ندارد
به زودی حملات جدیدی به ما خواهد شد از جان X در جنوب و POD از شمال و شرق نیروی نظامی بسازید

از دوستان تقاضا دارم که در اطراف ما اوت پست نزنند و اگر اوت پستی در نزدیکی دیده شد بدون در نظر گرفتن صاحب آن به آن حمله کنید و آن را نابود کنید

اتحاد PE2 تقاضا دارم که اوت پست های شمالی را نابود کنید زیرا بسیار به ما نزدیک اند

السلام الی من اتبع الهدی
Datis Of Pars Empire

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
هدف آن اوت پست های شمالی چیست ؟
آیا علما قصد ساختن دیوار چین را داشته اند ؟

Datis0

Registered User
لایک‌ها
42
هدف آن اوت پست های شمالی چیست ؟
آیا علما قصد ساختن دیوار چین را داشته اند ؟
من هم هدف علما PE2 را نمی دانم ولی به هر جهت در جای بدی قرار دارند و باید نابود شوند

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دشمن نیرو هاشو فرستاده تو اون پست کنارمان
باید جلوشو قبل از حمله بگیریم
شاید بازم نیرو بفرسته

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
تمام کلنی های PE2 به مقام والای شهادت (BANNED) نایل شدند

فاتحه

Datis0

Registered User
لایک‌ها
42
دوستان تا من نگفتم یا اینکه به اوت پست کناری حمله نکنید مگه اینکه حمله را شروع کنن
برای من نامه دوستی نوشته که مشکوکه ولی قراره برای حمله به اعراب کمک کنه اگه کرد که دوست است و بسیار هم با حاله ولی در غیر این صورت ریختن خونش حلال می شود ( امریکایی هستن )
برای اتحاد PE2 بسيار متاسفم ايشان به خاطر اینکه ادمین ما را به علت صدر جدول بودن و نامه بسیاری از بازیکنان مبنی بر متقلب کار بودن ما بسیار تحت نظر دارد پس مراقب باشید

check_shark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
دوستان تا من نگفتم یا اینکه به اوت پست کناری حمله نکنید مگه اینکه حمله را شروع کنن
برای من نامه دوستی نوشته که مشکوکه ولی قراره برای حمله به اعراب کمک کنه اگه کرد که دوست است و بسیار هم با حاله ولی در غیر این صورت ریختن خونش حلال می شود ( امریکایی هستن )
برای اتحاد PE2 بسيار متاسفم ايشان به خاطر اینکه ادمین ما را به علت صدر جدول بودن و نامه بسیاری از بازیکنان مبنی بر متقلب کار بودن ما بسیار تحت نظر دارد پس مراقب باشید

غلط کرده فقط اومده اون کریستال های تورو بگیره ! مگه مغز خر خورده برای حمله به عربا بیاد دمه خزر اوت پست بزنه اونم دمه کلونی تو!

بالا