برگزیده های پرشین تولز

(N95- JASJAR) !!! کمک درمورد خرید " جس جار " با رم 4 گیگ و قاب !!!!

S@LAR

Guest
لایک‌ها
1
سلام به همه دوستان گل

اولش بگم از کاربرای قدیمی هستم ولی به علت هی سری مسایل یه چند وقتی نتونستم وارد یوزرم بشم البته تمامی مباحث رو دنبال میکردم :rolleyes: تا اینکه دیگه خسته شدم و یه یوزر جدید ساختم تا با شما عزیزان باشم ;)

شاید این تاپیک واسه خیلی از عزیزان که میخوان گوشی بگیرن از اون ور اب خیلی مفید باشه مثه خودم

اینجوری بگم که من یه دوست دارم که میخواد همین هفته بره دبی و برام یه گوشی هم بیاره بهش سپردم که برام یه جس جار بیاره

چون عاشق گوشی هایی هستم که اسکرینشون بزرگ باشه یعنی VGA که فعلا فقط جس جار رو سراق دارم

البته تو فکر HTC 7500هم بودم ولی یه مشکل اینکه خیلی بزرگه ! و مشکل دیگه اینکه اینفرارد نداره ! و از قیمتشم حتی حدودیش هم خبر ندارم :rolleyes:

و این ایمت سری جدید 7150 هم چیز خوبیه ولی حیف که هنوز وارد بازار نشده :(

1. حالا میخوام بدونم قیمت Jas jar تو دبی دقیقا چنده ؟؟؟ (اگه 10-20-30 تومن هم جابه جا گفته باشید قیمت رو باز هم مشکلی نیست ولی نه دیگه 100 تومن :D

2. و به نظر شما واسه جس جار رم 1 گیگ 2 گیگ یا 4 گیگ بخرم ؟ چون از یکی شنیدم که رم 4 گیگ رو هم میتونه ساپورت کنه که اسم رمش این بود RAM transcent 150X 4GB

3. درضمن قیمت قاب جس جار چنده ؟ چون میخوام یه قاب هم واسش بخرم (میگم به رفیقم بگم از دبی وقتی که گوشی رو میگره قابشم همونجا عوض کنه ؟) چون میگم شاید اینجا کسی نباشه عوض کنه قابش رو برام :(

4. قیمت دست دوی جس جار تو دبی چنده ؟

5. (این یکی به ppc اصلا ربطی نداره) میخوام یه گوشی N95 چینی هم بگیرم ! چون واقعا قیمتش خوبه یعنی 170 تومن اصلا بگیریم 200 تومن ! به تیپ و کلاسش که می ارزه ؟ به نظر شما بگیرم یا نه ؟

بعد از مدیران محترم خواهش میکنم جون هرکی دوست دارند تاپیک منو حذف یا قفل نکنند:( چون واقعا به کمکتون نیاز دارم ;)

منتظر پاسخ های شما دوستان گل هستم :blush:

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
سلام به همه دوستان گل

اولش بگم از کاربرای قدیمی هستم ولی به علت هی سری مسایل یه چند وقتی نتونستم وارد یوزرم بشم البته تمامی مباحث رو دنبال میکردم :rolleyes: تا اینکه دیگه خسته شدم و یه یوزر جدید ساختم تا با شما عزیزان باشم ;)

شاید این تاپیک واسه خیلی از عزیزان که میخوان گوشی بگیرن از اون ور اب خیلی مفید باشه مثه خودم

اینجوری بگم که من یه دوست دارم که میخواد همین هفته بره دبی و برام یه گوشی هم بیاره بهش سپردم که برام یه جس جار بیاره

چون عاشق گوشی هایی هستم که اسکرینشون بزرگ باشه یعنی VGA که فعلا فقط جس جار رو سراق دارم

البته تو فکر HTC 7500هم بودم ولی یه مشکل اینکه خیلی بزرگه ! و مشکل دیگه اینکه اینفرارد نداره ! و از قیمتشم حتی حدودیش هم خبر ندارم :rolleyes:

و این ایمت سری جدید 7150 هم چیز خوبیه ولی حیف که هنوز وارد بازار نشده :(

1. حالا میخوام بدونم قیمت Jas jar تو دبی دقیقا چنده ؟؟؟ (اگه 10-20-30 تومن هم جابه جا گفته باشید قیمت رو باز هم مشکلی نیست ولی نه دیگه 100 تومن :D

2. و به نظر شما واسه جس جار رم 1 گیگ 2 گیگ یا 4 گیگ بخرم ؟ چون از یکی شنیدم که رم 4 گیگ رو هم میتونه ساپورت کنه که اسم رمش این بود RAM transcent 150X 4GB

3. درضمن قیمت قاب جس جار چنده ؟ چون میخوام یه قاب هم واسش بخرم (میگم به رفیقم بگم از دبی وقتی که گوشی رو میگره قابشم همونجا عوض کنه ؟) چون میگم شاید اینجا کسی نباشه عوض کنه قابش رو برام :(

4. قیمت دست دوی جس جار تو دبی چنده ؟

5. (این یکی به ppc اصلا ربطی نداره) میخوام یه گوشی N95 چینی هم بگیرم ! چون واقعا قیمتش خوبه یعنی 170 تومن اصلا بگیریم 200 تومن ! به تیپ و کلاسش که می ارزه ؟ به نظر شما بگیرم یا نه ؟

بعد از مدیران محترم خواهش میکنم جون هرکی دوست دارند تاپیک منو حذف یا قفل نکنند:( چون واقعا به کمکتون نیاز دارم ;)

منتظر پاسخ های شما دوستان گل هستم :blush:

اسم ای دی قبلیتون رو هم میگفتید:blush:

بهترین انتخاب برای شما فقط و فقط فلیم هست:)

1- اگر باشه بیشتر از 600 نیست
2-تا 2 گیگ رو خودم روش امتحان کردم هیچ مشگلی نداشت:rolleyes:
3- واسه چی عوض کنه ؟؟؟:blink:مگه مشگل داره؟؟؟؟؟
4-نمیدونم
5-صلاح کار خویش خسروان دانند:D

این یکی رو هم مدیر ها تصمیم میگیرند ولی فکر کنم مشگلی نداشته باشه که بخواد پاک بشه:cool:

موفق باشید:)

S@LAR

Guest
لایک‌ها
1
ممنون دوست گلم فرانک اشتین :blush:

منم حدودا میدونیم زیر 600 تومن هست ولی نمیدونم ایا 550 هست یا 600 یا 500 ؟؟؟

گفتم شاید دوست عزیزی از دبی گوشی گرفته باشه این زودیا و قیمت دستش باشه :blush:

درضمن شما مگه هفته پیش نرفته بودید دبی ؟ چون تو یه تاپیک دیدم که گفته بودید میخواید برید دبی (چون تازه رجستر ازاد شده بود و ........:rolleyes:

گفته بودید چرا میخوام قابو عوض کنم ؟ اخه میگم 2 روز طول نمیشه تو دست من این قابش رنگش مثه ماه شب 14 بشه :D

زرنگ زدم به یکی از کسایی که تو کار ppc هست (تعمیر) که شماره و ادرسش رو تو تاپیک تو صفحه اول ppc دیدم که ازش پرسیدم قیمت قاب چنده ؟ گفت با تعوضیش 120 تومن !! خدایی کف کردم !!!

ببین مگه تو دبی چنده ؟ :wacko:
درضمن گفتم جس جار چنده گفت نداریم ولی کیو تک 9000 داریم که 900 تومن :blink:

منتظرم ببینم شاید دوستان دیگه یه قیمت بدن بهمون :wacko:

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
دلیلی نیست که ترد شما بسته بشه ، اما در ترد سخت افزار یا مشاوره سئوال می کردید تعداد بیشتری از اساتید می دیدند و بهتر راهنمایی می کردند
هرچند می بینم که حسین همه حرف ها رو زده:happy:

S@LAR

Guest
لایک‌ها
1
دلیلی نیست که ترد شما بسته بشه ، اما در ترد سخت افزار یا مشاوره سئوال می کردید تعداد بیشتری از اساتید می دیدند و بهتر راهنمایی می کردند
هرچند می بینم که حسین همه حرف ها رو زده:happy:

ممون استاد

ای کاش یه قیمت دقیق هم بهم کسی میداد :blush:

راستیتش اولش میخواستم تاپیک نزنم و تو بخش مشاروه مطرح کنم ولی فکر کردم که تو اون تاپیک درخواست ها زیاده و به مشکل من رسیدگی نشه و این بود که اشتباه کردم و ترد زدم :( و به همین خاطر گفتم که ترد منو پاک نکنید :(

بازم ممون از شما استاد گرامی و دوست عزیزم فرانک اشتین گل :blush:

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
ممنون دوست گلم فرانک اشتین :blush:

منم حدودا میدونیم زیر 600 تومن هست ولی نمیدونم ایا 550 هست یا 600 یا 500 ؟؟؟

گفتم شاید دوست عزیزی از دبی گوشی گرفته باشه این زودیا و قیمت دستش باشه :blush:

درضمن شما مگه هفته پیش نرفته بودید دبی ؟ چون تو یه تاپیک دیدم که گفته بودید میخواید برید دبی (چون تازه رجستر ازاد شده بود و ........:rolleyes:

گفته بودید چرا میخوام قابو عوض کنم ؟ اخه میگم 2 روز طول نمیشه تو دست من این قابش رنگش مثه ماه شب 14 بشه :D

زرنگ زدم به یکی از کسایی که تو کار ppc هست (تعمیر) که شماره و ادرسش رو تو تاپیک تو صفحه اول ppc دیدم که ازش پرسیدم قیمت قاب چنده ؟ گفت با تعوضیش 120 تومن !! خدایی کف کردم !!!

ببین مگه تو دبی چنده ؟ :wacko:
درضمن گفتم جس جار چنده گفت نداریم ولی کیو تک 9000 داریم که 900 تومن :blink:

منتظرم ببینم شاید دوستان دیگه یه قیمت بدن بهمون :wacko:

من نبودم میخواستم برم دوستم از آمریکا داشت میومد که آمد جنس ها رو هم آورد تمام شد البته دبی زیاد دوست دارم ولی نمیدونم جنس بیارن چون درس میخونن و معلوم نیست کی بیان اینور

نگران جنس بدنه جاسجر هم نباشید جوری نیست که رنگش بره:)

واینکه شما بخاطر یه رنگ رفتگی میخواین گوشی رو باز کنید و از آک بودن در بیارید؟؟؟؟؟؟:blush:

موفق باشید:)

S@LAR

Guest
لایک‌ها
1
ممنون از فرانک و علیرضا جان گل :blush:

پس تا اینجا به این نتیجه رسیدم که :

1.جس جار رو 100 دردصد بخرم
2.قاب واسش نخرم

ولی مشکل اصلی اینه که :

قیمت خود گوشی تو دستم نیست !!!!:(

بعدشم نمیدونم ایا رم 4 گیگ با اون مارکی که گفتم ایا ساپورت میکنه یا نه و بعدشم قیمتشم نمیدونم !:(

ولی این وسط هیچ حرفی از N95 زده نشد :D

اخه اگه واقعا قیمتش 170-180 باشه که من اصلا معطل نمیکنم

راستی میگن این N95 چینی هم دوتا سیم کارت میخوره بعدشم ! صفحه لمسی هست !!!! (PDA)

ببینم قضیه این گوشی های دو سیم کارت چجوریه ؟ ایا تو ایران جواب میدن ؟؟ و طرز کارشون رو میدونید چطوریه ؟

البته N95 رو واسه خودم نمیخوام ! واسه یکی دیگه میخوام واسه خودم که Jas Jar که هست :D

بازم ممون و منتظرم :rolleyes:

mra528

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من چند روز پیش ، علاالدین بودم . رسانا ( رمضانی ) یک t-mobile ش رو داشت که میدار 790

Mohfath

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز

باید بگم من یه هفته پیش برای خرید همین جس جار رفتم علائالدین

اونوقت جس جار یه میلیون و دویست شده بود :blink:

دیدم اوضاع کیشمیشیه منم یه Qtek 9000 گرفتم 750 تومن

کارایی هشونم کاملا یکسانه!

نمی دونم چرا جس جارش اینقد گرون شده؟!

S@LAR

Guest
لایک‌ها
1
ولی مشکل اصلی اینه که :

بعدشم نمیدونم ایا رم 4 گیگ با اون مارکی که گفتم ایا ساپورت میکنه یا نه و بعدشم قیمتشم نمیدونم !:(

راستی میگن این N95 چینی هم دوتا سیم کارت میخوره بعدشم ! صفحه لمسی هست !!!! (PDA)

ببینم قضیه این گوشی های دو سیم کارت چجوریه ؟ ایا تو ایران جواب میدن ؟؟ و طرز کارشون رو میدونید چطوریه ؟

از همه دوستان گل ممنون

ولی هنوزم به جواب سوالاتی که پرسیده بودم نرسیدم و کاملا از خریدم مطمعن نشدم :wacko:

راستی یکی از بچه ها میگفت که قاب گوشی تو دبی 30 تومن بیشتر نیست که خیلی خوبه پس اگه عوضش کنم بهتر نیست؟ :f34r:

بازم منتظر جوابتون هستم و از همه دوستان و اساتید گل بسیار بسیار ممونم :blush:

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
ممنون از فرانک و علیرضا جان گل :blush:

پس تا اینجا به این نتیجه رسیدم که :

1.جس جار رو 100 دردصد بخرم
2.قاب واسش نخرم

ولی مشکل اصلی اینه که :

البته N95 رو واسه خودم نمیخوام ! واسه یکی دیگه میخوام واسه خودم که Jas Jar که هست :D

بازم ممون و منتظرم :rolleyes:

اقا قضیه این n95 چینی چیه؟!!!قیمت n95 حدود 700 تومنه!!:eek:

S@LAR

Guest
لایک‌ها
1
اصلا قیمتش به درک !!! :(

فقط یکی بهم بگه که رم 4 گیگ بهش میخوره یا نه :(

TAEL

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
76
1. در خریدن جسجار شک نکن ، دستگاه خوبی هستش . من 2 ساله دارم و راضی هستم.

2. مموری کارتی که فرمودین رو ساپورت می کنه ! البته فقط مارکی و مشخصاتی که فرمودین (ترنسند 150) . من هم اینو تست کردم و هم کینگ استون که وضعیت کینگ استون افتضاح بود.

3. در مورد N95 نظری ندارم.

4. قاب رو واسه چی ؟!؟!!؟! مشکلی پیش نمیاره !

5. قیمت دوبی ندارم.

امر دیگه ؟

S@LAR

Guest
لایک‌ها
1
بابا ایول به مرامت

دمت گرم

منو دلگرمی دادی که حالا به خریدم 100 دردصد مطمعن شدم و بازم ممون

S@LAR

Guest
لایک‌ها
1
خوب کس دیگه ای پیشنهاد یا صحبتی نداره ؟:blush:

منتظرم ......:rolleyes:

Cyber.Back

Registered User
لایک‌ها
33
یادت بخیر s@lar ! (پسر داییمه )

چقد بهش گفتیم نخر نخر این گوشی رو اما حرف تو کلش نرفت که نرفت و همون سال خریدش و تا همین سال 91 هم داشتتش ( به علت اینکه خیلی بزرگ بود استفاده نمیکرد همش تو خونشون افتاده بود) که تو فروردین ماه خونشون دزد زد و گوشی رو هم سرقت کردن ( البته خداروشکر اون گوشی رو بردن که خیلی از اون گوشی حالم بهم میخورد )

بالا