برگزیده های پرشین تولز

مسابقه انتخاب عکس اعضاء پی تی (قوانین در پست اول)

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
جدول این دوره:

23 Khordad 99.png

همونطور که مشاهده می کنید نفر اول این دوره سرگئی (bitcomet) هستند که بهش تبریک میگم و خواهش می کنم موضوع بعد رو تعیین کنند.

مدال نقره این دوره به Lucky Guy می رسه و مدال برنز هم به seomanager تعلق پیدا می کنه.

همگی خسته نباشید. :)

=============================
دوستان اگر دقت کنید قانون الحاقی اول تاپیک تغییر پیدا کرده و متن قرمز رنگ به نوشته قبلی اضافه شده:

قانون الحاقی اول: هر نوع حرکات مشکوک برای افزایش شانس برد (شرکت در مسابقه با دو نام کاربری - تبانی دو نفر و نمرات بالا به هم دادن - دشمنی و مکررا امتیاز کم دادن به یک کاربر خاص - ...) ممنوعه و در صورتی که کاربری چنین کارهایی رو مرتکب بشه مدیریت بخش شدیدا با این مساله برخورد خواهند کرد.
دقت کنید که اگر به چنین موضوعی شک داشتید باید ترجیحا در پیغام خصوصی با ارائه مستندات دقیق (مثلا بررسی چندین هفته از امتیازات که همیشه یک کاربر به یک نفر خاص دیگه بالاترین یا پایین ترین امتیازش رو داده) مطرحش کنید تا مدیریت بررسی کنه. اگر به کاربر یا کاربرانی اتهام بزنید، و وقتی مستندات درخواست شد به جای ارائه نتیجه یک بررسی دقیق، فقط کلی گویی کنید ( مثلا من چرا برنده نمیشم - خوب معلومه این طوره - خودتون ببینید - ...) ممکنه کار شما تهمت و توهین در نظر گرفته بشه و اخطار یا بن همراه داشته باشه.

این کار رو برخلاف تمایل قلبی انجام میدم و دوست ندارم به جای جو دوستانه تاپیک یک جو قانونی و سنگین داشته باشیم، ولی متاسفانه چند وقته نحوه برخوردی که توضیح دادم خیلی رایج بوده و به نظرم کسی که برای پیدا کردن عکسش سی ثانیه وقت می گذاره و بعد کلی تیکه و متلک بار همه می کنه که بترسند و بهش امتیاز بالاتری بدن احتیاج به جریمه شدن داره. واضحه که اکثر اعضای این جمع دوستانه از چنین رفتاری بسیار دور هستند و نیازی به نگران شدن شون نیست. آرزوی موفقیت.
lkbc_kara_uppercut.gif

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
@mahi58
برای چی سایز عکس من ویرایش شده؟
طبق این قانون بخش عکس:

برای حفظ شکل و فرم صفحه و جلوگیری از کاهش سرعت لود صفحات دقت کنید که حداكثر حجم (Volume) عكس = 600 كيلوبايت است و در صورتي كه حجم عكستان بيشتر از مقادير ذكر شده بود حتما با استفاده از راهنمای قرار دادن تصاویر در انجمن حجم عکس رو کاهش دهید، در غير اين صورت عكس موجود در پست شما حذف خواهد شد. (*)

*
در صورت امكان هميشه از thumbnail استفاده كنيد

البته من اگر فرصت داشته باشم عکس رو پاک نمی کنم، بلکه به صورت کوچک و بندانگشتی قرار میدم که با یک کلیک بزرگ بشه.

از این به بعد لطفا عکس های بالای 600 کیلوبایت رو به صورت سایز کوچک بگذارید.

• Like
Reactions: M1V

بـا ر ا ن

کاربر فعال ادبیات
کاربر فعال
لایک‌ها
4,026
سلام به همگی. : )

میشه الان امتیاز داد ؟

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
اسپویلر مخصوص امتیازدهی:

لطفا مشغول امتیازدهی بشید به مدت سه روز.

=================================
امتیازات من:

mahi58: 0

Lucky Guy: 9

با ر ا ن: 8

Fifa2018: 8

bitcomet: 9

Vlasek: 9 لامبورگینی دوز می داریم! :دی

M1V: 9

بـا ر ا ن

کاربر فعال ادبیات
کاربر فعال
لایک‌ها
4,026
ممنون از همگی .

mahi58:8

Lucky Guy: 9

با ر ا ن: 0

Fifa2018: 7

bitcomet: 8

Vlasek: 8

M1V: 8

Lucky Guy

Registered User
لایک‌ها
5,075
mahi58: 6
Lucky Guy: 3
بـا ر ا ن: 5
Fifa2018: 1
bitcomet: 5.5
M1V: 6
@mahi58 من فقط خواستم تو یکی از تاریخی‌ترین نقاط عطف این سری از مسابقات منشنت کنم. هیچ اعتراضی هم بهش ندارم. مسابقه جذاب شد :D

Fifa2018

Registered User
لایک‌ها
4,257
بالا