برگزیده های پرشین تولز

gorbachof4

Registered User
لایک‌ها
1,889
کارگزاری و هسته چه شیرتوشیره امروز چه کساییکه امروز تو سفارش خرید و فروش به باد نمیرن
آقا یکی بگه غیر از مفید و آگاه کدوم کارگزاری هنگ نداره تو ارسال سفارش و خدماتش خوبه بریم ثبت نام کنیم
خودشون اون پشت دارند خرید و فروش میکنند و سودشون رو میبرند-این ما خرده سهامدارا هستیم که متضرر میشیم.

JAVAD 66

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
من امروز بیخیال شدم ایزی تریدر کلا قطع هستش انلاین پلاسم کار باهاش خیلی سخته محیط کاریش خیلی بده به راحتی ایزی تریدر نیست

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,509
خصدرا داره از منفی در میاد. اگه روندش مثبت بشه خاک تو سر اونایی که تو صف فروش نشسته بودن. اگه باز صف فروش بره خاک تو سر ...

غشهداب اول تا 3600 رفت کشیدنش پایین. نذاشتن 8 تومن دیگه بالا بره سفارش فروشم تکمیل شه
کارگزاری و هسته چه شیرتوشیره امروز چه کساییکه امروز تو سفارش خرید و فروش به باد نمیرن
آقا یکی بگه غیر از مفید و آگاه کدوم کارگزاری هنگ نداره تو ارسال سفارش و خدماتش خوبه بریم ثبت نام کنیم
اقتصاد بیدار هم چک کردم قیمتاش با مفید یکی بود. انگار اون هسته مشکل داشته.

gorbachof4

Registered User
لایک‌ها
1,889
کارگزاری ها یکی از یکی حرام خوارتر-سهم دوستم رو تو کارگزاری مبین سرمایه اردر فروش تو مثبت 5 گزاشتم-نیمساعت نوشته در حال ارسال بعد نیمساعت سهم از مثبت 5 اومد به منفی 5!!هنوزم تایید نکرده اردر رو!
اضافه شدن شهر مقدس کالیفورنیا به تقسیمات کشور از دید کارگزاری مبین سرمایه!
photo_2020-06-27_09-53-34.jpg

Last edited:

rittux

Registered User
لایک‌ها
710
v2mo_zzzzz.jpg

دارا یکم قابل معامله شده. این وضعیت فعلی نهایت نگره. دوستان در جریان باشن صندوق ETF داستان دامنه نوسانش متفاوت از سهم عادی هست. برای مثال ظرف 10 ثانیه 3 هزار تومان تغییر کرد. من برای لحظه ای تو پنل نهایت نگر قیمت 30 هزار تومن رو دیدم که امیدوارم کسی روی اون قیمت نخریده باشه. کاملا بر اساس عرضه و تقاضاست. یک وقت به اشتباه خیلی ارزونتر یا گرونتر خرید و فروش نکنید. چند وقت پیش هم تو یکی از صندوق ها یک نفر موقع فروش به اشتباه جای ریال، تومان زده بود که داستان شده بود.

.XERXES.

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
5,994
نکنه اینم رفته باشه کانادا!:D
آخه به ما از بچگی یاد داده بودند دزدا میرن جهنم حالا فهمیدیم نه دزدا جهنم نمیرن میرن کانادا
ترودو ،فرزند الیزابت و عاقاست! اونجا برای دزدان امنه.

یکی از دوستان در رابطه با پتروشیمی های روی کاغذ پرسیده بود، دهدشت هم از اونهاست که 10 سال تغییر نداشته! نمادش هر چند وقت یکبار میره برای تعلیق!

SSshahin

Registered User
لایک‌ها
2,050
دوستان ارزش فعلی هر واحد دارا یکم با توجه به پرتفوش حداقل 23000 تومنه . مراقب باشید مفت از چنگتون در نیارن.

rittux

Registered User
لایک‌ها
710
متاسفانه اکثرا به سیستم ETF آشنا نیستن و در این لحظه از 30 هزار تومن اولیه رسیده به 21 هزار تومن یعنی 2600 تومن زیر NAV ابطال خود صندوق! البته رو این قیمت نمیمونه چون تقاضا توی این محدوده به شدت بالاست. به هر حال مراقب نحوه معامله ETF باشید.

forsoh

Registered User
لایک‌ها
3,203
کدوم کارگزاری؟
در این سایت چی نوشته؟ اگر اینجا باشه، یعنی تعلق گرفته.

مفید. متاسفانه پولم همچنان بلوکه است اما به سبدم اضافه نشده! در تارنمای شرکت سپرده گذاری مرکزی (همان نشانی بالا) هم اثری از نماد مذکور نیست. هرچه زنگ می زنم هم کسی گوشی بر نمی دارد.

karbar20

Registered User
لایک‌ها
414
دارا یکم ۲۱۵۰۰ هست ارزش دارا الان خرید بزنیم؟

DaaVooD

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
103
کارگزاری ها یکی از یکی حرام خوارتر-سهم دوستم رو تو کارگزاری مبین سرمایه اردر فروش تو مثبت 5 گزاشتم-نیمساعت نوشته در حال ارسال بعد نیمساعت سهم از مثبت 5 اومد به منفی 5!!هنوزم تایید نکرده اردر رو!
اضافه شدن شهر مقدس کالیفورنیا به تقسیمات کشور از دید کارگزاری مبین

شِتتتتتتتت!
امروز میخاستم به این کارگزاری شیفت کنم!!

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,509
دارا یکم، چند بار روی 21420 سفارش خرید زدم گفت موجوی کمه. تعداد رو کم کردم باز گفت موجودی کمه. غشهداب سفارش خرید زدم، انجام شد |:

s.david.s

کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
معامله صندوق ها زیر NAV که دوستمون @rittux فرمودن یه طرف
شرکت های سرمایه گذاری اونطرف !

یکیشون رو که دارم ، همین الان زیر NAV هستش البته خیلی فاصله نداره ولی جدای از اون شرکت های وزن بالای پورتفوی اون شرکت همشون صف خرید سنگین دارن !
اون وقت یسریا صف فروش تشکیل دادن ، بعضیا هم که زیر قیمت رد کردن !!!!!
صف فروش جمع شد و الان صف خریده :D
حالا همینا موقع فروش ماشینشون 100 تومن تخفیف نمیدن :rolleyes:

_____ اگه حوصله تحلیل بنیادی ندارید و فقط تکنیکال کار میکنید ، موقعی که شرکت سرمایه گذاری سبدتون به حد سود رسید ، یه نگاه ریز به شرکت های زیرمجموعه بکنید ، اگه فشار خرید بالا بود یا صف خرید داشت ، به هیچ وجه نفروشید ! چون احتمال رشدش زیاده . اگه حوصلتون بیشتره ، 10 تا شرکت وزن بالای شرکت سرمایه گذاری رو جداگانه تکنیکالی بررسی بکنید اگه خوب بود ، وضعیت نگهداری تقویت میشه و با خیال راحت خروج از حساب کارگزاری رو بزنید و یه استکان چای خوش عطر دارچینی با یکم زنجبیل بریزید و سود فردا رو به جیب بزنید:p

______ به هیچ وجه به هیچ وجه به هیچ وجه به هیچ وجه ، صندوق ها رو تکنیکالی بررسی نکنید . جور در نمیاد ! فقط عملکرد صندوق در گذشته ، دونستن ارکان صندوق ، سرمایه صندوق ، مقایسه صندوق با شاخص و میزان نوسانات قیمتی صندوق در گذشته کفایت میکنه و همینا هم مهمه . پورتفوی صندوق زیاد اهمیت نداره ، چون خودشون سیستم معاملاتی داخلی دارن و بهتر میدونن چه زمانی بخرن ، چه زمانی نگهداری بکنن و چه زمانی بفروشن ;)

آقـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا زمان معامله صندوق ، NAV واضح توی TSETMC هستش ! حداکثر 3% پایین تر بفروشید ، ایراد نداره ولی بیشتر به هیچ وجه منطقی نیست
و همینطور
برای شرکـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــت های سرمایه گذاری ، محاسبه NAV رو یادبگیرید ، به شدت ارزشمنده و کنار تحلیل تکنیکال نمودار خود شرکت ، میتونید از این روش پیش بینی خوبی داشته باشید که گاهی اوقات از تکنیکال خود نمودار معتبر تره .
قبلا هم گفتم ، شرکت های سرمایه گذاری ( عمومی ها نه ) به شدت برای نوسان گیری ارزشمنده . اینقدر آسون میشه از این شرکت ها سود بیرون بکشید که باورتون نمیشه:rolleyes:

بلند مدتی هم با ارزش هستن ، چرا ؟

شرکت مد نظر شما قیمت تابلوش 5000 تومنه ، ارزش ذاتیش از نظر بنیادی 4000 تومنه ، تکنیکالی هم یه کف بهتون میده
حالا شرکت سرمایه گذاری ای که انتخاب کردید مثلا 30% پورتفوش این شرکته ولی همین شرکت سرمایه گذاری 40% زیر NAV فعلی معامله میشه !
بقیه شرکت های سنگین وزن رو هم به همین روش استخراج میکنی
بعد اونجا متوجه میشید که شرکت هایی که میخوای بخری و منتظری به ارزش ذاتی برسه ، توی شرکت های سرمایه گذاری همین الان میتونی به ارزش ذاتی بخریشون ...

الان شرکت سرمایه گذاری رو میتونی بخری و سود ببری
بــــــــــــــــــــــــــــــعد که شرکت مدنظرت به ارزش ذاتی رسید ، یکم ا سرمایه گذاری رو میفروشی ، روی اون شرکت خوبه میشینی و دیگه کاری به کارش نداری . اینجوری از این جابجایی سود خیلی خوبی به دست میارید

JAVAD 66

کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
دوستان این قیمت که برای وپویا زدن بیشتر از 100 درصد عرضه اولیه هستش ارزش داره برای افزایش سهام اقدام کنم

• Like
Reactions: hsn

JAVAD 66

کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
انگار قیمت وپویا اصلاح شد ببینم چی میشه یک صف خرید برم

• Like
Reactions: hsn

JAVAD 66

کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
جالب امروز برای خرید وپویا تایم 13.05 اعلام کردن من پیش نویس اماده کردم به محض رسیدن به زمان ارسال زدم قبول نکرد هر چی هم دوباره زدم هیچی اما نکته جالب ایجاد صف 450 میلیونی همون ثانیه اول بود

miladst

Registered User
لایک‌ها
529
جالب امروز برای خرید وپویا تایم 13.05 اعلام کردن من پیش نویس اماده کردم به محض رسیدن به زمان ارسال زدم قبول نکرد هر چی هم دوباره زدم هیچی اما نکته جالب ایجاد صف 450 میلیونی همون ثانیه اول بود
1593248668565.png

mohammad200

Registered User
لایک‌ها
1,341
دوستان، کارگزاری مفید موجودی من رو کم میزنه ( دارایی کل ) و قدرت خرید و با توجه به اینکه توی سود هم هستم از کل واریزی هام کمتره...
درست شد برات ؟

بالا