برگزیده های پرشین تولز

طرح انتقادات و پیشنهادات عمومی مربوط به کل فروم

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966
مشاهده پیوست 1178256

لطفا ایشون رو هم بن کنید تا عدالت برقرار بشه
موفق باشید
لطفاً از گزارش تخلف استفاده کنید.
در مورد عدالت هم اجازه بدید تیم مدیریت پاتوق بر اساس تشخیص خودش عدالت رو برقرار کنه نه بر اساس نظرات کاربران عزیز بخش.
متشکرم.

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
100 دفعه گفتم از دکمه گزارش استفاده کنید. تمام نوشته ها و بخش ها که قابل رصد 100 درصد نیستن. به جای اینکه با کسی دهن به دهن بشید که هم شما هم طرف مقابل بن بشه هر نوشته ای که به نظرتون توهین یا رکیک اومد گزارش بدید که مدیر اون بخش تو گزارشاتی که براش میاد ببینه و اقدام کنه. هر بخش کلی تاپیک و نوشته تو روز اضافه میشه. همه رو که دونه به دونه نمیتونیم چک کنیم. باید گزارش کنید/

Lucky Guy

Registered User
لایک‌ها
5,075
این آخرین تاپیک گفتگوی آزاد که توی صفحه‌ی اصلی نشون می‌ده، خیلی ضایع‌ست. (پسرا یکی اضافه کنند دخترا یکی کم(همراه با جایزه کارت شارژ)) هر روزم چشمم می‌خوره بهش. خیلی تاپیک چیپیه، اصلا همین‌که این همیشه تو صفحه‌ی اصلی انجمن باشه خیلی افت داره.
می‌شه اونو برداشت؟ کلا تاپیکی نشون داده نشه، مثل یه انجمن بسته و آرشیو شده.

Last edited:

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,995
این آخرین تاپیک گفتگوی آزاد که توی صفحه‌ی اصلی نشون می‌ده، خیلی ضایع‌ست. (پسرا یکی اضافه کنند دخترا یکی کم(همراه با جایزه کارت شارژ)) هر روزم چشمم می‌خوره بهش. خیلی تاپیک چیپیه، اصلا همین‌که این همیشه تو صفحه‌ی اصلی انجمن باشه خیلی افت داره.
تاپیک رو حذف کنن فرقی نداره یکی دیگه میاد
قبلا تاپیک اسم واسه کارخونه خیارشور همش تو دید بود :D
تالار گفتگوی آزاد, قسمت آخرین نوشته را بردارید(همش تاپیک اسم واسه کارخونه... میخوره تو چشم آدم)

Last edited:

Lucky Guy

Registered User
لایک‌ها
5,075
نه می‌شه کاری کرد که فقط یه "-" نشون داده بشه. هیچ تاپیکی رو نشون نده.

سکولار

Registered User
لایک‌ها
2,714

قبلا طی درخواستای مکرر حمید طودی تاپیک خیارشور رو پاک کرده بود .عمرا دیگه اینو پاک کنه

roya7

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,498
چرا پاك كنه؟ كافيه خودش يا ادمين يه پست جديد مثلا در تاپيك مرامنامه ى اونجا بزنه

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,078
چرا پاك كنه؟ كافيه خودش يا ادمين يه پست جديد مثلا در تاپيك مرامنامه ى اونجا بزنه

نه می‌شه کاری کرد که فقط یه "-" نشون داده بشه. هیچ تاپیکی رو نشون نده.
قبلا طی درخواستای مکرر حمید طودی تاپیک خیارشور رو پاک کرده بود .عمرا دیگه اینو پاک کنه
انجام شد

behnam501

Registered User
لایک‌ها
788
آقا این چه وضعیه هر بار ما بن میشیم و دستمون از فروم کوتاهه این کاربر dodge super bee که به قول خودش عمل کرده و جنسیت نداره و یه بار بایوزر زنونه الهه آتش فعالیت میکنه یکبار super bee , میره یوزر درست میکنه و به کاربرا توهین رکیک میکنه بعد میاد هی در این تاپیک و اون تاپیک پست میزنه که کاربر behnam501 میره در خصوصی به کاربرا فحاشی میکنه.

این چه وضعشه که یه بیمار روانی مولتی یوزر صبح تا شب یوزر درست میکنه و به بقیه فحاشی میکنه و گردن یکی دیگه میندازه و تهمت میزنه و بعد راست راست میگرده ؟

از 5-6 سال پیش که بخش پاتوق باز شد و کاربر روح سگ ولگرد در تاپیک انتقادات و پیشنهادات از یوزر شادمغز و الهه آتش شکایت میکرد تا امروز این شخص داره در پیغام خصوصی برای کاربرا مزاحمت ایجاد میکنه. برید قسمت پیغام های خصوصی کاربر الهه آتش رو ببینید که چقدر برای دیگران چرندیات ارسال میکنه و دست آخر با تغییر IP مولتی یوزر بودن خودش رو انکار میکنه.

این تاپیک رو ببینید واقعا این کاربر یک بیمار روانیه که میاد در انجمن اعلام میکنه من در پیغام خصوصی برای کاربرها عکس آلت تناسلی با نام کاربری ارسال کردم و حتی ادعا میکنه از این عکسها آرشیو جمع کرده. هرچی کاربر درست و حسابی بود به خاطر امثال این جماعت از پرشین تولز رفتن و اینها هنوز که هنوزه دارن فضای فروم رو به گند میکشن. لطفا اگر جلوی فعالیت این کاربرها رو نمیگیرید حداقل یه تذکر بهشون بدید

@Hamid2day

p.m.e.c

Registered User
لایک‌ها
180
منم به این کاربر سگ ولگرد پی تی انتقاد دارم مسئله سگ بازی ایشون به کنار
ولی وقتی شما توی این مسائل افراط کنی و با حیوانات غیر اهلی نشست و برخاست کنی خوی درندگی و دیکتاتوری میگیری
ایشون به هر پستی که من میزارم سریع واکنش نشون میده یا توهین میکنه یا تهمت مولتی یوزری میزنه
از مدیریت پاتوق و مدیریت ارشد هیچ توقعی ندارم
روی سخنم به مدیر کل هست

پ ن: متاسفانه مدیر ارشد حمید من رو 15 روز بن کرده بود علتش خیلی جالب بود ! رعایت نکردن ادبیات فرومی
وقتی کاربری به من گفت کراکی و منم بهش کفتم خاک بر سر احمقت 15 روز بن شدم
واقعا اگه من به مدیریت پاتوق بگم مدیریت شما مثل کراکی هاست چن روز بن میشم؟

پ ن2 :مدیریت پاتوق که دیگه افتضاح فقط بن بن بن
به من گفته هر کی توهین کرد! گزارش بده !کاربر معلوم حالی توهین میکنه ! اونم چه توهینی !توهین جنسی ! تا طرف رو تحقیر کنه !
توهین کرده گزارش دادیم حتی زحمت پاک کردن نقل قول هم به خودش نداده
مدیریت پاتوق داره همه کاربرا رو فراری میده فقط سه چهار تا کاربر رو نگه داشته که 80 درصد پست هاشون یا سس یا نون یا شیر

جالب این این کاربر سگ ولگرد پی تی میگه من اگه دو دفعه بن بشم دیگه خجالت میکشم لاگین کنم
منم اگر یه روز شخصی بهم بگه سگ باز تا هفت نسلم رو عقیم میکنم دوزاری

roya7

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,498
به من اصلا ربطى نداره چون پيام خصوصيم بسته ست ولى واقعا اگه امكان ارسال پيام خصوصى براى كاربر تازه وارد با تعداد محدود پست(حتى صفرم ديده شده) و تاريخ عضويت كاملا جديد فراهمه، مسوول مستقيم اين مشكلات مديريته. نميدونم چرا در اين حد هم اراده اى براى جلوگيرى از مشكلات وجود نداره. اگه هم كه اين مشكل رو تا حالا حل كردين ممنون من ديگه حرفى ندارم

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,078
موارد اضافی حذف شدن
دوستان عزیز کمی رعایت کنید
دوستان بن شده هر کدوم 1 ماه به استراحت رفتن در صورت تکرار دیگر دوستان نیز دسترسی محدودی خواهند داشت.

paris2020

Registered User
لایک‌ها
2,233
ehsan
Hamid2day
Mazi
saeid.kh

متاسفانه شاهد توهین های زیادی از طرف یوزرهای جدید به کاربران پاتوق هستیم ، پیشنهاد میکنم همونطور که کاربران جدید تا به حد نصاب نرسیدن پستها نمیتونن فعالیتی در پاتوق داشته باشن نتونن هم پیام خصوصی ارسال کنن ، با این روش میتونیم شاهد کم شدن توهین ها و احیاناً تبلیغات در پیام خصوصی یوزرهای پرشین تولز باشیم

Mohamad846
samanrahimi
Dodge Super Bee

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,078
ehsan
Hamid2day
Mazi
saeid.kh

متاسفانه شاهد توهین های زیادی از طرف یوزرهای جدید به کاربران پاتوق هستیم ، پیشنهاد میکنم همونطور که کاربران جدید تا به حد نصاب نرسیدن پستها نمیتونن فعالیتی در پاتوق داشته باشن نتونن هم پیام خصوصی ارسال کنن ، با این روش میتونیم شاهد کم شدن توهین ها و احیاناً تبلیغات در پیام خصوصی یوزرهای پرشین تولز باشیم

Mohamad846
samanrahimi
Dodge Super Bee
دلیل توهین چی هست؟

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,661
دلیل توهین چی هست؟
سلام
این شکلکا رو نمی‌خواین درست کنین؟ :rolleyes:
اگه امکانش هست پک شکلک ورژن قبلی رو حداقل بذارین که کمبود داریم
4.gif

Tidus

Registered User
لایک‌ها
11,551
ehsan
Hamid2day
Mazi
saeid.kh

Mohamad846
samanrahimi
Dodge Super Bee
سلام
در ادامه این پست باید بگم که عذر میخوام ولی طرف هست رسما هر چی از چاک دهنش درمیاد میگه و اتفاقیم شکر خدا براش نمیفته!
من بشخصه شخصیتم تا الان اجازه نداده به اینطور افراد جواب بدم. ولی انصافا همین شما جای من و امثال من باشید چقدر این کارو میکنید؟
باید چنان خود مدیر بزنه تو دهن این کاربرا که دیگه خیال چنین کاریم نکنن

مدیریت باید طوری باشه که کسی جرات این کارها رو نکنه الان میگن یکی اومده حرفهای رکیکتر تو پی ام زده، وقتی اصلا رسیدگی نمیشه (بن کردن اون فرد هیچ مهم نیست که یه نیویوزر بوده-پیدا کردن اکانت اصلیش مهمه) اون فرد تشویق میشه دوباره همچین شکری رو تناول کنه.
به هر حال منم ناراضیم شدیدا. اون بخش به نظرم یه مدیر بیرحم هم برای این موارد حتما میخواد. بو بکشه ببینه کسی میزون نیست درجا بن کنه. واقعا نباید کار به اینجاها بکشه اصلا کسی انقدر حاشیه امنیت برای خودش حس کنه چنین حرفهای رکیکی تو پی ام به دیگران بزنه.
شوخی کاربرا تو اون بخش جداست و افراد اسپمر و نامیزونشم جدا. دسته دوم رو باید سوا کرد و باهاشون برخورد قاطع کرد.
دلیل این حرکات زشت اینه طرف میبینه بل نسبت اینجا صاحب نداره، به هر کی خواسته فحش داده متلک پرونده یاوه و حرف مفت که هیچ بی نهایت در قالب اسپم داده تهمت و برچسب روی کاربرای دیگه زده میاد یه لول بالاتر. یوزرم که راحت میشه ساخت و با صفر پست اونجا پست داد.

رونوشت به جمعی از مدیرا و کاربرای پاتوق
@Hamid2day @Mazi
@paris2020 @samanrahimi
@mohammad846

Last edited:

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,404
خواهشا بساط مافیا بازی در یکی از فروم که اینجا اسمشو نمیارم جمع کنید،من با مدرک و سند ثابت کردم مافیا بازیه بنم کردن
@Hamid2day

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,078

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,078
سلام
در ادامه این پست باید بگم که عذر میخوام ولی طرف هست رسما هر چی از چاک دهنش درمیاد میگه و اتفاقیم شکر خدا براش نمیفته!
من بشخصه شخصیتم تا الان اجازه نداده به اینطور افراد جواب بدم. ولی انصافا همین شما جای من و امثال من باشید چقدر این کارو میکنید؟
باید چنان خود مدیر بزنه تو دهن این کاربرا که دیگه خیال چنین کاریم نکنن

مدیریت باید طوری باشه که کسی جرات این کارها رو نکنه الان میگن یکی اومده حرفهای رکیکتر تو پی ام زده، وقتی اصلا رسیدگی نمیشه (بن کردن اون فرد هیچ مهم نیست که یه نیویوزر بوده-پیدا کردن اکانت اصلیش مهمه) اون فرد تشویق میشه دوباره همچین شکری رو تناول کنه.
به هر حال منم ناراضیم شدیدا. اون بخش به نظرم یه مدیر بیرحم هم برای این موارد حتما میخواد. بو بکشه ببینه کسی میزون نیست درجا بن کنه. واقعا نباید کار به اینجاها بکشه اصلا کسی انقدر حاشیه امنیت برای خودش حس کنه چنین حرفهای رکیکی تو پی ام به دیگران بزنه.
شوخی کاربرا تو اون بخش جداست و افراد اسپمر و نامیزونشم جدا. دسته دوم رو باید سوا کرد و باهاشون برخورد قاطع کرد.
دلیل این حرکات زشت اینه طرف میبینه بل نسبت اینجا صاحب نداره، به هر کی خواسته فحش داده متلک پرونده یاوه و حرف مفت که هیچ بی نهایت در قالب اسپم داده تهمت و برچسب روی کاربرای دیگه زده میاد یه لول بالاتر. یوزرم که راحت میشه ساخت و با صفر پست اونجا پست داد.

رونوشت به جمعی از مدیرا و کاربرای پاتوق
@Hamid2day @Mazi
@paris2020 @samanrahimi
@mohammad846
مواردی که فکر می کنید می بایست پیگیری بشه مستقیم برای من ارسال کنید.

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,078
بالا