برگزیده های پرشین تولز

درخواست آموزش کامل برای راه اندازی شبکه های کامپیوتری

Ship Storm

Registered User
لایک‌ها
22
دوستان سلام
دنبال آموزش شبکه کردن تعدادی کامپیوتر هستم اطلاعات دقیقی هم از شبکه ندارم میخواستم بطور کامل نحوه سیم کشی و قرار گیری
فیش ها و .... که در کل یک موجب ایجاد یک شبکه کامپیوتری که سرور هم دارد میشود را برایم بگذارید.
یک مقاله خوب و جامع و کامل که از اول تا انتهای کار را بطور کامل توضیح داده باشد عالی است
با تشکر

Simpson

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
4
دوستان سلام
دنبال آموزش شبکه کردن تعدادی کامپیوتر هستم اطلاعات دقیقی هم از شبکه ندارم میخواستم بطور کامل نحوه سیم کشی و قرار گیری
فیش ها و .... که در کل یک موجب ایجاد یک شبکه کامپیوتری که سرور هم دارد میشود را برایم بگذارید.
یک مقاله خوب و جامع و کامل که از اول تا انتهای کار را بطور کامل توضیح داده باشد عالی است
با تشکر

اگه میدونستم تو pt هم پست زدی الکی نمیومدم تو pcnetwrk.ir مسخره جواب بدم.:rolleyes:

Simpson

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
4
دوستان سلام
با تشکر

یه نگاهی به اینجا بندازید:
http://forum.persiantools.com/showthread.php?t=78694

Ship Storm

Registered User
لایک‌ها
22
از همگی ممنون بخصوص far.tavakoli

مدیر انجمن هم شرمنده کردند

farazNet

Registered User
لایک‌ها
39
سلام

بنده به صورت آنلاین تدریس می کنم و کارم به صورت پروژه ای و 100% کاربردی می باشد

حدود 12 سال سابقه کار اجرایی و تدریس در دانشگاه و موسسات معتبر سطح کشور را دارم.

در صورت تمایل می توانید تست نمایید.

2381282-0912

www.FarazNetwork.ir

در ضمن یکسری جزوه ، فیلم آموزشی و پروژه به صورت رایگان در سایت موجود می باشد.

بالا