برگزیده های پرشین تولز

سیم کارت اعتباری

dedboy

Registered User
لایک‌ها
102
تالیا ؟
ایرانسل ؟
همراه اول ؟
میشه قیمت صفر هرکدوم ( اگر در بازار موجود هستند ) رو بگید و اونها رو با هم مقایسه کنید ؟
میخوام بخرم

NEONAZ

Registered User
لایک‌ها
8
ایرانسل اعتباریش 30 تومنه که میتونید با کارت شارژهای 5 هزاری و 10 هزاری و 20 هزاری اونو شارژ کنین و به این مقدار ظرفیت رو به روز کنین.
خدماتش همون ایرانسل معمولی هست.

......
از همراه اول و تالیا با عرض معذرت خبری ندارم....

irandost

Registered User
لایک‌ها
0
منم همین سوالم رو دارم !
از تالیا خیلی تعریف شنیدم! ایرانسل رو هم شنیدم که انت دهیش خوب نیست!
مشکلات هم زیاد داره! اعتباری مخابرات هم که میگن اصلا انتن نمیده!
فکر کنم تالیا از همه بهتر باشه

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
اعتباری مخابرات هر 3 ماه باید شارژ بشه قیمتشم 33

ایرانسل نامحدوده

hamid_strategis

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تالیا ؟
ایرانسل ؟
همراه اول ؟
میشه قیمت صفر هرکدوم ( اگر در بازار موجود هستند ) رو بگید و اونها رو با هم مقایسه کنید ؟
میخوام بخرم
شما چند روزی صبر کن من برات پرس و جو کنم بهت بگم کدومشو بخری

daneshmand

Registered User
لایک‌ها
22
اعتباری مخابرات هر 3 ماه باید شارژ بشه قیمتشم 33

ایرانسل نامحدوده
اعتباری مخابرات هر 2 ماه یه بار باید شارژ بشه! ولی اگه بعد 2 ماه شارژ نکنی تا 2 ماه می تونی پیامک بدی ، پیامک بگیری و میشه باهات تماس گرفت. اما نمی تونی زنگ بزنی. ضمنا قیمتشم 34 هزار تومن هست.

NEONAZ

Registered User
لایک‌ها
8
اعتباری همراه اول چطوری شارژ میشه؟

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
اعتباری مخابرات هر 2 ماه یه بار باید شارژ بشه! ولی اگه بعد 2 ماه شارژ نکنی تا 2 ماه می تونی پیامک بدی ، پیامک بگیری و میشه باهات تماس گرفت. اما نمی تونی زنگ بزنی. ضمنا قیمتشم 34 هزار تومن هست.

پس 2 زار نمیرزه!

صبر کنید آنتن های ایرانسل زیاد بشن ، بعد حال این مخابرات هم جا میاد!

اعتباری همراه اول چطوری شارژ میشه؟

با کارت ، هر کارت 10 چوب!

hadi*nazary

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تالیا ؟
ایرانسل ؟
همراه اول ؟
میخوام بخرم

با سلام خدمت شما دوست عزیز
من تمامی پست هایی که دوستان در جواب سوال شما گذاشته بودند را خواندم . ولی خیلی ناراحت شدم که چرا دوستان اطلاعاتشان تکمیل و مناسب نیست .
ایرادی ندارد من برای شما بازگو می کنم که شباهت ها و تفاوتهای آنها چیست .
1) شبکه اعتباری تالیا ( 32-432 ) :
این شبکه فقط سیمکارت های اعتباری به مشتریان خود می دهد ، هم اکنون در 200 شهر کشور پوشش دهی دارد . تعرفه هر دقیقه مکالمه آن 672 ریال می باشد * شبکه پشتیبانی آن 24 ساعته فعال است * کارت های شارژ 10 و 20 و 40 هزار تومان هم دارد * این شبکه هم اکنون 000/700 مشترک دارد از سال 1382 تا کنون *
2 ) شبکه ایرانسل - MTN : - اپراتور دوم :
این شبکه هم اکنون در 300 شهر پوشش آنتن دهی دارد * سرویس ارزش افزوده GPRS را ارائه می دهد * سرویس ارزش افزوده MMS را نیز ارائه می داد که به علت عدم راعایت نکات اخلاقی تا مهر ماه ارائه نمی شود * تعرفه های مکالمه در این شبکه 449 ریال می باشد * این شبکه هم اکنون 000/100/2 مشترک دارد که حدود 60 درصد آنها سیمکارت دائمی می باشند و 40 درصد آنها اعتباری می باشد *
3) شبکه همراه اول - ( ارتباطات سیار ) :
در این شبکه هم سیمکارتهای اعتباری و هم سیمکارتهای دائمی ارائه می شود * 000/000/17 مشترک سیمکارت دائمی و 000/000/1 مشترک سیمکارت اعتباری دارد * پوشش آنت دهی این اپراتور در 1016 شهر کشور و 33000 کیلومتر از جاده های اصلی کشور می باشد * سرویس VMS و SMS را ارائه می دهد و در هفته اول آبان ماه سرویس های ارزش افزوده GPRS و MMS برای تمام 000/000/18 مشترک را راه اندازی خواهد نمود *
نکته قابل توجه این است که سیمکارتهای اعباتری شبکه همراه اول حتی در صورت عدم شارژ شماره آن سیمکارت برای شما به مدت 1 سال محفوظ می ماند * و این نکته ی جالبی است که هیچکدام از شبکه ها به شما این امکان را نمی دهد *
در کل توصیه می کنم شما سیمکارت های شبکه همراه اول را خریداری نمایید که هم در تمام کشور آنتن دهی دارد و هم اینکه مشترکین این شبکه جمعیت عظیمی هستند که توسط بودجه دولت زیر ساخت های آن فراهم می شود و طبق آمار ارائه شده در طی 2 هفته ثبت نام که از 23 تیر ماه شروع شده تا کنون 000/200/1 نفر ثبت نام کرده اند که 75 درصد آن سیمکارت اعتباری می خواهند و سیمکارت ها از هفته ِ آینده توزیع می شود *

راستی یادم رفت بگم ، من در شرکت مخابرات ایران و شرکت ارتباطات سیار مشغول به کار هستم .
در صورت بروز هر گونه سوال با من در تماس باشید . [email protected] یا به www.forum.persiantools.com/t85610.html مراجعه نمایید *

بالا