برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

parsaweb

Registered User
لایک‌ها
7,758
سلام جدی جدی bnb به ۳۰ دلار رسید کسی نبود یک راه حلی یک توضیحی یک تحربه کاری بفرماید ؟

همین چند وقت پیش روی 24 دلار bnb فروختم
تجربه از این بالاتر :دی
اینو باید با فونت بزرگ بنویسن بزن ـــن سر در تاپیک تا درس عبرتی باشه برای سایرین :دی

ed2008

Registered User
لایک‌ها
436
همین چند وقت پیش روی 24 دلار bnb فروختم
تجربه از این بالاتر :دی
اینو باید با فونت بزرگ بنویسن بزن ـــن سر در تاپیک تا درس عبرتی باشه برای سایرین :دی
من سه روز پیش سر این جریان که یک طرف ارز تتر نیست ۱.۳۹ bnb که ۲۳ دلار بود رو ۱۰۸۰۰ تبدیل کردم به بیت کوین که ریخت گفتم رفت بالا شد ۱۱ هزار بیت کوین سریع bnb همان مقدار را میخرم این دو روزه الان قیمت ۳۱ شد و بیت شد ۱۰۴۰۰ گیج میکنه تبدیل ارزها به هم دیگر ادما

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,442
سلام جدی جدی bnb به ۳۰ دلار رسید کسی نبود یک راه حلی یک توضیحی یک تحربه کاری بفرماید ؟
جواب من در خط شما بود که نوشته بودید لطفا نگید با تتر یا استیبل کوین ترید کن!
---

اخبار مطالعه میکردید

طبیعی بود پامپ بشه به خاطر پروژه دیفای اسمارت چین بایننس ( bnb smart chain )

چند روز پیش عرضه شد

ed2008

Registered User
لایک‌ها
436
جواب من در خط شما بود که نوشته بودید لطفا نگید با تتر یا استیبل کوین ترید کن!
---

اخبار مطالعه میکردید

طبیعی بود پامپ بشه به خاطر پروژه دیفای اسمارت چین بایننس ( bnb smart chain )

چند روز پیش عرضه شد
سلام (
جواب من در خط شما بود که نوشته بودید لطفا نگید با تتر یا استیبل کوین ترید کن!)
شما جایی جواب دادبودید من متوجه نشدم ؟جایی ندیدم شما پیام گذاشته باشید؟من بیشتر مطالبی که شما میزارید در مورد ارزها دنبال میکنم

اخبار مطالعه میکردید :
من تویتر ندارم و دنبال نمیکنم سایت خوب هم نمیشناسم که اخبار مطالعه کنم چون اینقدر ارزها زیاد شدند که دیگه اخبار پر شده از ارزهای جورواجور اگر سایت خوب هست لطفا به من و دوستان معرفی کنید ممنون میشوم

طبیعی بود پامپ بشه به خاطر پروژه دیفای اسمارت چین بایننس:
من اطلاع نداشتم اینجا هم توی این سایت فقط همین جا را پیگیر هستم دوستان هم که بیشتر دیدم فقط این ارزها را ترید میکنند :
BNB-TRX _Neo-ETH-BTG

فقط فکر کنم توی ارزها نئو شاید برسه به 27 میان مدت

Last edited:

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,442
سلام (
جواب من در خط شما بود که نوشته بودید لطفا نگید با تتر یا استیبل کوین ترید کن!)
شما جایی جواب دادبودید من متوجه نشدم ؟جایی ندیدم شما پیام گذاشته باشید؟من بیشتر مطالبی که شما میزارید در مورد ارزها دنبال مکنم

اخبار مطالعه میکردید :
من تویتر ندارم و دنبال نمیکنم سایت خوب هم نمیشناسم که اخبار مطالعه کنم چون اینقدر ارزها زیاد شدند که دیگه اخبار پر شده از ارزهای جورواجور اگر سایت خوب هست لطفا به من و دوستان معرفی کنید ممنون میشوم

طبیعی بود پامپ بشه به خاطر پروژه دیفای اسمارت چین بایننس:
من اطلاع نداشتم اینجا هم توی این سایت فقط همین جا را پیگیر هستم دوستان هم که بیشتر دیدم فقط این ارزها را ترید میکنند :
BNB-TRX _Neo-ETH-BTG

فقط فکر کنم توی ارزها نئو شاید برسه به 27 میان مدت
(لطفا حالا کسی نفرماید برو مثلا ترون به تتر بخر !! مسئله سر ارزهایی هست که با افزایش یا کاهش دلاری تتر بشه سریع تبدیل کرد مثلا ارز BNB به TRX یا بلعکس )

نه منم همچین جوابی داشتم که شما خودتون در جریان بودید !! برای همین پستی ندادم !

---
اگر وقت کافی ندارید اخبار ارز های جدید نخونید و ! همین اخبار ارز های برتر که بیشترین مارکت کپ را دارند دنبال کنید تا درجریان فاندا شون باشید

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,442
دامیننس بیت اومده پایین

تمام بازی هارا این پروژه های دیفای عوض کردن

همه رو متحول کرده.. سرمایه هارا دارن خارج میکنن به سمت دیفای میبرند

کوین های متمرکز رشد چندانی نکردن .. و قسمت غم انگیز نخواهند کرد !( امیدوارم اینطور نباشد)

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,983
بلاک کرده حسابتون رو..

به نظر من اگر قرار هست با چیز میز ان و وی پی اس لاگین کنید و حسابتون هم وریفای نباشه لااقل تو یه سایتی کار کنید که فردا روزی اگر بست امید داشته باشید برای خارج کردن پولتون...

بلاک نکرده
ایمیل داد که بیا kyc رو تکمیل کن

در حالی که توی سایتشون نوشته روزی 1 بیتکوین میشه برداشت کرد بدون kyc بهشون جواب دادم گفتن ما میتونیم هر کاری خواستیم بکنیم

حالا موندم چیکار کنم بفهمن ایرانم که میشه قوز بالا قوز
پریدم سر در این مملکت

donnie yen

Registered User
لایک‌ها
203
میخواستم از hitbtc کوین هام رو خارج کنم خطا داد دوباره سعی کردم نوشت

Withdrawals are temporarily disabled on your account. Please contact us via this form.

کسی همچین مشکلی داشته ؟

سلام جواد جان
خوبی؟

من هم فقط دو سال پیش با IP ایران ثبت نام کرده بودم و اصلا هیچ واریز و برداشتی ازش نداشته بودم تو این دو سال، تا این که برای اولین بار 20 روز پیش یه مقدار کم (100 دوج کوین : 28 سنت) واریز کردم برای تست، ولی بعدش نتونستم خارج کنم و پیغام شما رو داد.
من هم بهشون تیکت زدم و گفتن قضیه رو، بهم گفتن از اونجایی که خیلی وقته با حسابت کار نکردی، باید KYC کنی تا اجازه برداشت بدیم.
بعد هر چند گفتم که بی خیال بشید ، خیلی از دوستام همین الان بدون KYC دارن با صرافی شما کار می کنند و از این جور حرفا، گفتند شرمنده نمیشه اصلا، احتمال این که شما الان هکر باشی هست.

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,983
سلام جواد جان
خوبی؟

من هم فقط دو سال پیش با IP ایران ثبت نام کرده بودم و اصلا هیچ واریز و برداشتی ازش نداشته بودم تو این دو سال، تا این که برای اولین بار 20 روز پیش یه مقدار کم (100 دوج کوین : 28 سنت) واریز کردم برای تست، ولی بعدش نتونستم خارج کنم و پیغام شما رو داد.
من هم بهشون تیکت زدم و گفتن قضیه رو، بهم گفتن از اونجایی که خیلی وقته با حسابت کار نکردی، باید KYC کنی تا اجازه برداشت بدیم.
بعد هر چند گفتم که بی خیال بشید ، خیلی از دوستام همین الان بدون KYC دارن با صرافی شما کار می کنند و از این جور حرفا، گفتند شرمنده نمیشه اصلا، احتمال این که شما الان هکر باشی هست.

من الان 2 هزار دلار پول تو اون سگ دونی دارم و احتمال میدم کلا تصمیمشون این باشه حساب رو بالا بکشن
با اطلاعات ایران وریفای کنم میگن خلاف fatf هستش
با اطلاعات یه شخص واقعی خارج ایرانم بخوام وریفاید کنم باز احتمالا یه بامبول دیگه رو کنن

سگ تو این مملکت و شانسی که ما داریم بر@ینه

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,442
من الان 2 هزار دلار پول تو اون سگ دونی دارم و احتمال میدم کلا تصمیمشون این باشه حساب رو بالا بکشن
با اطلاعات یه شخص واقعی خارج ایرانم بخوام وریفاید کنم باز احتمالا یه بامبول دیگه رو کنن

خارج از ایران باشی میتونی پیگیری کنی؟

حقیقت اینه اگر شما شهروند اروپا و کشور درجه هم باشید امکان پیگیری نیست

چون این شرکت ها اصلا تو اروپا و امریکا نیستن

بیتمکس اکانت مسدود کرد بهم گفت پاشو بیا سیشل شکایت کن ! wtf

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,442
پروژه دیفای wing از فردا اغاز میشه

میشه با استیک کردن تتر یا ont حتی با bnb هم میشه | توکن وینگ دریافت کنید

مدت پروژه یک ماهه هستش : https://wing.finance/zeropool

satansilent

Registered User
لایک‌ها
81
دوستان تو نت یه سرچی زدم برای تبدیل تتر به تومن اینارو کشفیدم چطوریان:

donnie yen

Registered User
لایک‌ها
203

سلام
عجب شانسی داری تو، کلا نباید رو صرافی پول نگه داشت، هر لحظه ممکنه سرش بلایی بیاد.

یکی از دوستام فکر کنم ویرفای شده باشه روش با IP ایران، ازش آمار میگیرم ببینم مشکلی داره یا نه، بهت خبر میدم که ویرفای کنی یا نه، ولی باز ویرفای کردن و خارج کردن هم باز ریسکش بالاست.
ولی اگه بخوای ویرفای کنی با اطلاعات IP غیر ایران و یه شخص غیر ایرانی ویرفای کن، مثل آلمان.

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,983
سلام
عجب شانسی داری تو، کلا نباید رو صرافی پول نگه داشت، هر لحظه ممکنه سرش بلایی بیاد.

یکی از دوستام فکر کنم ویرفای شده باشه روش با IP ایران، ازش آمار میگیرم ببینم مشکلی داره یا نه، بهت خبر میدم که ویرفای کنی یا نه، ولی باز ویرفای کردن و خارج کردن هم باز ریسکش بالاست.
ولی اگه بخوای ویرفای کنی با اطلاعات IP غیر ایران و یه شخص غیر ایرانی ویرفای کن، مثل آلمان.
دستت درد نکنه

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,442
دوستان تو نت یه سرچی زدم برای تبدیل تتر به تومن اینارو کشفیدم چطوریان:

درصورتی که تتر دارید به ریال میخواهید تبدیل کنید / من نیاز دارم میتوانم قیمت روز از شما بخرم

ولی در صورت کل تترلند بهترین هست به راحتی تا 30هزارتا در هر سفارش اوکی میکنن

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
بازم واگرایی؟
tute.gif

BTCUSDDaily.jpg

satansilent

Registered User
لایک‌ها
81
درصورتی که تتر دارید به ریال میخواهید تبدیل کنید / من نیاز دارم میتوانم قیمت روز از شما بخرم

ولی در صورت کل تترلند بهترین هست به راحتی تا 30هزارتا در هر سفارش اوکی میکنن

نه متاسفانه فعلا از تتر خبری نیست..چون این سایتا احراز هویت میخوان گفتم از قبل آماده باشم...حالا کدومشون بهتره و معروفتره؟ لطفا نظرتون رو درباره اینها هم بگید.
سایت https://tetherland.net/چک کردم نوشته تو تهران بدون گفتن آدرس و یه شماره تلفن داده 2842 یا 2840 یکمی مشکوک میزنه برای خرید تتر شما هم احراز هویت نمیخواد(مشکلی برای ما نشه) و همینطور سایت فیلتره..واقعا میشه بهش اعتماد کرد؟

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,442
نه متاسفانه فعلا از تتر خبری نیست..چون این سایتا احراز هویت میخوان گفتم از قبل آماده باشم...حالا کدومشون بهتره و معروفتره؟ لطفا نظرتون رو درباره اینها هم بگید.
سایت https://tetherland.net/چک کردم نوشته تو تهران بدون گفتن آدرس و یه شماره تلفن داده 2842 یا 2840 یکمی مشکوک میزنه برای خرید تتر شما هم احراز هویت نمیخواد(مشکلی برای ما نشه) و همینطور سایت فیلتره..واقعا میشه بهش اعتماد کرد؟
شرکت امارات دارن - تهرانم هستن

موقع احراز هویت متوجه ادرس شرکت و .. میشید

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633

توی کانالش در مورد این دامنه صحبتی نشده حواستون باشه.

پ.ن: تو همین بازارچه پرشین تولز میتونید با خیال راحت افراد معتبر پیدا کنید.

بالا