برگزیده های پرشین تولز

جواهری در قصر آخرش چی میشه؟

R@z

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قسمت آخرش کی پیروز میشه هرکسی که روی دی وی دی دیده تعرفی کنه قسمت های آخر چطوری تمام میشه؟

safa2002

Registered User
لایک‌ها
1
آخرش تمام میشه!
تو تلویزیون ببینی بهتره

safa2002

Registered User
لایک‌ها
1
آخرش تمام میشه!:D
تو تلویزیون ببینی بهتره

Mohammadirani@

Registered User
لایک‌ها
10

R@z

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راستشو بگید وگرنه..

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272
آخرش به کمک طب سوزنی، تنگنا رو به امین موذی تبدیل می کنند.
2e2qtty.gif

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
اره اخرش رو نگيد بهتره
حداقل اونايي كه زحمت كشيدند وسي ديش رو نگرفتند كه به مزه طول كشيدن ماندند

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
مهیار خان من که می دونم تو میدونی آخرش چی میشه

R@z

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ايرانيان مستند جواهري در قصر را مي‌سازند

سفر گروهي از ايرانيان به کره مستندي درباره مجموعه تلويزيوني جواهري در قصر ساخته مي‌شود.

مجموعه جواهري در قصر نام مجموعه‌اي است که جمعه‌ها ساعت 20:30 از شبکه دوم سيما پخش مي‌شود و بر اساس آخرين نتايج بررسي تحقيقات صدا و سيما، اين سريال با 57 درصد بيننده و 92 درصد رضايت در صدر پرمخاطب‌ترين سريال درمجموع 23 سريال هفتگي شده است که در ارديبهشت ماه از شبکه‌هاي مختلف سيما پخش شده‌اند.

بنابراين گزارش، درصد بالاي مخاطبان اين مجموعه دليلي شده است تا گروه مستندسازي در شبکه دوم سيما به کشور کره سفر کنند و درباره شخصيت اصلي داستان اين مجموعه که بر اساس داستاني واقعي ساخته شده و نحوه شکل‌گيري و ساخت آن و دلايل محبويبت اين مجموعه مستندي براي مردم ايران که آنها نيز با توجه به آمار بدست آمده علاقه مند به اين سريال هستند بسازند.

بنابر اين گزارش، تصويربرداري مجموعه تلويزيوني جواهري در قصر در 15 سپتامبر سال 2003 به سفارش شبکه MBC کره جنوبي به کارگرداني پارک چن وک آغاز شد و تا 30 مارس 2004 ادامه پيدا کرد. اسم اصلي سريال دايي يانگ گيوم (Dae Jang Geum)به معني يانگوم بزرگ است و در کشورهاي انگليسي زبان با نام Jewel in the palace يا جواهري در قصر به نمايش درآمد.

جواهري در قصر داستاني واقعي از دختري است که به نخستين زن پزشک درباري زمان خود تبديل شد و در مجموعه تلويزيوني آن بازيگراني چون لي يونگ آئي يانگوم، جي جين هي افسر مين‌جو، يانگ مي جين بانو هن، جيون مي‌ري بانو چويي، هنگ‌لي نا گيوم يونگ، ليم هو عاليجناب، يئون ون- کي، بانو يونگن، پارک ان هي يونگ سنگ بازيگران نقش‌هاي اصلي سريال جواهري در قصر هستند. داستان آن 500 سال قبل در زمان سلسله چو سون در زمان حکومت پادشاه سونگ ينگ و پادشاه يون سان گوندر سالهاي 1506تا 1494اتفاق افتاده است.

يانگوم نقش اول سريال، شخصيتي حقيقي است که چند سند تاريخي مبهم و ناکامل از حيات وي در طول فرمانروايي پادشاهان سلسله چوسون خبر مي‌دهد. اطلاعات اين اسناد بسيار سطحي و گذراست و بنابراين اطلاعات چنداني از شرح زندگي يانگوم در دست نيست.

اين سريال در نخستين مرحله پخش خود با 47 درصد بيننده به عنوان موفق‌ترين سريال شبکهMBC شناخته شد و پس از آن در کشورهايي از جمله استراليا، آمريکا، کانادا،انگليس، تايوان، هنگ‌کنگ، مالزي، سنگاپور، فيليپين، چين، تايلند، ژاپن و ايران به نمايش درآمد.

محبوبيت اين مجموعه تلويزيوني تاجايي پيش رفت که انيميشن آن نيز با نام رؤياي يانگوم در حدود 50 قسمت ساخته شد. مجموعه انيميشن رؤياي يانگوم نزديک به 50 قسمت است و به مديريت دوبلاژ جواد پزشکيان براي پخش از شبکه دوم سيما دوبله شده است.

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
آخرش این میشه که تنگنا رو اعدام میکنن(به روش سنگسار)!!!!...یانگوم هم نجات پیدا میکنه!!!

R@z

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قسمت 40 رو ديدم يانگوک علت بيماري رو کشف مي کنه که از سبزيجات خراب هست و بعد از 15 روز به قصر بر مي گرده و ميگه که علت رو فهميده اين بانوي اول دربار(اسمشو نميدونم) ميگه اين يانگوم داره چرت ميگه و براي اين که ثابت کنه از سبزيجات نيست علت بيماري خودش جلو همه از سبزي ها ميخوره و مريض ميشه و من کف بر ميشم !

بانو چويي خود کشي ميکنه
گيوم يونگ از قصر اخراج ميشه
برادر بانو چويي در راه تبعيد ميميره
يانگوم و افسر مين با هم ازدواج ميکنن و از قصر ميرن
يانگرو توسط بانو چويي کشته ميشه
شاه با يونسنگ مزدوج ميشه ولي ميميره

اين رو من از تنها با تمام دردها شنيدم:
يانگو مي شه پزشک مخصوص اعلي حضرت!
اولين پزشک زن که به اين افتخار نايل مي شه!!!!!!

يانگوم با افسر مين عروسي ميکنه و تازه بچه دار هم ميشن،بچشون هم دختره ولي نميدونم اسمشو چي ميذارن،فک کنم مينگوم
افسر مين هم وزير ميشه و بانو چويي هم به سزاي اعمال ناپسندش ميرسه

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
قسمت 40 رو ديدم يانگوک علت بيماري رو کشف مي کنه که از سبزيجات خراب هست و بعد از 15 روز به قصر بر مي گرده و ميگه که علت رو فهميده اين بانوي اول دربار(اسمشو نميدونم) ميگه اين يانگوم داره چرت ميگه و براي اين که ثابت کنه از سبزيجات نيست علت بيماري خودش جلو همه از سبزي ها ميخوره و مريض ميشه و من کف بر ميشم !

بانو چويي خود کشي ميکنه

يانگوم با افسر مين عروسي ميکنه و تازه بچه دار هم ميشن،بچشون هم دختره ولي نميدونم اسمشو چي ميذارن،فک کنم مينگوم

اينو كه تو يه مجله نوشته بود:D

hadi_S

Registered User
لایک‌ها
6
ناز سیبیلو
اقا ارادت داریم

سیبل ها رو عشقه
عکس خودته خیلی پیر شدی با الانت نمی خوره
خیلی شبیه ایرج طهماسبی بازیگر سینما بودی ها
بابا اون موقع که جون بودی کجابودی

اخر مرامی ایول

R@z

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دست مزد یانگوم عنوان شده 1 میلیون یورو بوده که بالاترین دست مزد برای 2 سال همکاری در سریال بوده

EASPORTS

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از hadi_S :
سلام اقا
پیام هم دادم ولی از شما خبری نشد
در خدمتم
سلام
دوست عزیز
هر دو پیغامتونو خوندم ولی نمیدونستم کجا باید جوابو بفرستم !!!
اگه ممکنه یه ایمیل یا آی دی یاهوتو واسم آف بفرستید تا بتونم براتون پیغام بفرستم ، چون توی پی تی هیچ کاربری نمیتونه بهتون پیغام خصوصی بده :D.
منتظرتون هستم

hyip monitoring

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

بانو چويي خود کشي ميکنه

کاش نمیخوندم
حیف شد کاش نمیگفتی چی میشه :(

بالا