برگزیده های پرشین تولز

Warhammer 40000: ماجرای غم انگیز و وحشتناک انسان سال چهل هزار

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,258
زمان، قرن چهل و یکم میلادی است.
بشریت نژاد و نسل شکوهمند خودش رو با گذشت قرن ها به بیش از یک میلیون دنیای جدید در کهکشان گسترش داده است، ولی این گسترش قلمرو، و حتی خود ادامه حیات بشر از دیدگاه رقیبان و دشمنان بشریت مخفی نمانده است! دشمنان نوع بشر، از جمله نیروهای وحشی صفت و خون خوار Orks، خائنین گروه آشوب (Chaos)، و گروه اسرارآمیز و نیرومند Eldar، جنگی شدید و دائمی رو به فرزندان زمین در کهکشان تحمیل می کنند تا انسانیت رو از میان بردارند.
در این دنیای وحشی و بی رحم، گسترده ترین و دائمی ترین تهدید از موجوداتی به نام Orks، منشا می گیرد.

new_ork_icons.gif

نژادی از موجودات سادیست و وحشی و بی رحم، که عشق اونها به خشونت و قتل و خونریزی هیچ حد و مرزی رو نمی شناسه! ارک ها همواره در حال جنگ با گروه های دیگه هستند و فقط به عشق خون ریختن زندگی می کنند. وقتی این موجودات وحشی و بی فکر، سیاره ای رو برای حمله انتخاب می کنند و حمله خودشون رو آغاز می کنند، دفاع کردن در مقابل لشکر بی انتهای اونها، و نجات دادن انسانهای اون دنیا چیزی نزدیک به غیرممکن است! هر چند مواردی بوده که نیروهای گارد ویژه امپراتوری و تفنگدارهای فضایی سیاره هایی رو از چنگ ارک ها نجات دادند، ولی این کار به قیمت بسیار سنگینی (از مهمات، نیروهای نظامی، و جمعیت غیرنظامی اون دنیا) تموم شده است!

در مقابل وحشی گری بی هدف و غریزی ارک ها، نیروهای Chaos تهدیدی بسیار وحشتناک تر و عجیب تر برای نوع بشر به شمار می آیند.

new_chaos_icons.gif

بسیاری از نیروهای گروه آشوب، در گذشته از Space Marines (تفنگداران فضایی) بوده اند که حدود ده هزار سال قبل خدایان شیطانی و مخوف گروه Chaos با دادن وعده فنا ناپذیری و قدرت بی نهایت، آنها رو جذب کردند و از نیروهایی وفادار که برای محافظت از انسانیت سوگند خورده بودند، تبدیل به موجوداتی شیطانی کردند که برای نابودی بشریت از هیچ تلاشی دست بر نمی دارند.
وقتی خدایان شیطانی Chaos، در یک دنیای انسانی حلول می کنند، نیروهای شیطانی مخوف آنها یکی یکی در مغز انسانها رسوخ می کند و باعث ایجاد جنون، افکار پلید و وسوسه های شیطانی می شود. این آلودگی و بیماری، یکی بعد از دیگری انسان ها را در بر می گیرد تا سرانجام در آن سیاره هیچ انسان پاکی باقی نماند و همگی جمعیت آن به برده هایی برای نیروهای شیطانی تبدیل شوند، و تنها چاره ای که برای محافظان بشریت در این شرایط باقی می ماند اجرای یک "Exterminatus" است! به این شکل که اگر سیاره ای در حدی توسط نیروهای شیطانی آلوده شود که راهی برای نجات آن سیاره و انسان های آن، باقی نمانده باشد، کشتی های فضایی گروه Inquisition (بازپرسان ویژه امپراتوری)، دور آن سیاره را محاصره می کنند و تمامی سطح سیاره را طوری هدف بمباران قرار می دهند که هیچ جنبنده ای در آن زنده باقی نمی ماند و همه موجودات روی سیاره، حتی اگر گروهی از آنها هنوز آلوده نشده باشند، نابود می شوند، ولی این کار یک اجبار است، و دست کم اینطوری جلوی انتشار آلودگی Chaos را به دیگر دنیاهای بشری گرفته می شود.

در کنار مرگ و نابودی یی که ارک ها و نیروهای آشوب به انسان ها تحمیل می کنند، یک تهدید بزرگ دیگر برای انسانیت وجود دارد، و آن هم نیروهای اسرارآمیز و قدرتمند گروه Eldar هستند.

new_eldar_icons.gif

این موجودات بسیار پیشرفته، باقی مانده ای از یک نژاد درخشان و شکوهمند متعلق به میلیاردها سال قبل کهکشان هستند که برعکس ارک ها و نیروهای Chaos، برای نجات کهکشان از ویرانی و نابودی تلاش می کنند، اما این موجودات با دانش و فراست بی حد و حصر خود به این نتیجه رسیده اند که انسان ها موجوداتی ابتدایی، مغرور، و نابالغ هستند که برای نجات کهکشان از جنگ و نابودی می بایست نسل این موجودات به طور کامل از کهکشان حذف شود و به همین دلیل، به گروهی مخوف از دشمنان بشریت تبدیل شده اند.

امپراتور کیست؟
ده هزار سال قبل، بشریت پس از گسترش وسیع نژاد خودش به یک میلیون سیاره، ناگهان با دشمنان متعدد و قدرتمندی که تصورشان رو هم نمی کرد روبرو شد. در مدت کوتاهی هزاران سیاره با تمام جمعیت انسانیش نابود شد، و یأس و نومیدی تمام انسان ها رو فرا گرفت، به طوری که همه انسانها تصور می کردند که تا نابودی نوع بشر فاصله ای ندارند!
در این بین از بین هزاران میلیارد انسان، یک انسان خاص که دارای نیروهای خارق العاده ذهن و روح بود به پا خاست و برای تمام انسان ها پیام امید و استقامت آورد، و انسان های تمام کهکشان را بر علیه دشمنان بشریت با هم متحد کرد. امپراتور گارد ویژه ای از تعداد بی شماری سرباز از تمامی سیارات، به نام Imperial Guard تشکیل داد.
همچنین با استفاده از تکنولوژی اصلاح و مهندسی ژنتیک، گروهی از سربازان خودش رو به حد اعلایی که یه انسان می تونه ارتقا پیدا کنه رسوند، و اسم اون ها رو تفنگداران فضایی (Space Marines ) گذاشت.

pg_universe_1.jpg

سربازانی که بهتر از آنها تا به حال دیده نشده بود. افرادی که با تکنولوژی های ویژه مغزی، مفهومی به نام "ترس" از ذهنشون پاک شده بود، و برای دفاع از بشریت از هیچ چیزی واهمه نداشتند.
امپراتور یک انسان بود، ولی برای بشریت بهت زده و بیچاره اون زمان، امپراتور به یک "خدا" تبدیل شد، که با گذشت دهها هزار سال پس از اون هنوز انسان های تمام کهکشان او رو می پرستیدند.
امپراتور در سال 40000 دیگه بین انسانها نیست، ولی انسان هایی که امپراتور رو یک خدا می دونستند، بدن امپراتور رو در سیاره ای به نام Terra در زیر قوی ترین و پیشرفته ترین دستگاه های حمایت از حیات هنوز پس از ده هزار سال،مثل یک گیاه زنده نگاه داشته اند و سیاره Terra رو برای جلوگیری از حمله های دشمن با قوی ترین اسلحه هایی که بشریت در اختیار دارد، تحت حفاظت قرار دادند، زیرا بر این باور بودند که نیروی ذهنی امپراتور بزرگترین محافظ انسانیت بر علیه دشمنانش است...

در طلوع هزاره چهل و یکم، نبرد همه جا را فرا گرفته است، میلیاردها انسان می میرند، و کهکشان در خون می غلطد...​

[چه آینده وحشتناکی برای بشریت...]

منبع: مطالب متعددی که توی 3-2 سال گذشته توی سایت رسمی و فروم بازی Warhammer 40000: Dawn of War خوندم. خصوصا مطالب این صفحه.
ممنون از حوصله تون. :happy:

Last edited:

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,258
بچه ها، به نظر شما داستان فوق العاده Dawn of War از اون چیزی که آدم از یه گیم انتظار داره خیلی بالاتر و عجیب تر نیست؟
داستان این گیم در واقع مخصوص این گیم نیست، و از یک "دنیا" که توسط گروه Games Workshop Interactive ساخته شده گرفته شده، دنیای سال چهل هزار و بیچارگی انسان در اون، که به زیبایی تمام توسط این گروه تصویر شده.
از روی Warhammer 40000 تا به حال تعداد زیادی کتاب داستان نوشته شده و در واقع اصلش به صورت یه سری اسباب بازی های رومیزی بوده که مدتها قبل عرضه شده، ولی Relic این داستان رو و این دنیا رو به بهترین شکل به یک بازی کامپیوتری استراتژی به اسم Dawn of War تبدیل کرده که خیلی هاتون هم بازی کردیدش. از این دنیا چندین بازی کامپیوتری قبل از این هم ساخته شده بود که اصلا جذابیت DOW رو نداشتند.
از داستان این بازی من خیلی لذت بردم و برام خیلی جالب بود و خواستم باهاتون به اشتراک بذارمش. :happy:

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
بچه ها، به نظر شما داستان فوق العاده Dawn of War از اون چیزی که آدم از یه گیم انتظار داره خیلی بالاتر و عجیب تر نیست؟
داستان این گیم در واقع مخصوص این گیم نیست، و از یک "دنیا" که توسط گروه Games Workshop Interactive ساخته شده گرفته شده، دنیای سال چهل هزار و بیچارگی انسان در اون، که به زیبایی تمام توسط این گروه تصویر شده.
از روی Warhammer 40000 تا به حال تعداد زیادی کتاب داستان نوشته شده و در واقع اصلش به صورت یه سری اسباب بازی های رومیزی بوده که مدتها قبل عرضه شده، ولی Relic این داستان رو و این دنیا رو به بهترین شکل به یک بازی کامپیوتری استراتژی به اسم Dawn of War تبدیل کرده که خیلی هاتون هم بازی کردیدش. از این دنیا چندین بازی کامپیوتری قبل از این هم ساخته شده بود که اصلا جذابیت DOW رو نداشتند.
از داستان این بازی من خیلی لذت بردم و برام خیلی جالب بود و خواستم باهاتون به اشتراک بذارمش. :happy:
ایول خیلی باهال بود

Fandogh

کاربر فعال انیمیشن
کاربر فعال
لایک‌ها
42
نفس من بید این DOW :D:D

خیلی باهال بید (هم خود بازی هم داستانش هم تریلرش)

ایول از کجا پیداش کردی؟؟

Don Thomas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
و تبریک به خاطر این ذوق و اراده شما .

mahi58

والا من این بازی رو هنوز انجام نداده ام ! :blush:
ولی با توجه به مطالب شما ,به نظر می رسه که بازی به حد زیادی نحوه ارائه تخیلات بازیسازی را دچار تغییر و تحول کرده است . اگر موافق هستید تا من با مدیریت این بخش صحبت کنم و پیشنهاد ایجاد تاپیکی به منظور اشتراک گذاری بازیهای رایانه ای را در همین بخش عنوان کنم تا ببینیم چه می شود . . . .
دنیای سال چهل هزار و بیچارگی انسان در اون، که به زیبایی تمام توسط این گروه تصویر شده.

این هم دلیل صحبتهای قبلی من .

از داستان این بازی من خیلی لذت بردم و برام خیلی جالب بود و خواستم باهاتون به اشتراک بذارمش.

این کار بسیار فوق العاده ای است و پیشنهاد می دهم که اگر دوست دارید در تاپیک " جامعترین و کوتاهترین تحلیل از بازیهای رایانه ای " شرکت کنید , چون دست به قلم شما خوب و عالی است .

فردا صبح که آمدم , حتما به قسمت فهرست موضوعی اضافه خواهم کرد .;)

موفق باشید .

• * * * * * * * * * *

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,258
ایول خیلی باهال بود
2lxe53l.gif

نفس من بید این DOW :D:D

خیلی باهال بید (هم خود بازی هم داستانش هم تریلرش)

ایول از کجا پیداش کردی؟؟
ایضا چاکریم.
در ضمن منبعش رو که نوشتم که! مگه پست رو کامل نخوندی؟
121fs725372.gif

سلام
و تبریک به خاطر این ذوق و اراده شما .

با توجه به مطالب شما ,به نظر می رسه که بازی به حد زیادی نحوه ارائه تخیلات بازیسازی را دچار تغییر و تحول کرده است . اگر موافق هستید تا من با مدیریت این بخش صحبت کنم و پیشنهاد ایجاد تاپیکی به منظور اشتراک گذاری بازیهای رایانه ای را در همین بخش عنوان کنم تا ببینیم چه می شود . . . .

این هم دلیل صحبتهای قبلی من .

این کار بسیار فوق العاده ای است و پیشنهاد می دهم که اگر دوست دارید در تاپیک " جامعترین و کوتاهترین تحلیل از بازیهای رایانه ای " شرکت کنید , چون دست به قلم شما خوب و عالی است .
130fs1258263.gif

در مورد تاپیک مسابقه تحلیل گیم، چشم توماس جان، توی اون تاپیک هم ثبت نام می کنم، هر چند فکر کنم بهتر از من هم اینجا زیاده.
2zqdf8w.gif
4hba7gi.gif
127fs3017718.gif

در مورد اشتراک هم همونطور که قبلا توی تاپیک تحولات اساسی بخش گفته بودم، من کاملا موافقم و به نظرم ایده عالی یی است.
البته به شرطی که همه بچه ها واقعا شرکت کنند. :):)

ممنون از همه تون بچه ها. :)

Don Thomas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
و ممنون از توجه شما .

اگر امکان دارد بگویید که این بازی به چه مقدار سیستم کامپیوتری برای انجام آن احتیاج است ؟
sos.gif

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,258
از فایل Readme برات کپی پیست می کنم توماس جان :):
1. SYSTEM REQUIREMENTS

MINIMUM

Windows(R) 98/2000/XP/ME
DirectX 9.0b (included on disc)
1.4 GHz Pentium III or equivalent AMD Athlon XP processor
256 MB RAM (512 MB required for 8-player multiplayer games)
1.8 GB free hard drive space
4x CD-ROM
32 MB DirectX(R) 9.0b compatible AGP video card with Hardware Transform and Lighting
DirectX(R) 9.0b compatible 16-bit sound card
Keyboard, Mouse

RECOMMENDED

2.2 GHz Intel Pentium 4 or equivalent
512 MB System RAM (required for 8-player multiplayer games)
nVidia GeForce 3 or ATI Radeon 8500 or equivalent with 64 MB of Video RAM.

Don Thomas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
از فایل Readme برات کپی پیست می کنم توماس جان :):
1. SYSTEM REQUIREMENTS

MINIMUM

Windows(R) 98/2000/XP/ME
DirectX 9.0b (included on disc)
1.4 GHz Pentium III or equivalent AMD Athlon XP processor
256 MB RAM (512 MB required for 8-player multiplayer games)
1.8 GB free hard drive space
4x CD-ROM
32 MB DirectX(R) 9.0b compatible AGP video card with Hardware Transform and Lighting
DirectX(R) 9.0b compatible 16-bit sound card
Keyboard, Mouse

سلام
و تشکر از اینکه به سوال من توجه کرده اید .
خب با این حساب سیستم من کشش این بازی را دارد .;)

ممنون .

* * * * * * *

Fandogh

کاربر فعال انیمیشن
کاربر فعال
لایک‌ها
42
2lxe53l.gif

ایضا چاکریم.
در ضمن منبعش رو که نوشتم که! مگه پست رو کامل نخوندی؟
121fs725372.gif

ممنون از همه تون بچه ها. :)

دو خط آخرشو نه :p(به این می گن خاک مالی !!!)

یه عکس از این نفس من ( Gargutz) می ذاشتی !!!!

AliMH

Registered User
لایک‌ها
1
دستت درد نكنه ، واقعا عالي بود، من خودم همه 3 سري شو بازي كردم و واقعا اين سري آخرش يه نوآوري جديد بود تو اين سبك از بازي ها، اين همه نوع گروه و ...
در مورد اين جديدي ها هم توضيح بدي خوب ميشه، Necro ها اونيكي چي بود جديد اومده نيروهاشم خيلي راحت شكست مي خورند؟
من خودم هميشه با Space Marine بازي مي كنم، ولي Chaos ها فوق العاده قويند، Eldar ها شكست دادنشون فوق العاده سخته، بقيه يه كم ساده ترند، necro ها فقط گيرشون اينه كه دوباره زنده ميشند وسط بيست يه دفه ميبيني Dark crusade بيدار شده داره بيست رو مي كوبه.
ايراد اصليش Guard هاشه خيلي ضعيفند ، اصلا نمي توني روشون حساب باز كني.

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,258
خیلی عالی بود .
چاکر کاربرهای این کاره سخت افزار هم هستیم.
2lxe53l.gif

دستت درد نکنه
281.gif
مخلص آقا علی رضا! خودت گل بودی که.
flower4.gif

دو خط آخرشو نه :p(به این می گن خاک مالی !!!)

یه عکس از این نفس من ( Gargutz) می ذاشتی !!!!
عکس نایب بر حقش رو گذاشتم.
136fs83233.gif

دستت درد نكنه ، واقعا عالي بود، من خودم همه 3 سري شو بازي كردم و واقعا اين سري آخرش يه نوآوري جديد بود تو اين سبك از بازي ها، اين همه نوع گروه و ...
در مورد اين جديدي ها هم توضيح بدي خوب ميشه، Necro ها اونيكي چي بود جديد اومده نيروهاشم خيلي راحت شكست مي خورند؟
من خودم هميشه با Space Marine بازي مي كنم، ولي Chaos ها فوق العاده قويند، Eldar ها شكست دادنشون فوق العاده سخته، بقيه يه كم ساده ترند، necro ها فقط گيرشون اينه كه دوباره زنده ميشند وسط بيست يه دفه ميبيني Dark crusade بيدار شده داره بيست رو مي كوبه.
ايراد اصليش Guard هاشه خيلي ضعيفند ، اصلا نمي توني روشون حساب باز كني.
بابا ایول علی تو غیر از انیمه، گیم هم می بازی؟ حال کردم خیلی.
haker.gif

والله اکثر مطالب این صفحه از اون صفحه ای که لینک دادم گرفته شده اند به اضافه اطلاعات تکمیلی که توی سایت و فروم DOW خونده ام، برای همین راجع به Necrons و Tau توی پست 1 ننوشته ام.
Necron ها گروهی از موجودات ربات مانند هستند که با وجود این که خودشان در زمانی موجود زنده بوده اند، و از بدن مرده موجودات زنده خلق شده اند، ولی موجودات زنده را بزرگترین مصیبت موجود در کهکشان می دانند، و بزرگترین آرمانشان پاک کردن کهکشان از هر نوع موجود زنده می باشد. این هیولاهای متحرک، در زمان های بسیار دور، مدتها قبل از این که نسل انسان روی کره زمین به وجود بیاد، توسط انرژی های مخوف و کثیف موجودی به نام C`Tan خلق شده اند و بلافاصله پس از خلقتشان با تمام موجودات کهکشان وارد جنگی مخوف می شوند، و چیزی نمونده بوده که نسل تمامی موجودات زنده رو از کهکشان پاک کنند، که باز هم فراست و دانش گروه Eldar به نجات کهکشان میاد، و اونها با کمک تکنولوژی های بسیار پیشرفته، Necron ها رو از کار می اندازند و به زیرزمین چندین سیاره در اون زمان دورافتاده ( از جمله Lorn V و Kronus) منتقل می کنند، و اگر یادت باشه توی گیم Winter Assault وقتی Eldar بارها به ژنرال استرن تدکر می دند که Necron ها دوباره دارند بیدار می شند، ژنرال با غرور احمقانه همیشگی نوع بشر، حرفشون رو نشنیده می گیره تا آخر بازی که خودش با چشم خودش اونها رو می بینه...
Tau به نظر من هم قدرتش پایین تر از گروه های دیگه است، خصوصا AI که دیگه باهاش افتضاح بازی می کنه!
این گروه به همراه دسته ای از Imperial Guard با هم با صلح و خوشی در سیاره Kronus زندگی می کرده اند که ناگهان جنگ صلیبی وحشتناک بین 7 گروه Dark Crusade آغاز میشه. این گروه، یه گروه از موجودات کاملا صلح طلب و آروم است که هیچ وقت بی دلیل وارد جنگ با موجودات دیگه نمیشه، مگر برای رسیدن به بزرگترین آرمان Tau ، یعنی Greater Good (خوبی برتر برای همه). در واقع مصلحت بالاتر یا Greater Good تنها چیزیه که می تونه باعث بشه Tau وارد جنگ با یه نژاد دیگه بشه.
یه دیالوگ عالی هست توی DC، زمانی که گروه Eldar به مقر فرماندهی Tau حمله می کنه، که فرمانده Tau که یک Ethereal (موجود آسمانی) است به Farseer، فرمانده Eldar میگه: تسلیم شو، ای موجود بیگانه! اگر نه به خاطر خودت و سربازهات، حداقل به خاطر خوبی برتر! و Farseer جواب میده:
Naive Child (کودک ساده لوح)!!!
در مورد ضعیف بودن IG متاسفانه من خودم هم در مقایسه با بقیه نژادها باهاشون خیلی جالب نمی تونم بازی کنم، و به نظرم با گروه های دیگه خصوصا Eldar خیلی بهتر میشه کار کرد، ولی بارها توی فروم های Relic دیدم که می گن اگه کسی با IG بتونه خوب بازی کنه، احدی نمی تونه تو بازی Multi حریفش بشه :blink:!! خصوصا که IG از لحاظ سرعت به دست آوردن منابع بازی خصوصا Requisition، بهتر و سریع تر از گروه های دیگه است.
با نظراتت در مورد نژادهای دیگه هم عمدتا موافق هستم. :happy:
موفق باشی. :)

AliMH

Registered User
لایک‌ها
1
حقيقت زياد بازي نمي كنم فقط يه DOW و يه C&C ، اگرم NFS بياد بايد حتما تو 1 يا 2 روز تمومش كنم:p
من خيلي DOW, C&C رو دوست دارم، از همون اولاشون بازي كردم، C&C كه يادمه بازي اوليه DUNE شونو(كار همون تيم WESTWOOD بود) رو سالا 1989 بود بازي كردم. البته اين آخري خيلي به من حال نداد چون همون موقع در گير DOW بودم، بعد DOW يه كمم سخت تره، محدوديت در ساخت داري،C&C رو اولشو جان سالم به در ببري ديگه بردي.

از توضيحاتت ممنون، مي خوندم يادم ميومد حرفاشونو، من با Eldar آ اصلا خوب بازي نمي تونم بكنم ، Imperial Guard هام من زياد حال نمي كنم، نيروي قوي هستند (به خصوص تعداد نيرو زمينيشون زياده اول بازي حتما بايد سربازاتو به FLAME مجهز كني تا تو نبردا پيروز بشي، اگه سربازاتو همشونو FLAME بكني اصلا شناسي ندارند، يه گروه هم مسلسل دار بكني ديگه هيچ گروهي نمي تونه بهشون نزديك بشه)
يادم نمي ره يه منطقه بود من از Imperial Guard گرفتم ، توش 2 تا بيس بيشتر نساختم، بعد necro ها هرچي به اينجا حمله مي كردند شكستشون مي دادم، يه بار Chaos ها حمله كردند، من در عين ناباوري ديدم بيسم جمع شد
258.gif
تمام نيرو تكميل داشتم هر چي فكر كني آماده گذاشته بودم كه دفاع كنم ، ريختند جمع كردند، ديگه اين شد كه من هر جا رفتم ماكزيمم سهميه بيس سازي رو مي ساختم به طوري كه كل نقشه قرمز ميشد.
شماره بعديش كي در مياد؟ اميدوارم وسط امتحانام در نياد :(

vahidtoon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان منم عاشق این بازیم
اگه می خواهید نیروهای بازی متعادل بشن میتونین patch 1.20 این بازی رو داونلود کنید.
در ضمن کسی اینجا multiplayer بازی میکنه و با کدوم race
race مورد علاقه منEldar هست.:)
اگه می خواهید با هم بازی کنیم قرار بزارین تا از طریق اینترنت بازی کنیم:happy:

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
سلام دوستان منم عاشق این بازیم
اگه می خواهید نیروهای بازی متعادل بشن میتونین patch 1.20 این بازی رو داونلود کنید.
در ضمن کسی اینجا multiplayer بازی میکنه و با کدوم race
race مورد علاقه منEldar هست.:)
اگه می خواهید با هم بازی کنیم قرار بزارین تا از طریق اینترنت بازی کنیم:happy:

من هستم :cool::cool::cool::devil::devil::devil::devil: فقط باید بگم من خطرناکم ها :cool:

---------------

ماهی جان ممنون ، این کارا اصولان از دست شما Space marin ها بر میاد
evilgrin0010.gif

AliMH

Registered User
لایک‌ها
1
به داره تعداد زياد ميشه :D
بابك جان ميبينم كه DOW ادعا ميزني ، همچين جمع ميشي كه نفهمي از كجا حمله شده بهت.ببينم هنوز DOW 3 رو تموم كردي؟ بعد بيا بگو ;) پير شدم تا تمومش كردم

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
به داره تعداد زياد ميشه :D
بابك جان ميبينم كه DOW ادعا ميزني ، همچين جمع ميشي كه نفهمي از كجا حمله شده بهت.ببينم هنوز DOW 3 رو تموم كردي؟ بعد بيا بگو ;) پير شدم تا تمومش كردم

پس چی :cool::cool::D من معمولا حمله میکنم تا اینکه صبر کنم حمله کنند ;) 14 بار Dow3 رو تموم کردم ( با هر Race ، دو بار ;))

Fandogh

کاربر فعال انیمیشن
کاربر فعال
لایک‌ها
42
بابا ماهی کجایی تاپیک رو انیمیشنیا قرق؟ (غرغ ؟؟ غرق ؟؟؟ قرغ ؟؟؟) کردن !!!!:lol:

بالا