برگزیده های پرشین تولز

مشکل در ارسال ایمیل ها از vbulletin

saeed_violinist

Registered User
لایک‌ها
3
دوستان سلام.

ایمیل هایی که از انجمن ما برای اعضا فرستاده میشه همه قاطی هست یعنی کد HTML داخل ایمیل پیداست! لطفا اگه تجربه ای دارید به اشتراک بگذارید

Ali_Solo

Registered User
لایک‌ها
3
سعید جان ایا فارسی ساز رو تغییر دادی؟
یا اینکه در متن e-mail ها تغییرات ایجاد کردی ؟

پیشنهاد میکنم email body رو به حالت پیشفرض در بیار ببین مشکل حل میشه یا نه

saeed_violinist

Registered User
لایک‌ها
3
ممنون علی عزیز همیشه منو شرمنده میکنیی.

راستش از همون ابتدای فعالیت اینطوری بود فارسی ساز رو هم از دوستان گرفتم و جز ترجمه های ناقص رو اصلاح کردن کار دیگه ای انجام ندادم. در ایمیل ها هم خودم اصلا تغییری ایجاد نکردم.

email body منظور شما فایل های tpl هست یا بخشی از تنظیمات vb?

Ali_Solo

Registered User
لایک‌ها
3
خواهش میکنم

منظورم متن ایمل ها بود که از قسمت ویرایش زبان میشه بهشون دسترسی پیدا کرد
متن ایمیل هایی که ارسال میشه و دچار مشکل هستند رو درش تغییرات به وجود اموردی ؟یا خود به خود اینطوری شد؟

اگر تغییر دادی و دچار مشکل شدن از همون قسمت ویرایش زبان متن مورد نظر و پیدا کن و به حالت دیفالت تغییرش بده احتمالا مشکل حل بشه

اما اگر تغییر ندادی و مشکل داره یک دسترسی بده چک کنم

saeed_violinist

Registered User
لایک‌ها
3
علبی جان همونطور که گفتی متن بعضی از ایمیل ها بخصوص notify که کاربران سایت از این مورد ایراد میگرفتند، فارسی شده بود و در اون از تگ های HTML هم استفاده شده بود. فکر میکنم استفاده از HTML در بدنه این ایمیل های vb غیر مجاز باشه چون در بدنه ایمیل هایی که دستکاری نشده بود تگ HTML ندیدم.

اگه این موضوع درست باشه برای پشتیبانی از تگ HTML در بدنه ایمیل های ارسالی، هدر html content رو هم بهش اضافه کنیم.

نظرت چیه شما؟ اگه اشتباه نکنم در انجمن سایت شما ایمیل ها انگلیسی ارسال میشن آره؟

ممنون از وقتی که گذاشتی

Ali_Solo

Registered User
لایک‌ها
3
بله به صورت انگلیسی ارسال میشه

اینطوری برای کسی مشکلی پیش نمیاد.پیشنهاد میکنم شما هم این کار و انجام بدی

والا مطمئن نیستم اما تا اونجایی که یادمه مشکلی نیست و میشه از HTML در بدنه این ایمیل ها استفاده کرد چون یادم میاد این کار و خودم انجام دادم

samisunj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان سلام.

ایمیل هایی که از انجمن ما برای اعضا فرستاده میشه همه قاطی هست یعنی کد HTML داخل ایمیل پیداست! لطفا اگه تجربه ای دارید به اشتراک بگذارید
براي ارسال صحيح بايستي از پوشه includes فايل class_maill.php ر ا باز كرده عبارت text/plain را جستجو و ان را به text/html تغيير دهيد

بالا